Audax Italiano – Deportes Santa Cruz
Deportes Santa Cruz advances.
Takım istatistikleri
Maç verileriBu karşılaşmanın takım istatistikleri henüz sağlanmıyor.
Kadrolar ve oyuncu performansı
İlk 11 ve yedeklerAudax Italiano
#5Fabián TorresDefans · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#18Nicolás AedoOrta saha · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#28Javier QuiñonesOrta saha · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#22Alessandro RiepForvet · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#3Cristóbal MuñozSubstitute · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#14Gonzalo ÁlvarezSubstitute · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#17Paolo GuajardoSubstitute · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#32Luciano ArriagadaSubstitute · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
Deportes Santa Cruz
#11Pedro MuñozDefans · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#7Iván LedezmaOrta saha · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#20Ronald GuzmánOrta saha · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#19Diego GonzálezOrta saha · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#24Dilan SalgadoForvet · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#9Cristian DumaSubstitute · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#10Leandro BarreraSubstitute · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#8Rodrigo CisternaSubstitute · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#13Mathias PintoSubstitute · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#33Diego GonzálezSubstitute · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
Maç olayları
- Sarı kartAlessandro Riep
- Oyuncu değişikliğiMathias Pinto · Dilan Salgado
- Oyuncu değişikliğiGonzalo Álvarez · Alessandro Riep
- Oyuncu değişikliğiLuciano Arriagada · Javier Quiñones
- Sarı kartMarco Collao Ramos
Tüm maç olaylarını göster (14)
- GolMathias Pinto0–1
- Oyuncu değişikliğiCristian Duma · Diego González
- Oyuncu değişikliğiLeandro Barrera · Pedro Muñoz
- Oyuncu değişikliğiPaolo Guajardo · Nicolás Aedo
- Oyuncu değişikliğiCristóbal Muñoz · Fabián Torres
- Oyuncu değişikliğiRodrigo Cisterna · Iván Ledezma
- Sarı kartFrancisco Ayala
- Oyuncu değişikliğiDiego González · Ronald Guzmán
- GolLeandro Barrera0–2
ESPN maç anlatımı · Kaynak dilinde
Lineups are announced and players are warming up.
First Half begins.
Alessandro Riep (Audax Italiano) is shown the yellow card for a bad foul.
First Half ends, Audax Italiano 0, Deportes Santa Cruz 0.
Second Half begins Audax Italiano 0, Deportes Santa Cruz 0.
Substitution, Deportes Santa Cruz. Mathias Pinto replaces Dilan Salgado.
Substitution, Audax Italiano. Gonzalo Álvarez replaces Alessandro Riep.
Substitution, Audax Italiano. Luciano Arriagada replaces Javier Quiñones.
Marco Collao (Audax Italiano) is shown the yellow card for a bad foul.
Own Goal by Gonzalo Collao, Audax Italiano. Audax Italiano 0, Deportes Santa Cruz 1.
Substitution, Deportes Santa Cruz. Cristian Duma replaces Diego González.
Substitution, Deportes Santa Cruz. Leandro Barrera replaces Pedro Munoz.
Substitution, Audax Italiano. Paolo Guajardo replaces Nicolás Aedo.
Substitution, Audax Italiano. Cristóbal Muñoz replaces Fabián Torres.
Substitution, Deportes Santa Cruz. Rodrigo Cisterna replaces Iván Ledezma.
Francisco Ayala (Deportes Santa Cruz) is shown the yellow card for a bad foul.
Substitution, Deportes Santa Cruz. Diego González replaces Ronald Guzmán.
Goal! Audax Italiano 0, Deportes Santa Cruz 2. Leandro Barrera (Deportes Santa Cruz) right footed shot from the centre of the box to the centre of the goal.
Second Half ends, Audax Italiano 0, Deportes Santa Cruz 2.
Match ends, Audax Italiano 0, Deportes Santa Cruz 2.
Geçmiş karşılaşmalar
Takımların son maçları
Audax Italiano
E: Ev sahibi · D: Deplasman. Bu kayıtlar birden fazla turnuvayı kapsayabilir.
ESPN · Saatler Türkiye saatiyle. Sağlayıcının sunduğu sıfır değerler korunur; eksik alanlar “—” ile gösterilir. Veri kapsamı maç ve turnuvaya göre değişir.