#16
Orta saha
Ángel Márquez
26Yaş
178 cmBoy
74 kgKilo
Sezon performansı
2026-27 · Mexican Liga BBVA MX10 (0)İlk 11 (sonradan giriş)
3Gol
1Asist
Maç bazında istatistikler
10 maç kaydı| Tarih | Rakip | Skor | Gol | Asist | İsabetli şut | Yapılan faul | Maruz kalınan faul | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.10.2026 | DPumas UNAM | 3-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20.09.2026 | DMonterrey | 1-0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 13.09.2026 | EAmérica | 4-3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 |
| 07.09.2026 | ESantos | 1-0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 29.08.2026 | DNecaxa | 3-1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 23.08.2026 | EAtlas | 2-0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 17.08.2026 | DTijuana | 2-1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 |
| 02.08.2026 | EAtlante | 3-2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 22.07.2026 | EPuebla | 2-1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 18.07.2026 | DAtlético de San Luis | 3-2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
E: Ev sahibi · D: Deplasman. Skor ev sahibi–deplasman sırasındadır. Maç kaydının bulunması oyuncunun sahaya çıktığı anlamına gelmez.
Kariyer geçmişi

Cruz Azul2025-Günümüz · 2 sezon

Mexico2024-2026 · 2 sezon

Atlas2018-2025 · 6 sezon
Kulüp ve millî takım kayıtları ESPN kapsamındadır; dönemler transferin kesin gününü göstermez.
Sezon ve turnuva arşivi
18 sezon/turnuva kaydı| Sezon | Turnuva | Maç | İlk 11 | Dakika | Gol | Asist | Sarı | Kırmızı |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Campeones Cup | 1 | 1 | 63 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 | Concacaf Champions Cup | 6 | 6 | 451 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 2026 | Leagues Cup | 3 | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 | Millî hazırlık maçları | 3 | 1 | 114 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 | Mexican Liga BBVA MX | 10 | 10 | 794 | 3 | 1 | 2 | 0 |
| 2026 | Mexican Campeon de Campeones | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 | Leagues Cup | 3 | 0 | 57 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| 2025 | Millî hazırlık maçları | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 | Mexican Liga BBVA MX | 13 | 5 | 458 | 2 | 0 | 2 | 0 |
| 2024 | Leagues Cup | 3 | 3 | 246 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024 | Mexican Liga BBVA MX | 17 | 16 | 1321 | 3 | 1 | 3 | 0 |
| 2023 | Concacaf Champions Cup | 2 | 2 | 154 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 | Mexican Liga BBVA MX | 15 | 9 | 765 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 | Campeones Cup | 1 | 1 | 70 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 | Mexican Liga BBVA MX | 15 | 11 | 963 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 2022 | Mexican Campeon de Campeones | 1 | 0 | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 | Mexican Liga BBVA MX | 16 | 15 | 1198 | 1 | 0 | 2 | 0 |
| 2020 | Mexican Liga BBVA MX | 9 | 9 | 728 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| Listelenen kayıtların toplamı | 119 | 93 | 7.761 | 10 | 4 | 14 | 0 | |
Toplamlar yukarıdaki tüm kayıtlara aittir; kulüp, millî takım ve hazırlık maçlarını birlikte kapsayabilir. Eksik alanlar toplama dahil edilmez.
2026 · Campeones Cup
Savunma
- Bloklanan şut
- 2
- Etkili uzaklaştırma
- 2
- Kazanılan müdahale
- 1
- Başarısız müdahale
- 2
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 33,3%
- Uzaklaştırma
- 2
- Toplam müdahale
- 3
- Kaybedilen müdahale
- 2
- Geri kazanılan top
- 5
Genel performans
- Maç
- 1
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 2
- Gol farkı
- -1
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 63
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 87,1%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 1
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 1
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
- Kaybedilen ikili mücadele
- 1
- Kazanılan ikili mücadele
- 8
- İkili mücadele
- 9
- İkinci sarı kart
- 0
- Topla buluşma
- 55
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 1
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
- Net pozisyon kurtarışı
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 27
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 2
- Ceza sahası dışından şut
- 2
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 4
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 3
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 1
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 3
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 2
- Gol
- 0
- Uzun top
- 1
- Pas
- 31
- Şut
- 3
- Ara pas
- 0
- Yaratılan net pozisyon
- 0
- Kaçırılan net pozisyon
- 0
- İleri top taşıma
- 5
- Rakip ceza sahasında topla buluşma
- 1
2026 · Concacaf Champions Cup
Savunma
- Bloklanan şut
- 3
- Etkili uzaklaştırma
- 8
- Kazanılan müdahale
- 1
- Başarısız müdahale
- 3
- Pas arası
- 5
- Müdahale başarısı
- 25,0%
- Uzaklaştırma
- 8
- Toplam müdahale
- 4
- Kaybedilen müdahale
- 3
Genel performans
- Maç
- 6
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 5
- Maruz kalınan faul
- 12
- Gol farkı
- -6
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 451
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 86,5%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 6
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 4
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 1508
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 1
- Topla buluşma
- 109
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 1
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 6
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 1
- İsabetli uzun top
- 3
- İsabetli pas
- 218
- İsabetli ara pas
- 1
- Ceza sahası içinden şut
- 24
- Ceza sahası dışından şut
- 19
- Orta başarısı
- 25,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 12
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 1
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 34
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 1
- Uzun top başarısı
- 42,9%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 3
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 9
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 6
- Direğe çarpan şut
- 1
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 100,0%
- Toplam orta
- 4
- Gol
- 0
- Uzun top
- 7
- Pas
- 252
- Şut
- 6
- Ara pas
- 1
2026 · Leagues Cup
Savunma
- Bloklanan şut
- 2
- Etkili uzaklaştırma
- 7
- Kazanılan müdahale
- 9
- Başarısız müdahale
- 1
- Pas arası
- 3
- Müdahale başarısı
- 90,0%
- Uzaklaştırma
- 7
- Toplam müdahale
- 10
- Kaybedilen müdahale
- 1
- Geri kazanılan top
- 13
Genel performans
- Maç
- 3
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 2
- Maruz kalınan faul
- 5
- Gol farkı
- -3
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 270
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 80,6%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 3
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
- Kaybedilen ikili mücadele
- 11
- Kazanılan ikili mücadele
- 20
- İkili mücadele
- 31
- Topla buluşma
- 246
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 1
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 3
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 3
- İsabetli uzun top
- 6
- İsabetli pas
- 129
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 22
- Ceza sahası dışından şut
- 11
- Orta başarısı
- 42,9%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 31
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 1
- Uzun top başarısı
- 40,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 1
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 5
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 7
- Gol
- 0
- Uzun top
- 15
- Pas
- 160
- Şut
- 2
- Ara pas
- 0
- Yaratılan net pozisyon
- 1
- İleri top taşıma
- 17
- Rakip ceza sahasında topla buluşma
- 4
2026 · Millî hazırlık maçları
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 4
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 1
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 4
- Toplam müdahale
- 0
- Kaybedilen müdahale
- 0
- Geri kazanılan top
- 2
Genel performans
- Maç
- 3
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 2
- Gol farkı
- -1
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 114
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 91,5%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 1
- Oyuna giriş
- 2
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
- Kaybedilen ikili mücadele
- 4
- Kazanılan ikili mücadele
- 2
- İkili mücadele
- 6
- İkinci sarı kart
- 0
- Topla buluşma
- 95
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 1
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
- Net pozisyon kurtarışı
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 1
- İsabetli pas
- 65
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 4
- Ceza sahası dışından şut
- 3
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 6
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 20,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 1
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 1
- Gol
- 0
- Uzun top
- 5
- Pas
- 71
- Şut
- 0
- Ara pas
- 0
- Yaratılan net pozisyon
- 0
- Kaçırılan net pozisyon
- 0
- İleri top taşıma
- 3
- Rakip ceza sahasında topla buluşma
- 0
2026 · Mexican Liga BBVA MX
Savunma
- Bloklanan şut
- 3
- Etkili uzaklaştırma
- 10
- Kazanılan müdahale
- 19
- Başarısız müdahale
- 5
- Pas arası
- 15
- Müdahale başarısı
- 79,2%
- Uzaklaştırma
- 10
- Toplam müdahale
- 24
- Kaybedilen müdahale
- 5
- Geri kazanılan top
- 44
Genel performans
- Maç
- 10
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 7
- Maruz kalınan faul
- 15
- Gol farkı
- -12
- Elle oynama
- 1
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 794
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 84,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 10
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 7
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 2
- Kaybedilen ikili mücadele
- 43
- Kazanılan ikili mücadele
- 56
- İkili mücadele
- 99
- İkinci sarı kart
- 0
- Topla buluşma
- 687
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 15
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
- Net pozisyon kurtarışı
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 7
- İsabetli uzun top
- 23
- İsabetli pas
- 394
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 55
- Ceza sahası dışından şut
- 50
- Orta başarısı
- 31,8%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 1
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 75
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 7
- Uzun top başarısı
- 60,5%
- Ofsayt
- 1
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 11
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 10
- Şut başarısı
- 38,9%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 7
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 7
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 22
- Gol
- 3
- Uzun top
- 38
- Pas
- 469
- Şut
- 18
- Ara pas
- 0
- Yaratılan net pozisyon
- 2
- Kaçırılan net pozisyon
- 0
- İleri top taşıma
- 55
- Rakip ceza sahasında topla buluşma
- 12
2026 · Mexican Campeon de Campeones
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 2
- Başarısız müdahale
- 3
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 40,0%
- Uzaklaştırma
- 2
- Toplam müdahale
- 5
- Kaybedilen müdahale
- 3
Genel performans
- Maç
- 1
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 1
- Maruz kalınan faul
- 2
- Gol farkı
- -1
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 90
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 75,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 1
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 1
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 21
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 7
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 0
- Pas
- 28
- Şut
- 1
- Ara pas
- 0
2025 · Leagues Cup
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 1
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 3
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 5
- Maruz kalınan faul
- 2
- Gol farkı
- -3
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 57
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 96,6%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 0
- Oyuna giriş
- 3
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 2
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 3
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 1
- İsabetli pas
- 28
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 9
- Ceza sahası dışından şut
- 1
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 2
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 1
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 100,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 1
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 1
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 100,0%
- Şut pası
- 3
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 1
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 2
- Gol
- 0
- Uzun top
- 1
- Pas
- 29
- Şut
- 1
- Ara pas
- 0
2025 · Millî hazırlık maçları
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
- Kaybedilen müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 0
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 0
- Gol farkı
- 0
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 0
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 0
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 0
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 0
- Ceza sahası dışından şut
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 0
- Ara pas
- 0
2025 · Mexican Liga BBVA MX
Savunma
- Bloklanan şut
- 2
- Etkili uzaklaştırma
- 10
- Kazanılan müdahale
- 12
- Başarısız müdahale
- 2
- Pas arası
- 9
- Müdahale başarısı
- 85,7%
- Uzaklaştırma
- 10
- Toplam müdahale
- 14
Genel performans
- Maç
- 13
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 7
- Maruz kalınan faul
- 9
- Gol farkı
- -1
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 458
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 89,4%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 5
- Oyuna giriş
- 8
- Oyundan çıkış
- 5
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 452
- Giriş zamanı
- 822
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 2
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 3
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 4
- İsabetli uzun top
- 6
- İsabetli pas
- 245
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 35
- Ceza sahası dışından şut
- 15
- Orta başarısı
- 30,8%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 9
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 29
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 2
- Uzun top başarısı
- 46,2%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 8
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 4
- Şut başarısı
- 36,4%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 7
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 4
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 13
- Gol
- 2
- Uzun top
- 13
- Pas
- 274
- Şut
- 11
- Ara pas
- 0
2024 · Leagues Cup
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 3
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 6
- Maruz kalınan faul
- 9
- Gol farkı
- -3
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 2
- Verilen korner
- 31
- Dakika
- 246
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 3
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 2
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 4918
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 33,3%
- Galibiyet
- 1
- Kazanılan korner
- 9
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 1
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 3
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Save Percentage
- 1,0%
- Kurtarış
- 1
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 1
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 8
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 8
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 1
- Şut başarısı
- 37,5%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 5
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 3
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 8
- Ara pas
- 0
2024 · Mexican Liga BBVA MX
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 17
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 7
- Yapılan faul
- 14
- Maruz kalınan faul
- 41
- Gol farkı
- -17
- Elle oynama
- 1
- Mağlubiyet
- 5
- Verilen korner
- 174
- Dakika
- 1321
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 16
- Oyuna giriş
- 1
- Oyundan çıkış
- 9
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 4905
- Giriş zamanı
- 256
- Galibiyet oranı
- 29,4%
- Galibiyet
- 5
- Kazanılan korner
- 134
- Sarı kart
- 3
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 5
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 20
- Kısmi gol yememe kaydı
- 2
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 1
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 20
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 1
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 20
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 14
- Şut başarısı
- 17,4%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 19
- Direğe çarpan şut
- 3
- İsabetli şut
- 4
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 3
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 23
- Ara pas
- 0
2023 · Concacaf Champions Cup
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 2
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 2
- Beraberlik
- 1
- Yapılan faul
- 1
- Maruz kalınan faul
- 3
- Gol farkı
- -5
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 2
- Verilen korner
- 26
- Dakika
- 154
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 2
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 2
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 4595
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 50,0%
- Galibiyet
- 1
- Kazanılan korner
- 44
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 5
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 4
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 4
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 4
- Şut başarısı
- 25,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 3
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 1
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 4
- Ara pas
- 0
2023 · Mexican Liga BBVA MX
Savunma
- Bloklanan şut
- 2
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 1
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 15
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 2
- Beraberlik
- 4
- Yapılan faul
- 6
- Maruz kalınan faul
- 14
- Gol farkı
- -10
- Elle oynama
- 1
- Mağlubiyet
- 8
- Verilen korner
- 128
- Dakika
- 765
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 71,4%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 9
- Oyuna giriş
- 6
- Oyundan çıkış
- 7
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 4450
- Giriş zamanı
- 1688
- Galibiyet oranı
- 26,7%
- Galibiyet
- 4
- Kazanılan korner
- 147
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 1
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 10
- Kısmi gol yememe kaydı
- 2
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 1
- İsabetli pas
- 15
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 5
- Ceza sahası dışından şut
- 4
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 2
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 6
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 13
- Uzun top başarısı
- 50,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 12
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 7
- Şut başarısı
- 14,3%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 12
- Direğe çarpan şut
- 2
- İsabetli şut
- 2
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 2
- Gol
- 0
- Uzun top
- 2
- Pas
- 21
- Şut
- 14
- Ara pas
- 0
2022 · Campeones Cup
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 1
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 1
- Gol farkı
- -2
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 1
- Verilen korner
- 8
- Dakika
- 70
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 1
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 1
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 4146
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 4
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 2
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 0
- Ara pas
- 0
2022 · Mexican Liga BBVA MX
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 15
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 1
- Beraberlik
- 5
- Yapılan faul
- 15
- Maruz kalınan faul
- 17
- Gol farkı
- -9
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 4
- Verilen korner
- 122
- Dakika
- 963
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 11
- Oyuna giriş
- 4
- Oyundan çıkış
- 7
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 4802
- Giriş zamanı
- 966
- Galibiyet oranı
- 46,7%
- Galibiyet
- 7
- Kazanılan korner
- 116
- Sarı kart
- 1
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 2
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 9
- Kısmi gol yememe kaydı
- 3
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 7
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 1
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 7
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 7
- Şut başarısı
- 14,3%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 6
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 1
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 7
- Ara pas
- 0
2022 · Mexican Campeon de Campeones
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 1
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 0
- Gol farkı
- 0
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 19
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 100,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 0
- Oyuna giriş
- 1
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 0
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 1
- İsabetli pas
- 12
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 0
- Ceza sahası dışından şut
- 2
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 100,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 1
- Gol
- 0
- Uzun top
- 1
- Pas
- 12
- Şut
- 0
- Ara pas
- 0
2021 · Mexican Liga BBVA MX
Savunma
- Bloklanan şut
- 1
- Etkili uzaklaştırma
- 2
- Kazanılan müdahale
- 3
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 5
- Müdahale başarısı
- 100,0%
- Uzaklaştırma
- 2
- Toplam müdahale
- 3
Genel performans
- Maç
- 16
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 1
- Beraberlik
- 3
- Yapılan faul
- 13
- Maruz kalınan faul
- 22
- Gol farkı
- -9
- Elle oynama
- 2
- Mağlubiyet
- 6
- Verilen korner
- 161
- Dakika
- 1198
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 89,7%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 15
- Oyuna giriş
- 1
- Oyundan çıkış
- 9
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 4971
- Giriş zamanı
- 256
- Galibiyet oranı
- 37,5%
- Galibiyet
- 6
- Kazanılan korner
- 123
- Sarı kart
- 2
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 4
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 10
- Kısmi gol yememe kaydı
- 3
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 2
- İsabetli pas
- 52
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 5
- Ceza sahası dışından şut
- 3
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 2
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 6
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 21
- Uzun top başarısı
- 66,7%
- Ofsayt
- 1
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 25
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 6
- Şut başarısı
- 11,5%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 23
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 3
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 1
- Gol
- 1
- Uzun top
- 3
- Pas
- 58
- Şut
- 26
- Ara pas
- 0
2020 · Mexican Liga BBVA MX
Savunma
- Bloklanan şut
- 3
- Etkili uzaklaştırma
- 3
- Kazanılan müdahale
- 4
- Başarısız müdahale
- 9
- Pas arası
- 8
- Müdahale başarısı
- 30,8%
- Uzaklaştırma
- 3
- Toplam müdahale
- 13
Genel performans
- Maç
- 9
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 12
- Maruz kalınan faul
- 17
- Gol farkı
- -12
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 728
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 84,1%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 9
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 5
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 1538
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 1
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 13
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 1
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 2
- İsabetli uzun top
- 17
- İsabetli pas
- 249
- İsabetli ara pas
- 1
- Ceza sahası içinden şut
- 49
- Ceza sahası dışından şut
- 43
- Orta başarısı
- 18,2%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 17
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 1
- İsabetsiz pas
- 47
- İsabetsiz ara pas
- 1
- Sol ayakla şut
- 5
- Uzun top başarısı
- 70,8%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 8
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 10
- Şut başarısı
- 46,2%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 7
- Direğe çarpan şut
- 1
- İsabetli şut
- 6
- Ara pas başarısı
- 50,0%
- Toplam orta
- 11
- Gol
- 1
- Uzun top
- 24
- Pas
- 296
- Şut
- 13
- Ara pas
- 2
Turnuvalar ayrı gösterilir. Sağlayıcının sıfır bildirdiği alanlar 0 olarak korunur; eksik alanlar “—” olarak gösterilir. Hazırlık ve millî takım kayıtları kulüp ligleriyle toplanmaz.
Veriler ESPN’den alınır; sezon ve lig kapsamına göre değişebilir. Eksik veri “—” ile gösterilir. Sayfa yenilendiğinde güncellenir.