Haber, bilgi ve keşif.
PİYASA ÖZETİ
Veriler güncel olarak yüklendi.
Fransa Ligue 2

Arminia Bielefeld – Kaiserslautern

Arminia Bielefeld
Maç sonu0 – 1SchücoArena
Kaiserslautern
1. devre: 0–02. devre: 0–1

Takım istatistikleri

Maç verileri

Bu karşılaşmanın takım istatistikleri henüz sağlanmıyor.

Kadrolar ve oyuncu performansı

İlk 11 ve yedekler

Arminia Bielefeld

4-2-3-1
#1Wolfgang HeslKaleci · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#13Julian BornerCenter Left Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#19Felix BurmeisterCenter Right Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#27Sebastian SchuppanLeft Back · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#23Florian DickRight Back · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#22Francisco RodriguezAttacking Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#20Manuel JunglasLeft Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#3Brian BehrendtRight Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#9Fabian KlosForvet · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#10Ryu Seung-WooAttacking Midfielder Left · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#7Michael GorlitzAttacking Midfielder Right · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#21Andreas VoglsammerSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#6Tom SchützSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#5David UlmSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#18Christopher NötheSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#17Christoph HemleinSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#34Daniel DavariSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#14Manuel HornigSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

Kaiserslautern

4-2-3-1
#1Marius MüllerKaleci · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#4Patrick ZieglerCenter Left Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#29Stipe VucurCenter Right Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#19Marcel GausLeft Back · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#5Sascha MockenhauptRight Back · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#6Alexander RingAttacking Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#28Daniel HalfarLeft Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#37Markus KarlRight Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#15Jón BödvarssonForvet · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#11Ruben JenssenAttacking Midfielder Left · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#39Jean ZimmerAttacking Midfielder Right · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#9Lukas GörtlerSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#8Marcus PiossekSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#17André FomitschowSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#10Antonio-Mirko ColakSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#7Michael SchulzeSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#33Zlatan AlomerovicSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#20Kacper PrzybylkoSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

Maç olayları

  1. Oyuncu değişikliğiDavid Ulm · Francisco Rodriguez
  2. Oyuncu değişikliğiMarcus Piossek · Jean Zimmer
  3. Oyuncu değişikliğiKacper Przybylko · Markus Karl
Tüm maç olaylarını göster (10)
  1. Oyuncu değişikliğiChristopher Nöthe · Ryu Seung-Woo
  2. Oyuncu değişikliğiLukas Görtler · Jón Bödvarsson
  3. Oyuncu değişikliğiAndreas Voglsammer · Florian Dick
  4. Sarı kartManuel Junglas
  5. Sarı kartLukas Görtler
ESPN maç anlatımı · Kaynak dilinde
  1. Substitution, DSC Arminia Bielefeld. David Ulm replaces Francisco Rodríguez.

  2. Substitution, 1. FC Kaiserslautern. Marcus Piossek replaces Jean Zimmer.

  3. Substitution, 1. FC Kaiserslautern. Kacper Przybylko replaces Markus Karl.

  4. Jón Dadi Bödvarsson (1. FC Kaiserslautern) is shown the yellow card.

  5. Goal! DSC Arminia Bielefeld 0, 1. FC Kaiserslautern 1. Kacper Przybylko (1. FC Kaiserslautern) header from the right side of the six yard box to the bottom right corner. Assisted by Ruben Jenssen.

  6. Substitution, DSC Arminia Bielefeld. Christopher Nöthe replaces Seung-Woo Ryu.

  7. Substitution, 1. FC Kaiserslautern. Lukas Görtler replaces Jón Dadi Bödvarsson.

  8. Substitution, DSC Arminia Bielefeld. Andreas Voglsammer replaces Florian Dick.

  9. Lukas Görtler (1. FC Kaiserslautern) is shown the yellow card.

  10. Manuel Junglas (DSC Arminia Bielefeld) is shown the yellow card.

Geçmiş karşılaşmalar

Takımların son maçları

Arminia Bielefeld

D · VfL Bochum2-2↗
E · 1. FC Nürnberg4-0↗
D · TSV 1860 Munich1-1↗
E · Fortuna Düsseldorf0-0↗
D · SV Sandhausen4-1↗

Kaiserslautern

D · 1. FC Nürnberg2-1↗
E · VfL Bochum2-0↗
D · Fortuna Düsseldorf4-3↗
E · SV Sandhausen2-0↗
E · Karlsruher SC0-0↗

E: Ev sahibi · D: Deplasman. Bu kayıtlar birden fazla turnuvayı kapsayabilir.

Lig puan tablosu
#TakımOGBMAv.Puan
1Hertha Berlin9810+1225
21. FC Nürnberg9531+918
3Kaiserslautern9531+518
4VfL Wolfsburg9441+916
51. FC Magdeburg9513+816
61. FC Heidenheim 18469432015
7St. Pauli9261+212
8Arminia Bielefeld9324-111
9Energie Cottbus9243-110
10SpVgg Greuther Fürth8233-19
11Dynamo Dresden8224-48
12VfL Osnabruck8224-48
13VfL Bochum9225-48
14Hannover 968224-58
15Karlsruher SC9225-98
16SV Darmstadt 989225-108
17TSV Eintracht Braunschweig8215-27
18Holstein Kiel8053-45

Sağlayıcının güncel lig tablosudur; maçın oynandığı tarihteki sıralama olmayabilir.

ESPN · Saatler Türkiye saatiyle. Sağlayıcının sunduğu sıfır değerler korunur; eksik alanlar “—” ile gösterilir. Veri kapsamı maç ve turnuvaya göre değişir.

🍪
Site işlevleri, tercihlerin hatırlanması, istatistik ve reklam hizmetleri için çerez ve benzeri kayıtlar kullanılır. Ayrıntılar Çerez Politikamızda. “Anladım” düğmesi bu bildirimi kapatır; analitik ve reklam izinlerini ayrı yönetmez.