Blackpool – Charlton Athletic
Takım istatistikleri
Maç verileriBu karşılaşmanın takım istatistikleri henüz sağlanmıyor.
Kadrolar ve oyuncu performansı
İlk 11 ve yedeklerBlackpool
#7Nathan Delfouneso · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#16Curtis TiltCenter Left Defender · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#2Donervon DanielsCenter Right Defender · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#11Joseph DodooOrta saha · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#24Liam FeeneyCenter Midfielder · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#15Jordan ThompsonAttacking Midfielder · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#19Chris TaylorRight Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#21Armand GnanduilletCenter Right Forward · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
Charlton Athletic
#6Jason PearceCenter Left Defender · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#5Patrick BauerCenter Right Defender · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#4Krystian BielikCenter Midfielder · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#32George LapslieRight Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#11Tarique Fosu-HenryRight Forward · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#12Ben ReevesSubstitute · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#37Recco Hackett-FairchildSubstitute · Yedek
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#7Mark MarshallSubstitute · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
Maç olayları
- Sarı kartKrystian Bielik
- GolArmand Gnanduillet1–0
- Sarı kartCurtis Tilt
- Sarı kartLyle Taylor
- GolJoe Aribo1–1
Tüm maç olaylarını göster (11)
- Oyuncu değişikliğiPaudie O'Conner · Curtis Tilt
- Oyuncu değişikliğiCallum Guy · Chris Taylor
- Oyuncu değişikliğiMark Marshall · Tarique Fosu-Henry
- Oyuncu değişikliğiNathan Delfouneso · Joseph Dodoo
- Oyuncu değişikliğiBen Reeves · George Lapslie
- GolNathan Delfouneso2–1
ESPN maç anlatımı · Kaynak dilinde
Krystian Bielik (Charlton Athletic) is shown the yellow card for a bad foul.
Goal! Blackpool 1, Charlton Athletic 0. Armand Gnanduillet (Blackpool) right footed shot from the centre of the box to the centre of the goal.
Curtis Tilt (Blackpool) is shown the yellow card for a bad foul.
Lyle Taylor (Charlton Athletic) is shown the yellow card.
Goal! Blackpool 1, Charlton Athletic 1. Joe Aribo (Charlton Athletic) right footed shot from the centre of the box to the centre of the goal. Assisted by Karlan Grant.
Substitution, Blackpool. Paudie O'Connor replaces Curtis Tilt because of an injury.
Substitution, Blackpool. Callum Guy replaces Chris Taylor.
Substitution, Charlton Athletic. Mark Marshall replaces Tariqe Fosu-Henry.
Substitution, Blackpool. Nathan Delfouneso replaces Joseph Dodoo.
Substitution, Charlton Athletic. Ben Reeves replaces George Lapslie.
Goal! Blackpool 2, Charlton Athletic 1. Nathan Delfouneso (Blackpool) right footed shot from the right side of the six yard box to the bottom left corner. Assisted by Callum Guy.
Geçmiş karşılaşmalar
Takımların son maçları
Blackpool
E: Ev sahibi · D: Deplasman. Bu kayıtlar birden fazla turnuvayı kapsayabilir.
Lig puan tablosu
| # | Takım | O | G | B | M | Av. | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bradford City | 7 | 5 | 0 | 2 | +3 | 15 |
| 2 | Sheffield Wednesday | 7 | 4 | 2 | 1 | +7 | 14 |
| 3 | Plymouth Argyle | 7 | 4 | 1 | 2 | +4 | 13 |
| 4 | Huddersfield Town | 7 | 3 | 3 | 1 | +5 | 12 |
| 5 | Cambridge United | 7 | 3 | 3 | 1 | +2 | 12 |
| 6 | Oxford United | 6 | 3 | 2 | 1 | +6 | 11 |
| 7 | AFC Wimbledon | 7 | 3 | 2 | 2 | -2 | 11 |
| 8 | Reading | 6 | 3 | 1 | 2 | +7 | 10 |
| 9 | Stockport County | 7 | 3 | 1 | 3 | +6 | 10 |
| 10 | Leyton Orient | 7 | 3 | 1 | 3 | +4 | 10 |
| 11 | Stevenage | 7 | 2 | 3 | 2 | +3 | 9 |
| 12 | Burton Albion | 7 | 2 | 3 | 2 | 0 | 9 |
| 13 | Leicester City | 7 | 2 | 3 | 2 | -2 | 9 |
| 14 | Wycombe Wanderers | 7 | 2 | 3 | 2 | -3 | 9 |
| 15 | Blackpool | 7 | 2 | 2 | 3 | 0 | 8 |
| 16 | Luton Town | 7 | 2 | 2 | 3 | -2 | 8 |
| 17 | Mansfield Town | 7 | 2 | 2 | 3 | -3 | 8 |
| 18 | Barnsley | 7 | 2 | 2 | 3 | -5 | 8 |
| 19 | Bromley | 7 | 2 | 2 | 3 | -10 | 8 |
| 20 | Notts County | 7 | 1 | 4 | 2 | -2 | 7 |
| 21 | Doncaster Rovers | 7 | 1 | 3 | 3 | -1 | 6 |
| 22 | Milton Keynes Dons | 7 | 0 | 6 | 1 | -2 | 6 |
| 23 | Peterborough United | 7 | 1 | 2 | 4 | -8 | 5 |
| 24 | Wigan Athletic | 7 | 1 | 1 | 5 | -7 | 4 |
Sağlayıcının güncel lig tablosudur; maçın oynandığı tarihteki sıralama olmayabilir.
ESPN · Saatler Türkiye saatiyle. Sağlayıcının sunduğu sıfır değerler korunur; eksik alanlar “—” ile gösterilir. Veri kapsamı maç ve turnuvaya göre değişir.