Haber, bilgi ve keşif.
PİYASA ÖZETİ
Veriler güncel olarak yüklendi.
İspanya La Liga 2

Bonnyrigg Rose – Dumbarton

Bonnyrigg Rose
Maç sonu0 – 0New Dundas Park
Dumbarton
1. devre: 0–02. devre: 0–0

Takım istatistikleri

Maç verileri

Bu karşılaşmanın takım istatistikleri henüz sağlanmıyor.

Kadrolar ve oyuncu performansı

İlk 11 ve yedekler

Bonnyrigg Rose

4-3-3
#1Michael AndrewsKaleci · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#5Dean HoskinsCenter Left Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#6Kerr YoungCenter Right Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#3Ruaridh DonaldsonLeft Back · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#2Alan HorneRight Back · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#4Johnny StewartCenter Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#10Adam NelsonLeft Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#8Andrew KiddRight Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#9Keiran McgachieForvet · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#11Wayne McIntoshLeft Forward · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#7Lewis TurnerRight Forward · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#16Ross ArchibaldSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#14Scott GraySubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#15Fraser McLarenSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#12Ewan MoyesSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#25Dylan RooneySubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

Dumbarton

4-1-3-2
#19Jamie Ewings · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#10Robert Thomson · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#18Frazer Wright · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#16Ross Lyden · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#24Liam Crawford · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#27Alan MartinKaleci · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#5Gregor BuchananCenter Left Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#14Darren BarrCenter Right Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#3Mark DochertySweeper · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#2Craig PettigrewLeft Back · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#17David SmithRight Back · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#7Josh ToddCenter Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#6Ryan StevensonLeft Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#22Andrew StirlingRight Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#15Donald McCallumCenter Left Forward · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#9Garry FlemingCenter Right Forward · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

Maç olayları

  1. Sarı kartDavid Smith
  2. Sarı kartAndrew Stirling
  3. Oyuncu değişikliğiRobert Thomson · Donald McCallum
  4. Sarı kartDarren Barr
  5. Sarı kartAlan Horne
Tüm maç olaylarını göster (8)
  1. Sarı kartJohnny Stewart
  2. Oyuncu değişikliğiFraser McLaren · Wayne McIntosh
  3. Oyuncu değişikliğiScott Gray · Adam Nelson
ESPN maç anlatımı · Kaynak dilinde
  1. David Smith (Dumbarton) is shown the yellow card for a bad foul.

  2. Andy Stirling (Dumbarton) is shown the yellow card for a bad foul.

  3. Substitution, Dumbarton. Robert Thomson replaces Donald McCallum.

  4. Darren Barr (Dumbarton) is shown the yellow card for a bad foul.

  5. Alan Horne (Bonnyrigg Rose) is shown the yellow card for a bad foul.

  6. Jonathan Stewart (Bonnyrigg Rose) is shown the yellow card.

  7. Substitution, Bonnyrigg Rose. Fraser McLaren replaces Wayne McIntosh.

  8. Substitution, Bonnyrigg Rose. Scott Gray replaces Adam Nelson.

Geçmiş karşılaşmalar

Geçmiş karşılaşma kaydı sağlanmıyor.

Takımların son maçları

Bonnyrigg Rose

D · Brechin City2-2↗
E · Brechin City6-0↗
D · Turriff United1-1↗
E · Turriff United4-1↗
E · Cove Rangers2-1↗

Dumbarton

D · Dundee United2-1↗
E · Dunfermline Athletic2-2↗
D · St Mirren1-0↗
E · Greenock Morton2-0↗
E · Raith Rovers0-0↗

E: Ev sahibi · D: Deplasman. Bu kayıtlar birden fazla turnuvayı kapsayabilir.

ESPN · Saatler Türkiye saatiyle. Sağlayıcının sunduğu sıfır değerler korunur; eksik alanlar “—” ile gösterilir. Veri kapsamı maç ve turnuvaya göre değişir.

🍪
Site işlevleri, tercihlerin hatırlanması, istatistik ve reklam hizmetleri için çerez ve benzeri kayıtlar kullanılır. Ayrıntılar Çerez Politikamızda. “Anladım” düğmesi bu bildirimi kapatır; analitik ve reklam izinlerini ayrı yönetmez.