#20
Forvet
Wang Ziming
30Yaş
188 cmBoy
76 kgKilo
Sezon performansı
2026 · Chinese Super League11 (9)İlk 11 (sonradan giriş)
0Gol
3Asist
Maç bazında istatistikler
26 maç kaydı| Tarih | Rakip | Skor | Gol | Asist | İsabetli şut | Yapılan faul | Maruz kalınan faul | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | ETianjin Jinmen Tiger | 1-0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 06.09.2026 | DHenan | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| 29.08.2026 | ELiaoning Tieren | 2-1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 22.08.2026 | EShanghai Shenhua | 5-4 | 0 | 1 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| 15.08.2026 | DZhejiang Professional FC | 3-2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 08.08.2026 | DYunnan Yukun | 1-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 01.08.2026 | EWuhan Three Towns | 1-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26.07.2026 | EBeijing Guoan | 2-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17.07.2026 | DQingdao West Coast | 1-1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11.07.2026 | EChongqing Tonglianglong | 1-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 05.07.2026 | DQingdao Hainiu | 1-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27.06.2026 | DShenzhen Xinpengcheng | 3-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30.05.2026 | EShandong Taishan | 1-0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 23.05.2026 | DDalian Yingbo | 2-0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 19.05.2026 | EShanghai Port | 1-0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15.05.2026 | DTianjin Jinmen Tiger | 2-1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 09.05.2026 | EHenan | 3-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 05.05.2026 | DLiaoning Tieren | 1-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 01.05.2026 | DShanghai Shenhua | 3-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25.04.2026 | EZhejiang Professional FC | 4-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 21.04.2026 | EYunnan Yukun | 2-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17.04.2026 | DWuhan Three Towns | 1-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12.04.2026 | DBeijing Guoan | 2-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 03.04.2026 | EQingdao West Coast | 5-1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 21.03.2026 | DChongqing Tonglianglong | 3-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 15.03.2026 | EQingdao Hainiu | 1-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
E: Ev sahibi · D: Deplasman. Skor ev sahibi–deplasman sırasındadır. Maç kaydının bulunması oyuncunun sahaya çıktığı anlamına gelmez.
Kariyer geçmişi

Chengdu Rongcheng2025-Günümüz · 2 sezon

China2018-2019, 2022-2023, 2025-2026 · 3 sezon

Beijing Guoan2017-2023, 2024-2024 · 8 sezon
Kulüp ve millî takım kayıtları ESPN kapsamındadır; dönemler transferin kesin gününü göstermez.
Sezon ve turnuva arşivi
12 sezon/turnuva kaydı| Sezon | Turnuva | Maç | İlk 11 | Dakika | Gol | Asist | Sarı | Kırmızı |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Chinese Super League | 20 | 11 | 892 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| 2026 | Millî hazırlık maçları | 4 | 3 | 250 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 | AFC Champions League Elite | 1 | 0 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 | Chinese Super League | 11 | 3 | 365 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 | Chinese Super League | 18 | 1 | 238 | 6 | 0 | 2 | 0 |
| 2023 | Chinese Super League | 24 | 13 | 1009 | 8 | 0 | 1 | 0 |
| 2023 | FIFA World Cup Qualifying - AFC | 5 | 0 | 53 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 | Chinese Super League | 25 | 9 | 1159 | 5 | 2 | 1 | 0 |
| 2021 | Chinese Super League | 18 | 6 | 618 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 2020 | Chinese Super League | 16 | 2 | 345 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2019 | Chinese Super League | 26 | 10 | 963 | 7 | 0 | 1 | 0 |
| 2018 | Chinese Super League | 13 | 1 | 144 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Listelenen kayıtların toplamı | 181 | 59 | 6.061 | 32 | 8 | 7 | 0 | |
Toplamlar yukarıdaki tüm kayıtlara aittir; kulüp, millî takım ve hazırlık maçlarını birlikte kapsayabilir. Eksik alanlar toplama dahil edilmez.
2026 · Chinese Super League
Savunma
- Bloklanan şut
- 1
- Etkili uzaklaştırma
- 5
- Kazanılan müdahale
- 2
- Başarısız müdahale
- 1
- Pas arası
- 3
- Müdahale başarısı
- 66,7%
- Uzaklaştırma
- 5
- Toplam müdahale
- 3
- Kaybedilen müdahale
- 1
- Geri kazanılan top
- 16
Genel performans
- Maç
- 20
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 12
- Maruz kalınan faul
- 16
- Gol farkı
- -10
- Elle oynama
- 1
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 892
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 79,5%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 11
- Oyuna giriş
- 9
- Oyundan çıkış
- 10
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 522
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 1
- Kaybedilen ikili mücadele
- 34
- Kazanılan ikili mücadele
- 30
- İkili mücadele
- 64
- İkinci sarı kart
- 0
- Topla buluşma
- 181
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 10
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
- Net pozisyon kurtarışı
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 1
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 89
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 78
- Ceza sahası dışından şut
- 45
- Orta başarısı
- 25,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 9
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 3
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 23
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 1
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 5
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 8
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 5
- Şut başarısı
- 41,7%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 6
- Direğe çarpan şut
- 1
- İsabetli şut
- 5
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 4
- Gol
- 0
- Uzun top
- 1
- Pas
- 112
- Şut
- 12
- Ara pas
- 0
- Yaratılan net pozisyon
- 2
- Kaçırılan net pozisyon
- 2
- İleri top taşıma
- 23
- Rakip ceza sahasında topla buluşma
- 22
2026 · Millî hazırlık maçları
Savunma
- Bloklanan şut
- 4
- Etkili uzaklaştırma
- 3
- Kazanılan müdahale
- 1
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 1
- Müdahale başarısı
- 100,0%
- Uzaklaştırma
- 3
- Toplam müdahale
- 1
- Kaybedilen müdahale
- 0
- Geri kazanılan top
- 8
Genel performans
- Maç
- 4
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 5
- Maruz kalınan faul
- 2
- Gol farkı
- -1
- Elle oynama
- 2
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 250
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 71,7%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 3
- Oyuna giriş
- 1
- Oyundan çıkış
- 3
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 3758
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
- Kaybedilen ikili mücadele
- 14
- Kazanılan ikili mücadele
- 12
- İkili mücadele
- 26
- İkinci sarı kart
- 0
- Topla buluşma
- 86
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 4
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
- Net pozisyon kurtarışı
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 2
- İsabetli pas
- 33
- İsabetli ara pas
- 1
- Ceza sahası içinden şut
- 16
- Ceza sahası dışından şut
- 9
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 1
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 13
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 4
- Uzun top başarısı
- 100,0%
- Ofsayt
- 1
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 4
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 5
- Şut başarısı
- 33,3%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 8
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 4
- Ara pas başarısı
- 100,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 3
- Uzun top
- 2
- Pas
- 46
- Şut
- 12
- Ara pas
- 1
- Yaratılan net pozisyon
- 1
- Kaçırılan net pozisyon
- 0
- İleri top taşıma
- 7
- Rakip ceza sahasında topla buluşma
- 19
2025 · AFC Champions League Elite
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
- Kaybedilen müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 1
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 0
- Gol farkı
- 0
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 25
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 100,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 0
- Oyuna giriş
- 1
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 1933
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 0
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 9
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 3
- Ceza sahası dışından şut
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 1
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 0
- Pas
- 9
- Şut
- 1
- Ara pas
- 0
2025 · Chinese Super League
Savunma
- Bloklanan şut
- 2
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 11
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 3
- Maruz kalınan faul
- 8
- Gol farkı
- 0
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 365
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 3
- Oyuna giriş
- 8
- Oyundan çıkış
- 3
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 120
- Giriş zamanı
- 271
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 2
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 32
- Ceza sahası dışından şut
- 22
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 8
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 1
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 5
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 4
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 45,5%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 6
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 5
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 2
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 11
- Ara pas
- 0
2024 · Chinese Super League
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 18
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 8
- Beraberlik
- 3
- Yapılan faul
- 7
- Maruz kalınan faul
- 2
- Gol farkı
- 2
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 3
- Verilen korner
- 119
- Dakika
- 238
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 1
- Oyuna giriş
- 17
- Oyundan çıkış
- 1
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 2188
- Giriş zamanı
- 2682
- Galibiyet oranı
- 50,0%
- Galibiyet
- 9
- Kazanılan korner
- 151
- Sarı kart
- 2
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 4
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 20
- Ceza sahası dışından şut
- 19
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 1
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 8
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 1
- Penaltı başarısı
- 100,0%
- Penaltı vuruşu
- 1
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 6
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 84,6%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 2
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 11
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 6
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 13
- Ara pas
- 0
2023 · Chinese Super League
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 1
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 1
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 24
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 5
- Beraberlik
- 9
- Yapılan faul
- 7
- Maruz kalınan faul
- 7
- Gol farkı
- -9
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 6
- Verilen korner
- 130
- Dakika
- 1009
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 92,9%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 13
- Oyuna giriş
- 11
- Oyundan çıkış
- 11
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 4458
- Giriş zamanı
- 2115
- Galibiyet oranı
- 54,2%
- Galibiyet
- 13
- Kazanılan korner
- 308
- Sarı kart
- 1
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 1
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 17
- Kısmi gol yememe kaydı
- 4
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Save Percentage
- 1,0%
- Kurtarış
- 1
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 13
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 2
- Ceza sahası dışından şut
- 3
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 1
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 2
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 1
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 19
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 1
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 20
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 12
- Şut başarısı
- 60,7%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 11
- Direğe çarpan şut
- 1
- İsabetli şut
- 17
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 1
- Gol
- 8
- Uzun top
- 0
- Pas
- 14
- Şut
- 28
- Ara pas
- 0
2023 · FIFA World Cup Qualifying - AFC
Savunma
- Bloklanan şut
- 1
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
- Kaybedilen müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 5
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 1
- Gol farkı
- 0
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 53
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 0
- Oyuna giriş
- 5
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 1590
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 0
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 4
- Ceza sahası dışından şut
- 2
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 1
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 1
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 1
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 1
- Ara pas
- 0
2022 · Chinese Super League
Savunma
- Bloklanan şut
- 1
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 25
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 3
- Beraberlik
- 6
- Yapılan faul
- 15
- Maruz kalınan faul
- 24
- Gol farkı
- -10
- Elle oynama
- 1
- Mağlubiyet
- 6
- Verilen korner
- 144
- Dakika
- 1159
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 66,7%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 9
- Oyuna giriş
- 16
- Oyundan çıkış
- 6
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 5191
- Giriş zamanı
- 2428
- Galibiyet oranı
- 64,0%
- Galibiyet
- 16
- Kazanılan korner
- 279
- Sarı kart
- 1
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 2
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 15
- Kısmi gol yememe kaydı
- 4
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Save Percentage
- 2,0%
- Kurtarış
- 2
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 2
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 0
- Ceza sahası dışından şut
- 1
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 2
- Kafa golü
- 2
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 1
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 27
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 27
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 24
- Şut başarısı
- 39,4%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 20
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 13
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 5
- Uzun top
- 0
- Pas
- 3
- Şut
- 33
- Ara pas
- 0
2021 · Chinese Super League
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 18
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 4
- Beraberlik
- 6
- Yapılan faul
- 9
- Maruz kalınan faul
- 11
- Gol farkı
- -13
- Elle oynama
- 2
- Mağlubiyet
- 7
- Verilen korner
- 164
- Dakika
- 618
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 100,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 6
- Oyuna giriş
- 12
- Oyundan çıkış
- 5
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 4774
- Giriş zamanı
- 2750
- Galibiyet oranı
- 44,4%
- Galibiyet
- 8
- Kazanılan korner
- 189
- Sarı kart
- 1
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 13
- Kısmi gol yememe kaydı
- 1
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 1
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 1
- Ceza sahası dışından şut
- 1
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 12
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 1
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 12
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 6
- Şut başarısı
- 41,7%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 7
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 5
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 0
- Pas
- 1
- Şut
- 12
- Ara pas
- 0
2020 · Chinese Super League
Savunma
- Bloklanan şut
- 1
- Etkili uzaklaştırma
- 1
- Kazanılan müdahale
- 3
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 100,0%
- Uzaklaştırma
- 1
- Toplam müdahale
- 3
Genel performans
- Maç
- 16
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 3
- Maruz kalınan faul
- 9
- Gol farkı
- -6
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 345
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 83,8%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 2
- Oyuna giriş
- 14
- Oyundan çıkış
- 2
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 708
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 7
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 1
- İsabetli uzun top
- 1
- İsabetli pas
- 88
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 34
- Ceza sahası dışından şut
- 28
- Orta başarısı
- 33,3%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 9
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 1
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 17
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 3
- Uzun top başarısı
- 25,0%
- Ofsayt
- 3
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 1
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 7
- Şut başarısı
- 60,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 2
- Direğe çarpan şut
- 1
- İsabetli şut
- 3
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 3
- Gol
- 1
- Uzun top
- 4
- Pas
- 105
- Şut
- 5
- Ara pas
- 0
2019 · Chinese Super League
Savunma
- Bloklanan şut
- 7
- Etkili uzaklaştırma
- 1
- Kazanılan müdahale
- 4
- Başarısız müdahale
- 2
- Pas arası
- 1
- Müdahale başarısı
- 66,7%
- Uzaklaştırma
- 1
- Toplam müdahale
- 6
Genel performans
- Maç
- 26
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 11
- Maruz kalınan faul
- 14
- Gol farkı
- -3
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 963
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 82,3%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 10
- Oyuna giriş
- 16
- Oyundan çıkış
- 11
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 311
- Giriş zamanı
- 554
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 1
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 10
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 1
- İsabetli uzun top
- 2
- İsabetli pas
- 209
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 64
- Ceza sahası dışından şut
- 68
- Orta başarısı
- 50,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 14
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 1
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 45
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 7
- Uzun top başarısı
- 100,0%
- Ofsayt
- 10
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 25
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 12
- Şut başarısı
- 50,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 18
- Direğe çarpan şut
- 2
- İsabetli şut
- 18
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 2
- Gol
- 7
- Uzun top
- 2
- Pas
- 254
- Şut
- 36
- Ara pas
- 0
2018 · Chinese Super League
Savunma
- Bloklanan şut
- 2
- Etkili uzaklaştırma
- 1
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 1
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 1
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 13
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 6
- Maruz kalınan faul
- 4
- Gol farkı
- -2
- Elle oynama
- 1
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 144
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 78,9%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 1
- Oyuna giriş
- 12
- Oyundan çıkış
- 1
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 1356
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 2
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 2
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 56
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 11
- Ceza sahası dışından şut
- 6
- Orta başarısı
- 50,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 4
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 2
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 15
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 1
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 2
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 3
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 2
- Şut başarısı
- 40,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 3
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 2
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 4
- Gol
- 0
- Uzun top
- 3
- Pas
- 71
- Şut
- 5
- Ara pas
- 0
Turnuvalar ayrı gösterilir. Sağlayıcının sıfır bildirdiği alanlar 0 olarak korunur; eksik alanlar “—” olarak gösterilir. Hazırlık ve millî takım kayıtları kulüp ligleriyle toplanmaz.
Veriler ESPN’den alınır; sezon ve lig kapsamına göre değişebilir. Eksik veri “—” ile gösterilir. Sayfa yenilendiğinde güncellenir.