Denis Bouanga
Sezon performansı
2026 · MLSMaç bazında istatistikler
27 maç kaydı| Tarih | Rakip | Skor | Gol | Asist | İsabetli şut | Yapılan faul | Maruz kalınan faul | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | EVancouver Whitecaps | 1-1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 20.09.2026 | DSan Jose Earthquakes | 2-2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 13.09.2026 | DSporting Kansas City | 3-1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 10.09.2026 | ERed Bull New York | 2-0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 06.09.2026 | DReal Salt Lake | 2-2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 30.08.2026 | DD.C. United | 0-0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 23.08.2026 | EPortland Timbers | 1-1 | 1 | 0 | 6 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| 20.08.2026 | DColorado Rapids | 1-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16.08.2026 | ESan Diego FC | 1-0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 |
| 02.08.2026 | DVancouver Whitecaps | 1-1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26.07.2026 | ESporting Kansas City | 4-0 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 23.07.2026 | EReal Salt Lake | 3-1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18.07.2026 | DLA Galaxy | 3-0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 25.05.2026 | ESeattle Sounders FC | 1-0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| 18.05.2026 | DNashville SC | 3-2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 14.05.2026 | DSt. Louis CITY SC | 2-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 03.05.2026 | DSan Diego FC | 2-2 | 1 | 0 | 2 | 6 | 1 | 1 | 0 |
| 25.04.2026 | DMinnesota United FC | 1-0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 23.04.2026 | EColorado Rapids | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 20.04.2026 | ESan Jose Earthquakes | 4-1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| 11.04.2026 | DPortland Timbers | 2-1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 05.04.2026 | EOrlando City SC | 6-0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 |
| 22.03.2026 | DAustin FC | 0-0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 15.03.2026 | ESt. Louis CITY SC | 2-0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 08.03.2026 | EFC Dallas | 1-0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 |
| 01.03.2026 | DHouston Dynamo FC | 2-0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 |
| 22.02.2026 | EInter Miami CF | 3-0 | 1 | 1 | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 |
E: Ev sahibi · D: Deplasman. Skor ev sahibi–deplasman sırasındadır. Maç kaydının bulunması oyuncunun sahaya çıktığı anlamına gelmez.
Kariyer geçmişi






Kulüp ve millî takım kayıtları ESPN kapsamındadır; dönemler transferin kesin gününü göstermez.
Transfer kayıtları
ESPN’de bulunan transfer kayıtlarıdır; açıklanmayan bedeller 0 € olarak gösterilmez.
Sezon ve turnuva arşivi
24 sezon/turnuva kaydı| Sezon | Turnuva | Maç | İlk 11 | Dakika | Gol | Asist | Sarı | Kırmızı |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Concacaf Champions Cup | 7 | 7 | 576 | 5 | 0 | 2 | 0 |
| 2026 | Leagues Cup | 3 | 3 | 270 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 | MLS | 27 | 26 | 2290 | 15 | 7 | 6 | 0 |
| 2025 | Africa Cup of Nations | 3 | 3 | 255 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2025 | Concacaf Champions Cup | 6 | 6 | 540 | 3 | 1 | 1 | 0 |
| 2025 | Leagues Cup | 2 | 1 | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 | MLS | 31 | 29 | 2659 | 24 | 9 | 3 | 0 |
| 2024 | Leagues Cup | 7 | 7 | 602 | 6 | 3 | 0 | 0 |
| 2024 | MLS | 32 | 30 | 2758 | 20 | 10 | 3 | 0 |
| 2024 | U.S. Open Cup | 5 | 5 | 469 | 1 | 3 | 1 | 0 |
| 2023 | Campeones Cup | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 | Concacaf Champions Cup | 8 | 7 | 651 | 7 | 3 | 2 | 0 |
| 2023 | FIFA World Cup Qualifying - CAF | 11 | 11 | 976 | 8 | 2 | 1 | 0 |
| 2023 | MLS | 31 | 28 | 2535 | 20 | 7 | 3 | 0 |
| 2022 | MLS | 6 | 5 | 410 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 | Africa Cup of Nations | 3 | 2 | 214 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 2020 | Ligue 1 | 36 | 30 | 2739 | 7 | 4 | 7 | 0 |
| 2019 | Ligue 1 | 26 | 23 | 2046 | 10 | 3 | 4 | 0 |
| 2018 | Ligue 1 | 35 | 29 | 2635 | 8 | 2 | 5 | 0 |
| 2017 | Africa Cup of Nations | 3 | 3 | 270 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2017 | Millî hazırlık maçları | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017 | French Ligue 2 | 34 | 28 | 2561 | 9 | 0 | 3 | 1 |
| 2016 | French Ligue 2 | 36 | 32 | 2887 | 16 | 0 | 3 | 0 |
| 2015 | Ligue 1 | 1 | 1 | 77 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Listelenen kayıtların toplamı | 355 | 318 | 28.600 | 165 | 55 | 46 | 1 | |
Toplamlar yukarıdaki tüm kayıtlara aittir; kulüp, millî takım ve hazırlık maçlarını birlikte kapsayabilir. Eksik alanlar toplama dahil edilmez.
2026 · Concacaf Champions Cup
Savunma
- Bloklanan şut
- 4
- Etkili uzaklaştırma
- 3
- Kazanılan müdahale
- 3
- Başarısız müdahale
- 2
- Pas arası
- 3
- Müdahale başarısı
- 60,0%
- Uzaklaştırma
- 3
- Toplam müdahale
- 5
- Kaybedilen müdahale
- 2
Genel performans
- Maç
- 7
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 8
- Maruz kalınan faul
- 9
- Gol farkı
- -3
- Elle oynama
- 2
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 576
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 75,6%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 7
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 3
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 2
- Topla buluşma
- 104
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 1
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 8
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 6
- İsabetli uzun top
- 5
- İsabetli pas
- 121
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 47
- Ceza sahası dışından şut
- 56
- Orta başarısı
- 20,7%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 9
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 39
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 3
- Uzun top başarısı
- 55,6%
- Ofsayt
- 4
- Penaltı golü
- 2
- Penaltı başarısı
- 100,0%
- Penaltı vuruşu
- 2
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 17
- İkinci asist
- 1
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 3
- Şut başarısı
- 50,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 11
- Direğe çarpan şut
- 1
- İsabetli şut
- 11
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 29
- Gol
- 5
- Uzun top
- 9
- Pas
- 160
- Şut
- 22
- Ara pas
- 0
2026 · Leagues Cup
Savunma
- Bloklanan şut
- 2
- Etkili uzaklaştırma
- 1
- Kazanılan müdahale
- 3
- Başarısız müdahale
- 1
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 75,0%
- Uzaklaştırma
- 1
- Toplam müdahale
- 4
- Kaybedilen müdahale
- 1
- Geri kazanılan top
- 8
Genel performans
- Maç
- 3
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 2
- Maruz kalınan faul
- 2
- Gol farkı
- 0
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 270
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 78,9%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 3
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
- Kaybedilen ikili mücadele
- 23
- Kazanılan ikili mücadele
- 11
- İkili mücadele
- 34
- Topla buluşma
- 190
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 1
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 2
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 2
- İsabetli uzun top
- 3
- İsabetli pas
- 86
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 18
- Ceza sahası dışından şut
- 27
- Orta başarısı
- 11,8%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 23
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 2
- Uzun top başarısı
- 42,9%
- Ofsayt
- 2
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 10
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 2
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 100,0%
- Şut pası
- 4
- Şut başarısı
- 46,2%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 7
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 6
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 17
- Gol
- 2
- Uzun top
- 7
- Pas
- 109
- Şut
- 13
- Ara pas
- 0
- Yaratılan net pozisyon
- 1
- Kaçırılan net pozisyon
- 5
- İleri top taşıma
- 15
- Rakip ceza sahasında topla buluşma
- 29
2026 · MLS
Savunma
- Bloklanan şut
- 16
- Etkili uzaklaştırma
- 15
- Kazanılan müdahale
- 10
- Başarısız müdahale
- 11
- Pas arası
- 7
- Müdahale başarısı
- 47,6%
- Uzaklaştırma
- 15
- Toplam müdahale
- 21
- Kaybedilen müdahale
- 11
- Geri kazanılan top
- 41
Genel performans
- Maç
- 27
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 45
- Maruz kalınan faul
- 24
- Gol farkı
- -7
- Elle oynama
- 2
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 2290
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 80,2%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 26
- Oyuna giriş
- 1
- Oyundan çıkış
- 9
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 1665
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 6
- Kaybedilen ikili mücadele
- 74
- Kazanılan ikili mücadele
- 43
- İkili mücadele
- 117
- İkinci sarı kart
- 0
- Topla buluşma
- 1306
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 7
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 22
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
- Net pozisyon kurtarışı
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 22
- İsabetli uzun top
- 34
- İsabetli pas
- 582
- İsabetli ara pas
- 2
- Ceza sahası içinden şut
- 185
- Ceza sahası dışından şut
- 132
- Orta başarısı
- 19,6%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 14
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 7
- Kafa golü
- 1
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 1
- İsabetsiz pas
- 144
- İsabetsiz ara pas
- 1
- Sol ayakla şut
- 15
- Uzun top başarısı
- 69,4%
- Ofsayt
- 13
- Penaltı golü
- 1
- Penaltı başarısı
- 100,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 61
- İkinci asist
- 2
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 53
- Şut başarısı
- 50,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 39
- Direğe çarpan şut
- 1
- İsabetli şut
- 40
- Ara pas başarısı
- 50,0%
- Toplam orta
- 112
- Gol
- 15
- Uzun top
- 49
- Pas
- 726
- Şut
- 80
- Ara pas
- 4
- Yaratılan net pozisyon
- 5
- Kaçırılan net pozisyon
- 2
- İleri top taşıma
- 64
- Rakip ceza sahasında topla buluşma
- 85
2025 · Africa Cup of Nations
Savunma
- Bloklanan şut
- 2
- Etkili uzaklaştırma
- 2
- Kazanılan müdahale
- 2
- Başarısız müdahale
- 2
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 50,0%
- Uzaklaştırma
- 2
- Toplam müdahale
- 4
Genel performans
- Maç
- 3
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 5
- Maruz kalınan faul
- 1
- Gol farkı
- -6
- Elle oynama
- 1
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 255
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 66,7%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 3
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 2
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 1
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 7
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 4
- İsabetli uzun top
- 2
- İsabetli pas
- 32
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 31
- Ceza sahası dışından şut
- 14
- Orta başarısı
- 30,8%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 1
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 16
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 3
- Uzun top başarısı
- 50,0%
- Ofsayt
- 1
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 4
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 2
- Şut başarısı
- 28,6%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 5
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 2
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 13
- Gol
- 1
- Uzun top
- 4
- Pas
- 48
- Şut
- 7
- Ara pas
- 0
2025 · Concacaf Champions Cup
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 6
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 11
- Maruz kalınan faul
- 5
- Gol farkı
- -4
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 3
- Verilen korner
- 71
- Dakika
- 540
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 6
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 5400
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 50,0%
- Galibiyet
- 3
- Kazanılan korner
- 40
- Sarı kart
- 1
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 3
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 7
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 1
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 27
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 1
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 27
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 9
- Şut başarısı
- 46,7%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 16
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 14
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 3
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 30
- Ara pas
- 0
2025 · Leagues Cup
Savunma
- Bloklanan şut
- 1
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 1
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 100,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 1
Genel performans
- Maç
- 2
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 0
- Gol farkı
- 0
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 90
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 60,6%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 1
- Oyuna giriş
- 1
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 1
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 2
- İsabetli uzun top
- 1
- İsabetli pas
- 20
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 5
- Ceza sahası dışından şut
- 11
- Orta başarısı
- 33,3%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 13
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 33,3%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 3
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 2
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 100,0%
- Şut pası
- 2
- Şut başarısı
- 33,3%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 2
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 1
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 6
- Gol
- 1
- Uzun top
- 3
- Pas
- 33
- Şut
- 3
- Ara pas
- 0
2025 · MLS
Savunma
- Bloklanan şut
- 28
- Etkili uzaklaştırma
- 14
- Kazanılan müdahale
- 12
- Başarısız müdahale
- 10
- Pas arası
- 5
- Müdahale başarısı
- 54,5%
- Uzaklaştırma
- 14
- Toplam müdahale
- 22
Genel performans
- Maç
- 31
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 4
- Yapılan faul
- 52
- Maruz kalınan faul
- 33
- Gol farkı
- -11
- Elle oynama
- 2
- Mağlubiyet
- 4
- Verilen korner
- 105
- Dakika
- 2659
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 77,6%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 29
- Oyuna giriş
- 2
- Oyundan çıkış
- 8
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 2921
- Giriş zamanı
- 200
- Galibiyet oranı
- 16,1%
- Galibiyet
- 5
- Kazanılan korner
- 103
- Sarı kart
- 3
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 5
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 35
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 1
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 17
- İsabetli uzun top
- 29
- İsabetli pas
- 644
- İsabetli ara pas
- 1
- Ceza sahası içinden şut
- 179
- Ceza sahası dışından şut
- 129
- Orta başarısı
- 12,8%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 33
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 9
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 186
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 22
- Uzun top başarısı
- 63,0%
- Ofsayt
- 14
- Penaltı golü
- 7
- Penaltı başarısı
- 87,5%
- Penaltı vuruşu
- 8
- Kaçırılan penaltı
- 1
- Sağ ayakla şut
- 119
- İkinci asist
- 2
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 47
- Şut başarısı
- 50,7%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 70
- Direğe çarpan şut
- 1
- İsabetli şut
- 72
- Ara pas başarısı
- 100,0%
- Toplam orta
- 133
- Gol
- 24
- Uzun top
- 46
- Pas
- 830
- Şut
- 142
- Ara pas
- 1
2024 · Leagues Cup
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 7
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 6
- Maruz kalınan faul
- 7
- Gol farkı
- 0
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 2
- Verilen korner
- 67
- Dakika
- 602
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 7
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 4
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 5144
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 71,4%
- Galibiyet
- 5
- Kazanılan korner
- 35
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 3
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 6
- Kısmi gol yememe kaydı
- 1
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 3
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 24
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 2
- Penaltı golü
- 1
- Penaltı başarısı
- 100,0%
- Penaltı vuruşu
- 1
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 24
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 9
- Şut başarısı
- 43,3%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 17
- Direğe çarpan şut
- 2
- İsabetli şut
- 13
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 6
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 30
- Ara pas
- 0
2024 · MLS
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 1
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 32
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 6
- Yapılan faul
- 43
- Maruz kalınan faul
- 25
- Gol farkı
- -17
- Elle oynama
- 4
- Mağlubiyet
- 8
- Verilen korner
- 330
- Dakika
- 2758
- Kendi kalesine gol
- 1
- Pas başarısı
- 81,8%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 30
- Oyuna giriş
- 2
- Oyundan çıkış
- 5
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 5192
- Giriş zamanı
- 194
- Galibiyet oranı
- 53,1%
- Galibiyet
- 17
- Kazanılan korner
- 268
- Sarı kart
- 3
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 11
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 37
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 100,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 1
- Yumruklanan top
- 0
- Save Percentage
- 1,0%
- Kurtarış
- 1
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 2
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 18
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 7
- Ceza sahası dışından şut
- 5
- Orta başarısı
- 15,4%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 4
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 10
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 4
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 126
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 8
- Penaltı golü
- 7
- Penaltı başarısı
- 87,5%
- Penaltı vuruşu
- 8
- Kaçırılan penaltı
- 1
- Sağ ayakla şut
- 130
- İkinci asist
- 1
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 55
- Şut başarısı
- 34,9%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 99
- Direğe çarpan şut
- 7
- İsabetli şut
- 53
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 13
- Gol
- 20
- Uzun top
- 1
- Pas
- 22
- Şut
- 152
- Ara pas
- 0
2024 · U.S. Open Cup
Savunma
- Bloklanan şut
- 2
- Etkili uzaklaştırma
- 1
- Kazanılan müdahale
- 1
- Başarısız müdahale
- 1
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 50,0%
- Uzaklaştırma
- 1
- Toplam müdahale
- 2
Genel performans
- Maç
- 5
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 8
- Maruz kalınan faul
- 4
- Gol farkı
- -2
- Elle oynama
- 1
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 24
- Dakika
- 469
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 66,7%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 5
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 1
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 4186
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 80,0%
- Galibiyet
- 4
- Kazanılan korner
- 49
- Sarı kart
- 1
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 1
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 3
- Kısmi gol yememe kaydı
- 1
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 4
- İsabetli uzun top
- 2
- İsabetli pas
- 38
- İsabetli ara pas
- 1
- Ceza sahası içinden şut
- 11
- Ceza sahası dışından şut
- 11
- Orta başarısı
- 40,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 1
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 3
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 19
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 12
- Uzun top başarısı
- 66,7%
- Ofsayt
- 2
- Penaltı golü
- 1
- Penaltı başarısı
- 100,0%
- Penaltı vuruşu
- 1
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 18
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 18
- Şut başarısı
- 38,1%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 13
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 8
- Ara pas başarısı
- 100,0%
- Toplam orta
- 10
- Gol
- 1
- Uzun top
- 3
- Pas
- 57
- Şut
- 21
- Ara pas
- 1
2023 · Campeones Cup
Savunma
- Bloklanan şut
- 1
- Etkili uzaklaştırma
- 1
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 1
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 1
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 1
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 2
- Maruz kalınan faul
- 3
- Gol farkı
- 0
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 90
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 73,7%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 1
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 1
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 0
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 14
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 4
- Ceza sahası dışından şut
- 9
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 3
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 5
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 1
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 2
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 1
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 100,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 66,7%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 1
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 2
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 1
- Pas
- 19
- Şut
- 3
- Ara pas
- 0
2023 · Concacaf Champions Cup
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 8
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 1
- Yapılan faul
- 13
- Maruz kalınan faul
- 8
- Gol farkı
- 2
- Elle oynama
- 1
- Mağlubiyet
- 3
- Verilen korner
- 47
- Dakika
- 651
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 7
- Oyuna giriş
- 1
- Oyundan çıkış
- 3
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 5215
- Giriş zamanı
- 338
- Galibiyet oranı
- 50,0%
- Galibiyet
- 4
- Kazanılan korner
- 79
- Sarı kart
- 2
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 3
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 5
- Kısmi gol yememe kaydı
- 1
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 1
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 3
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 23
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 2
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 23
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 6
- Şut başarısı
- 33,3%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 20
- Direğe çarpan şut
- 1
- İsabetli şut
- 10
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 7
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 30
- Ara pas
- 0
2023 · FIFA World Cup Qualifying - CAF
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 11
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 0
- Gol farkı
- -5
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 976
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 11
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 4
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 491
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 9,1%
- Galibiyet
- 1
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 1
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 2
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 13
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 5
- Ceza sahası dışından şut
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 2
- Kafa golü
- 1
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 6
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 100,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 8
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 8
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 8
- Ara pas
- 0
2023 · MLS
Savunma
- Bloklanan şut
- 1
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 1
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 31
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 9
- Yapılan faul
- 29
- Maruz kalınan faul
- 35
- Gol farkı
- -12
- Elle oynama
- 3
- Mağlubiyet
- 8
- Verilen korner
- 308
- Dakika
- 2535
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 81,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 28
- Oyuna giriş
- 3
- Oyundan çıkış
- 5
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 5060
- Giriş zamanı
- 334
- Galibiyet oranı
- 41,9%
- Galibiyet
- 13
- Kazanılan korner
- 240
- Sarı kart
- 3
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 8
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 32
- Kısmi gol yememe kaydı
- 3
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Save Percentage
- 2,0%
- Kurtarış
- 2
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 1
- İsabetli pas
- 17
- İsabetli ara pas
- 1
- Ceza sahası içinden şut
- 8
- Ceza sahası dışından şut
- 2
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 6
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 7
- Kafa golü
- 1
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 4
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 111
- Uzun top başarısı
- 50,0%
- Ofsayt
- 2
- Penaltı golü
- 3
- Penaltı başarısı
- 100,0%
- Penaltı vuruşu
- 3
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 113
- İkinci asist
- 1
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 44
- Şut başarısı
- 36,6%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 85
- Direğe çarpan şut
- 3
- İsabetli şut
- 49
- Ara pas başarısı
- 100,0%
- Toplam orta
- 1
- Gol
- 20
- Uzun top
- 2
- Pas
- 21
- Şut
- 134
- Ara pas
- 1
2022 · MLS
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 6
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 1
- Yapılan faul
- 11
- Maruz kalınan faul
- 8
- Gol farkı
- -5
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 2
- Verilen korner
- 45
- Dakika
- 410
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 5
- Oyuna giriş
- 1
- Oyundan çıkış
- 4
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 4792
- Giriş zamanı
- 716
- Galibiyet oranı
- 50,0%
- Galibiyet
- 3
- Kazanılan korner
- 80
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 6
- Kısmi gol yememe kaydı
- 1
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 16
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 16
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 6
- Şut başarısı
- 29,4%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 12
- Direğe çarpan şut
- 1
- İsabetli şut
- 5
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 1
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 17
- Ara pas
- 0
2021 · Africa Cup of Nations
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 3
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 1
- Yapılan faul
- 2
- Maruz kalınan faul
- 6
- Gol farkı
- -1
- Elle oynama
- 1
- Mağlubiyet
- 1
- Verilen korner
- 23
- Dakika
- 214
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 2
- Oyuna giriş
- 1
- Oyundan çıkış
- 1
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 5244
- Giriş zamanı
- 988
- Galibiyet oranı
- 33,3%
- Galibiyet
- 1
- Kazanılan korner
- 20
- Sarı kart
- 1
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 1
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 1
- Kısmi gol yememe kaydı
- 1
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 1
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 4
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 2
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 4
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 1
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 100,0%
- Şut pası
- 1
- Şut başarısı
- 50,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 2
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 2
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 4
- Ara pas
- 0
2020 · Ligue 1
Savunma
- Bloklanan şut
- 11
- Etkili uzaklaştırma
- 13
- Kazanılan müdahale
- 11
- Başarısız müdahale
- 8
- Pas arası
- 3
- Müdahale başarısı
- 57,9%
- Uzaklaştırma
- 13
- Toplam müdahale
- 19
Genel performans
- Maç
- 36
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 5
- Yapılan faul
- 59
- Maruz kalınan faul
- 35
- Gol farkı
- -32
- Elle oynama
- 2
- Mağlubiyet
- 8
- Verilen korner
- 191
- Dakika
- 2739
- Kendi kalesine gol
- 1
- Pas başarısı
- 65,3%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 30
- Oyuna giriş
- 6
- Oyundan çıkış
- 20
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 3878
- Giriş zamanı
- 527
- Galibiyet oranı
- 22,2%
- Galibiyet
- 8
- Kazanılan korner
- 190
- Sarı kart
- 7
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 9
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 39
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 3
- İsabetli uzun top
- 11
- İsabetli pas
- 171
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 86
- Ceza sahası dışından şut
- 47
- Orta başarısı
- 12,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 19
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 4
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 91
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 67
- Uzun top başarısı
- 37,9%
- Ofsayt
- 7
- Penaltı golü
- 3
- Penaltı başarısı
- 75,0%
- Penaltı vuruşu
- 4
- Kaçırılan penaltı
- 1
- Sağ ayakla şut
- 78
- İkinci asist
- 1
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 23
- Şut başarısı
- 36,6%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 64
- Direğe çarpan şut
- 2
- İsabetli şut
- 37
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 25
- Gol
- 7
- Uzun top
- 29
- Pas
- 262
- Şut
- 101
- Ara pas
- 0
2019 · Ligue 1
Savunma
- Bloklanan şut
- 15
- Etkili uzaklaştırma
- 14
- Kazanılan müdahale
- 34
- Başarısız müdahale
- 11
- Pas arası
- 10
- Müdahale başarısı
- 75,6%
- Uzaklaştırma
- 14
- Toplam müdahale
- 45
Genel performans
- Maç
- 26
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 52
- Maruz kalınan faul
- 33
- Gol farkı
- -24
- Elle oynama
- 5
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 2046
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 72,5%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 23
- Oyuna giriş
- 3
- Oyundan çıkış
- 7
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 325
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 4
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 4
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 34
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 9
- İsabetli uzun top
- 19
- İsabetli pas
- 359
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 162
- Ceza sahası dışından şut
- 105
- Orta başarısı
- 15,3%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 33
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 3
- Kafa golü
- 3
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 1
- İsabetsiz pas
- 136
- İsabetsiz ara pas
- 1
- Sol ayakla şut
- 23
- Uzun top başarısı
- 47,5%
- Ofsayt
- 7
- Penaltı golü
- 3
- Penaltı başarısı
- 100,0%
- Penaltı vuruşu
- 3
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 47
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 18
- Şut başarısı
- 47,4%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 41
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 37
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 59
- Gol
- 10
- Uzun top
- 40
- Pas
- 495
- Şut
- 78
- Ara pas
- 1
2018 · Ligue 1
Savunma
- Bloklanan şut
- 19
- Etkili uzaklaştırma
- 11
- Kazanılan müdahale
- 32
- Başarısız müdahale
- 20
- Pas arası
- 20
- Müdahale başarısı
- 61,5%
- Uzaklaştırma
- 11
- Toplam müdahale
- 52
Genel performans
- Maç
- 35
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 41
- Maruz kalınan faul
- 27
- Gol farkı
- -36
- Elle oynama
- 1
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 2635
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 69,7%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 29
- Oyuna giriş
- 6
- Oyundan çıkış
- 14
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 402
- Giriş zamanı
- 164
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 5
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 6
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 44
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 14
- İsabetli uzun top
- 18
- İsabetli pas
- 410
- İsabetli ara pas
- 1
- Ceza sahası içinden şut
- 200
- Ceza sahası dışından şut
- 170
- Orta başarısı
- 30,4%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 27
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 2
- Kafa golü
- 2
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 2
- İsabetsiz pas
- 178
- İsabetsiz ara pas
- 2
- Sol ayakla şut
- 26
- Uzun top başarısı
- 36,7%
- Ofsayt
- 5
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 56
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 31
- Şut başarısı
- 37,2%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 54
- Direğe çarpan şut
- 1
- İsabetli şut
- 32
- Ara pas başarısı
- 33,3%
- Toplam orta
- 46
- Gol
- 8
- Uzun top
- 49
- Pas
- 588
- Şut
- 86
- Ara pas
- 3
2017 · Africa Cup of Nations
Savunma
- Bloklanan şut
- 1
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 5
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 5
Genel performans
- Maç
- 3
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 10
- Maruz kalınan faul
- 10
- Gol farkı
- -2
- Elle oynama
- 2
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 270
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 69,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 3
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 1
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 2
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 3
- İsabetli uzun top
- 3
- İsabetli pas
- 49
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 15,8%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 10
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 1
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 22
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 3
- Uzun top başarısı
- 25,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 6
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 6
- Şut başarısı
- 44,4%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 5
- Direğe çarpan şut
- 2
- İsabetli şut
- 4
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 19
- Gol
- 0
- Uzun top
- 12
- Pas
- 71
- Şut
- 9
- Ara pas
- 0
2017 · Millî hazırlık maçları
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 1
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 0
- Gol farkı
- 0
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 0
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 1
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 0
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 0
- Ara pas
- 0
2017 · French Ligue 2
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 34
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 1
- Beraberlik
- 8
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 0
- Gol farkı
- -27
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 11
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 2561
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 1
- İlk 11
- 28
- Oyuna giriş
- 6
- Oyundan çıkış
- 9
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 5146
- Giriş zamanı
- 626
- Galibiyet oranı
- 47,1%
- Galibiyet
- 16
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 3
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 9
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 36
- Kısmi gol yememe kaydı
- 3
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 0
- Ceza sahası dışından şut
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 1
- Penaltı başarısı
- 100,0%
- Penaltı vuruşu
- 1
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 100,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 9
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 9
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 9
- Ara pas
- 0
2016 · French Ligue 2
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 36
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 12
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 0
- Gol farkı
- -34
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 14
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 2887
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 32
- Oyuna giriş
- 4
- Oyundan çıkış
- 8
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 5225
- Giriş zamanı
- 415
- Galibiyet oranı
- 27,8%
- Galibiyet
- 10
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 3
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 5
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 50
- Kısmi gol yememe kaydı
- 3
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 2
- Penaltı başarısı
- 100,0%
- Penaltı vuruşu
- 2
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 100,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 16
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 16
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 16
- Ara pas
- 0
2015 · Ligue 1
Savunma
- Bloklanan şut
- 3
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 1
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 1
- Gol farkı
- -2
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 77
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 77,8%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 1
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 1
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 1154
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 3
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 7
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 1
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 2
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 1
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 4
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 2
- Şut başarısı
- 20,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 4
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 1
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 2
- Gol
- 1
- Uzun top
- 0
- Pas
- 9
- Şut
- 5
- Ara pas
- 0
Turnuvalar ayrı gösterilir. Sağlayıcının sıfır bildirdiği alanlar 0 olarak korunur; eksik alanlar “—” olarak gösterilir. Hazırlık ve millî takım kayıtları kulüp ligleriyle toplanmaz.
Veriler ESPN’den alınır; sezon ve lig kapsamına göre değişebilir. Eksik veri “—” ile gösterilir. Sayfa yenilendiğinde güncellenir.