#27
Forvet
Diber Cambindo
30Yaş
188 cmBoy
83 kgKilo
Sezon performansı
2026-27 · Mexican Liga BBVA MX8 (2)İlk 11 (sonradan giriş)
3Gol
2Asist
Maç bazında istatistikler
10 maç kaydı| Tarih | Rakip | Skor | Gol | Asist | İsabetli şut | Yapılan faul | Maruz kalınan faul | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | DPuebla | 1-1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28.09.2026 | EFC Juárez | 2-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21.09.2026 | DQuerétaro | 1-1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| 15.09.2026 | EAtlético de San Luis | 2-0 | 2 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 11.09.2026 | DPumas UNAM | 3-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29.08.2026 | DAtlante | 1-1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22.08.2026 | EMonterrey | 2-0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 18.08.2026 | DNecaxa | 2-1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 02.08.2026 | EPachuca | 1-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 18.07.2026 | EAtlas | 3-2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
E: Ev sahibi · D: Deplasman. Skor ev sahibi–deplasman sırasındadır. Maç kaydının bulunması oyuncunun sahaya çıktığı anlamına gelmez.
Kariyer geçmişi

León2025-Günümüz · 2 sezon

Necaxa2023-2026 · 3 sezon

Cruz Azul2023-2024 · 1 sezon

Colombia2022-2023 · 1 sezon

Independiente Medellín2020-2023 · 3 sezon

América de Cali2020-2021 · 1 sezon
Kulüp ve millî takım kayıtları ESPN kapsamındadır; dönemler transferin kesin gününü göstermez.
Sezon ve turnuva arşivi
11 sezon/turnuva kaydı| Sezon | Turnuva | Maç | İlk 11 | Dakika | Gol | Asist | Sarı | Kırmızı |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Leagues Cup | 5 | 4 | 351 | 3 | 2 | 1 | 0 |
| 2026 | Mexican Liga BBVA MX | 10 | 8 | 651 | 3 | 2 | 0 | 1 |
| 2025 | Leagues Cup | 3 | 3 | 238 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 | Mexican Liga BBVA MX | 14 | 13 | 1077 | 6 | 2 | 3 | 1 |
| 2024 | Leagues Cup | 3 | 3 | 214 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2024 | Mexican Liga BBVA MX | 16 | 14 | 1242 | 5 | 0 | 2 | 0 |
| 2023 | Colombian Primera A | 17 | 10 | 929 | 8 | 0 | 4 | 0 |
| 2023 | Mexican Liga BBVA MX | 16 | 9 | 834 | 4 | 1 | 4 | 0 |
| 2022 | Colombian Primera A | 46 | 29 | 2727 | 12 | 5 | 9 | 0 |
| 2022 | CONMEBOL Sudamericana | 6 | 2 | 238 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 | Colombian Primera A | 9 | 3 | 438 | 1 | 0 | 1 | 1 |
| Listelenen kayıtların toplamı | 145 | 98 | 8.939 | 44 | 12 | 25 | 3 | |
Toplamlar yukarıdaki tüm kayıtlara aittir; kulüp, millî takım ve hazırlık maçlarını birlikte kapsayabilir. Eksik alanlar toplama dahil edilmez.
2026 · Leagues Cup
Savunma
- Bloklanan şut
- 4
- Etkili uzaklaştırma
- 4
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 4
- Toplam müdahale
- 0
- Kaybedilen müdahale
- 0
- Geri kazanılan top
- 4
Genel performans
- Maç
- 5
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 8
- Maruz kalınan faul
- 7
- Gol farkı
- 0
- Elle oynama
- 1
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 351
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 81,3%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 4
- Oyuna giriş
- 1
- Oyundan çıkış
- 2
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 1
- Kaybedilen ikili mücadele
- 22
- Kazanılan ikili mücadele
- 19
- İkili mücadele
- 41
- İkinci sarı kart
- 0
- Topla buluşma
- 143
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 1
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 3
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
- Net pozisyon kurtarışı
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 3
- İsabetli pas
- 61
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 37
- Ceza sahası dışından şut
- 27
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 2
- Kafa golü
- 1
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 14
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 4
- Uzun top başarısı
- 100,0%
- Ofsayt
- 1
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 9
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 6
- Şut başarısı
- 42,9%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 5
- Direğe çarpan şut
- 1
- İsabetli şut
- 6
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 1
- Gol
- 3
- Uzun top
- 3
- Pas
- 75
- Şut
- 14
- Ara pas
- 0
- Yaratılan net pozisyon
- 2
- Kaçırılan net pozisyon
- 2
- İleri top taşıma
- 8
- Rakip ceza sahasında topla buluşma
- 25
2026 · Mexican Liga BBVA MX
Savunma
- Bloklanan şut
- 5
- Etkili uzaklaştırma
- 4
- Kazanılan müdahale
- 3
- Başarısız müdahale
- 1
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 75,0%
- Uzaklaştırma
- 4
- Toplam müdahale
- 4
- Kaybedilen müdahale
- 1
- Geri kazanılan top
- 19
Genel performans
- Maç
- 10
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 6
- Maruz kalınan faul
- 6
- Gol farkı
- -2
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 651
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 73,6%
- Kırmızı kart
- 1
- İlk 11
- 8
- Oyuna giriş
- 2
- Oyundan çıkış
- 6
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
- Kaybedilen ikili mücadele
- 35
- Kazanılan ikili mücadele
- 35
- İkili mücadele
- 70
- İkinci sarı kart
- 0
- Topla buluşma
- 234
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 5
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
- Net pozisyon kurtarışı
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 1
- İsabetli pas
- 92
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 47
- Ceza sahası dışından şut
- 60
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 2
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 33
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 9
- Uzun top başarısı
- 50,0%
- Ofsayt
- 1
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 16
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 9
- Şut başarısı
- 33,3%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 21
- Direğe çarpan şut
- 1
- İsabetli şut
- 11
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 3
- Uzun top
- 2
- Pas
- 125
- Şut
- 33
- Ara pas
- 0
- Yaratılan net pozisyon
- 4
- Kaçırılan net pozisyon
- 5
- İleri top taşıma
- 34
- Rakip ceza sahasında topla buluşma
- 50
2025 · Leagues Cup
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 3
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 6
- Maruz kalınan faul
- 2
- Gol farkı
- -6
- Elle oynama
- 1
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 238
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 69,2%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 3
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 3
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 1466
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 6
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 1
- İsabetli pas
- 27
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 19
- Ceza sahası dışından şut
- 12
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 2
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 12
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 1
- Uzun top başarısı
- 100,0%
- Ofsayt
- 1
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 1
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 2
- Şut başarısı
- 50,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 1
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 1
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 1
- Pas
- 39
- Şut
- 2
- Ara pas
- 0
2025 · Mexican Liga BBVA MX
Savunma
- Bloklanan şut
- 11
- Etkili uzaklaştırma
- 6
- Kazanılan müdahale
- 2
- Başarısız müdahale
- 3
- Pas arası
- 2
- Müdahale başarısı
- 40,0%
- Uzaklaştırma
- 6
- Toplam müdahale
- 5
Genel performans
- Maç
- 14
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 22
- Maruz kalınan faul
- 13
- Gol farkı
- -20
- Elle oynama
- 2
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 1077
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 77,7%
- Kırmızı kart
- 1
- İlk 11
- 13
- Oyuna giriş
- 1
- Oyundan çıkış
- 6
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 1321
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 3
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 26
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 3
- İsabetli uzun top
- 3
- İsabetli pas
- 101
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 84
- Ceza sahası dışından şut
- 56
- Orta başarısı
- 42,9%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 13
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 2
- Kafa golü
- 1
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 29
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 12
- Uzun top başarısı
- 75,0%
- Ofsayt
- 3
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 25
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 13
- Şut başarısı
- 31,4%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 35
- Direğe çarpan şut
- 1
- İsabetli şut
- 16
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 7
- Gol
- 6
- Uzun top
- 4
- Pas
- 130
- Şut
- 51
- Ara pas
- 0
2024 · Leagues Cup
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 3
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 6
- Maruz kalınan faul
- 1
- Gol farkı
- -5
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 2
- Verilen korner
- 34
- Dakika
- 214
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 3
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 2
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 4272
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 33,3%
- Galibiyet
- 1
- Kazanılan korner
- 22
- Sarı kart
- 1
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 6
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 8
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 8
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 2
- Şut başarısı
- 22,2%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 7
- Direğe çarpan şut
- 1
- İsabetli şut
- 2
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 1
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 9
- Ara pas
- 0
2024 · Mexican Liga BBVA MX
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 16
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 5
- Yapılan faul
- 27
- Maruz kalınan faul
- 15
- Gol farkı
- -12
- Elle oynama
- 3
- Mağlubiyet
- 8
- Verilen korner
- 225
- Dakika
- 1242
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 14
- Oyuna giriş
- 2
- Oyundan çıkış
- 7
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 5046
- Giriş zamanı
- 412
- Galibiyet oranı
- 18,8%
- Galibiyet
- 3
- Kazanılan korner
- 82
- Sarı kart
- 2
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 5
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 17
- Kısmi gol yememe kaydı
- 2
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Save Percentage
- 1,0%
- Kurtarış
- 1
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 40
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 40
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 11
- Şut başarısı
- 31,1%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 31
- Direğe çarpan şut
- 2
- İsabetli şut
- 14
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 5
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 45
- Ara pas
- 0
2023 · Colombian Primera A
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 17
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 1
- Beraberlik
- 3
- Yapılan faul
- 17
- Maruz kalınan faul
- 5
- Gol farkı
- -6
- Elle oynama
- 1
- Mağlubiyet
- 8
- Verilen korner
- 135
- Dakika
- 929
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 10
- Oyuna giriş
- 7
- Oyundan çıkış
- 8
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 4805
- Giriş zamanı
- 1552
- Galibiyet oranı
- 41,2%
- Galibiyet
- 7
- Kazanılan korner
- 200
- Sarı kart
- 4
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 1
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 14
- Kısmi gol yememe kaydı
- 4
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Save Percentage
- 1,0%
- Kurtarış
- 1
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 20
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 2
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 20
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 12
- Şut başarısı
- 50,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 14
- Direğe çarpan şut
- 1
- İsabetli şut
- 14
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 8
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 28
- Ara pas
- 0
2023 · Mexican Liga BBVA MX
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 16
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 1
- Beraberlik
- 2
- Yapılan faul
- 28
- Maruz kalınan faul
- 5
- Gol farkı
- -16
- Elle oynama
- 2
- Mağlubiyet
- 10
- Verilen korner
- 117
- Dakika
- 834
- Kendi kalesine gol
- 1
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 9
- Oyuna giriş
- 7
- Oyundan çıkış
- 6
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 4937
- Giriş zamanı
- 1830
- Galibiyet oranı
- 31,3%
- Galibiyet
- 5
- Kazanılan korner
- 178
- Sarı kart
- 4
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 20
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Save Percentage
- 2,0%
- Kurtarış
- 2
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 1
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 27
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 27
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 8
- Şut başarısı
- 28,1%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 23
- Direğe çarpan şut
- 3
- İsabetli şut
- 9
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 4
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 32
- Ara pas
- 0
2022 · Colombian Primera A
Savunma
- Bloklanan şut
- 1
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
- Kaybedilen müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 46
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 5
- Beraberlik
- 15
- Yapılan faul
- 66
- Maruz kalınan faul
- 31
- Gol farkı
- -15
- Elle oynama
- 6
- Mağlubiyet
- 13
- Verilen korner
- 395
- Dakika
- 2727
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 60,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 29
- Oyuna giriş
- 17
- Oyundan çıkış
- 17
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 5146
- Giriş zamanı
- 1607
- Galibiyet oranı
- 50,0%
- Galibiyet
- 23
- Kazanılan korner
- 407
- Sarı kart
- 9
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 9
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 27
- Kısmi gol yememe kaydı
- 4
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 100,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 1
- Yumruklanan top
- 0
- Save Percentage
- 3,0%
- Kurtarış
- 3
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 1
- İsabetli pas
- 18
- İsabetli ara pas
- 1
- Ceza sahası içinden şut
- 14
- Ceza sahası dışından şut
- 11
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 5
- Kafa golü
- 4
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 12
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 70
- Uzun top başarısı
- 100,0%
- Ofsayt
- 5
- Penaltı golü
- 1
- Penaltı başarısı
- 50,0%
- Penaltı vuruşu
- 2
- Kaçırılan penaltı
- 1
- Sağ ayakla şut
- 72
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 23
- Şut başarısı
- 38,8%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 52
- Direğe çarpan şut
- 2
- İsabetli şut
- 33
- Ara pas başarısı
- 100,0%
- Toplam orta
- 1
- Gol
- 12
- Uzun top
- 1
- Pas
- 30
- Şut
- 85
- Ara pas
- 1
2022 · CONMEBOL Sudamericana
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 6
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 2
- Beraberlik
- 2
- Yapılan faul
- 11
- Maruz kalınan faul
- 2
- Gol farkı
- -3
- Elle oynama
- 1
- Mağlubiyet
- 4
- Verilen korner
- 71
- Dakika
- 238
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 2
- Oyuna giriş
- 4
- Oyundan çıkış
- 2
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 5157
- Giriş zamanı
- 2813
- Galibiyet oranı
- 33,3%
- Galibiyet
- 2
- Kazanılan korner
- 63
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 4
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 1
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 4
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 1
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 4
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 4
- Şut başarısı
- 40,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 3
- Direğe çarpan şut
- 2
- İsabetli şut
- 2
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 1
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 5
- Ara pas
- 0
2021 · Colombian Primera A
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 9
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 1
- Beraberlik
- 6
- Yapılan faul
- 15
- Maruz kalınan faul
- 5
- Gol farkı
- -2
- Elle oynama
- 1
- Mağlubiyet
- 1
- Verilen korner
- 61
- Dakika
- 438
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 1
- İlk 11
- 3
- Oyuna giriş
- 6
- Oyundan çıkış
- 1
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 5240
- Giriş zamanı
- 2327
- Galibiyet oranı
- 33,3%
- Galibiyet
- 3
- Kazanılan korner
- 110
- Sarı kart
- 1
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 1
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 3
- Kısmi gol yememe kaydı
- 2
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 1
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 12
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 1
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 12
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 6
- Şut başarısı
- 15,4%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 11
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 2
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 1
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 13
- Ara pas
- 0
Turnuvalar ayrı gösterilir. Sağlayıcının sıfır bildirdiği alanlar 0 olarak korunur; eksik alanlar “—” olarak gösterilir. Hazırlık ve millî takım kayıtları kulüp ligleriyle toplanmaz.
Veriler ESPN’den alınır; sezon ve lig kapsamına göre değişebilir. Eksik veri “—” ile gösterilir. Sayfa yenilendiğinde güncellenir.