Haber, bilgi ve keşif.
PİYASA ÖZETİ
Veriler güncel olarak yüklendi.
İspanya La Liga

Tranmere Rovers – Port Vale

Tranmere Rovers
Maç sonu1 – 0Prenton Park
Port Vale
1. devre: 0–02. devre: 1–0

Takım istatistikleri

Maç verileri

Bu karşılaşmanın takım istatistikleri henüz sağlanmıyor.

Kadrolar ve oyuncu performansı

İlk 11 ve yedekler

Tranmere Rovers

#1Scott DaviesKaleci · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#5Steve McNultyCenter Left Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#16Mark EllisCenter Right Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#6Emmanuel MontheLeft Back · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#14Jake CapriceRight Back · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#28Oliver BanksCenter Left Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#12Luke McCulloughCenter Right Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#18Jon SmithLeft Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#11Connor JenningsRight Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#10James NorwoodCenter Left Forward · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#20Cole StocktonCenter Right Forward · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#39Nick LongSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#29Larnell ColeSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#23Shamal GeorgeSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#9Paul MullinSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#17Dylan Mottley-HenrySubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#7Ben TollittSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#30Carl SpellmanSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

Port Vale

#1Scott BrownKaleci · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#5Leon LeggeCenter Left Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#6Antony KayCenter Right Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#3Cristian MontanoLeft Back · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#13Connell RawlinsonRight Back · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#15Nathan SmithCenter Left Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#4Luke JoyceCenter Right Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#11Luke HannantLeft Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#23Mitchell ClarkRight Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#10Ricky MillerCenter Left Forward · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#9Tom PopeCenter Right Forward · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#7David WorrallSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#2James GibbonsSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#12Sam HornbySubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#16Danny PughSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#14Scott QuigleySubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#21Theo VassellSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#19Louis DoddsSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

Maç olayları

  1. Oyuncu değişikliğiDylan Mottley-Henry · Jon Smith
  2. Oyuncu değişikliğiPaul Mullin · Cole Stockton
  3. Sarı kartLuke Joyce
  4. Oyuncu değişikliğiDavid Worrall · Nathan Smith
Tüm maç olaylarını göster (8)
  1. Oyuncu değişikliğiScott Quigley · Ricky Miller
  2. Sarı kartPaul Mullin
  3. Sarı kartMitchell Clark
ESPN maç anlatımı · Kaynak dilinde
  1. Substitution, Tranmere Rovers. Dylan Mottley-Henry replaces Johnny Smith.

  2. Substitution, Tranmere Rovers. Paul Mullin replaces Cole Stockton.

  3. Luke Joyce (Port Vale) is shown the yellow card for a bad foul.

  4. Goal! Tranmere Rovers 1, Port Vale 0. James Norwood (Tranmere Rovers) right footed shot from very close range to the centre of the goal.

  5. Substitution, Port Vale. David Worrall replaces Nathan Smith.

  6. Substitution, Port Vale. Scott Quigley replaces Ricky Miller.

  7. Paul Mullin (Tranmere Rovers) is shown the yellow card for a bad foul.

  8. Mitchell Clark (Port Vale) is shown the yellow card for a bad foul.

Geçmiş karşılaşmalar

Takımların son maçları

Tranmere Rovers

D · Stevenage2-2↗
E · Cheltenham Town1-0↗
E · Walsall3-1↗
D · Swindon Town3-2↗
E · Mansfield Town0-0↗

Port Vale

E · Cambridge United3-0↗
D · Colchester United2-0↗
E · Lincoln City4-0↗
E · Crawley Town1-0↗
D · Carlisle United2-1↗

E: Ev sahibi · D: Deplasman. Bu kayıtlar birden fazla turnuvayı kapsayabilir.

Lig puan tablosu
#TakımOGBMAv.Puan
1Barnet7430+715
2Cheltenham Town8431+415
3Bristol Rovers8503+215
4York City8422+614
5Walsall8350+614
6Grimsby Town8341+413
7Salford City8413+213
8Gillingham8332+212
9Crewe Alexandra8260+212
10Tranmere Rovers8251+211
11Chesterfield8323+111
12Swindon Town8323-311
13Rotherham United8242010
14Fleetwood Town8242010
15Colchester United8242-210
16Rochdale8314-210
17Newport County823309
18Shrewsbury Town8224-68
19Accrington Stanley8143-37
20Oldham Athletic8215-47
21Exeter City8134-26
22Northampton Town7133-36
23Port Vale7124-65
24Crawley Town7115-74

Sağlayıcının güncel lig tablosudur; maçın oynandığı tarihteki sıralama olmayabilir.

ESPN · Saatler Türkiye saatiyle. Sağlayıcının sunduğu sıfır değerler korunur; eksik alanlar “—” ile gösterilir. Veri kapsamı maç ve turnuvaya göre değişir.

🍪
Site işlevleri, tercihlerin hatırlanması, istatistik ve reklam hizmetleri için çerez ve benzeri kayıtlar kullanılır. Ayrıntılar Çerez Politikamızda. “Anladım” düğmesi bu bildirimi kapatır; analitik ve reklam izinlerini ayrı yönetmez.