Haber, bilgi ve keşif.
PİYASA ÖZETİ
Veriler güncel olarak yüklendi.
Almanya 2. Bundesliga

Gamba Osaka – Sagan Tosu

Gamba Osaka
Maç sonu2 – 1Panasonic Stadium Suita
Sagan Tosu
1. devre: 1–12. devre: 1–0

Takım istatistikleri

Maç verileri

Bu karşılaşmanın takım istatistikleri henüz sağlanmıyor.

Kadrolar ve oyuncu performansı

İlk 11 ve yedekler

Gamba Osaka

#22Jun IchimoriKaleci · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#5Genta MiuraDefans · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#4Keisuke KurokawaDefans · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#2Shota FukuokaDefans · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#20Shinnosuke NakataniDefans · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#16Tokuma SuzukiOrta saha · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#13Issai SakamotoOrta saha · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#97Welton FelipeOrta saha · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#23DawhanOrta saha · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#10Shu KurataOrta saha · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#7Takashi UsamiForvet · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#6Neta LaviSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#15Takeru KishimotoSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#8Ryotaro MeshinoSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#27Rin MitoSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#40Shoji ToyamaSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#31Zhang Ao linSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#11Issam JebaliSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

Sagan Tosu

#71Il-Kyu ParkKaleci · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#32Keisuke SakaiyaDefans · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#2Kosuke YamazakiDefans · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#42Wataru HaradaDefans · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#20Kim Tae-HyeonDefans · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#7Kohei TezukaOrta saha · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#22Cayman TogashiOrta saha · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#5So KawaharaOrta saha · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#88Yoichi NaganumaOrta saha · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#21Yuki HorigomeForvet · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#99Marcelo RyanForvet · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#13Ayumu YokoyamaSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#1Arnau RieraSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#41Ryonosuke KabayamaSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#23Taichi KikuchiSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#28Yusuke MaruhashiSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#6Akito FukutaSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#11Vinícius AraújoSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

Maç olayları

  1. Sarı kartKosuke Yamazaki
  2. Sarı kartCayman Togashi
  3. Kırmızı kartKeisuke Sakaiya
Tüm maç olaylarını göster (14)
  1. Oyuncu değişikliğiTaichi Kikuchi · Yuki Horigome
  2. Oyuncu değişikliğiShoji Toyama · Shu Kurata
  3. Oyuncu değişikliğiAkito Fukuta · Marcelo Ryan
  4. Oyuncu değişikliğiTakeru Kishimoto · Shota Fukuoka
  5. Oyuncu değişikliğiIssam Jebali · Issai Sakamoto
  6. Oyuncu değişikliğiNeta Lavi · Tokuma Suzuki
  7. Oyuncu değişikliğiRyonosuke Kabayama · Kohei Tezuka
  8. Oyuncu değişikliğiAyumu Yokoyama · Cayman Togashi
  9. GolGenta Miura2–1
ESPN maç anlatımı · Kaynak dilinde
  1. Kosuke Yamazaki (Sagan Tosu) Yellow Card at 7'

  2. Cayman Togashi (Sagan Tosu) Yellow Card at 32'

  3. Yoichi Naganuma (Sagan Tosu) Goal at 41'

  4. Issai Sakamoto (Gamba Osaka) Goal at 48'

  5. Keisuke Sakaiya (Sagan Tosu) Red Card at 56'

  6. Taichi Kikuchi (Sagan Tosu) Substitution at 59'

  7. Shoji Toyama (Gamba Osaka) Substitution at 61'

  8. Akito Fukuta (Sagan Tosu) Substitution at 73'

  9. Takeru Kishimoto (Gamba Osaka) Substitution at 75'

  10. Issam Jebali (Gamba Osaka) Substitution at 81'

  11. Neta Lavi (Gamba Osaka) Substitution at 81'

  12. Ryonosuke Kabayama (Sagan Tosu) Substitution at 83'

  13. Ayumu Yokoyama (Sagan Tosu) Substitution at 84'

  14. Genta Miura (Gamba Osaka) Goal at 99'

Geçmiş karşılaşmalar

Takımların son maçları

Gamba Osaka

E · Jubilo Iwata2-1↗
D · Sanfrecce Hiroshima1-1↗
E · Kyoto Sanga0-0↗
D · Consadole Sapporo1-0↗
D · Yokohama F. Marinos2-0↗

Sagan Tosu

D · Sanfrecce Hiroshima4-0↗
E · Cerezo Osaka2-0↗
D · Machida Zelvia3-1↗
E · Vissel Kobe0-0↗
D · Urawa Red Diamonds3-0↗

E: Ev sahibi · D: Deplasman. Bu kayıtlar birden fazla turnuvayı kapsayabilir.

Lig puan tablosu
#TakımOGBMAv.Puan
1Machida Zelvia12831+2027
2Sanfrecce Hiroshima12822+1926
3Kashiwa Reysol12813+625
4FC Tokyo11731+1324
5Vissel Kobe12723+723
6Kashima Antlers12624+420
7Kawasaki Frontale11542+619
8Urawa Red Diamonds11605-318
9Yokohama F. Marinos11452+417
10Fagiano Okayama11515-116
11Shimizu S-Pulse12426-1014
12Nagoya Grampus11416-413
13Cerezo Osaka11344-713
14V-Varen Nagasaki11335-312
15Gamba Osaka12255-711
16Kyoto Sanga12246-810
17Mito Hollyhock11236-49
18Tokyo Verdy 196912156-128
19Avispa Fukuoka12219-87
20JEF United Ichihara-Chiba11137-126

Sağlayıcının güncel lig tablosudur; maçın oynandığı tarihteki sıralama olmayabilir.

ESPN · Saatler Türkiye saatiyle. Sağlayıcının sunduğu sıfır değerler korunur; eksik alanlar “—” ile gösterilir. Veri kapsamı maç ve turnuvaya göre değişir.

🍪
Site işlevleri, tercihlerin hatırlanması, istatistik ve reklam hizmetleri için çerez ve benzeri kayıtlar kullanılır. Ayrıntılar Çerez Politikamızda. “Anladım” düğmesi bu bildirimi kapatır; analitik ve reklam izinlerini ayrı yönetmez.