Carlos Coronel
Sezon performansı
2026 · Brazilian Serie AMaç bazında istatistikler
29 maç kaydı| Tarih | Rakip | Skor | Gol yemeden biten maç | Kurtarış | Yenilen gol | Gol | Asist | Yapılan faul | Maruz kalınan faul | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | EVitória | 2-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 08.10.2026 | DCruzeiro | 2-0 | 0 | 7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 03.10.2026 | ESantos | 2-1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20.09.2026 | EInternacional | 1-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13.09.2026 | DPalmeiras | 2-0 | 0 | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 06.09.2026 | EAtlético-MG | 2-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30.08.2026 | ERed Bull Bragantino | 2-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24.08.2026 | DChapecoense | 1-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16.08.2026 | ECoritiba | 1-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 08.08.2026 | DGrêmio | 2-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27.07.2026 | DFlamengo | 1-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23.07.2026 | EAthletico Paranaense | 2-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 01.06.2026 | DRemo | 1-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23.05.2026 | EBotafogo | 1-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17.05.2026 | DFluminense | 2-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11.05.2026 | DCorinthians | 3-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 03.05.2026 | EBahia | 2-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26.04.2026 | EMirassol | 1-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19.04.2026 | DVasco da Gama | 2-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11.04.2026 | DVitória | 2-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 05.04.2026 | ECruzeiro | 4-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22.03.2026 | EPalmeiras | 1-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19.03.2026 | DAtlético-MG | 1-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16.03.2026 | DRed Bull Bragantino | 2-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13.03.2026 | EChapecoense | 2-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26.02.2026 | DCoritiba | 1-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12.02.2026 | EGrêmio | 2-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 05.02.2026 | DSantos | 1-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29.01.2026 | EFlamengo | 2-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
E: Ev sahibi · D: Deplasman. Skor ev sahibi–deplasman sırasındadır. Maç kaydının bulunması oyuncunun sahaya çıktığı anlamına gelmez.
Kariyer geçmişi






Kulüp ve millî takım kayıtları ESPN kapsamındadır; dönemler transferin kesin gününü göstermez.
Transfer kayıtları
ESPN’de bulunan transfer kayıtlarıdır; açıklanmayan bedeller 0 € olarak gösterilmez.
Sezon ve turnuva arşivi
17 sezon/turnuva kaydı| Sezon | Turnuva | Maç | İlk 11 | Dakika | Gol | Asist | Sarı | Kırmızı |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Brazilian Serie A | 3 | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 | Brazilian Campeonato Paulista | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 | Leagues Cup | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 | MLS | 31 | 31 | 2790 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 | U.S. Open Cup | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 | Leagues Cup | 1 | 1 | 95 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 | Copa América | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 | MLS | 27 | 27 | 2430 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| 2023 | FIFA World Cup Qualifying - CONMEBOL | 6 | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 | MLS | 34 | 34 | 3060 | 0 | 0 | 4 | 0 |
| 2023 | U.S. Open Cup | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 | MLS | 32 | 32 | 2880 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| 2019 | Austrian Bundesliga | 5 | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 | MLS | 4 | 3 | 319 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 | USL Championship | 8 | 8 | 720 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 | Austrian Bundesliga | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017 | Austrian Bundesliga | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Listelenen kayıtların toplamı | 155 | 152 | 13.735 | 0 | 0 | 8 | 0 | |
Toplamlar yukarıdaki tüm kayıtlara aittir; kulüp, millî takım ve hazırlık maçlarını birlikte kapsayabilir. Eksik alanlar toplama dahil edilmez.
2026 · Brazilian Serie A
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 4
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 4
- Toplam müdahale
- 0
- Kaybedilen müdahale
- 0
- Geri kazanılan top
- 21
Genel performans
- Maç
- 3
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 0
- Gol farkı
- -6
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 270
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 58,8%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 3
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
- Kaybedilen ikili mücadele
- 0
- Kazanılan ikili mücadele
- 2
- İkili mücadele
- 2
- İkinci sarı kart
- 0
- Topla buluşma
- 120
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 1
- Yenilen gol
- 6
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 2
- Save Percentage
- 14,0%
- Kurtarış
- 14
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
- Net pozisyon kurtarışı
- 3
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 15
- İsabetli pas
- 50
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 29
- Ceza sahası dışından şut
- 19
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 35
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 30,6%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 49
- Pas
- 85
- Şut
- 0
- Ara pas
- 0
- Yaratılan net pozisyon
- 0
- Kaçırılan net pozisyon
- 0
- İleri top taşıma
- 1
- Rakip ceza sahasında topla buluşma
- 0
2026 · Brazilian Campeonato Paulista
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 0
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 0
- Gol farkı
- 0
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 0
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 0
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 0
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 0
- Ceza sahası dışından şut
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 0
- Ara pas
- 0
2025 · Leagues Cup
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 1
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 1
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 1
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 1
- Gol farkı
- -1
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 90
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 47,1%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 1
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 1
- Yenilen gol
- 1
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 1
- Save Percentage
- 5,0%
- Kurtarış
- 5
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 4
- İsabetli pas
- 16
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 16
- Ceza sahası dışından şut
- 2
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 1
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 18
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 18,2%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 22
- Pas
- 34
- Şut
- 0
- Ara pas
- 0
2025 · MLS
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 42
- Kazanılan müdahale
- 1
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 1
- Müdahale başarısı
- 100,0%
- Uzaklaştırma
- 42
- Toplam müdahale
- 1
Genel performans
- Maç
- 31
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 3
- Yapılan faul
- 1
- Maruz kalınan faul
- 2
- Gol farkı
- -42
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 6
- Verilen korner
- 91
- Dakika
- 2790
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 63,8%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 31
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 2127
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 12,9%
- Galibiyet
- 4
- Kazanılan korner
- 95
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 10
- Tutulan orta
- 24
- Yenilen gol
- 42
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 1
- Penaltı kurtarış oranı
- 100,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 1
- Kurtarılan penaltı
- 1
- Yumruklanan top
- 11
- Save Percentage
- 0,7%
- Kurtarış
- 103
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 149
- Kontrol edilen top
- 1
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 117
- İsabetli pas
- 547
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 267
- Ceza sahası dışından şut
- 98
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 2
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 311
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 27,7%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 422
- Pas
- 858
- Şut
- 0
- Ara pas
- 0
2025 · U.S. Open Cup
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 1
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 2
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 0
- Gol farkı
- 0
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 15
- Dakika
- 1
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 50,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 0
- Oyuna giriş
- 1
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 5400
- Galibiyet oranı
- 200,0%
- Galibiyet
- 2
- Kazanılan korner
- 16
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 0
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 2
- İsabetli pas
- 2
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 1
- Ceza sahası dışından şut
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 2
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 50,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 4
- Pas
- 4
- Şut
- 0
- Ara pas
- 0
2024 · Leagues Cup
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 1
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 1
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 0
- Gol farkı
- -1
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 2
- Verilen korner
- 21
- Dakika
- 95
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 1
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 5700
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 7
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 1
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Save Percentage
- 0,2%
- Kurtarış
- 1
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 3
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 6
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 0
- Ara pas
- 0
2024 · Copa América
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 0
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 3
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 0
- Gol farkı
- 0
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 3
- Verilen korner
- 21
- Dakika
- 0
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 0
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 14
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 0
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 0
- Ara pas
- 0
2024 · MLS
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 27
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 10
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 3
- Gol farkı
- -42
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 8
- Verilen korner
- 228
- Dakika
- 2430
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 72,7%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 27
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 5400
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 33,3%
- Galibiyet
- 9
- Kazanılan korner
- 214
- Sarı kart
- 2
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 6
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 42
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 6
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Save Percentage
- 0,3%
- Kurtarış
- 75
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 270
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 3
- İsabetli pas
- 24
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 10
- Ceza sahası dışından şut
- 2
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 9
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 25,0%
- Ofsayt
- 3
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 12
- Pas
- 33
- Şut
- 0
- Ara pas
- 0
2023 · FIFA World Cup Qualifying - CONMEBOL
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 6
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 8
- Beraberlik
- 6
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 1
- Gol farkı
- -3
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 3
- Verilen korner
- 135
- Dakika
- 540
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 6
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 3600
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 83,3%
- Galibiyet
- 5
- Kazanılan korner
- 66
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 3
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 3
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 2
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Save Percentage
- 0,2%
- Kurtarış
- 13
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 57
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 0
- Ceza sahası dışından şut
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 0
- Ara pas
- 0
2023 · MLS
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 34
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 10
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 7
- Gol farkı
- -37
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 13
- Verilen korner
- 290
- Dakika
- 3060
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 34
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 5400
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 32,4%
- Galibiyet
- 11
- Kazanılan korner
- 204
- Sarı kart
- 4
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 10
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 37
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 7
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Save Percentage
- 0,3%
- Kurtarış
- 56
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 203
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 8
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 2
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 0
- Ara pas
- 0
2023 · U.S. Open Cup
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 1
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 1
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 0
- Gol farkı
- 0
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 1
- Verilen korner
- 13
- Dakika
- 0
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 0
- Oyuna giriş
- 1
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 7200
- Giriş zamanı
- 7200
- Galibiyet oranı
- 100,0%
- Galibiyet
- 1
- Kazanılan korner
- 26
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 0
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 0
- Ara pas
- 0
2022 · MLS
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 32
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 8
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 1
- Gol farkı
- -39
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 10
- Verilen korner
- 306
- Dakika
- 2880
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 32
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 5400
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 43,8%
- Galibiyet
- 14
- Kazanılan korner
- 158
- Sarı kart
- 2
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 7
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 39
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 1
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 240
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 1
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 0
- Ara pas
- 0
2019 · Austrian Bundesliga
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 5
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 20
- Beraberlik
- 6
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 0
- Gol farkı
- -6
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 2
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 450
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 5
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 5400
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 340,0%
- Galibiyet
- 17
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 2
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 6
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 1
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 0
- Ara pas
- 0
2019 · MLS
Savunma
- Bloklanan şut
- 3
- Etkili uzaklaştırma
- 6
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 6
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 4
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 0
- Gol farkı
- -2
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 319
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 51,3%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 3
- Oyuna giriş
- 1
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 1
- Tutulan orta
- 2
- Yenilen gol
- 2
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 2
- Save Percentage
- 7,0%
- Kurtarış
- 7
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 26
- İsabetli pas
- 41
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 31
- Ceza sahası dışından şut
- 9
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 39
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 40,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 65
- Pas
- 80
- Şut
- 0
- Ara pas
- 0
2019 · USL Championship
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 8
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 1
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 0
- Gol farkı
- -17
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 5
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 720
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 8
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 5400
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 25,0%
- Galibiyet
- 2
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 17
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 2
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 0
- Ara pas
- 0
2018 · Austrian Bundesliga
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 0
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 3
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 0
- Gol farkı
- 0
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 0
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 0
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 300,0%
- Galibiyet
- 3
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 0
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 0
- Ara pas
- 0
2017 · Austrian Bundesliga
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 1
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 1
- Beraberlik
- 1
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 0
- Gol farkı
- -4
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 1
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 90
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 1
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 5400
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 4
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 0
- Ara pas
- 0
Turnuvalar ayrı gösterilir. Sağlayıcının sıfır bildirdiği alanlar 0 olarak korunur; eksik alanlar “—” olarak gösterilir. Hazırlık ve millî takım kayıtları kulüp ligleriyle toplanmaz.
Veriler ESPN’den alınır; sezon ve lig kapsamına göre değişebilir. Eksik veri “—” ile gösterilir. Sayfa yenilendiğinde güncellenir.