#8
Orta saha
Matias Cabera
40Yaş
178 cmBoy
68 kgKilo
Sezon performansı
2026 · Chilean Primera DivisiónBu sezon için performans özeti bulunmuyor.
Maç bazında istatistikler
25 maç kaydı| Tarih | Rakip | Skor | Gol | Asist | İsabetli şut | Yapılan faul | Maruz kalınan faul | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.02.2021 | DColo Colo | 1-0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 |
| 12.02.2021 | DUnión Wanderers | 1-1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 2 | 0 | 0 |
| 07.02.2021 | ECoquimbo Unido | 2-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20.01.2021 | DO'Higgins | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 13.01.2021 | EColo Colo | 1-1 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | 0 | 0 |
| 11.01.2021 | DUnión La Calera | 2-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 04.01.2021 | DUniversidad de Chile | 2-0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 |
| 29.12.2020 | EEverton CD | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 22.12.2020 | ELa Serena | 2-0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 17.12.2020 | DDeportes Iquique | 4-0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 13.12.2020 | EAudax Italiano | 3-1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 6 | 1 | 0 |
| 08.12.2020 | DCobresal | 3-1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 04.12.2020 | DUnión Española | 1-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 24.11.2020 | EHuachipato | 1-0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 18.11.2020 | DCuricó Unido | 2-2 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| 15.11.2020 | EAntofagasta | 2-0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| 29.10.2020 | EUniversidad de Chile | 1-0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 21.10.2020 | DCoquimbo Unido | 2-0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 15.10.2020 | EDeportes Iquique | 1-1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 |
| 11.10.2020 | DUniversidad Católica | 1-1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 01.10.2020 | DPalestino | 1-0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 15.09.2020 | DLa Serena | 1-0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 08.09.2020 | EUnión La Calera | 2-1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 5 | 1 | 0 |
| 03.09.2020 | EUnión Española | 3-2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 |
| 08.02.2020 | DHuachipato | 1-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
E: Ev sahibi · D: Deplasman. Skor ev sahibi–deplasman sırasındadır. Maç kaydının bulunması oyuncunun sahaya çıktığı anlamına gelmez.
Kariyer geçmişi

Universidad de Concepción2019-2021 · 1 sezon

Deportivo Cali2017-2019 · 2 sezon

Defensor Sporting2016-2018 · 2 sezon

Nacional2015-2016 · 1 sezon

Estoril2014-2015 · 1 sezon

Cagliari2012-2014 · 2 sezon
Kulüp ve millî takım kayıtları ESPN kapsamındadır; dönemler transferin kesin gününü göstermez.
Sezon ve turnuva arşivi
8 sezon/turnuva kaydı| Sezon | Turnuva | Maç | İlk 11 | Dakika | Gol | Asist | Sarı | Kırmızı |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | Chilean Primera División | 25 | 24 | 2104 | 2 | 2 | 5 | 0 |
| 2019 | Colombian Primera A | 33 | 22 | 1786 | 2 | 0 | 7 | 0 |
| 2019 | CONMEBOL Sudamericana | 3 | 3 | 270 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| 2018 | CONMEBOL Sudamericana | 4 | 4 | 335 | 1 | 1 | 3 | 0 |
| 2017 | CONMEBOL Sudamericana | 2 | 2 | 153 | 1 | 0 | 0 | 1 |
| 2014 | Avrupa Ligi | 9 | 6 | 567 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2013 | Italian Serie A | 19 | 10 | 785 | 1 | 0 | 2 | 0 |
| 2012 | Italian Serie A | 7 | 0 | 232 | 0 | 2 | 3 | 0 |
| Listelenen kayıtların toplamı | 102 | 71 | 6.232 | 7 | 8 | 22 | 1 | |
Toplamlar yukarıdaki tüm kayıtlara aittir; kulüp, millî takım ve hazırlık maçlarını birlikte kapsayabilir. Eksik alanlar toplama dahil edilmez.
2020 · Chilean Primera División
Savunma
- Bloklanan şut
- 3
- Etkili uzaklaştırma
- 15
- Kazanılan müdahale
- 28
- Başarısız müdahale
- 18
- Pas arası
- 33
- Müdahale başarısı
- 60,9%
- Uzaklaştırma
- 15
- Toplam müdahale
- 46
Genel performans
- Maç
- 25
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 1
- Yapılan faul
- 45
- Maruz kalınan faul
- 42
- Gol farkı
- -24
- Elle oynama
- 2
- Mağlubiyet
- 1
- Verilen korner
- 17
- Dakika
- 2104
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 78,3%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 24
- Oyuna giriş
- 1
- Oyundan çıkış
- 10
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 1746
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 4,0%
- Galibiyet
- 1
- Kazanılan korner
- 24
- Sarı kart
- 5
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 5
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 26
- Kısmi gol yememe kaydı
- 1
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 3
- İsabetli uzun top
- 50
- İsabetli pas
- 655
- İsabetli ara pas
- 1
- Ceza sahası içinden şut
- 159
- Ceza sahası dışından şut
- 117
- Orta başarısı
- 14,3%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 39
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 2
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 181
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 5
- Uzun top başarısı
- 68,5%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 11
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 20
- Şut başarısı
- 29,4%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 12
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 5
- Ara pas başarısı
- 100,0%
- Toplam orta
- 21
- Gol
- 2
- Uzun top
- 73
- Pas
- 836
- Şut
- 17
- Ara pas
- 1
2019 · Colombian Primera A
Savunma
- Bloklanan şut
- 3
- Etkili uzaklaştırma
- 14
- Kazanılan müdahale
- 34
- Başarısız müdahale
- 18
- Pas arası
- 41
- Müdahale başarısı
- 65,4%
- Uzaklaştırma
- 14
- Toplam müdahale
- 52
Genel performans
- Maç
- 33
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 37
- Maruz kalınan faul
- 25
- Gol farkı
- -24
- Elle oynama
- 3
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 1786
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 81,2%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 22
- Oyuna giriş
- 11
- Oyundan çıkış
- 11
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 569
- Giriş zamanı
- 322
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 7
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 3
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 26
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 2
- İsabetli uzun top
- 47
- İsabetli pas
- 798
- İsabetli ara pas
- 2
- Ceza sahası içinden şut
- 132
- Ceza sahası dışından şut
- 146
- Orta başarısı
- 13,3%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 25
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 185
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 3
- Uzun top başarısı
- 58,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 11
- İkinci asist
- 1
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 14
- Şut başarısı
- 35,7%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 9
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 5
- Ara pas başarısı
- 100,0%
- Toplam orta
- 15
- Gol
- 2
- Uzun top
- 81
- Pas
- 983
- Şut
- 14
- Ara pas
- 2
2019 · CONMEBOL Sudamericana
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 1
- Kazanılan müdahale
- 5
- Başarısız müdahale
- 1
- Pas arası
- 6
- Müdahale başarısı
- 83,3%
- Uzaklaştırma
- 1
- Toplam müdahale
- 6
Genel performans
- Maç
- 3
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 6
- Maruz kalınan faul
- 3
- Gol farkı
- -4
- Elle oynama
- 1
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 270
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 83,1%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 3
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 2
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 4
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 12
- İsabetli pas
- 162
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 17
- Ceza sahası dışından şut
- 18
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 3
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 33
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 1
- Uzun top başarısı
- 52,2%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 1
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 1
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 100,0%
- Şut pası
- 5
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 2
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 23
- Pas
- 195
- Şut
- 2
- Ara pas
- 0
2018 · CONMEBOL Sudamericana
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 2
- Kazanılan müdahale
- 3
- Başarısız müdahale
- 9
- Pas arası
- 1
- Müdahale başarısı
- 25,0%
- Uzaklaştırma
- 2
- Toplam müdahale
- 12
Genel performans
- Maç
- 4
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 6
- Maruz kalınan faul
- 6
- Gol farkı
- -1
- Elle oynama
- 1
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 335
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 83,4%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 4
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 1
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 3
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 1
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 2
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 13
- İsabetli pas
- 206
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 14
- Ceza sahası dışından şut
- 32
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 6
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 1
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 41
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 1
- Uzun top başarısı
- 72,2%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 1
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 4
- Şut başarısı
- 100,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 2
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 1
- Gol
- 1
- Uzun top
- 18
- Pas
- 247
- Şut
- 2
- Ara pas
- 0
2017 · CONMEBOL Sudamericana
Savunma
- Bloklanan şut
- 1
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 4
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 100,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 4
Genel performans
- Maç
- 2
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 2
- Maruz kalınan faul
- 4
- Gol farkı
- -2
- Elle oynama
- 1
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 153
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 81,3%
- Kırmızı kart
- 1
- İlk 11
- 2
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 1
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 2256
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 3
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 2
- İsabetli uzun top
- 2
- İsabetli pas
- 65
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 11
- Ceza sahası dışından şut
- 6
- Orta başarısı
- 28,6%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 4
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 15
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 28,6%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 4
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 3
- Şut başarısı
- 50,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 2
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 2
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 7
- Gol
- 1
- Uzun top
- 7
- Pas
- 80
- Şut
- 4
- Ara pas
- 0
2014 · Avrupa Ligi
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 3
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 3
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 3
- Toplam müdahale
- 3
Genel performans
- Maç
- 9
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 12
- Maruz kalınan faul
- 12
- Gol farkı
- -3
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 567
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 76,4%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 6
- Oyuna giriş
- 3
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 1207
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 3
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 3
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 9
- İsabetli uzun top
- 6
- İsabetli pas
- 243
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 20,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 12
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 3
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 3
- İsabetsiz pas
- 75
- İsabetsiz ara pas
- 3
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 25,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 3
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 9
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 6
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 45
- Gol
- 0
- Uzun top
- 24
- Pas
- 318
- Şut
- 6
- Ara pas
- 3
2013 · Italian Serie A
Savunma
- Bloklanan şut
- 2
- Etkili uzaklaştırma
- 8
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 21
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 8
- Toplam müdahale
- 21
Genel performans
- Maç
- 19
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 14
- Maruz kalınan faul
- 11
- Gol farkı
- -11
- Elle oynama
- 2
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 785
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 81,9%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 10
- Oyuna giriş
- 9
- Oyundan çıkış
- 9
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 1089
- Giriş zamanı
- 1317
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 2
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 12
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 8
- İsabetli uzun top
- 16
- İsabetli pas
- 285
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 16,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 11
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 1
- İsabetsiz pas
- 63
- İsabetsiz ara pas
- 1
- Sol ayakla şut
- 1
- Uzun top başarısı
- 72,7%
- Ofsayt
- 1
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 6
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 21
- Şut başarısı
- 25,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 6
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 2
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 50
- Gol
- 1
- Uzun top
- 22
- Pas
- 348
- Şut
- 8
- Ara pas
- 1
2012 · Italian Serie A
Savunma
- Bloklanan şut
- 2
- Etkili uzaklaştırma
- 1
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 10
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 1
- Toplam müdahale
- 10
Genel performans
- Maç
- 7
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 8
- Maruz kalınan faul
- 3
- Gol farkı
- -5
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 232
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 80,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 0
- Oyuna giriş
- 7
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 2367
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 3
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 5
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 1
- İsabetli uzun top
- 4
- İsabetli pas
- 88
- İsabetli ara pas
- 1
- Orta başarısı
- 50,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 3
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 2
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 22
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 2
- Uzun top başarısı
- 66,7%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 4
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 7
- Şut başarısı
- 16,7%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 5
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 1
- Ara pas başarısı
- 100,0%
- Toplam orta
- 2
- Gol
- 0
- Uzun top
- 6
- Pas
- 110
- Şut
- 6
- Ara pas
- 1
Turnuvalar ayrı gösterilir. Sağlayıcının sıfır bildirdiği alanlar 0 olarak korunur; eksik alanlar “—” olarak gösterilir. Hazırlık ve millî takım kayıtları kulüp ligleriyle toplanmaz.
Veriler ESPN’den alınır; sezon ve lig kapsamına göre değişebilir. Eksik veri “—” ile gösterilir. Sayfa yenilendiğinde güncellenir.
Uruguay