Haber, bilgi ve keşif.
PİYASA ÖZETİ
Veriler güncel olarak yüklendi.
Bilinmeyen Lig

Oldham Athletic – Forest Green Rovers

Oldham Athletic
Maç sonu0 – 0Boundary Park
Forest Green Rovers
1. devre: 0–02. devre: 0–0

Takım istatistikleri

Maç verileri

Bu karşılaşmanın takım istatistikleri henüz sağlanmıyor.

Kadrolar ve oyuncu performansı

İlk 11 ve yedekler

Oldham Athletic

#1Daniel IversenKaleci · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#4Sam EdmundsonCenter Left Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#26Peter ClarkeCenter Right Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#27Gevaro NepomucenoLeft Back · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#34Thomas HamerRight Back · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#42Mohamad SyllaCenter Left Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#17Christopher MissilouCenter Right Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#22Johan BrangerLeft Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#19Callum LangRight Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#10Chris O'GradyForvet · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#28Mohammed MaoucheRear Center Forward · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#23Rob HuntSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#3Andy TaylorSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#8Jose BaxterSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#46Harry RobinsonSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#45Harry NorrisSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#13Zeus de la PazSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

Forest Green Rovers

#13James MontgomeryKaleci · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#16Gavin GunningCenter Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#6Farrend RawsonCenter Left Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#19Nathan McGinleyCenter Right Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#4Lloyd JamesCenter Left Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#7Carl WinchesterCenter Right Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#10Reece BrownAttacking Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#23Joseph MillsLeft Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#2Liam ShephardRight Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#14Tahvon CampbellCenter Left Forward · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#11George C. WilliamsCenter Right Forward · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#5Lee CollinsSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#26Reuben ReidSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#25Junior MondalSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#9Christian DoidgeSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#20Paul DigbySubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#21Shawn MccoulskySubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#24Lewis ThomasSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

Maç olayları

  1. Sarı kartSam Edmundson
  2. Sarı kartCallum Lang
  3. Oyuncu değişikliğiRob Hunt · Chris O'Grady
  4. Oyuncu değişikliğiShawn Mccoulsky · George C. Williams
  5. Oyuncu değişikliğiChristian Doidge · Tahvon Campbell
Tüm maç olaylarını göster (8)
  1. Sarı kartJohan Branger
  2. Oyuncu değişikliğiJose Baxter · Johan Branger
  3. Sarı kartJoseph Mills
ESPN maç anlatımı · Kaynak dilinde
  1. George Edmundson (Oldham Athletic) is shown the yellow card for a bad foul.

  2. Callum Lang (Oldham Athletic) is shown the yellow card.

  3. Substitution, Oldham Athletic. Rob Hunt replaces Chris O'Grady.

  4. Substitution, Forest Green Rovers. Christian Doidge replaces Tahvon Campbell.

  5. Substitution, Forest Green Rovers. Shawn McCoulsky replaces George Williams.

  6. Johan Branger (Oldham Athletic) is shown the yellow card for a bad foul.

  7. Substitution, Oldham Athletic. Jose Baxter replaces Johan Branger.

  8. Joseph Mills (Forest Green Rovers) is shown the yellow card.

Geçmiş karşılaşmalar

Takımların son maçları

Oldham Athletic

E · Exeter City3-2↗
D · Carlisle United6-0↗
D · Port Vale4-1↗
E · Notts County2-0↗
D · Fulham2-1↗

Forest Green Rovers

D · Yeovil Town2-1↗
E · Crewe Alexandra1-0↗
D · Newport County4-1↗
D · Cheltenham Town2-2↗
E · Northampton Town2-1↗

E: Ev sahibi · D: Deplasman. Bu kayıtlar birden fazla turnuvayı kapsayabilir.

Lig puan tablosu
#TakımOGBMAv.Puan
1Barnet7430+715
2Cheltenham Town8431+415
3Bristol Rovers8503+215
4York City8422+614
5Walsall8350+614
6Grimsby Town8341+413
7Salford City8413+213
8Gillingham8332+212
9Crewe Alexandra8260+212
10Tranmere Rovers8251+211
11Chesterfield8323+111
12Swindon Town8323-311
13Rotherham United8242010
14Fleetwood Town8242010
15Colchester United8242-210
16Rochdale8314-210
17Newport County823309
18Shrewsbury Town8224-68
19Accrington Stanley8143-37
20Oldham Athletic8215-47
21Exeter City8134-26
22Northampton Town7133-36
23Port Vale7124-65
24Crawley Town7115-74

Sağlayıcının güncel lig tablosudur; maçın oynandığı tarihteki sıralama olmayabilir.

ESPN · Saatler Türkiye saatiyle. Sağlayıcının sunduğu sıfır değerler korunur; eksik alanlar “—” ile gösterilir. Veri kapsamı maç ve turnuvaya göre değişir.

🍪
Site işlevleri, tercihlerin hatırlanması, istatistik ve reklam hizmetleri için çerez ve benzeri kayıtlar kullanılır. Ayrıntılar Çerez Politikamızda. “Anladım” düğmesi bu bildirimi kapatır; analitik ve reklam izinlerini ayrı yönetmez.