Haber, bilgi ve keşif.
PİYASA ÖZETİ
Veriler güncel olarak yüklendi.
Almanya 2. Bundesliga

Newport County – Yeovil Town

Newport County
Maç sonu2 – 0Rodney Parade
Yeovil Town
1. devre: 1–02. devre: 1–0

Takım istatistikleri

Maç verileri

Bu karşılaşmanın takım istatistikleri henüz sağlanmıyor.

Kadrolar ve oyuncu performansı

İlk 11 ve yedekler

Newport County

3-5-2
#1Joe DayKaleci · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#17Scott BennettCenter Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#28Mickey DemetriouCenter Left Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#6Ben WhiteCenter Right Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#12Ben TozerCenter Left Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#4Joss LabadieCenter Right Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#8Matthew DolanAttacking Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#3Dan ButlerLeft Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#2David PipeRight Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#10Frank NoubleCenter Left Forward · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#9Padraig AmondCenter Right Forward · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#32Calaum Jahraldo-MartinSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#15Shawn MccoulskySubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#20Tom Owen-EvansSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#30James BittnerSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#11Lamar ReynoldsSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#14Jazzi Barnum-BobbSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#27Sean RiggSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

Yeovil Town

4-3-3
#1Artur KrysiakKaleci · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#3Nathan SmithCenter Left Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#25Sid NelsonCenter Right Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#11Ryan DicksonLeft Back · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#23Tom JamesRight Back · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#16James BaileyCenter Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#4Matt WorthingtonLeft Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#8Connor SmithRight Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#13Francois ZokoForvet · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#7Otis KhanLeft Forward · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#24Olufela OlomolaRight Forward · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#12Jonathan MaddisonSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#30AlefSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#6Keston DaviesSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#10Jake GraySubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#9Rhys BrowneSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#14Sam SurridgeSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#5Bevis MugabiSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

Maç olayları

  1. Sarı kartJoss Labadie
  2. Sarı kartSid Nelson
  3. Sarı kartMatthew Dolan
  4. Sarı kartFrancois Zoko
Tüm maç olaylarını göster (12)
  1. Oyuncu değişikliğiRhys Browne · Otis Khan
  2. GolJoss Labadie2–0
  3. Oyuncu değişikliğiSam Surridge · Connor Smith
  4. Oyuncu değişikliğiSean Rigg · Matthew Dolan
  5. Oyuncu değişikliğiAlef · Matt Worthington
  6. Oyuncu değişikliğiLamar Reynolds · Padraig Amond
  7. Oyuncu değişikliğiTom Owen-Evans · Joss Labadie
ESPN maç anlatımı · Kaynak dilinde
  1. Joss Labadie (Newport County) is shown the yellow card for a bad foul.

  2. Sid Nelson (Yeovil Town) is shown the yellow card.

  3. Goal! Newport County 1, Yeovil Town 0. Padraig Amond (Newport County) header from the centre of the box to the bottom right corner. Assisted by Matthew Dolan.

  4. Matthew Dolan (Newport County) is shown the yellow card for a bad foul.

  5. Francois Zoko (Yeovil Town) is shown the yellow card for a bad foul.

  6. Substitution, Yeovil Town. Rhys Browne replaces Otis Khan.

  7. Goal! Newport County 2, Yeovil Town 0. Joss Labadie (Newport County) header from the centre of the box to the bottom left corner. Assisted by Matthew Dolan.

  8. Substitution, Yeovil Town. Sam Surridge replaces Connor Smith.

  9. Substitution, Newport County. Sean Rigg replaces Matthew Dolan.

  10. Substitution, Yeovil Town. Alefe Santos replaces Matt Worthington.

  11. Substitution, Newport County. Lamar Reynolds replaces Padraig Amond.

  12. Substitution, Newport County. Tom Owen-Evans replaces Joss Labadie.

Geçmiş karşılaşmalar

Takımların son maçları

Newport County

E · Cheltenham Town1-0↗
D · Morecambe2-1↗
E · Grimsby Town1-0↗
D · Crawley Town2-1↗
D · Luton Town3-1↗

Yeovil Town

E · Morecambe2-2↗
D · Grimsby Town2-1↗
E · Port Vale1-1↗
D · Chesterfield3-2↗
E · Colchester United1-0↗

E: Ev sahibi · D: Deplasman. Bu kayıtlar birden fazla turnuvayı kapsayabilir.

Lig puan tablosu
#TakımOGBMAv.Puan
1Salford City12813+725
2Barnet11641+822
3Cheltenham Town13634021
4Crewe Alexandra13562021
5York City12552+820
6Walsall11470+919
7Chesterfield13544+619
8Exeter City13544+319
9Accrington Stanley13463+618
10Shrewsbury Town13535-418
11Grimsby Town13454+317
12Gillingham13454017
13Tranmere Rovers13373016
14Swindon Town13445-316
15Bristol Rovers13517-416
16Newport County13364015
17Rochdale13436-715
18Fleetwood Town13355-214
19Northampton Town11344013
20Oldham Athletic12336-412
21Colchester United12264-512
22Rotherham United13265-612
23Port Vale11335-612
24Crawley Town11137-96

Sağlayıcının güncel lig tablosudur; maçın oynandığı tarihteki sıralama olmayabilir.

ESPN · Saatler Türkiye saatiyle. Sağlayıcının sunduğu sıfır değerler korunur; eksik alanlar “—” ile gösterilir. Veri kapsamı maç ve turnuvaya göre değişir.

🍪
Site işlevleri, tercihlerin hatırlanması, istatistik ve reklam hizmetleri için çerez ve benzeri kayıtlar kullanılır. Ayrıntılar Çerez Politikamızda. “Anladım” düğmesi bu bildirimi kapatır; analitik ve reklam izinlerini ayrı yönetmez.