Haber, bilgi ve keşif.
PİYASA ÖZETİ
Veriler güncel olarak yüklendi.
İspanya La Liga 2

Crewe Alexandra – Leyton Orient

Crewe Alexandra
Maç sonu1 – 0Mornflake Stadium
Leyton Orient
1. devre: 0–02. devre: 1–0

Crewe Alexandra advances.

Takım istatistikleri

Maç verileri

Bu karşılaşmanın takım istatistikleri henüz sağlanmıyor.

Kadrolar ve oyuncu performansı

İlk 11 ve yedekler

Crewe Alexandra

4-3-2-1
#13Arthur OkonkwoKaleci · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#6Luke OffordCenter Left Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#22Billy Sass-DaviesCenter Right Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#3Rio AdebisiLeft Back · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#2Kelvin MellorRight Back · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#8Conor ThomasCenter Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#21Tariq UwakweCenter Left Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#17Lachlan BrookCenter Right Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#19Bassala SambouForvet · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#11Daniel AgyeiCenter Left Forward · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#25Joel TabinerCenter Right Forward · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#1Dave RichardsSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#24Charlie FinneySubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#18Khanya LeshabelaSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#14Oliver FinneySubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#16Charlie ColkettSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#20Eli KingSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#12Regan GriffithsSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#28Lewis BillingtonSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#9Courtney Baker-RichardsonSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

Leyton Orient

4-1-2-1-2
#22Lawrence VigourouxKaleci · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#4Shadrach OgieCenter Left Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#19Omar BecklesCenter Right Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#12Jordan BrownDefensive Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#32Rob HuntLeft Back · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#2Tom JamesRight Back · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#40Stephen Duke-McKennaAttacking Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#14George MoncurLeft Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#8Craig ClayRight Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#23Charlie KelmanCenter Left Forward · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#10Ruel SotiriouCenter Right Forward · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#7Paul SmythSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#13Jayden WarehamSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#16Aaron DrinanSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#11Theo ArchibaldSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#1Sam SargeantSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#15Idris El MizouniSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#24Jayden SweeneySubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#5Daniel HappeSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#18Darren PratleySubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

Maç olayları

  1. Sarı kartConor Thomas
  2. Oyuncu değişikliğiTheo Archibald · Ruel Sotiriou
  3. Oyuncu değişikliğiPaul Smyth · Stephen Duke-McKenna
  4. Sarı kartShadrach Ogie
  5. Oyuncu değişikliğiIdris El Mizouni · George Moncur
Tüm maç olaylarını göster (9)
  1. Oyuncu değişikliğiAaron Drinan · Charlie Kelman
  2. Oyuncu değişikliğiCharlie Colkett · Joel Tabiner
  3. Kırmızı kartCraig Clay
ESPN maç anlatımı · Kaynak dilinde
  1. Lineups are announced and players are warming up.

  2. First Half begins.

  3. Daniel Agyei (Crewe Alexandra) wins a free kick in the attacking half.

  4. Foul by Omar Beckles (Leyton Orient).

  5. Attempt missed. Joel Tabiner (Crewe Alexandra) left footed shot from outside the box is just a bit too high from a direct free kick.

  6. Attempt missed. Craig Clay (Leyton Orient) right footed shot from the centre of the box is close, but misses to the left.

  7. Arthur Okonkwo (Crewe Alexandra) wins a free kick in the defensive half.

  8. Foul by Charlie Kelman (Leyton Orient).

  9. Bassala Sambou (Crewe Alexandra) wins a free kick on the left wing.

  10. Foul by Ruel Sotiriou (Leyton Orient).

  11. Attempt saved. Charlie Kelman (Leyton Orient) right footed shot from the right side of the box is saved in the centre of the goal.

  12. Foul by Kelvin Mellor (Crewe Alexandra).

  13. Rob Hunt (Leyton Orient) wins a free kick in the defensive half.

  14. Attempt saved. Charlie Kelman (Leyton Orient) right footed shot from the right side of the box is saved in the bottom left corner.

  15. Corner, Leyton Orient. Conceded by Arthur Okonkwo.

  16. Foul by Rio Adebisi (Crewe Alexandra).

  17. Ruel Sotiriou (Leyton Orient) wins a free kick on the right wing.

  18. Foul by Luke Offord (Crewe Alexandra).

  19. George Moncur (Leyton Orient) wins a free kick in the defensive half.

  20. Corner, Leyton Orient. Conceded by Billy Sass-Davies.

  21. Attempt saved. Stephen Duke-McKenna (Leyton Orient) right footed shot from more than 40 yards on the right wing is saved in the top centre of the goal.

  22. Corner, Crewe Alexandra. Conceded by Tom James.

  23. Attempt saved. Joel Tabiner (Crewe Alexandra) header from very close range is saved in the bottom right corner.

  24. Daniel Agyei (Crewe Alexandra) wins a free kick in the attacking half.

  25. Foul by Ruel Sotiriou (Leyton Orient).

  26. Corner, Leyton Orient. Conceded by Luke Offord.

  27. Foul by Tom James (Leyton Orient).

  28. Joel Tabiner (Crewe Alexandra) wins a free kick on the left wing.

  29. Attempt missed. George Moncur (Leyton Orient) left footed shot from the centre of the box is just a bit too high.

  30. Foul by Joel Tabiner (Crewe Alexandra).

  31. Jordan Brown (Leyton Orient) wins a free kick in the defensive half.

  32. Foul by Conor Thomas (Crewe Alexandra).

  33. George Moncur (Leyton Orient) wins a free kick in the attacking half.

  34. Conor Thomas (Crewe Alexandra) is shown the yellow card for a bad foul.

  35. Corner, Leyton Orient. Conceded by Tariq Uwakwe.

  36. George Moncur (Leyton Orient) hits the bar with a left footed shot from the left side of the six yard box following a corner.

  37. Craig Clay (Leyton Orient) wins a free kick in the attacking half.

  38. Foul by Daniel Agyei (Crewe Alexandra).

  39. Attempt blocked. Stephen Duke-McKenna (Leyton Orient) right footed shot from the centre of the box is blocked.

  40. Corner, Leyton Orient. Conceded by Kelvin Mellor.

  41. Corner, Crewe Alexandra. Conceded by Rob Hunt.

  42. Attempt missed. Lachlan Brook (Crewe Alexandra) right footed shot from the centre of the box is too high following a corner.

  43. First Half ends, Crewe Alexandra 0, Leyton Orient 0.

  44. Second Half begins Crewe Alexandra 0, Leyton Orient 0.

  45. Craig Clay (Leyton Orient) wins a free kick on the right wing.

  46. Foul by Rio Adebisi (Crewe Alexandra).

  47. Bassala Sambou (Crewe Alexandra) wins a free kick on the left wing.

  48. Foul by Omar Beckles (Leyton Orient).

  49. Foul by Bassala Sambou (Crewe Alexandra).

  50. Tom James (Leyton Orient) wins a free kick in the defensive half.

  51. Foul by Charlie Kelman (Leyton Orient).

  52. Luke Offord (Crewe Alexandra) wins a free kick in the defensive half.

  53. Attempt blocked. Tariq Uwakwe (Crewe Alexandra) right footed shot from outside the box is blocked.

  54. Substitution, Leyton Orient. Theo Archibald replaces Ruel Sotiriou.

  55. Substitution, Leyton Orient. Paul Smyth replaces Stephen Duke-McKenna.

  56. Corner, Leyton Orient. Conceded by Rio Adebisi.

  57. Daniel Agyei (Crewe Alexandra) wins a free kick on the right wing.

  58. Foul by Shadrach Ogie (Leyton Orient).

  59. Shadrach Ogie (Leyton Orient) is shown the yellow card for a bad foul.

  60. Attempt missed. Billy Sass-Davies (Crewe Alexandra) header from very close range is close, but misses to the left following a set piece situation.

  61. Foul by Paul Smyth (Leyton Orient).

  62. Kelvin Mellor (Crewe Alexandra) wins a free kick in the defensive half.

  63. Substitution, Leyton Orient. Idris El Mizouni replaces George Moncur.

  64. Substitution, Leyton Orient. Aaron Drinan replaces Charlie Kelman.

  65. Attempt saved. Theo Archibald (Leyton Orient) left footed shot from outside the box is saved in the centre of the goal.

  66. Foul by Craig Clay (Leyton Orient).

  67. Tariq Uwakwe (Crewe Alexandra) wins a free kick in the defensive half.

  68. Substitution, Crewe Alexandra. Charlie Colkett replaces Joel Tabiner.

  69. Corner, Crewe Alexandra. Conceded by Omar Beckles.

  70. Foul by Charlie Colkett (Crewe Alexandra).

  71. Rob Hunt (Leyton Orient) wins a free kick in the defensive half.

  72. Foul by Rob Hunt (Leyton Orient).

  73. Lachlan Brook (Crewe Alexandra) wins a free kick in the defensive half.

  74. Attempt blocked. Idris El Mizouni (Leyton Orient) right footed shot from outside the box is blocked.

  75. Corner, Leyton Orient. Conceded by Luke Offord.

  76. Attempt blocked. Paul Smyth (Leyton Orient) right footed shot from the centre of the box is blocked.

  77. Bassala Sambou (Crewe Alexandra) wins a free kick in the defensive half.

  78. Foul by Omar Beckles (Leyton Orient).

  79. Bassala Sambou (Crewe Alexandra) wins a free kick in the defensive half.

  80. Foul by Craig Clay (Leyton Orient).

  81. Craig Clay (Leyton Orient) is shown the red card for violent conduct.

  82. Aaron Drinan (Leyton Orient) wins a free kick in the defensive half.

  83. Foul by Billy Sass-Davies (Crewe Alexandra).

  84. Goal! Crewe Alexandra 1, Leyton Orient 0. Bassala Sambou (Crewe Alexandra) right footed shot from the centre of the box to the top right corner. Assisted by Kelvin Mellor.

  85. Second Half ends, Crewe Alexandra 1, Leyton Orient 0.

  86. Match ends, Crewe Alexandra 1, Leyton Orient 0.

Geçmiş karşılaşmalar

Takımların son maçları

Crewe Alexandra

E · Tranmere Rovers1-0
E · Doncaster Rovers1-1
D · AFC Wimbledon1-1
D · Barrow3-0
E · Leeds United U210-0

Leyton Orient

E · Northampton Town0-0
E · Chelsea U213-2
D · Carlisle United3-2
E · Gillingham2-0
E · Salford City1-0

E: Ev sahibi · D: Deplasman. Bu kayıtlar birden fazla turnuvayı kapsayabilir.

ESPN · Saatler Türkiye saatiyle. Sağlayıcının sunduğu sıfır değerler korunur; eksik alanlar “—” ile gösterilir. Veri kapsamı maç ve turnuvaya göre değişir.

🍪
Site işlevleri, tercihlerin hatırlanması, istatistik ve reklam hizmetleri için çerez ve benzeri kayıtlar kullanılır. Ayrıntılar Çerez Politikamızda. “Anladım” düğmesi bu bildirimi kapatır; analitik ve reklam izinlerini ayrı yönetmez.