Jan Zamburek
Sezon performansı
2026-27 · Dutch EredivisieMaç bazında istatistikler
9 maç kaydı| Tarih | Rakip | Skor | Gol | Asist | İsabetli şut | Yapılan faul | Maruz kalınan faul | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.2026 | EPSV Eindhoven | 2-1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11.10.2026 | DTelstar | 2-2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 19.09.2026 | ESC Cambuur | 1-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12.09.2026 | DFC Twente | 2-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 06.09.2026 | EFortuna Sittard | 3-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30.08.2026 | DFeyenoord Rotterdam | 2-2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 23.08.2026 | DGo Ahead Eagles | 3-1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| 16.08.2026 | EFC Groningen | 4-1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 08.08.2026 | DAZ Alkmaar | 2-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
E: Ev sahibi · D: Deplasman. Skor ev sahibi–deplasman sırasındadır. Maç kaydının bulunması oyuncunun sahaya çıktığı anlamına gelmez.
Kariyer geçmişi






Kulüp ve millî takım kayıtları ESPN kapsamındadır; dönemler transferin kesin gününü göstermez.
Transfer kayıtları
ESPN’de bulunan transfer kayıtlarıdır; açıklanmayan bedeller 0 € olarak gösterilmez.
Sezon ve turnuva arşivi
11 sezon/turnuva kaydı| Sezon | Turnuva | Maç | İlk 11 | Dakika | Gol | Asist | Sarı | Kırmızı |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Dutch Eredivisie | 4 | 2 | 173 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 | Dutch Eredivisie | 26 | 21 | 1733 | 0 | 1 | 6 | 0 |
| 2025 | Dutch KNVB Beker | 3 | 3 | 267 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 2024 | Dutch Eredivisie | 20 | 10 | 940 | 0 | 1 | 3 | 0 |
| 2024 | Dutch KNVB Beker | 4 | 4 | 315 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022 | Danish Superliga | 18 | 4 | 587 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 | Danish Superliga | 14 | 3 | 351 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| 2020 | English League Championship | 6 | 0 | 50 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020 | English EFL Trophy | 3 | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 | English League Championship | 16 | 1 | 218 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019 | FA Cup | 2 | 2 | 170 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Listelenen kayıtların toplamı | 116 | 53 | 5.074 | 1 | 5 | 13 | 0 | |
Toplamlar yukarıdaki tüm kayıtlara aittir; kulüp, millî takım ve hazırlık maçlarını birlikte kapsayabilir. Eksik alanlar toplama dahil edilmez.
2026 · Dutch Eredivisie
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 9
- Kazanılan müdahale
- 5
- Başarısız müdahale
- 4
- Pas arası
- 2
- Müdahale başarısı
- 55,6%
- Uzaklaştırma
- 9
- Toplam müdahale
- 9
- Kaybedilen müdahale
- 4
- Geri kazanılan top
- 6
Genel performans
- Maç
- 4
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 6
- Maruz kalınan faul
- 3
- Gol farkı
- -5
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 173
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 79,4%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 2
- Oyuna giriş
- 2
- Oyundan çıkış
- 2
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
- Kaybedilen ikili mücadele
- 14
- Kazanılan ikili mücadele
- 15
- İkili mücadele
- 29
- İkinci sarı kart
- 0
- Topla buluşma
- 107
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 5
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
- Net pozisyon kurtarışı
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 2
- İsabetli pas
- 50
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 28
- Ceza sahası dışından şut
- 20
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 13
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 2
- Uzun top başarısı
- 33,3%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 1
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 1
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 1
- Gol
- 0
- Uzun top
- 6
- Pas
- 63
- Şut
- 2
- Ara pas
- 0
- Yaratılan net pozisyon
- 0
- Kaçırılan net pozisyon
- 1
- İleri top taşıma
- 9
- Rakip ceza sahasında topla buluşma
- 2
2025 · Dutch Eredivisie
Savunma
- Bloklanan şut
- 1
- Etkili uzaklaştırma
- 43
- Kazanılan müdahale
- 22
- Başarısız müdahale
- 12
- Pas arası
- 31
- Müdahale başarısı
- 64,7%
- Uzaklaştırma
- 43
- Toplam müdahale
- 34
- Kaybedilen müdahale
- 12
Genel performans
- Maç
- 26
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 34
- Maruz kalınan faul
- 24
- Gol farkı
- -45
- Elle oynama
- 2
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 1733
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 82,4%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 21
- Oyuna giriş
- 5
- Oyundan çıkış
- 15
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 1125
- Giriş zamanı
- 371
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 6
- Topla buluşma
- 89
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 45
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 5
- İsabetli uzun top
- 28
- İsabetli pas
- 502
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 218
- Ceza sahası dışından şut
- 98
- Orta başarısı
- 23,8%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 24
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 1
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 1
- İsabetsiz pas
- 107
- İsabetsiz ara pas
- 1
- Sol ayakla şut
- 6
- Uzun top başarısı
- 52,8%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 1
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 13
- Şut başarısı
- 12,5%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 7
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 1
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 21
- Gol
- 0
- Uzun top
- 53
- Pas
- 609
- Şut
- 8
- Ara pas
- 1
2025 · Dutch KNVB Beker
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
- Kaybedilen müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 3
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 3
- Maruz kalınan faul
- 5
- Gol farkı
- -3
- Elle oynama
- 1
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 267
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 3
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 2
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 2940
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 1
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 3
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 25
- Ceza sahası dışından şut
- 17
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 5
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 0
- Ara pas
- 0
2024 · Dutch Eredivisie
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 20
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 4
- Beraberlik
- 8
- Yapılan faul
- 18
- Maruz kalınan faul
- 9
- Gol farkı
- -16
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 11
- Verilen korner
- 222
- Dakika
- 940
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 10
- Oyuna giriş
- 10
- Oyundan çıkış
- 8
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 4960
- Giriş zamanı
- 2159
- Galibiyet oranı
- 25,0%
- Galibiyet
- 5
- Kazanılan korner
- 188
- Sarı kart
- 3
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 2
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 16
- Kısmi gol yememe kaydı
- 3
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Save Percentage
- 3,0%
- Kurtarış
- 3
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 0
- Ceza sahası dışından şut
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 1
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 1
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 2
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 1
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 9
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 1
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 1
- Ara pas
- 0
2024 · Dutch KNVB Beker
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 4
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 2
- Maruz kalınan faul
- 5
- Gol farkı
- -2
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 315
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 4
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 4
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 2
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 22
- Ceza sahası dışından şut
- 13
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 5
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 1
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 1
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 2
- Direğe çarpan şut
- 1
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 2
- Ara pas
- 0
2022 · Danish Superliga
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 18
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 8
- Beraberlik
- 6
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 0
- Gol farkı
- -5
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 7
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 587
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 4
- Oyuna giriş
- 14
- Oyundan çıkış
- 4
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 5093
- Giriş zamanı
- 3133
- Galibiyet oranı
- 72,2%
- Galibiyet
- 13
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 6
- Kısmi gol yememe kaydı
- 3
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 0
- Ceza sahası dışından şut
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 100,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 1
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 1
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 1
- Ara pas
- 0
2021 · Danish Superliga
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 14
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 4
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 0
- Gol farkı
- -7
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 3
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 351
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 3
- Oyuna giriş
- 11
- Oyundan çıkış
- 2
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 5327
- Giriş zamanı
- 3823
- Galibiyet oranı
- 50,0%
- Galibiyet
- 7
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 3
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 7
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 0
- Ceza sahası dışından şut
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 0
- Ara pas
- 0
2020 · English League Championship
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 1
- Kazanılan müdahale
- 2
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 1
- Müdahale başarısı
- 100,0%
- Uzaklaştırma
- 1
- Toplam müdahale
- 2
Genel performans
- Maç
- 6
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 9
- Beraberlik
- 3
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 1
- Gol farkı
- -1
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 4
- Verilen korner
- 62
- Dakika
- 50
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 69,2%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 0
- Oyuna giriş
- 6
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 1200
- Giriş zamanı
- 3252
- Galibiyet oranı
- 66,7%
- Galibiyet
- 4
- Kazanılan korner
- 91
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 1
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 4
- İsabetli pas
- 18
- İsabetli ara pas
- 1
- Ceza sahası içinden şut
- 8
- Ceza sahası dışından şut
- 3
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 1
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 1
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 8
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 50,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 2
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 100,0%
- Toplam orta
- 1
- Gol
- 0
- Uzun top
- 8
- Pas
- 26
- Şut
- 0
- Ara pas
- 1
2020 · English EFL Trophy
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 3
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 6
- Maruz kalınan faul
- 4
- Gol farkı
- -8
- Elle oynama
- 1
- Mağlubiyet
- 1
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 270
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 3
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 1800
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 8
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 17
- Ceza sahası dışından şut
- 1
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 4
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 1
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 1
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 1
- Ara pas
- 0
2019 · English League Championship
Savunma
- Bloklanan şut
- 2
- Etkili uzaklaştırma
- 2
- Kazanılan müdahale
- 3
- Başarısız müdahale
- 1
- Pas arası
- 3
- Müdahale başarısı
- 75,0%
- Uzaklaştırma
- 2
- Toplam müdahale
- 4
Genel performans
- Maç
- 16
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 7
- Maruz kalınan faul
- 10
- Gol farkı
- -1
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 218
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 88,3%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 1
- Oyuna giriş
- 15
- Oyundan çıkış
- 1
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 528
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 1
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 1
- İsabetli pas
- 106
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 13
- Ceza sahası dışından şut
- 6
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 10
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 1
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 14
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 3
- Uzun top başarısı
- 20,0%
- Ofsayt
- 1
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 2
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 3
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 5
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 2
- Gol
- 0
- Uzun top
- 5
- Pas
- 120
- Şut
- 5
- Ara pas
- 0
2019 · FA Cup
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 1
- Başarısız müdahale
- 2
- Pas arası
- 2
- Müdahale başarısı
- 33,3%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 3
Genel performans
- Maç
- 2
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 2
- Maruz kalınan faul
- 2
- Gol farkı
- -1
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 170
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 88,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 2
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 1
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 1
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 22
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 7
- Ceza sahası dışından şut
- 13
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 2
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 3
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 1
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 1
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 1
- Şut başarısı
- 100,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 1
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 4
- Gol
- 0
- Uzun top
- 0
- Pas
- 25
- Şut
- 1
- Ara pas
- 0
Turnuvalar ayrı gösterilir. Sağlayıcının sıfır bildirdiği alanlar 0 olarak korunur; eksik alanlar “—” olarak gösterilir. Hazırlık ve millî takım kayıtları kulüp ligleriyle toplanmaz.
Veriler ESPN’den alınır; sezon ve lig kapsamına göre değişebilir. Eksik veri “—” ile gösterilir. Sayfa yenilendiğinde güncellenir.