1. FC Heidenheim 1846 – Karlsruher SC
Takım istatistikleri
Maç verileriBu karşılaşmanın takım istatistikleri henüz sağlanmıyor.
Kadrolar ve oyuncu performansı
İlk 11 ve yedekler1. FC Heidenheim 1846
4-4-2#33Timo BeermannCenter Left Defender · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#16Tim GöhlertCenter Right Defender · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#26Marcel Titsch-RiveroCenter Left Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#18Sebastian GriesbeckCenter Right Midfielder · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#7Marc SchnattererLeft Midfielder · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#13Robert LeipertzRight Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#31Florian NiederlechnerCenter Left Forward · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#39Adriano GrimaldiCenter Right Forward · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#17Andreas VoglsammerSubstitute · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#20Alper BagceciSubstitute · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#11Patrick MayerSubstitute · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
Karlsruher SC
4-2-3-1#14Manuel GuldeCenter Left Defender · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#3Daniel GordonCenter Right Defender · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#9Hiroki YamadaAttacking Midfielder · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#23Jonas MeffertRight Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#20Ylli SallahiAttacking Midfielder Left · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#18Manuel Torres JiménezAttacking Midfielder Right · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#6Jan MauersbergerSubstitute · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#19Ilijan MicanskiSubstitute · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#13Dominic PeitzSubstitute · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
Maç olayları
- Oyuncu değişikliğiJan Mauersberger · Daniel Gordon
- GolRouwen Hennings0–1
- Sarı kartManuel Torres Jiménez
- Oyuncu değişikliğiAndreas Voglsammer · Robert Leipertz
- Sarı kartEnrico Valentini
Tüm maç olaylarını göster (11)
- Sarı kartSebastian Griesbeck
- Oyuncu değişikliğiDominic Peitz · Jonas Meffert
- Sarı kartAdriano Grimaldi
- Oyuncu değişikliğiPatrick Mayer · Florian Niederlechner
- Oyuncu değişikliğiIlijan Micanski · Ylli Sallahi
- Oyuncu değişikliğiAlper Bagceci · Marcel Titsch-Rivero
ESPN maç anlatımı · Kaynak dilinde
Substitution, Karlsruher SC. Jan Mauersberger replaces Daniel Gordon because of an injury.
Goal! 1. FC Heidenheim 1846 0, Karlsruher SC 1. Rouwen Hennings (Karlsruher SC) left footed shot from outside the box to the bottom left corner. Assisted by Reinhold Yabo.
Manuel Torres (Karlsruher SC) is shown the yellow card for hand ball.
Substitution, 1. FC Heidenheim 1846. Andreas Voglsammer replaces Robert Leipertz.
Enrico Valentini (Karlsruher SC) is shown the yellow card.
Sebastian Griesbeck (1. FC Heidenheim 1846) is shown the yellow card for a bad foul.
Substitution, Karlsruher SC. Dominic Peitz replaces Jonas Meffert.
Adriano Grimaldi (1. FC Heidenheim 1846) is shown the yellow card.
Substitution, 1. FC Heidenheim 1846. Patrick Mayer replaces Florian Niederlechner.
Substitution, Karlsruher SC. Ilian Micanski replaces Ylli Sallahi.
Substitution, 1. FC Heidenheim 1846. Alper Bagceci replaces Marcel Titsch-Rivero.
Geçmiş karşılaşmalar
Takımların son maçları
1. FC Heidenheim 1846
E: Ev sahibi · D: Deplasman. Bu kayıtlar birden fazla turnuvayı kapsayabilir.
Lig puan tablosu
| # | Takım | O | G | B | M | Av. | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hertha Berlin | 8 | 7 | 1 | 0 | +11 | 22 |
| 2 | 1. FC Nürnberg | 8 | 5 | 3 | 0 | +10 | 18 |
| 3 | VfL Wolfsburg | 8 | 4 | 3 | 1 | +9 | 15 |
| 4 | Kaiserslautern | 8 | 4 | 3 | 1 | +4 | 15 |
| 5 | 1. FC Heidenheim 1846 | 8 | 4 | 2 | 2 | 0 | 14 |
| 6 | 1. FC Magdeburg | 8 | 4 | 1 | 3 | +3 | 13 |
| 7 | St. Pauli | 8 | 2 | 5 | 1 | +2 | 11 |
| 8 | Arminia Bielefeld | 8 | 3 | 2 | 3 | 0 | 11 |
| 9 | Energie Cottbus | 8 | 2 | 3 | 3 | -1 | 9 |
| 10 | SpVgg Greuther Fürth | 8 | 2 | 3 | 3 | -1 | 9 |
| 11 | Dynamo Dresden | 8 | 2 | 2 | 4 | -4 | 8 |
| 12 | VfL Osnabruck | 8 | 2 | 2 | 4 | -4 | 8 |
| 13 | Karlsruher SC | 8 | 2 | 2 | 4 | -4 | 8 |
| 14 | Hannover 96 | 8 | 2 | 2 | 4 | -5 | 8 |
| 15 | TSV Eintracht Braunschweig | 8 | 2 | 1 | 5 | -2 | 7 |
| 16 | VfL Bochum | 8 | 2 | 1 | 5 | -4 | 7 |
| 17 | SV Darmstadt 98 | 8 | 2 | 1 | 5 | -10 | 7 |
| 18 | Holstein Kiel | 8 | 0 | 5 | 3 | -4 | 5 |
Sağlayıcının güncel lig tablosudur; maçın oynandığı tarihteki sıralama olmayabilir.
ESPN · Saatler Türkiye saatiyle. Sağlayıcının sunduğu sıfır değerler korunur; eksik alanlar “—” ile gösterilir. Veri kapsamı maç ve turnuvaya göre değişir.