Romain Philippoteaux
Sezon performansı
2026-27 · Indian Super LeagueBu sezon için performans özeti bulunmuyor.
Maç bazında istatistikler
21 maç kaydı| Tarih | Rakip | Skor | Gol | Asist | İsabetli şut | Yapılan faul | Maruz kalınan faul | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.04.2024 | EOdisha FC | 3-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 09.04.2024 | DChennaiyin FC | 2-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 06.04.2024 | EKerala Blasters FC | 2-0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 07.03.2024 | EPunjab FC | 1-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 04.03.2024 | DHyderabad | 2-2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21.02.2024 | DFC Goa | 2-0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 17.02.2024 | DMohun Bagan Super Giant | 4-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10.02.2024 | ESC East Bengal | 3-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 31.01.2024 | DJamshedpur FC | 1-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29.12.2023 | EFC Goa | 1-1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 24.12.2023 | DBengaluru FC | 1-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15.12.2023 | EMohun Bagan Super Giant | 3-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10.12.2023 | EHyderabad | 1-1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 04.12.2023 | DSC East Bengal | 5-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26.11.2023 | EBengaluru FC | 1-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 03.11.2023 | DOdisha FC | 1-0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 26.10.2023 | EJamshedpur FC | 2-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 21.10.2023 | DKerala Blasters FC | 1-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 06.10.2023 | DPunjab FC | 1-1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 29.09.2023 | EChennaiyin FC | 3-0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 24.09.2023 | EMumbai City FC | 2-1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
E: Ev sahibi · D: Deplasman. Skor ev sahibi–deplasman sırasındadır. Maç kaydının bulunması oyuncunun sahaya çıktığı anlamına gelmez.
Kariyer geçmişi






Kulüp ve millî takım kayıtları ESPN kapsamındadır; dönemler transferin kesin gününü göstermez.
Transfer kayıtları
ESPN’de bulunan transfer kayıtlarıdır; açıklanmayan bedeller 0 € olarak gösterilmez.
Sezon ve turnuva arşivi
14 sezon/turnuva kaydı| Sezon | Turnuva | Maç | İlk 11 | Dakika | Gol | Asist | Sarı | Kırmızı |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | Indian Super League | 19 | 11 | 1084 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 2022 | Indian Super League | 18 | 16 | 1339 | 2 | 2 | 1 | 0 |
| 2021 | Ligue 1 | 1 | 0 | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 | French Ligue 2 | 22 | 17 | 1457 | 4 | 0 | 2 | 0 |
| 2020 | Ligue 1 | 20 | 11 | 799 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 2019 | Ligue 1 | 28 | 24 | 2088 | 6 | 2 | 3 | 0 |
| 2018 | French Ligue 2 | 38 | 37 | 3248 | 4 | 0 | 5 | 0 |
| 2017 | French Ligue 2 | 35 | 35 | 3087 | 11 | 0 | 3 | 0 |
| 2016 | Ligue 1 | 31 | 19 | 1652 | 2 | 1 | 3 | 0 |
| 2015 | Ligue 1 | 31 | 16 | 1421 | 0 | 3 | 3 | 0 |
| 2014 | Ligue 1 | 15 | 13 | 1033 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 2014 | French Ligue 2 | 21 | 20 | 1787 | 7 | 0 | 1 | 0 |
| 2013 | French Ligue 2 | 33 | 32 | 2620 | 7 | 0 | 3 | 0 |
| 2012 | French Ligue 2 | 18 | 9 | 831 | 2 | 0 | 5 | 0 |
| Listelenen kayıtların toplamı | 330 | 260 | 22.470 | 49 | 11 | 30 | 0 | |
Toplamlar yukarıdaki tüm kayıtlara aittir; kulüp, millî takım ve hazırlık maçlarını birlikte kapsayabilir. Eksik alanlar toplama dahil edilmez.
2023 · Indian Super League
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 19
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 2
- Beraberlik
- 8
- Yapılan faul
- 6
- Maruz kalınan faul
- 8
- Gol farkı
- -17
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 7
- Verilen korner
- 254
- Dakika
- 1084
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 11
- Oyuna giriş
- 8
- Oyundan çıkış
- 7
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 5021
- Giriş zamanı
- 1618
- Galibiyet oranı
- 31,6%
- Galibiyet
- 6
- Kazanılan korner
- 117
- Sarı kart
- 1
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 1
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 17
- Kısmi gol yememe kaydı
- 3
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 100,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 1
- Yumruklanan top
- 0
- Save Percentage
- 1,0%
- Kurtarış
- 1
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 1
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 11
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 4
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 1
- Kaçırılan penaltı
- 1
- Sağ ayakla şut
- 11
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 16
- Şut başarısı
- 27,3%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 8
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 3
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 11
- Ara pas
- 0
2022 · Indian Super League
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 18
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 2
- Yapılan faul
- 5
- Maruz kalınan faul
- 18
- Gol farkı
- -37
- Elle oynama
- 1
- Mağlubiyet
- 15
- Verilen korner
- 184
- Dakika
- 1339
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 16
- Oyuna giriş
- 2
- Oyundan çıkış
- 7
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 4909
- Giriş zamanı
- 465
- Galibiyet oranı
- 5,6%
- Galibiyet
- 1
- Kazanılan korner
- 94
- Sarı kart
- 1
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 1
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 39
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 1
- Frikik başarısı
- 100,0%
- Frikik şutu
- 1
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 2
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 17
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 3
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 17
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 16
- Şut başarısı
- 31,6%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 13
- Direğe çarpan şut
- 2
- İsabetli şut
- 6
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 2
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 19
- Ara pas
- 0
2021 · Ligue 1
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 1
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 3
- Beraberlik
- 2
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 0
- Gol farkı
- -1
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 2
- Verilen korner
- 65
- Dakika
- 24
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 0
- Oyuna giriş
- 1
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 5400
- Giriş zamanı
- 3964
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 18
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 1
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 0
- Ara pas
- 0
2021 · French Ligue 2
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 22
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 2
- Beraberlik
- 6
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 0
- Gol farkı
- -19
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 9
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 1457
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 17
- Oyuna giriş
- 5
- Oyundan çıkış
- 13
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 4882
- Giriş zamanı
- 908
- Galibiyet oranı
- 40,9%
- Galibiyet
- 9
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 2
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 4
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 23
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 0
- Ceza sahası dışından şut
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 100,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 4
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 4
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 4
- Ara pas
- 0
2020 · Ligue 1
Savunma
- Bloklanan şut
- 2
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 3
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 3
- Müdahale başarısı
- 100,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 3
Genel performans
- Maç
- 20
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 5
- Beraberlik
- 5
- Yapılan faul
- 4
- Maruz kalınan faul
- 7
- Gol farkı
- -13
- Elle oynama
- 1
- Mağlubiyet
- 7
- Verilen korner
- 143
- Dakika
- 799
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 76,3%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 11
- Oyuna giriş
- 9
- Oyundan çıkış
- 10
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 2771
- Giriş zamanı
- 1037
- Galibiyet oranı
- 20,0%
- Galibiyet
- 4
- Kazanılan korner
- 138
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 1
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 15
- Kısmi gol yememe kaydı
- 2
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 4
- İsabetli uzun top
- 5
- İsabetli pas
- 90
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 32
- Ceza sahası dışından şut
- 16
- Orta başarısı
- 33,3%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 1
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 1
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 28
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 6
- Uzun top başarısı
- 55,6%
- Ofsayt
- 1
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 10
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 11
- Şut başarısı
- 33,3%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 8
- Direğe çarpan şut
- 1
- İsabetli şut
- 4
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 12
- Gol
- 2
- Uzun top
- 9
- Pas
- 118
- Şut
- 12
- Ara pas
- 0
2019 · Ligue 1
Savunma
- Bloklanan şut
- 5
- Etkili uzaklaştırma
- 6
- Kazanılan müdahale
- 12
- Başarısız müdahale
- 11
- Pas arası
- 13
- Müdahale başarısı
- 52,2%
- Uzaklaştırma
- 6
- Toplam müdahale
- 23
Genel performans
- Maç
- 28
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 18
- Maruz kalınan faul
- 22
- Gol farkı
- -27
- Elle oynama
- 3
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 5
- Dakika
- 2088
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 75,6%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 24
- Oyuna giriş
- 4
- Oyundan çıkış
- 10
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 640
- Giriş zamanı
- 161
- Galibiyet oranı
- 3,6%
- Galibiyet
- 1
- Kazanılan korner
- 9
- Sarı kart
- 3
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 1
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 33
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 11
- İsabetli uzun top
- 12
- İsabetli pas
- 403
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 173
- Ceza sahası dışından şut
- 102
- Orta başarısı
- 22,9%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 21
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 2
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 130
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 6
- Uzun top başarısı
- 33,3%
- Ofsayt
- 3
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 31
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 23
- Şut başarısı
- 40,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 21
- Direğe çarpan şut
- 2
- İsabetli şut
- 14
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 48
- Gol
- 6
- Uzun top
- 36
- Pas
- 533
- Şut
- 35
- Ara pas
- 0
2018 · French Ligue 2
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 38
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 11
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 0
- Gol farkı
- -29
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 17
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 3248
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 37
- Oyuna giriş
- 1
- Oyundan çıkış
- 11
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 5228
- Giriş zamanı
- 99
- Galibiyet oranı
- 26,3%
- Galibiyet
- 10
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 5
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 15
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 33
- Kısmi gol yememe kaydı
- 4
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 0
- Ceza sahası dışından şut
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 3
- Penaltı başarısı
- 60,0%
- Penaltı vuruşu
- 5
- Kaçırılan penaltı
- 2
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 100,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 4
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 4
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 4
- Ara pas
- 0
2017 · French Ligue 2
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 35
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 7
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 0
- Gol farkı
- -30
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 16
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 3087
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 35
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 6
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 5292
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 34,3%
- Galibiyet
- 12
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 3
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 9
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 41
- Kısmi gol yememe kaydı
- 1
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 0
- Ceza sahası dışından şut
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 2
- Penaltı başarısı
- 100,0%
- Penaltı vuruşu
- 2
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 100,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 11
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 11
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 11
- Ara pas
- 0
2016 · Ligue 1
Savunma
- Bloklanan şut
- 7
- Etkili uzaklaştırma
- 2
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 30
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 3
- Toplam müdahale
- 30
Genel performans
- Maç
- 31
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 21
- Maruz kalınan faul
- 21
- Gol farkı
- -27
- Elle oynama
- 2
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 1652
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 75,5%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 19
- Oyuna giriş
- 12
- Oyundan çıkış
- 15
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 1004
- Giriş zamanı
- 900
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 3
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 29
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 12
- İsabetli uzun top
- 17
- İsabetli pas
- 423
- İsabetli ara pas
- 2
- Orta başarısı
- 20,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 21
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 1
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 1
- İsabetsiz pas
- 137
- İsabetsiz ara pas
- 1
- Sol ayakla şut
- 5
- Uzun top başarısı
- 43,6%
- Ofsayt
- 6
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 20
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 16
- Şut başarısı
- 19,2%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 21
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 5
- Ara pas başarısı
- 66,7%
- Toplam orta
- 60
- Gol
- 2
- Uzun top
- 39
- Pas
- 560
- Şut
- 26
- Ara pas
- 3
2015 · Ligue 1
Savunma
- Bloklanan şut
- 9
- Etkili uzaklaştırma
- 7
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 25
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 8
- Toplam müdahale
- 25
Genel performans
- Maç
- 31
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 28
- Maruz kalınan faul
- 14
- Gol farkı
- -29
- Elle oynama
- 1
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 1421
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 74,5%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 16
- Oyuna giriş
- 15
- Oyundan çıkış
- 12
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 1179
- Giriş zamanı
- 1336
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 3
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 29
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 9
- İsabetli uzun top
- 23
- İsabetli pas
- 385
- İsabetli ara pas
- 1
- Orta başarısı
- 16,7%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 14
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 3
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 2
- İsabetsiz pas
- 132
- İsabetsiz ara pas
- 2
- Sol ayakla şut
- 2
- Uzun top başarısı
- 56,1%
- Ofsayt
- 8
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 13
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 14
- Şut başarısı
- 26,7%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 11
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 4
- Ara pas başarısı
- 33,3%
- Toplam orta
- 54
- Gol
- 0
- Uzun top
- 41
- Pas
- 517
- Şut
- 15
- Ara pas
- 3
2014 · Ligue 1
Savunma
- Bloklanan şut
- 4
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 18
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 18
Genel performans
- Maç
- 15
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 15
- Maruz kalınan faul
- 8
- Gol farkı
- -12
- Elle oynama
- 2
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 1033
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 78,2%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 13
- Oyuna giriş
- 2
- Oyundan çıkış
- 11
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 910
- Giriş zamanı
- 225
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 1
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 14
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 2
- İsabetli uzun top
- 7
- İsabetli pas
- 290
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 5,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 8
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 1
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 81
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 3
- Uzun top başarısı
- 38,9%
- Ofsayt
- 2
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 10
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 14
- Şut başarısı
- 38,5%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 8
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 5
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 40
- Gol
- 2
- Uzun top
- 18
- Pas
- 371
- Şut
- 13
- Ara pas
- 0
2014 · French Ligue 2
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 21
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 2
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 0
- Gol farkı
- -13
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 8
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 1787
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 20
- Oyuna giriş
- 1
- Oyundan çıkış
- 6
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 5234
- Giriş zamanı
- 129
- Galibiyet oranı
- 52,4%
- Galibiyet
- 11
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 1
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 9
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 20
- Kısmi gol yememe kaydı
- 1
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 2
- Penaltı başarısı
- 100,0%
- Penaltı vuruşu
- 2
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 100,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 7
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 7
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 7
- Ara pas
- 0
2013 · French Ligue 2
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 33
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 13
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 0
- Gol farkı
- -23
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 8
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 2620
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 32
- Oyuna giriş
- 1
- Oyundan çıkış
- 16
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 4915
- Giriş zamanı
- 151
- Galibiyet oranı
- 36,4%
- Galibiyet
- 12
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 3
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 11
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 30
- Kısmi gol yememe kaydı
- 4
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 2
- Penaltı başarısı
- 100,0%
- Penaltı vuruşu
- 2
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 100,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 7
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 7
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 7
- Ara pas
- 0
2012 · French Ligue 2
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 18
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 6
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 0
- Gol farkı
- -15
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 5
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 831
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 9
- Oyuna giriş
- 9
- Oyundan çıkış
- 8
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 4913
- Giriş zamanı
- 2143
- Galibiyet oranı
- 38,9%
- Galibiyet
- 7
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 5
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 1
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 17
- Kısmi gol yememe kaydı
- 1
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 100,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 2
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 2
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 2
- Ara pas
- 0
Turnuvalar ayrı gösterilir. Sağlayıcının sıfır bildirdiği alanlar 0 olarak korunur; eksik alanlar “—” olarak gösterilir. Hazırlık ve millî takım kayıtları kulüp ligleriyle toplanmaz.
Veriler ESPN’den alınır; sezon ve lig kapsamına göre değişebilir. Eksik veri “—” ile gösterilir. Sayfa yenilendiğinde güncellenir.
Fransa