Stranraer – Albion Rovers
Takım istatistikleri
Maç verileriBu karşılaşmanın takım istatistikleri henüz sağlanmıyor.
Kadrolar ve oyuncu performansı
İlk 11 ve yedeklerStranraer
4-2-3-1#22Jamie HamillCenter Left Defender · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#2Scott RobertsonCenter Right Defender · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#16Kyle TurnerAttacking Midfielder · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#6Dean HawkshawRight Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#14Chukwunweike OkohForvet · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#11Grant AndersonAttacking Midfielder Left · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#20Ross LyonAttacking Midfielder Right · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#7Paul WoodsSubstitute · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#10Scott AgnewSubstitute · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#17Cameron ElliottSubstitute · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
Albion Rovers
4-2-3-1#5Harlain MbayoCenter Left Defender · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#4Ross PerryCenter Right Defender · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#10Alan TroutenAttacking Midfielder · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#7Gary FisherLeft Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#6Graeme HolmesRight Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#11Ryan WattersForvet · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#9Joao VitoriaAttacking Midfielder Left · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#8Ross DavidsonAttacking Midfielder Right · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#18Kane HesterSubstitute · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#16Craig McLeishSubstitute · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#15John GuthrieSubstitute · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
Maç olayları
- GolKyle Turner1–0
- GolKyle Turner2–0
- GolGary Fisher2–1
- Sarı kartJoao Vitoria
- Sarı kartGraeme Holmes
Tüm maç olaylarını göster (15)
- Sarı kartRyan Watters
- Oyuncu değişikliğiScott Agnew · Ross Lyon
- Oyuncu değişikliğiKane Hester · Ryan Watters
- Oyuncu değişikliğiPaul Woods · Chukwunweike Okoh
- GolKane Hester2–2
- Oyuncu değişikliğiCraig McLeish · Gary Fisher
- GolCraig McLeish2–3
- Oyuncu değişikliğiCameron Elliott · Dean Hawkshaw
- Oyuncu değişikliğiJohn Guthrie · Graeme Holmes
- Sarı kartKyle Turner
ESPN maç anlatımı · Kaynak dilinde
Goal! Stranraer 1, Albion Rovers 0. Kyle Turner (Stranraer) right footed shot from outside the box to the bottom right corner.
Goal! Stranraer 2, Albion Rovers 0. Kyle Turner (Stranraer) right footed shot from the centre of the box to the centre of the goal.
Goal! Stranraer 2, Albion Rovers 1. Gary Fisher (Albion Rovers) left footed shot from the right side of the box to the bottom right corner.
Joao Pereira Victoria (Albion Rovers) is shown the yellow card for a bad foul.
Graeme Holmes (Albion Rovers) is shown the yellow card for a bad foul.
Ryan Watters (Albion Rovers) is shown the yellow card for a bad foul.
Substitution, Albion Rovers. Kane Hester replaces Ryan Watters.
Substitution, Stranraer. Paul Woods replaces Stephen Okoh.
Substitution, Stranraer. Scott Agnew replaces Ross Lyon.
Goal! Stranraer 2, Albion Rovers 2. Kane Hester (Albion Rovers) from a free kick with a right footed shot to the bottom right corner.
Substitution, Albion Rovers. Craig McLeish replaces Gary Fisher.
Goal! Stranraer 2, Albion Rovers 3. Craig McLeish (Albion Rovers) left footed shot from the centre of the box to the top left corner. Assisted by Kane Hester.
Substitution, Stranraer. Cameron Elliott replaces Dean Hawkshaw.
Substitution, Albion Rovers. John Guthrie replaces Graeme Holmes because of an injury.
Kyle Turner (Stranraer) is shown the yellow card for a bad foul.
Geçmiş karşılaşmalar
Takımların son maçları
Stranraer
E: Ev sahibi · D: Deplasman. Bu kayıtlar birden fazla turnuvayı kapsayabilir.
Lig puan tablosu
| # | Takım | O | G | B | M | Av. | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Inverness Caledonian Thistle | 8 | 7 | 0 | 1 | +13 | 16 |
| 2 | Hamilton Academical | 8 | 4 | 2 | 2 | +9 | 14 |
| 3 | Stenhousemuir | 8 | 4 | 2 | 2 | +2 | 14 |
| 4 | Alloa Athletic | 7 | 4 | 0 | 3 | +1 | 12 |
| 5 | Montrose | 8 | 3 | 2 | 3 | -2 | 11 |
| 6 | East Fife | 8 | 3 | 2 | 3 | -4 | 11 |
| 7 | Queen of the South | 8 | 3 | 1 | 4 | 0 | 10 |
| 8 | Peterhead | 8 | 3 | 1 | 4 | -3 | 10 |
| 9 | Kelty Hearts | 7 | 2 | 0 | 5 | -7 | 6 |
| 10 | Cove Rangers | 8 | 0 | 2 | 6 | -9 | 2 |
Sağlayıcının güncel lig tablosudur; maçın oynandığı tarihteki sıralama olmayabilir.
ESPN · Saatler Türkiye saatiyle. Sağlayıcının sunduğu sıfır değerler korunur; eksik alanlar “—” ile gösterilir. Veri kapsamı maç ve turnuvaya göre değişir.