#26
Orta saha
Jean-Claude Ngando
26Yaş
175 cmBoy
78 kgKilo
Sezon performansı
2026 · MLS1 (2)İlk 11 (sonradan giriş)
0Gol
0Asist
Maç bazında istatistikler
14 maç kaydı| Tarih | Rakip | Skor | Gol | Asist | İsabetli şut | Yapılan faul | Maruz kalınan faul | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | DSporting Kansas City | 3-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23.08.2026 | EFC Dallas | 5-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20.08.2026 | EHouston Dynamo FC | 1-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17.08.2026 | DSeattle Sounders FC | 2-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 02.08.2026 | ELAFC | 1-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26.07.2026 | DMinnesota United FC | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23.07.2026 | DFC Cincinnati | 4-3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10.05.2026 | DSan Jose Earthquakes | 1-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 03.05.2026 | DLA Galaxy | 1-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 05.04.2026 | EPortland Timbers | 3-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22.03.2026 | ESan Jose Earthquakes | 1-0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 |
| 08.03.2026 | DPortland Timbers | 4-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 01.03.2026 | EToronto FC | 3-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 22.02.2026 | EReal Salt Lake | 1-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
E: Ev sahibi · D: Deplasman. Skor ev sahibi–deplasman sırasındadır. Maç kaydının bulunması oyuncunun sahaya çıktığı anlamına gelmez.
Kariyer geçmişi

Vancouver Whitecaps2023-2023, 2025-Günümüz · 4 sezon

Las Vegas Lights FC2023-2024 · 1 sezon
Kulüp ve millî takım kayıtları ESPN kapsamındadır; dönemler transferin kesin gününü göstermez.
Sezon ve turnuva arşivi
10 sezon/turnuva kaydı| Sezon | Turnuva | Maç | İlk 11 | Dakika | Gol | Asist | Sarı | Kırmızı |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Concacaf Champions Cup | 2 | 0 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 | Leagues Cup | 3 | 3 | 209 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 | MLS | 3 | 1 | 112 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 2025 | Concacaf Champions Cup | 9 | 5 | 474 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 | MLS | 25 | 13 | 1252 | 2 | 5 | 1 | 0 |
| 2024 | Concacaf Champions Cup | 1 | 0 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 | U.S. Open Cup | 2 | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 | USL Championship | 33 | 33 | 2896 | 2 | 5 | 3 | 0 |
| 2023 | Concacaf Champions Cup | 3 | 1 | 147 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 2023 | MLS | 8 | 0 | 78 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Listelenen kayıtların toplamı | 89 | 58 | 5.403 | 4 | 10 | 6 | 0 | |
Toplamlar yukarıdaki tüm kayıtlara aittir; kulüp, millî takım ve hazırlık maçlarını birlikte kapsayabilir. Eksik alanlar toplama dahil edilmez.
2026 · Concacaf Champions Cup
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
- Kaybedilen müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 2
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 1
- Maruz kalınan faul
- 0
- Gol farkı
- 0
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 11
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 90,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 0
- Oyuna giriş
- 2
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 0
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 9
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 1
- Ceza sahası dışından şut
- 1
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 1
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 1
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 0
- Pas
- 10
- Şut
- 0
- Ara pas
- 0
2026 · Leagues Cup
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 1
- Kazanılan müdahale
- 1
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 2
- Müdahale başarısı
- 100,0%
- Uzaklaştırma
- 1
- Toplam müdahale
- 1
- Geri kazanılan top
- 13
Genel performans
- Maç
- 3
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 3
- Gol farkı
- -4
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 209
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 87,4%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 3
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 3
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
- Kaybedilen ikili mücadele
- 8
- Kazanılan ikili mücadele
- 6
- İkili mücadele
- 14
- Topla buluşma
- 195
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 4
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 5
- İsabetli pas
- 139
- İsabetli ara pas
- 1
- Ceza sahası içinden şut
- 12
- Ceza sahası dışından şut
- 9
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 20
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 100,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 4
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 4
- Şut başarısı
- 75,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 1
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 3
- Ara pas başarısı
- 100,0%
- Toplam orta
- 3
- Gol
- 0
- Uzun top
- 5
- Pas
- 159
- Şut
- 4
- Ara pas
- 1
- Yaratılan net pozisyon
- 3
- Rakip ceza sahasında topla buluşma
- 4
2026 · MLS
Savunma
- Bloklanan şut
- 1
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 3
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 1
- Müdahale başarısı
- 100,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 3
- Kaybedilen müdahale
- 0
- Geri kazanılan top
- 5
Genel performans
- Maç
- 3
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 3
- Maruz kalınan faul
- 1
- Gol farkı
- -1
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 112
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 88,6%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 1
- Oyuna giriş
- 2
- Oyundan çıkış
- 1
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 557
- Giriş zamanı
- 602
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 1
- Kaybedilen ikili mücadele
- 2
- Topla buluşma
- 87
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 1
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 62
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 8
- Ceza sahası dışından şut
- 4
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 1
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 8
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 3
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 33,3%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 2
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 1
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 1
- Pas
- 70
- Şut
- 3
- Ara pas
- 0
- İleri top taşıma
- 1
- Rakip ceza sahasında topla buluşma
- 2
2025 · Concacaf Champions Cup
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 2
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 1
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 2
- Toplam müdahale
- 1
Genel performans
- Maç
- 9
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 4
- Yapılan faul
- 3
- Maruz kalınan faul
- 6
- Gol farkı
- -9
- Elle oynama
- 1
- Mağlubiyet
- 1
- Verilen korner
- 77
- Dakika
- 474
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 82,4%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 5
- Oyuna giriş
- 4
- Oyundan çıkış
- 4
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 4351
- Giriş zamanı
- 1738
- Galibiyet oranı
- 33,3%
- Galibiyet
- 3
- Kazanılan korner
- 70
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 1
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 9
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Save Percentage
- 4,0%
- Kurtarış
- 4
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 14
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 7
- Ceza sahası dışından şut
- 9
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 3
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 2
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 2
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 2
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 7
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 2
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 1
- Pas
- 17
- Şut
- 2
- Ara pas
- 0
2025 · MLS
Savunma
- Bloklanan şut
- 5
- Etkili uzaklaştırma
- 6
- Kazanılan müdahale
- 12
- Başarısız müdahale
- 7
- Pas arası
- 6
- Müdahale başarısı
- 63,2%
- Uzaklaştırma
- 6
- Toplam müdahale
- 19
Genel performans
- Maç
- 25
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 3
- Yapılan faul
- 9
- Maruz kalınan faul
- 22
- Gol farkı
- -14
- Elle oynama
- 1
- Mağlubiyet
- 1
- Verilen korner
- 70
- Dakika
- 1252
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 86,5%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 13
- Oyuna giriş
- 12
- Oyundan çıkış
- 9
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 2453
- Giriş zamanı
- 1168
- Galibiyet oranı
- 28,0%
- Galibiyet
- 7
- Kazanılan korner
- 154
- Sarı kart
- 1
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 2
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 16
- Kısmi gol yememe kaydı
- 2
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 4
- İsabetli uzun top
- 13
- İsabetli pas
- 467
- İsabetli ara pas
- 3
- Ceza sahası içinden şut
- 80
- Ceza sahası dışından şut
- 55
- Orta başarısı
- 36,4%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 22
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 5
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 1
- İsabetsiz pas
- 73
- İsabetsiz ara pas
- 1
- Sol ayakla şut
- 1
- Uzun top başarısı
- 81,3%
- Ofsayt
- 2
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 11
- İkinci asist
- 2
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 27
- Şut başarısı
- 42,9%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 8
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 6
- Ara pas başarısı
- 75,0%
- Toplam orta
- 11
- Gol
- 2
- Uzun top
- 16
- Pas
- 540
- Şut
- 14
- Ara pas
- 4
2024 · Concacaf Champions Cup
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 1
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 1
- Beraberlik
- 1
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 0
- Gol farkı
- -1
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 1
- Verilen korner
- 29
- Dakika
- 14
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 0
- Oyuna giriş
- 1
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 5400
- Giriş zamanı
- 4605
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 9
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 1
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 0
- Ara pas
- 0
2024 · U.S. Open Cup
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 2
- Kazanılan müdahale
- 3
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 1
- Müdahale başarısı
- 100,0%
- Uzaklaştırma
- 2
- Toplam müdahale
- 3
Genel performans
- Maç
- 2
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 1
- Maruz kalınan faul
- 3
- Gol farkı
- -4
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 1
- Verilen korner
- 9
- Dakika
- 210
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 75,9%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 2
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 6300
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 50,0%
- Galibiyet
- 1
- Kazanılan korner
- 38
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 4
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Save Percentage
- 1,0%
- Kurtarış
- 1
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 44
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 10
- Ceza sahası dışından şut
- 6
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 2
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 14
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 3
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 1
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 3
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 4
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 3
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 4
- Pas
- 58
- Şut
- 3
- Ara pas
- 0
2024 · USL Championship
Savunma
- Bloklanan şut
- 10
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 33
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 6
- Yapılan faul
- 31
- Maruz kalınan faul
- 50
- Gol farkı
- -41
- Elle oynama
- 2
- Mağlubiyet
- 6
- Verilen korner
- 119
- Dakika
- 2896
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 33
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 7
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 2989
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 15,2%
- Galibiyet
- 5
- Kazanılan korner
- 205
- Sarı kart
- 3
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 8
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 43
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Save Percentage
- 3,0%
- Kurtarış
- 3
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 129
- Ceza sahası dışından şut
- 57
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 1
- Frikik başarısı
- 4,5%
- Frikik şutu
- 22
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 5
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 23
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 9
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 49
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 33
- Şut başarısı
- 21,2%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 41
- Direğe çarpan şut
- 1
- İsabetli şut
- 11
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 2
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 52
- Ara pas
- 0
2023 · Concacaf Champions Cup
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 3
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 1
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 3
- Maruz kalınan faul
- 2
- Gol farkı
- -4
- Elle oynama
- 1
- Mağlubiyet
- 3
- Verilen korner
- 40
- Dakika
- 147
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 1
- Oyuna giriş
- 2
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 5400
- Giriş zamanı
- 2465
- Galibiyet oranı
- 33,3%
- Galibiyet
- 1
- Kazanılan korner
- 16
- Sarı kart
- 1
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 4
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 1
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 1
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 1
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 1
- Ara pas
- 0
2023 · MLS
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 8
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 11
- Beraberlik
- 5
- Yapılan faul
- 3
- Maruz kalınan faul
- 0
- Gol farkı
- -1
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 6
- Verilen korner
- 154
- Dakika
- 78
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 0
- Oyuna giriş
- 8
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 4800
- Giriş zamanı
- 4304
- Galibiyet oranı
- 100,0%
- Galibiyet
- 8
- Kazanılan korner
- 140
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 1
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 0
- Ceza sahası dışından şut
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 2
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 2
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 2
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 2
- Ara pas
- 0
Turnuvalar ayrı gösterilir. Sağlayıcının sıfır bildirdiği alanlar 0 olarak korunur; eksik alanlar “—” olarak gösterilir. Hazırlık ve millî takım kayıtları kulüp ligleriyle toplanmaz.
Veriler ESPN’den alınır; sezon ve lig kapsamına göre değişebilir. Eksik veri “—” ile gösterilir. Sayfa yenilendiğinde güncellenir.
Fransa