Haber, bilgi ve keşif.
PİYASA ÖZETİ
Veriler güncel olarak yüklendi.
Bilinmeyen Lig

Forest Green Rovers – Swindon Town

Forest Green Rovers
Maç sonu1 – 1The Bolt New Lawn
Swindon Town
1. devre: 1–12. devre: 0–0

Takım istatistikleri

Maç verileri

Bu karşılaşmanın takım istatistikleri henüz sağlanmıyor.

Kadrolar ve oyuncu performansı

İlk 11 ve yedekler

Forest Green Rovers

#1Robert SánchezKaleci · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#20Paul DigbyCenter Left Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#6Farrend RawsonCenter Right Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#23Joseph MillsLeft Back · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#2Liam ShephardRight Back · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#10Reece BrownCenter Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#4Lloyd JamesLeft Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#7Carl WinchesterRight Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#9Christian DoidgeForvet · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#26Reuben ReidLeft Forward · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#11George C. WilliamsRight Forward · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#8Dayle GrubbSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#17Isaac PearceSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#16Gavin GunningSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#13James MontgomerySubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#5Lee CollinsSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#18Theo ArchibaldSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#14Tahvon CampbellSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

Swindon Town

#1Lawrence VigourouxKaleci · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#5Sid NelsonCenter Left Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#6Oliver LancashireCenter Right Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#31Matthew TaylorLeft Back · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#2Kyle KnoyleRight Back · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#16Martin SmithCenter Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#11Steven AlzateLeft Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#3Michael DoughtyRight Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#9Marc RichardsForvet · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#10Keshi AndersonLeft Forward · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#7Jermaine McGlashanRight Forward · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#25Joe RomanskiSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#24Scott TwineSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#17Elijah AdebayoSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#14Ellis IandoloSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#26Dion ConroySubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#4Jak MccourtSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#23Luke McCormickSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

Maç olayları

  1. Penaltı golüMichael Doughty1–1
  2. Sarı kartSid Nelson
  3. Oyuncu değişikliğiElijah Adebayo · Marc Richards
  4. Oyuncu değişikliğiDayle Grubb · George C. Williams
Tüm maç olaylarını göster (12)
  1. Oyuncu değişikliğiJak Mccourt · Steven Alzate
  2. Sarı kartMatthew Taylor
  3. Sarı kartPaul Digby
  4. Oyuncu değişikliğiEllis Iandolo · Jermaine McGlashan
  5. Sarı kartEllis Iandolo
  6. Oyuncu değişikliğiTahvon Campbell · Reuben Reid
  7. Sarı kartLloyd James
ESPN maç anlatımı · Kaynak dilinde
  1. Goal! Forest Green Rovers 1, Swindon Town 0. Christian Doidge (Forest Green Rovers) right footed shot from the centre of the box to the bottom right corner. Assisted by Reece Brown.

  2. Goal! Forest Green Rovers 1, Swindon Town 1. Michael Doughty (Swindon Town) converts the penalty with a left footed shot to the bottom left corner.

  3. Sid Nelson (Swindon Town) is shown the yellow card for a bad foul.

  4. Substitution, Forest Green Rovers. Dayle Grubb replaces George Williams.

  5. Substitution, Swindon Town. Elijah Adebayo replaces Marc Richards.

  6. Substitution, Swindon Town. Jak McCourt replaces Steven Alzate.

  7. Matthew Taylor (Swindon Town) is shown the yellow card for a bad foul.

  8. Paul Digby (Forest Green Rovers) is shown the yellow card for a bad foul.

  9. Substitution, Swindon Town. Ellis Iandolo replaces Jermaine McGlashan.

  10. Ellis Iandolo (Swindon Town) is shown the yellow card for a bad foul.

  11. Substitution, Forest Green Rovers. Tahvon Campbell replaces Reuben Reid.

  12. Lloyd James (Forest Green Rovers) is shown the yellow card.

Geçmiş karşılaşmalar

Takımların son maçları

Forest Green Rovers

D · Grimsby Town4-1↗
E · Oldham Athletic1-1↗
D · Swindon Town1-0↗
D · Bury1-1↗
E · Stevenage0-0↗

Swindon Town

E · Chelsea U214-0↗
D · Lincoln City4-1↗
E · Forest Green Rovers1-0↗
E · Tranmere Rovers3-2↗
D · Crawley Town2-2↗

E: Ev sahibi · D: Deplasman. Bu kayıtlar birden fazla turnuvayı kapsayabilir.

Lig puan tablosu
#TakımOGBMAv.Puan
1Salford City11713+622
2Barnet9630+1021
3Crewe Alexandra11560+621
4York City10442+616
5Walsall10370+616
6Gillingham11443+316
7Chesterfield11434+215
8Cheltenham Town11434-315
9Bristol Rovers11506-315
10Accrington Stanley11353+114
11Newport County11353+114
12Fleetwood Town11353+114
13Rochdale11425-214
14Shrewsbury Town11425-514
15Grimsby Town11344013
16Exeter City11344013
17Tranmere Rovers11263-112
18Swindon Town11335-512
19Oldham Athletic10325-111
20Colchester United10253-311
21Port Vale9324-411
22Northampton Town9243-110
23Rotherham United11245-610
24Crawley Town9126-85

Sağlayıcının güncel lig tablosudur; maçın oynandığı tarihteki sıralama olmayabilir.

ESPN · Saatler Türkiye saatiyle. Sağlayıcının sunduğu sıfır değerler korunur; eksik alanlar “—” ile gösterilir. Veri kapsamı maç ve turnuvaya göre değişir.

🍪
Site işlevleri, tercihlerin hatırlanması, istatistik ve reklam hizmetleri için çerez ve benzeri kayıtlar kullanılır. Ayrıntılar Çerez Politikamızda. “Anladım” düğmesi bu bildirimi kapatır; analitik ve reklam izinlerini ayrı yönetmez.