Haber, bilgi ve keşif.
PİYASA ÖZETİ
Veriler güncel olarak yüklendi.
İspanya La Liga 2

Queen's Park – Dunfermline Athletic

Queen's Park
Maç sonu0 – 0Wyre Stadium at Firhill
Dunfermline Athletic
1. devre: 0–02. devre: 0–0

Takım istatistikleri

Maç verileri

Bu karşılaşmanın takım istatistikleri henüz sağlanmıyor.

Kadrolar ve oyuncu performansı

İlk 11 ve yedekler

Queen's Park

4-2-3-1
#12Calum FerieKaleci · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#19Charlie FoxCenter Left Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#5Peter GrantCenter Right Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#3Thomas RobsonLeft Back · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#24Michael DoyleRight Back · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#8Darren LyonAttacking Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#2Jake DavidsonLeft Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#10Liam BrownRight Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#9Robert McHughForvet · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#27Connot SmithAttacking Midfielder Left · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#7Louis LongridgeAttacking Midfielder Right · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#23Simon MurraySubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#17Jacques HerraghtySubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#6Stuart MorrisonSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#29Connor McBrideSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#11Jai QuitongoSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#28Luis LongstaffSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#49Ronan DarcySubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#14Lewis MooreSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#22Shaun ThomsonSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

Dunfermline Athletic

4-4-1-1
#41Jakub StolarczykKaleci · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#5Coll DonaldsonCenter Left Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#25Efe AmbroseCenter Right Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#3Joshua EdwardsLeft Back · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#26Matthew ToddRight Back · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#8Joe ChalmersCenter Left Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#39Liam PolworthCenter Right Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#11Ryan DowLeft Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#21Steven LawlessRight Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#7Kevin O'HaraForvet · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#17Graham DorransRear Center Forward · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#27Bobby KamwaSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#2Trialist 3Substitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#23Dominic ThomasSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#14Lewis MccannSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#10Nikolay TodorovSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#4Lewis MartinSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#12Rhys BreenSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#20Deniz Dogan MehmetSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#22Leon JonesSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

Maç olayları

  1. Oyuncu değişikliğiShaun Thomson · Liam Brown
  2. Oyuncu değişikliğiJai Quitongo · Louis Longridge
  3. Oyuncu değişikliğiLewis Mccann · Kevin O'Hara
  4. Oyuncu değişikliğiSimon Murray · Robert McHugh
  5. Oyuncu değişikliğiTrialist 3 · Graham Dorrans
ESPN maç anlatımı · Kaynak dilinde
  1. Lineups are announced and players are warming up.

  2. First Half begins.

  3. Foul by Thomas Robson (Queen's Park).

  4. Liam Polworth (Dunfermline Athletic) wins a free kick in the defensive half.

  5. Darren Lyon (Queen's Park) wins a free kick in the defensive half.

  6. Foul by Matthew Todd (Dunfermline Athletic).

  7. Corner, Queen's Park. Conceded by Jakub Stolarczyk.

  8. Corner, Queen's Park. Conceded by Josh Edwards.

  9. Foul by Thomas Robson (Queen's Park).

  10. Steven Lawless (Dunfermline Athletic) wins a free kick in the defensive half.

  11. Attempt saved. Kevin O'Hara (Dunfermline Athletic) right footed shot from the centre of the box is saved in the top centre of the goal.

  12. Attempt missed. Steven Lawless (Dunfermline Athletic) right footed shot from outside the box misses to the right.

  13. Attempt missed. Kevin O'Hara (Dunfermline Athletic) left footed shot from outside the box misses to the right.

  14. Corner, Queen's Park. Conceded by Matthew Todd.

  15. Foul by Thomas Robson (Queen's Park).

  16. Steven Lawless (Dunfermline Athletic) wins a free kick in the attacking half.

  17. Attempt blocked. Darren Lyon (Queen's Park) right footed shot from outside the box is blocked.

  18. Corner, Dunfermline Athletic. Conceded by Michael Doyle.

  19. Foul by Michael Doyle (Queen's Park).

  20. Ryan Dow (Dunfermline Athletic) wins a free kick on the left wing.

  21. First Half ends, Queen's Park 0, Dunfermline Athletic 0.

  22. Second Half begins Queen's Park 0, Dunfermline Athletic 0.

  23. Corner, Queen's Park. Conceded by Efe Ambrose.

  24. Corner, Queen's Park. Conceded by Liam Polworth.

  25. Attempt saved. Jake Davidson (Queen's Park) left footed shot from the left side of the box is saved in the top centre of the goal.

  26. Corner, Dunfermline Athletic. Conceded by Thomas Robson.

  27. Attempt blocked. Graham Dorrans (Dunfermline Athletic) right footed shot from outside the box is blocked.

  28. Corner, Dunfermline Athletic. Conceded by Charlie Fox.

  29. Attempt saved. Josh Edwards (Dunfermline Athletic) header from the right side of the six yard box is saved in the top centre of the goal.

  30. Corner, Dunfermline Athletic. Conceded by Peter Grant.

  31. Attempt saved. Kevin O'Hara (Dunfermline Athletic) right footed shot from the right side of the box is saved in the bottom left corner.

  32. Substitution, Queen's Park. Jack Thomson replaces Liam Brown.

  33. Substitution, Queen's Park. Jai Quitongo replaces Louis Longridge.

  34. Foul by Jai Quitongo (Queen's Park).

  35. Josh Edwards (Dunfermline Athletic) wins a free kick in the defensive half.

  36. Substitution, Dunfermline Athletic. Lewis McCann replaces Kevin O'Hara.

  37. Foul by Lewis McCann (Dunfermline Athletic).

  38. Peter Grant (Queen's Park) wins a free kick in the attacking half.

  39. Foul by Jai Quitongo (Queen's Park).

  40. Josh Edwards (Dunfermline Athletic) wins a free kick in the defensive half.

  41. Foul by Ryan Dow (Dunfermline Athletic).

  42. Peter Grant (Queen's Park) wins a free kick in the defensive half.

  43. Substitution, Queen's Park. Simon Murray replaces Bob McHugh.

  44. Foul by Ryan Dow (Dunfermline Athletic).

  45. Jai Quitongo (Queen's Park) wins a free kick in the attacking half.

  46. Attempt missed. Simon Murray (Queen's Park) right footed shot from outside the box is too high.

  47. Attempt blocked. Graham Dorrans (Dunfermline Athletic) right footed shot from outside the box is blocked.

  48. Coll Donaldson (Dunfermline Athletic) wins a free kick in the attacking half.

  49. Foul by Simon Murray (Queen's Park).

  50. Substitution, Dunfermline Athletic. Aaron Comrie replaces Graham Dorrans.

  51. Corner, Dunfermline Athletic. Conceded by Charlie Fox.

  52. Foul by Jai Quitongo (Queen's Park).

  53. Josh Edwards (Dunfermline Athletic) wins a free kick on the left wing.

  54. Second Half ends, Queen's Park 0, Dunfermline Athletic 0.

  55. Match ends, Queen's Park 0, Dunfermline Athletic 0.

Geçmiş karşılaşmalar

Takımların son maçları

Queen's Park

E · Cove Rangers1-1
E · East Fife1-0
D · Peterhead2-1
D · Montrose2-1
E · Falkirk1-1

Dunfermline Athletic

E · Raith Rovers2-0
D · Kilmarnock2-0
E · Ayr United2-1
D · Partick Thistle1-0
E · Queen of the South2-1

E: Ev sahibi · D: Deplasman. Bu kayıtlar birden fazla turnuvayı kapsayabilir.

ESPN · Saatler Türkiye saatiyle. Sağlayıcının sunduğu sıfır değerler korunur; eksik alanlar “—” ile gösterilir. Veri kapsamı maç ve turnuvaya göre değişir.

🍪
Site işlevleri, tercihlerin hatırlanması, istatistik ve reklam hizmetleri için çerez ve benzeri kayıtlar kullanılır. Ayrıntılar Çerez Politikamızda. “Anladım” düğmesi bu bildirimi kapatır; analitik ve reklam izinlerini ayrı yönetmez.