Haber, bilgi ve keşif.
PİYASA ÖZETİ
Veriler güncel olarak yüklendi.
İspanya La Liga 2

Cowdenbeath – Albion Rovers

Cowdenbeath
Maç sonu1 – 0Central Park
Albion Rovers
1. devre: 1–02. devre: 0–0

Takım istatistikleri

Maç verileri

Bu karşılaşmanın takım istatistikleri henüz sağlanmıyor.

Kadrolar ve oyuncu performansı

İlk 11 ve yedekler

Cowdenbeath

3-5-2
#1Peter MorrisonKaleci · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#5Craig BarrCenter Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#3Chris HamiltonCenter Left Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#4Jamie ToddCenter Right Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#11Kris RentonCenter Left Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#6Kyle MillerCenter Right Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#10Archie ThomasAttacking Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#2Fraser MullenLeft Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#8Robbie BuchananRight Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#9Connot SmithCenter Left Forward · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#7David CoxCenter Right Forward · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#12Graham TaylorSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#19Harvey SwanSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#15Kyle SneddonSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#18Jordan AllanSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#17Macallan WhyteSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#16Euan ValentineSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#14Jamie PyperSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

Albion Rovers

4-4-2
#1Ryan GoodfellowKaleci · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#5Jason KronCenter Left Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#4Sean FaganCenter Right Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#3Ross ClarkeLeft Back · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#2Aron LynasRight Back · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#6Giuliano MorenaCenter Left Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#8Graham WilliamsCenter Right Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#7Scott RobertsLeft Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#10Declan ByrneRight Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#11Gary. PhillipsCenter Left Forward · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#9Euan EastCenter Right Forward · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#14Smart OsadolorSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#19Lewis WilsonSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#15Jordan StewartSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#12Daniel ScallySubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#16Ouzy SeeSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#18Jack BreenSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#17Dan PottsSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

Maç olayları

  1. Oyuncu değişikliğiDaniel Scally · Giuliano Morena
  2. Penaltı golüFraser Mullen1–0
  3. Sarı kartKyle Miller
  4. Oyuncu değişikliğiSmart Osadolor · Euan East
  5. Sarı kartRoss Clarke
Tüm maç olaylarını göster (8)
  1. Sarı kartGraham Williams
  2. Oyuncu değişikliğiJack Breen · Gary. Phillips
  3. Sarı kartJamie Todd
ESPN maç anlatımı · Kaynak dilinde
  1. Lineups are announced and players are warming up.

  2. First Half begins.

  3. Foul by Aron Lynas (Albion Rovers).

  4. Kris Renton (Cowdenbeath) wins a free kick in the attacking half.

  5. Corner, Albion Rovers. Conceded by Chris Hamilton.

  6. Foul by Declan Byrne (Albion Rovers).

  7. Jamie Todd (Cowdenbeath) wins a free kick in the attacking half.

  8. Aron Lynas (Albion Rovers) wins a free kick on the left wing.

  9. Foul by Fraser Mullen (Cowdenbeath).

  10. David Cox (Cowdenbeath) wins a free kick on the left wing.

  11. Foul by Sean Fagan (Albion Rovers).

  12. Foul by Fraser Mullen (Cowdenbeath).

  13. Giuliano Morena (Albion Rovers) wins a free kick in the defensive half.

  14. Hand ball by Euan East (Albion Rovers).

  15. Foul by William Graham (Albion Rovers).

  16. Fraser Mullen (Cowdenbeath) wins a free kick in the defensive half.

  17. Substitution, Albion Rovers. Daniel Scally replaces Giuliano Morena because of an injury.

  18. Corner, Albion Rovers. Conceded by Jamie Todd.

  19. Attempt missed. Euan East (Albion Rovers) right footed shot from outside the box is close, but misses to the left.

  20. Corner, Cowdenbeath. Conceded by Ross Clarke.

  21. Archie Thomas (Cowdenbeath) wins a free kick in the defensive half.

  22. Foul by William Graham (Albion Rovers).

  23. Archie Thomas (Cowdenbeath) wins a free kick in the attacking half.

  24. Foul by William Graham (Albion Rovers).

  25. David Cox (Cowdenbeath) wins a free kick on the left wing.

  26. Foul by Aron Lynas (Albion Rovers).

  27. Corner, Cowdenbeath. Conceded by Sean Fagan.

  28. Corner, Cowdenbeath. Conceded by Scott Roberts.

  29. Attempt missed. David Cox (Cowdenbeath) right footed shot from the centre of the box is just a bit too high.

  30. Corner, Cowdenbeath. Conceded by Sean Fagan.

  31. Penalty conceded by Sean Fagan (Albion Rovers) with a hand ball in the penalty area.

  32. Goal! Cowdenbeath 1, Albion Rovers 0. Fraser Mullen (Cowdenbeath) converts the penalty with a right footed shot to the centre of the goal.

  33. Foul by David Cox (Cowdenbeath).

  34. Gary Phillips (Albion Rovers) wins a free kick in the attacking half.

  35. David Cox (Cowdenbeath) wins a free kick on the right wing.

  36. Foul by William Graham (Albion Rovers).

  37. Foul by Declan Byrne (Albion Rovers).

  38. Jamie Todd (Cowdenbeath) wins a free kick in the attacking half.

  39. Declan Byrne (Albion Rovers) wins a free kick in the attacking half.

  40. Foul by Jamie Todd (Cowdenbeath).

  41. Foul by Archie Thomas (Cowdenbeath).

  42. Scott Roberts (Albion Rovers) wins a free kick in the attacking half.

  43. Corner, Albion Rovers. Conceded by Robbie Buchanan.

  44. First Half ends, Cowdenbeath 1, Albion Rovers 0.

  45. Second Half begins Cowdenbeath 1, Albion Rovers 0.

  46. Corner, Cowdenbeath. Conceded by Jason Krones.

  47. Attempt saved. Kris Renton (Cowdenbeath) right footed shot from outside the box is saved in the bottom right corner.

  48. Attempt saved. Euan East (Albion Rovers) right footed shot from the centre of the box is saved in the top right corner.

  49. Corner, Albion Rovers. Conceded by Peter Morrison.

  50. Foul by David Cox (Cowdenbeath).

  51. Scott Roberts (Albion Rovers) wins a free kick in the defensive half.

  52. Chris Hamilton (Cowdenbeath) wins a free kick on the right wing.

  53. Foul by William Graham (Albion Rovers).

  54. Aron Lynas (Albion Rovers) wins a free kick in the defensive half.

  55. Foul by David Cox (Cowdenbeath).

  56. Craig Barr (Cowdenbeath) wins a free kick in the attacking half.

  57. Foul by William Graham (Albion Rovers).

  58. Euan East (Albion Rovers) wins a free kick in the attacking half.

  59. Foul by Kyle Miller (Cowdenbeath).

  60. Kyle Miller (Cowdenbeath) is shown the yellow card for a bad foul.

  61. Chris Hamilton (Cowdenbeath) wins a free kick in the attacking half.

  62. Foul by Declan Byrne (Albion Rovers).

  63. Attempt saved. Declan Byrne (Albion Rovers) right footed shot from outside the box is saved in the centre of the goal.

  64. Substitution, Albion Rovers. Smart Osadolor replaces Euan East.

  65. Foul by Ross Clarke (Albion Rovers).

  66. Robbie Buchanan (Cowdenbeath) wins a free kick on the right wing.

  67. Ross Clarke (Albion Rovers) is shown the yellow card.

  68. Attempt missed. Fraser Mullen (Cowdenbeath) right footed shot from outside the box is just a bit too high.

  69. Connor Smith (Cowdenbeath) wins a free kick in the attacking half.

  70. Foul by William Graham (Albion Rovers).

  71. Attempt missed. Fraser Mullen (Cowdenbeath) right footed shot from outside the box is close, but misses to the right from a direct free kick.

  72. Archie Thomas (Cowdenbeath) wins a free kick in the defensive half.

  73. Foul by William Graham (Albion Rovers).

  74. William Graham (Albion Rovers) is shown the yellow card for a bad foul.

  75. (Albion Rovers) wins a free kick in the attacking half.

  76. Foul by Craig Barr (Cowdenbeath).

  77. David Cox (Cowdenbeath) wins a free kick on the left wing.

  78. Foul by Daniel Scally (Albion Rovers).

  79. Attempt saved. Archie Thomas (Cowdenbeath) right footed shot from outside the box is saved in the centre of the goal.

  80. Corner, Albion Rovers. Conceded by Chris Hamilton.

  81. Substitution, Albion Rovers. Jack Breen replaces Gary Phillips.

  82. Chris Hamilton (Cowdenbeath) wins a free kick in the defensive half.

  83. Foul by Smart Osadolor (Albion Rovers).

  84. Foul by Craig Barr (Cowdenbeath).

  85. Smart Osadolor (Albion Rovers) wins a free kick in the attacking half.

  86. Corner, Albion Rovers. Conceded by Craig Barr.

  87. Aron Lynas (Albion Rovers) wins a free kick on the left wing.

  88. Foul by David Cox (Cowdenbeath).

  89. Hand ball by Daniel Scally (Albion Rovers).

  90. Corner, Cowdenbeath. Conceded by Ross Clarke.

  91. Corner, Cowdenbeath. Conceded by Ross Clarke.

  92. Foul by Jamie Todd (Cowdenbeath).

  93. Jack Breen (Albion Rovers) wins a free kick in the defensive half.

  94. Jamie Todd (Cowdenbeath) is shown the yellow card for a bad foul.

  95. Corner, Albion Rovers. Conceded by Craig Barr.

  96. Attempt saved. Jack Breen (Albion Rovers) right footed shot from the centre of the box is saved in the bottom left corner.

  97. Corner, Albion Rovers. Conceded by Peter Morrison.

  98. Foul by Robbie Buchanan (Cowdenbeath).

  99. William Graham (Albion Rovers) wins a free kick in the attacking half.

  100. Second Half ends, Cowdenbeath 1, Albion Rovers 0.

  101. Match ends, Cowdenbeath 1, Albion Rovers 0.

Geçmiş karşılaşmalar

Takımların son maçları

Cowdenbeath

D · Cove Rangers3-2
E · Annan Athletic3-1
E · Brechin City2-1
D · Stenhousemuir3-0
D · Queen's Park3-0

Albion Rovers

D · Annan Athletic3-2
E · Brechin City1-0
E · Stirling Albion2-1
D · Queen's Park1-1
E · Edinburgh City3-1

E: Ev sahibi · D: Deplasman. Bu kayıtlar birden fazla turnuvayı kapsayabilir.

Lig puan tablosu
#TakımOGBMAv.Puan
1Spartans FC8602+618
2East Kilbride8422+514
3Clyde8332+612
4Forfar Athletic8323-311
5Stirling Albion8314-410
6Dumbarton8422+29
7Annan Athletic8224-68
8Elgin City8134-26
9Stranraer8125-65
10Edinburgh City8332+2-3

Sağlayıcının güncel lig tablosudur; maçın oynandığı tarihteki sıralama olmayabilir.

ESPN · Saatler Türkiye saatiyle. Sağlayıcının sunduğu sıfır değerler korunur; eksik alanlar “—” ile gösterilir. Veri kapsamı maç ve turnuvaya göre değişir.

🍪
Site işlevleri, tercihlerin hatırlanması, istatistik ve reklam hizmetleri için çerez ve benzeri kayıtlar kullanılır. Ayrıntılar Çerez Politikamızda. “Anladım” düğmesi bu bildirimi kapatır; analitik ve reklam izinlerini ayrı yönetmez.