Berwick Rangers – Annan Athletic
Takım istatistikleri
Maç verileriBu karşılaşmanın takım istatistikleri henüz sağlanmıyor.
Kadrolar ve oyuncu performansı
İlk 11 ve yedeklerBerwick Rangers
3-4-1-2#16Robert WilsonCenter Defender · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#5Kevin McKinlayCenter Left Defender · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#2Oliver FlemingCenter Right Defender · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#14Declan O'KaneCenter Left Midfielder · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#4Steven NotmanCenter Right Midfielder · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#7Steven ThomsonAttacking Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#11Gary. PhillipsLeft Midfielder · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#13Kieran StewartRight Midfielder · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#21Ouzy SeeCenter Left Forward · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#10Michael McKennaCenter Right Forward · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#22Paul SimpsonSubstitute · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#9Aaron MurrellSubstitute · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#8Darren LaverySubstitute · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
Annan Athletic
4-4-2#6Steven SwinglehurstCenter Left Defender · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#5Peter WatsonCenter Right Defender · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#4Michael KellyCenter Left Midfielder · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#8Rabin OmarCenter Right Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#11Conor O'KeefeLeft Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#7Daniel OrsiRight Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#9Aidan SmithCenter Left Forward · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#10Blair HendersonCenter Right Forward · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#17Robbie HoggSubstitute · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#16Evan HorneSubstitute · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#15Ben ArmourSubstitute · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
Maç olayları
- Oyuncu değişikliğiBen Armour · Conor O'Keefe
- GolBlair Henderson0–1
- Sarı kartRabin Omar
- Oyuncu değişikliğiAaron Murrell · Oliver Fleming
- Sarı kartMichael McKenna
Tüm maç olaylarını göster (10)
- Oyuncu değişikliğiPaul Simpson · Steven Thomson
- Oyuncu değişikliğiDarren Lavery · Ouzy See
- Oyuncu değişikliğiEvan Horne · Daniel Orsi
- GolAidan Smith0–2
- Oyuncu değişikliğiRobbie Hogg · Rabin Omar
ESPN maç anlatımı · Kaynak dilinde
Substitution, Annan Athletic. Ben Armour replaces Conor O'Keefe.
Goal! Berwick Rangers 0, Annan Athletic 1. Blair Henderson (Annan Athletic) right footed shot from the centre of the box to the top right corner. Assisted by Ben Armour.
Rabin Omar (Annan Athletic) is shown the yellow card.
Substitution, Berwick Rangers. Aaron Murrell replaces Oliver Fleming because of an injury.
Michael McKenna (Berwick Rangers) is shown the yellow card for a bad foul.
Substitution, Berwick Rangers. Paul Simpson replaces Steven Thomson.
Substitution, Berwick Rangers. Darren Lavery replaces Ouzy See.
Substitution, Annan Athletic. Evan Horne replaces Dan Orsi.
Goal! Berwick Rangers 0, Annan Athletic 2. Aidan Smith (Annan Athletic) left footed shot from the centre of the box to the bottom right corner.
Substitution, Annan Athletic. Robbie Hogg replaces Rabin Omar.
Geçmiş karşılaşmalar
Takımların son maçları
Berwick Rangers
E: Ev sahibi · D: Deplasman. Bu kayıtlar birden fazla turnuvayı kapsayabilir.
Lig puan tablosu
| # | Takım | O | G | B | M | Av. | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Spartans FC | 8 | 6 | 0 | 2 | +6 | 18 |
| 2 | East Kilbride | 8 | 4 | 2 | 2 | +5 | 14 |
| 3 | Clyde | 8 | 3 | 3 | 2 | +6 | 12 |
| 4 | Forfar Athletic | 8 | 3 | 2 | 3 | -3 | 11 |
| 5 | Stirling Albion | 8 | 3 | 1 | 4 | -4 | 10 |
| 6 | Dumbarton | 8 | 4 | 2 | 2 | +2 | 9 |
| 7 | Annan Athletic | 8 | 2 | 2 | 4 | -6 | 8 |
| 8 | Elgin City | 8 | 1 | 3 | 4 | -2 | 6 |
| 9 | Stranraer | 8 | 1 | 2 | 5 | -6 | 5 |
| 10 | Edinburgh City | 8 | 3 | 3 | 2 | +2 | -3 |
Sağlayıcının güncel lig tablosudur; maçın oynandığı tarihteki sıralama olmayabilir.
ESPN · Saatler Türkiye saatiyle. Sağlayıcının sunduğu sıfır değerler korunur; eksik alanlar “—” ile gösterilir. Veri kapsamı maç ve turnuvaya göre değişir.