Haber, bilgi ve keşif.
PİYASA ÖZETİ
Veriler güncel olarak yüklendi.
Almanya 2. Bundesliga

Tranmere Rovers – Morecambe

Tranmere Rovers
Maç sonu3 – 1Prenton Park
Morecambe
1. devre: 3–02. devre: 0–1

Takım istatistikleri

Maç verileri

Bu karşılaşmanın takım istatistikleri henüz sağlanmıyor.

Kadrolar ve oyuncu performansı

İlk 11 ve yedekler

Tranmere Rovers

#1Scott DaviesKaleci · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#16Mark EllisCenter Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#4Ritchie SuttonCenter Left Defender · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#6Emmanuel MontheCenter Right Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#14Jake CapriceLeft Back · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#3Liam RidehalghRight Back · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#12Luke McCulloughCenter Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#8Jay HarrisCenter Left Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#11Connor JenningsCenter Right Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#10James NorwoodCenter Left Forward · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#20Cole StocktonCenter Right Forward · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#18Jon SmithSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#24Zoumana BakayogoSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#2Adam BuxtonSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#22Harvey GilmourSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#29Larnell ColeSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#23Shamal GeorgeSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#9Paul MullinSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

Morecambe

#21Mark HalsteadKaleci · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#5Steven OldCenter Left Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#16Sam LavelleCenter Right Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#2Zak MillsLeft Back · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#27Jordan CranstonRight Back · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#6Andrew TutteCenter Left Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#15Aaron WildigCenter Right Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#17Liam MandevilleLeft Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#11Kevin EllisonRight Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#28A-Jay Leitch-SmithCenter Left Forward · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#9Vadaine OliverCenter Right Forward · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#4Alex KenyonSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#14Josef YarneySubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#12Jason OswellSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#7Garry ThompsonSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#13Dawid SzczepaniakSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#25Ben HedleySubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#18Rhys OatesSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

Maç olayları

  1. Sarı kartCole Stockton
  2. GolJay Harris3–0
  3. Sarı kartAaron Wildig
Tüm maç olaylarını göster (13)
  1. Oyuncu değişikliğiAlex Kenyon · Andrew Tutte
  2. Oyuncu değişikliğiRhys Oates · Kevin Ellison
  3. Sarı kartZak Mills
  4. Oyuncu değişikliğiHarvey Gilmour · Ritchie Sutton
  5. Oyuncu değişikliğiGarry Thompson · A-Jay Leitch-Smith
  6. Oyuncu değişikliğiPaul Mullin · Cole Stockton
  7. Sarı kartMark Ellis
ESPN maç anlatımı · Kaynak dilinde
  1. Goal! Tranmere Rovers 1, Morecambe 0. Cole Stockton (Tranmere Rovers) right footed shot from the left side of the box to the bottom left corner.

  2. Goal! Tranmere Rovers 2, Morecambe 0. James Norwood (Tranmere Rovers) right footed shot from the centre of the box to the bottom left corner. Assisted by Cole Stockton.

  3. Cole Stockton (Tranmere Rovers) is shown the yellow card for a bad foul.

  4. Goal! Tranmere Rovers 3, Morecambe 0. Jay Harris (Tranmere Rovers) header from very close range to the high centre of the goal. Assisted by Liam Ridehalgh.

  5. Aaron Wildig (Morecambe) is shown the yellow card for a bad foul.

  6. Substitution, Morecambe. Alex Kenyon replaces Andrew Tutte.

  7. Substitution, Morecambe. Rhys Oates replaces Kevin Ellison.

  8. Zak Mills (Morecambe) is shown the yellow card for a bad foul.

  9. Goal! Tranmere Rovers 3, Morecambe 1. Jordan Cranston (Morecambe) left footed shot from outside the box to the top left corner.

  10. Substitution, Morecambe. Garry Thompson replaces A-Jay Leitch-Smith.

  11. Substitution, Tranmere Rovers. Harvey Gilmour replaces Ritchie Sutton.

  12. Substitution, Tranmere Rovers. Paul Mullin replaces Cole Stockton.

  13. Mark Ellis (Tranmere Rovers) is shown the yellow card for a bad foul.

Geçmiş karşılaşmalar

Takımların son maçları

Tranmere Rovers

E · Southport1-1↗
E · Cambridge United1-0↗
D · Notts County3-2↗
D · Southport2-0↗
D · Bury2-1↗

Morecambe

E · Notts County1-1↗
D · Milton Keynes Dons2-0↗
E · Port Vale2-2↗
D · Lincoln City3-1↗
E · Cambridge United3-0↗

E: Ev sahibi · D: Deplasman. Bu kayıtlar birden fazla turnuvayı kapsayabilir.

Lig puan tablosu
#TakımOGBMAv.Puan
1Salford City12813+725
2Barnet10631+821
3Crewe Alexandra12561+421
4Walsall11470+919
5Cheltenham Town12534-118
6York City11452+617
7Gillingham12453+317
8Shrewsbury Town12525-417
9Chesterfield12444+216
10Exeter City12444+216
11Accrington Stanley12363+115
12Newport County12363+115
13Tranmere Rovers12363015
14Rochdale12435-215
15Swindon Town12435-315
16Bristol Rovers12507-415
17Grimsby Town12354014
18Fleetwood Town12354-114
19Colchester United11263-312
20Port Vale10334-412
21Oldham Athletic11326-411
22Rotherham United12255-611
23Northampton Town10244-210
24Crawley Town10127-95

Sağlayıcının güncel lig tablosudur; maçın oynandığı tarihteki sıralama olmayabilir.

ESPN · Saatler Türkiye saatiyle. Sağlayıcının sunduğu sıfır değerler korunur; eksik alanlar “—” ile gösterilir. Veri kapsamı maç ve turnuvaya göre değişir.

🍪
Site işlevleri, tercihlerin hatırlanması, istatistik ve reklam hizmetleri için çerez ve benzeri kayıtlar kullanılır. Ayrıntılar Çerez Politikamızda. “Anladım” düğmesi bu bildirimi kapatır; analitik ve reklam izinlerini ayrı yönetmez.