#26
Orta saha
Alan Bautista
24Yaş
168 cmBoy
59 kgKilo
Sezon performansı
2026-27 · Mexican Liga BBVA MX6 (4)İlk 11 (sonradan giriş)
1Gol
0Asist
Maç bazında istatistikler
11 maç kaydı| Tarih | Rakip | Skor | Gol | Asist | İsabetli şut | Yapılan faul | Maruz kalınan faul | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.10.2026 | ENecaxa | 3-3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| 27.09.2026 | DSantos | 1-0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 21.09.2026 | ETijuana | 2-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 12.09.2026 | DAtlante | 3-0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 05.09.2026 | DFC Juárez | 2-0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 30.08.2026 | EGuadalajara | 1-1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24.08.2026 | DAtlético de San Luis | 1-1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 18.08.2026 | EPuebla | 3-2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 02.08.2026 | DLeón | 1-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27.07.2026 | EQuerétaro | 2-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19.07.2026 | DPumas UNAM | 3-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
E: Ev sahibi · D: Deplasman. Skor ev sahibi–deplasman sırasındadır. Maç kaydının bulunması oyuncunun sahaya çıktığı anlamına gelmez.
Kariyer geçmişi

Pachuca2020-2021, 2023-Günümüz · 5 sezon

Mexico U232023-2024 · 1 sezon
Kulüp ve millî takım kayıtları ESPN kapsamındadır; dönemler transferin kesin gününü göstermez.
Sezon ve turnuva arşivi
8 sezon/turnuva kaydı| Sezon | Turnuva | Maç | İlk 11 | Dakika | Gol | Asist | Sarı | Kırmızı |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Leagues Cup | 3 | 2 | 161 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 | Mexican Liga BBVA MX | 10 | 6 | 450 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2025 | Leagues Cup | 4 | 0 | 121 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 2025 | Mexican Liga BBVA MX | 15 | 13 | 1145 | 2 | 1 | 4 | 1 |
| 2024 | Concacaf Champions Cup | 6 | 0 | 132 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 | Leagues Cup | 3 | 1 | 98 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 | Maurice Revello Tournament | 5 | 2 | 233 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 | Mexican Liga BBVA MX | 10 | 5 | 404 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Listelenen kayıtların toplamı | 56 | 29 | 2.744 | 8 | 2 | 6 | 1 | |
Toplamlar yukarıdaki tüm kayıtlara aittir; kulüp, millî takım ve hazırlık maçlarını birlikte kapsayabilir. Eksik alanlar toplama dahil edilmez.
2026 · Leagues Cup
Savunma
- Bloklanan şut
- 1
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 2
- Başarısız müdahale
- 3
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 40,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 5
- Kaybedilen müdahale
- 3
- Geri kazanılan top
- 9
Genel performans
- Maç
- 3
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 2
- Maruz kalınan faul
- 0
- Gol farkı
- -1
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 161
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 88,1%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 2
- Oyuna giriş
- 1
- Oyundan çıkış
- 1
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
- Kaybedilen ikili mücadele
- 2
- Kazanılan ikili mücadele
- 5
- İkili mücadele
- 7
- Topla buluşma
- 86
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 1
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 2
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 2
- İsabetli uzun top
- 4
- İsabetli pas
- 59
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 10
- Ceza sahası dışından şut
- 9
- Orta başarısı
- 22,2%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 8
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 1
- Uzun top başarısı
- 44,4%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 3
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 4
- Şut başarısı
- 50,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 2
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 2
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 9
- Gol
- 1
- Uzun top
- 9
- Pas
- 67
- Şut
- 4
- Ara pas
- 0
- İleri top taşıma
- 11
- Rakip ceza sahasında topla buluşma
- 1
2026 · Mexican Liga BBVA MX
Savunma
- Bloklanan şut
- 2
- Etkili uzaklaştırma
- 6
- Kazanılan müdahale
- 10
- Başarısız müdahale
- 3
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 76,9%
- Uzaklaştırma
- 6
- Toplam müdahale
- 13
- Kaybedilen müdahale
- 3
- Geri kazanılan top
- 24
Genel performans
- Maç
- 10
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 6
- Maruz kalınan faul
- 7
- Gol farkı
- -7
- Elle oynama
- 1
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 450
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 81,3%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 6
- Oyuna giriş
- 4
- Oyundan çıkış
- 5
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 1
- Kaybedilen ikili mücadele
- 24
- Kazanılan ikili mücadele
- 27
- İkili mücadele
- 51
- İkinci sarı kart
- 0
- Topla buluşma
- 286
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 8
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
- Net pozisyon kurtarışı
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 11
- İsabetli uzun top
- 8
- İsabetli pas
- 148
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 54
- Ceza sahası dışından şut
- 28
- Orta başarısı
- 34,4%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 34
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 1
- Uzun top başarısı
- 47,1%
- Ofsayt
- 1
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 6
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 12
- Şut başarısı
- 25,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 4
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 2
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 32
- Gol
- 1
- Uzun top
- 17
- Pas
- 182
- Şut
- 8
- Ara pas
- 0
- Yaratılan net pozisyon
- 0
- Kaçırılan net pozisyon
- 0
- İleri top taşıma
- 29
- Rakip ceza sahasında topla buluşma
- 7
2025 · Leagues Cup
Savunma
- Bloklanan şut
- 1
- Etkili uzaklaştırma
- 3
- Kazanılan müdahale
- 2
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 100,0%
- Uzaklaştırma
- 3
- Toplam müdahale
- 2
Genel performans
- Maç
- 4
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 3
- Gol farkı
- -3
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 121
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 88,5%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 0
- Oyuna giriş
- 4
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 1
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 3
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 1
- İsabetli uzun top
- 5
- İsabetli pas
- 54
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 6
- Ceza sahası dışından şut
- 2
- Orta başarısı
- 100,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 3
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 1
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 7
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 100,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 3
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 1
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 2
- Şut başarısı
- 66,7%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 1
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 2
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 1
- Gol
- 0
- Uzun top
- 5
- Pas
- 61
- Şut
- 3
- Ara pas
- 0
2025 · Mexican Liga BBVA MX
Savunma
- Bloklanan şut
- 8
- Etkili uzaklaştırma
- 15
- Kazanılan müdahale
- 17
- Başarısız müdahale
- 8
- Pas arası
- 9
- Müdahale başarısı
- 68,0%
- Uzaklaştırma
- 15
- Toplam müdahale
- 25
Genel performans
- Maç
- 15
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 10
- Maruz kalınan faul
- 6
- Gol farkı
- -16
- Elle oynama
- 3
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 1145
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 84,8%
- Kırmızı kart
- 1
- İlk 11
- 13
- Oyuna giriş
- 2
- Oyundan çıkış
- 5
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 835
- Giriş zamanı
- 428
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 4
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 2
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 18
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 8
- İsabetli uzun top
- 18
- İsabetli pas
- 396
- İsabetli ara pas
- 1
- Ceza sahası içinden şut
- 65
- Ceza sahası dışından şut
- 64
- Orta başarısı
- 28,6%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 6
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 1
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 71
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 1
- Uzun top başarısı
- 45,0%
- Ofsayt
- 1
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 22
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 24
- Şut başarısı
- 34,8%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 15
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 8
- Ara pas başarısı
- 100,0%
- Toplam orta
- 28
- Gol
- 2
- Uzun top
- 40
- Pas
- 467
- Şut
- 23
- Ara pas
- 1
2024 · Concacaf Champions Cup
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 6
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 1
- Beraberlik
- 2
- Yapılan faul
- 1
- Maruz kalınan faul
- 1
- Gol farkı
- 1
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 62
- Dakika
- 132
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 50,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 0
- Oyuna giriş
- 6
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 4500
- Giriş zamanı
- 3268
- Galibiyet oranı
- 66,7%
- Galibiyet
- 4
- Kazanılan korner
- 44
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 1
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 3
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 0
- Ceza sahası dışından şut
- 1
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 3
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 3
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 3
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 3
- Şut başarısı
- 40,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 3
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 2
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 2
- Uzun top
- 0
- Pas
- 6
- Şut
- 5
- Ara pas
- 0
2024 · Leagues Cup
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 3
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 3
- Gol farkı
- -2
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 2
- Verilen korner
- 32
- Dakika
- 98
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 1
- Oyuna giriş
- 2
- Oyundan çıkış
- 1
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 4745
- Giriş zamanı
- 2834
- Galibiyet oranı
- 33,3%
- Galibiyet
- 1
- Kazanılan korner
- 13
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 2
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 1
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 1
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 1
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 1
- Ara pas
- 0
2024 · Maurice Revello Tournament
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 5
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 1
- Maruz kalınan faul
- 3
- Gol farkı
- -5
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 233
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 2
- Oyuna giriş
- 3
- Oyundan çıkış
- 1
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 6
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 13
- Ceza sahası dışından şut
- 7
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 3
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 1
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 1
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 100,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 100,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 1
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 1
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 1
- Ara pas
- 0
2024 · Mexican Liga BBVA MX
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 10
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 5
- Beraberlik
- 4
- Yapılan faul
- 1
- Maruz kalınan faul
- 5
- Gol farkı
- -4
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 8
- Verilen korner
- 158
- Dakika
- 404
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 5
- Oyuna giriş
- 5
- Oyundan çıkış
- 4
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 4758
- Giriş zamanı
- 2354
- Galibiyet oranı
- 30,0%
- Galibiyet
- 3
- Kazanılan korner
- 149
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 5
- Kısmi gol yememe kaydı
- 2
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Save Percentage
- 1,0%
- Kurtarış
- 1
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 4
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 4
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 4
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 13
- Şut başarısı
- 40,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 3
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 2
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 1
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 5
- Ara pas
- 0
Turnuvalar ayrı gösterilir. Sağlayıcının sıfır bildirdiği alanlar 0 olarak korunur; eksik alanlar “—” olarak gösterilir. Hazırlık ve millî takım kayıtları kulüp ligleriyle toplanmaz.
Veriler ESPN’den alınır; sezon ve lig kapsamına göre değişebilir. Eksik veri “—” ile gösterilir. Sayfa yenilendiğinde güncellenir.