Haber, bilgi ve keşif.
PİYASA ÖZETİ
Veriler güncel olarak yüklendi.
İngiltere Championship

East Fife – Spartans FC

East Fife
Maç sonu0 – 3MGM Timber Bayview Stadium
Spartans FC
1. devre: 0–02. devre: 0–3

Takım istatistikleri

Maç verileri

Bu karşılaşmanın takım istatistikleri henüz sağlanmıyor.

Kadrolar ve oyuncu performansı

İlk 11 ve yedekler

East Fife

4-4-2
#1Allan FlemingKaleci · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#22Brian EastonCenter Left Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#5Jonathan PageCenter Right Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#3Liam NewtonLeft Back · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#2Stewart MurdochRight Back · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#10Alan TroutenCenter Left Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#6Conor McmanusCenter Right Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#11Jack HealyLeft Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#18Brogan WallsRight Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#14Nathan AustinCenter Left Forward · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#9Scott ShepherdCenter Right Forward · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#4Kieran MillarSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#17Sean DochertySubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#16Michael CunninghamSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#12Gregor NicolSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#19Charlie MurraySubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#15Robbie HamiltonSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#21Matthew RolloSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#7Ryan SchiavoneSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

Spartans FC

4-4-1-1
#1Blair CarswellKaleci · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#15Aryton SonkurCenter Left Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#4Kevin WaughCenter Right Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#20Samuel NewmanLeft Back · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#2Kieran WatsonRight Back · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#28James CraigenCenter Left Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#33Bradley WhyteCenter Right Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#14Daniel DenholmLeft Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#7Jamie DishingtonRight Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#9Blair HendersonForvet · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#26Rhys ArmstrongRear Center Forward · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#10Sean BrownSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#44Paul WatsonSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#6Gavin MorrisonSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#12Mason MccreadySubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#8Samuel JonesSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#11Cameron RussellSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

Maç olayları

  1. Sarı kartDaniel Denholm
  2. Oyuncu değişikliğiRyan Schiavone · Scott Shepherd
  3. Oyuncu değişikliğiRobbie Hamilton · Brogan Walls
Tüm maç olaylarını göster (13)
  1. Oyuncu değişikliğiCameron Russell · Daniel Denholm
  2. Oyuncu değişikliğiGregor Nicol · Jack Healy
  3. Oyuncu değişikliğiSean Docherty · Liam Newton
  4. Oyuncu değişikliğiGavin Morrison · Blair Henderson
  5. Oyuncu değişikliğiPaul Watson · Rhys Armstrong
  6. Oyuncu değişikliğiSean Brown · Jamie Dishington
  7. Oyuncu değişikliğiSamuel Jones · James Craigen
ESPN maç anlatımı · Kaynak dilinde
  1. Lineups are announced and players are warming up.

  2. First Half begins.

  3. Attempt missed. Brogan Walls (East Fife) left footed shot from a difficult angle on the left is too high.

  4. Corner, The Spartans. Conceded by Jonathan Page.

  5. Ayrton Sonkur (The Spartans) wins a free kick in the defensive half.

  6. Foul by Nathan Austin (East Fife).

  7. Foul by Kevin Waugh (The Spartans).

  8. Nathan Austin (East Fife) wins a free kick on the right wing.

  9. Alan Trouten (East Fife) wins a free kick in the defensive half.

  10. Foul by Blair Henderson (The Spartans).

  11. Foul by Sam Newman (The Spartans).

  12. Nathan Austin (East Fife) wins a free kick in the attacking half.

  13. Attempt missed. Jamie Dishington (The Spartans) right footed shot from the right side of the box is close, but misses to the right.

  14. Foul by Blair Henderson (The Spartans).

  15. Jonathan Page (East Fife) wins a free kick in the defensive half.

  16. Foul by Alan Trouten (East Fife).

  17. Rhys Armstrong (The Spartans) wins a free kick in the defensive half.

  18. Attempt missed. Jamie Dishington (The Spartans) left footed shot from outside the box is high and wide to the left.

  19. Corner, The Spartans. Conceded by Jonathan Page.

  20. Corner, The Spartans. Conceded by Alan Trouten.

  21. Brogan Walls (East Fife) wins a free kick on the left wing.

  22. Foul by Ayrton Sonkur (The Spartans).

  23. Attempt saved. Brogan Walls (East Fife) right footed shot from the right side of the box is saved in the bottom right corner.

  24. Attempt saved. Bradley Whyte (The Spartans) right footed shot from a difficult angle on the right is saved in the bottom right corner.

  25. First Half ends, East Fife 0, The Spartans 0.

  26. Second Half begins East Fife 0, The Spartans 0.

  27. Brogan Walls (East Fife) wins a free kick in the defensive half.

  28. Foul by Jamie Dishington (The Spartans).

  29. Bradley Whyte (The Spartans) wins a free kick on the right wing.

  30. Foul by Brian Easton (East Fife).

  31. Attempt missed. Bradley Whyte (The Spartans) left footed shot from the centre of the box is just a bit too high.

  32. Brian Easton (East Fife) wins a free kick in the defensive half.

  33. Foul by Blair Henderson (The Spartans).

  34. Blair Henderson (The Spartans) wins a free kick in the defensive half.

  35. Foul by Brian Easton (East Fife).

  36. Brogan Walls (East Fife) wins a free kick in the attacking half.

  37. Foul by Danny Denholm (The Spartans).

  38. Danny Denholm (The Spartans) is shown the yellow card for a bad foul.

  39. Goal! East Fife 0, The Spartans 1. Blair Henderson (The Spartans) right footed shot from the centre of the box to the bottom right corner.

  40. Corner, East Fife. Conceded by Kieran Watson.

  41. Goal! East Fife 0, The Spartans 2. Blair Henderson (The Spartans) right footed shot from the centre of the box to the top left corner. Assisted by James Craigen.

  42. Attempt saved. Jack Healy (East Fife) right footed shot from outside the box is saved in the bottom left corner.

  43. Hand ball by Brogan Walls (East Fife).

  44. Brogan Walls (East Fife) wins a free kick on the left wing.

  45. Foul by Rhys Armstrong (The Spartans).

  46. Corner, East Fife. Conceded by Bradley Whyte.

  47. Substitution, East Fife. Ryan Schiavone replaces Scott Shepherd.

  48. Substitution, East Fife. Robbie Hamilton replaces Brogan Walls.

  49. Foul by Kieran Watson (The Spartans).

  50. Robbie Hamilton (East Fife) wins a free kick in the attacking half.

  51. Attempt missed. Nathan Austin (East Fife) left footed shot from outside the box is high and wide to the left from a direct free kick.

  52. Foul by Jamie Dishington (The Spartans).

  53. Jack Healy (East Fife) wins a free kick in the defensive half.

  54. Substitution, The Spartans. Cammy Russell replaces Danny Denholm.

  55. Substitution, East Fife. Gregor Nicol replaces Jack Healy.

  56. Substitution, East Fife. Sean Docherty replaces Liam Newton.

  57. Cammy Russell (The Spartans) wins a free kick on the left wing.

  58. Foul by Jonathan Page (East Fife).

  59. Foul by Robbie Hamilton (East Fife).

  60. Rhys Armstrong (The Spartans) wins a free kick in the defensive half.

  61. Goal! East Fife 0, The Spartans 3. Blair Henderson (The Spartans) right footed shot from the centre of the box to the bottom right corner. Assisted by Kieran Watson.

  62. Substitution, The Spartans. Gavin Morrison replaces Blair Henderson.

  63. Substitution, The Spartans. Paul Watson replaces Rhys Armstrong.

  64. Attempt missed. James Craigen (The Spartans) left footed shot from the centre of the box is high and wide to the right.

  65. Substitution, The Spartans. Sean Brown replaces Jamie Dishington.

  66. Substitution, The Spartans. Sam Jones replaces James Craigen.

  67. Attempt saved. Nathan Austin (East Fife) left footed shot from the right side of the box is saved in the top centre of the goal.

  68. Second Half ends, East Fife 0, The Spartans 3.

  69. Match ends, East Fife 0, The Spartans 3.

Geçmiş karşılaşmalar

Takımların son maçları

East Fife

D · Forfar Athletic0-0↗
D · Dumbarton2-1↗
E · Clyde1-1↗
E · Peterhead2-2↗
D · Stranraer1-0↗

Spartans FC

E · Stranraer3-0↗
D · Peterhead1-0↗
E · Stenhousemuir2-0↗
E · Heart of Midlothian2-1↗
E · Clyde1-1↗

E: Ev sahibi · D: Deplasman. Bu kayıtlar birden fazla turnuvayı kapsayabilir.

Lig puan tablosu
#TakımOGBMAv.Puan
1Spartans FC8602+618
2East Kilbride8422+514
3Clyde8332+612
4Forfar Athletic8323-311
5Stirling Albion8314-410
6Dumbarton8422+29
7Annan Athletic8224-68
8Elgin City8134-26
9Stranraer8125-65
10Edinburgh City8332+2-3

Sağlayıcının güncel lig tablosudur; maçın oynandığı tarihteki sıralama olmayabilir.

ESPN · Saatler Türkiye saatiyle. Sağlayıcının sunduğu sıfır değerler korunur; eksik alanlar “—” ile gösterilir. Veri kapsamı maç ve turnuvaya göre değişir.

🍪
Site işlevleri, tercihlerin hatırlanması, istatistik ve reklam hizmetleri için çerez ve benzeri kayıtlar kullanılır. Ayrıntılar Çerez Politikamızda. “Anladım” düğmesi bu bildirimi kapatır; analitik ve reklam izinlerini ayrı yönetmez.