#10
Orta saha
Alexandru Ionita
31Yaş
173 cmBoy
67 kgKilo
Sezon performansı
2026 · Chinese Super League26 (1)İlk 11 (sonradan giriş)
5Gol
13Asist
Maç bazında istatistikler
27 maç kaydı| Tarih | Rakip | Skor | Gol | Asist | İsabetli şut | Yapılan faul | Maruz kalınan faul | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | DShanghai Shenhua | 7-1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 06.09.2026 | ELiaoning Tieren | 5-0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29.08.2026 | DZhejiang Professional FC | 6-0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 22.08.2026 | DBeijing Guoan | 3-3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 15.08.2026 | EDalian Yingbo | 3-1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 08.08.2026 | EChengdu Rongcheng | 1-0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 01.08.2026 | DTianjin Jinmen Tiger | 3-2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 26.07.2026 | EShenzhen Xinpengcheng | 4-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17.07.2026 | EShanghai Port | 2-2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 10.07.2026 | DShandong Taishan | 4-3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 03.07.2026 | EHenan | 2-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 26.06.2026 | DQingdao Hainiu | 4-2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 31.05.2026 | DWuhan Three Towns | 1-1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| 24.05.2026 | EQingdao West Coast | 3-2 | 1 | 0 | 3 | 4 | 2 | 1 | 0 |
| 20.05.2026 | DChongqing Tonglianglong | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 16.05.2026 | EShanghai Shenhua | 1-0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 10.05.2026 | DLiaoning Tieren | 2-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 06.05.2026 | EZhejiang Professional FC | 2-1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 02.05.2026 | EBeijing Guoan | 3-3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 26.04.2026 | DDalian Yingbo | 3-1 | 0 | 2 | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 |
| 21.04.2026 | DChengdu Rongcheng | 2-1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 17.04.2026 | ETianjin Jinmen Tiger | 3-0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 12.04.2026 | DShenzhen Xinpengcheng | 4-3 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 04.04.2026 | DShanghai Port | 2-1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21.03.2026 | EShandong Taishan | 4-0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 15.03.2026 | DHenan | 2-1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 07.03.2026 | EQingdao Hainiu | 3-1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
E: Ev sahibi · D: Deplasman. Skor ev sahibi–deplasman sırasındadır. Maç kaydının bulunması oyuncunun sahaya çıktığı anlamına gelmez.
Kariyer geçmişi

Yunnan Yukun2024-Günümüz · 2 sezon

Rapid Bucuresti2011-2012, 2021-2024 · 4 sezon
UTA Arad2020-2021 · 1 sezon

FK Astra Giurgiu2016-2018, 2019-2021 · 4 sezon

CSU Craiova2019-2020 · 1 sezon

CFR Cluj-Napoca2017-2019 · 2 sezon
ASA Targu Mures2016-2017 · 1 sezon

Romania2014-2017 · 1 sezon

FC Cologne2010-2011 · 1 sezon
Kulüp ve millî takım kayıtları ESPN kapsamındadır; dönemler transferin kesin gününü göstermez.
Sezon ve turnuva arşivi
10 sezon/turnuva kaydı| Sezon | Turnuva | Maç | İlk 11 | Dakika | Gol | Asist | Sarı | Kırmızı |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Chinese Super League | 27 | 26 | 2203 | 5 | 13 | 3 | 0 |
| 2025 | Chinese Super League | 24 | 21 | 1823 | 3 | 4 | 4 | 0 |
| 2022 | Romanian Liga 1 | 34 | 29 | 2089 | 2 | 0 | 5 | 1 |
| 2021 | Romanian Liga 1 | 22 | 11 | 1031 | 4 | 0 | 2 | 0 |
| 2020 | Romanian Liga 1 | 11 | 2 | 396 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 2019 | Romanian Liga 1 | 12 | 5 | 577 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2018 | Romanian Liga 1 | 23 | 12 | 1025 | 2 | 0 | 2 | 0 |
| 2017 | Romanian Liga 1 | 29 | 21 | 1861 | 11 | 0 | 4 | 1 |
| 2016 | Romanian Liga 1 | 37 | 31 | 2682 | 5 | 0 | 6 | 0 |
| 2015 | FIFA World Cup Qualifying - UEFA | 1 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Listelenen kayıtların toplamı | 220 | 158 | 13.697 | 33 | 17 | 28 | 2 | |
Toplamlar yukarıdaki tüm kayıtlara aittir; kulüp, millî takım ve hazırlık maçlarını birlikte kapsayabilir. Eksik alanlar toplama dahil edilmez.
2026 · Chinese Super League
Savunma
- Bloklanan şut
- 15
- Etkili uzaklaştırma
- 8
- Kazanılan müdahale
- 13
- Başarısız müdahale
- 6
- Pas arası
- 2
- Müdahale başarısı
- 68,4%
- Uzaklaştırma
- 8
- Toplam müdahale
- 19
- Kaybedilen müdahale
- 6
- Geri kazanılan top
- 40
Genel performans
- Maç
- 27
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 31
- Maruz kalınan faul
- 24
- Gol farkı
- -44
- Elle oynama
- 3
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 2203
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 75,7%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 26
- Oyuna giriş
- 1
- Oyundan çıkış
- 16
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 605
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 3
- Kaybedilen ikili mücadele
- 55
- Kazanılan ikili mücadele
- 72
- İkili mücadele
- 127
- İkinci sarı kart
- 0
- Topla buluşma
- 689
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 49
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
- Net pozisyon kurtarışı
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 33
- İsabetli uzun top
- 35
- İsabetli pas
- 309
- İsabetli ara pas
- 2
- Ceza sahası içinden şut
- 199
- Ceza sahası dışından şut
- 112
- Orta başarısı
- 40,7%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 13
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 13
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 99
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 58
- Uzun top başarısı
- 50,7%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 7
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 40
- Şut başarısı
- 29,9%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 38
- Direğe çarpan şut
- 1
- İsabetli şut
- 20
- Ara pas başarısı
- 50,0%
- Toplam orta
- 81
- Gol
- 5
- Uzun top
- 69
- Pas
- 408
- Şut
- 67
- Ara pas
- 4
- Yaratılan net pozisyon
- 10
- Kaçırılan net pozisyon
- 3
- İleri top taşıma
- 98
- Rakip ceza sahasında topla buluşma
- 30
2025 · Chinese Super League
Savunma
- Bloklanan şut
- 10
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 24
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 25
- Maruz kalınan faul
- 16
- Gol farkı
- -27
- Elle oynama
- 3
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 1823
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 21
- Oyuna giriş
- 3
- Oyundan çıkış
- 19
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 178
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 4
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 30
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 210
- Ceza sahası dışından şut
- 108
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 16
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 4
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 30
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 8
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 25,6%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 29
- Direğe çarpan şut
- 2
- İsabetli şut
- 10
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 3
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 39
- Ara pas
- 0
2022 · Romanian Liga 1
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 34
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 3
- Beraberlik
- 9
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 0
- Gol farkı
- -19
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 11
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 2089
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 1
- İlk 11
- 29
- Oyuna giriş
- 5
- Oyundan çıkış
- 24
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 4204
- Giriş zamanı
- 517
- Galibiyet oranı
- 50,0%
- Galibiyet
- 17
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 5
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 2
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 21
- Kısmi gol yememe kaydı
- 14
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 1
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 1
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 66,7%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 1
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 2
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 2
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 3
- Ara pas
- 0
2021 · Romanian Liga 1
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 22
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 8
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 0
- Gol farkı
- -6
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 5
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 1031
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 11
- Oyuna giriş
- 11
- Oyundan çıkış
- 12
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 4579
- Giriş zamanı
- 1767
- Galibiyet oranı
- 40,9%
- Galibiyet
- 9
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 2
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 2
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 10
- Kısmi gol yememe kaydı
- 6
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 0
- Ceza sahası dışından şut
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 100,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 4
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 4
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 4
- Ara pas
- 0
2020 · Romanian Liga 1
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 11
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 4
- Beraberlik
- 4
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 0
- Gol farkı
- -7
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 8
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 396
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 2
- Oyuna giriş
- 9
- Oyundan çıkış
- 1
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 5377
- Giriş zamanı
- 3170
- Galibiyet oranı
- 27,3%
- Galibiyet
- 3
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 1
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 1
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 7
- Kısmi gol yememe kaydı
- 1
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 0
- Ceza sahası dışından şut
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 0
- Ara pas
- 0
2019 · Romanian Liga 1
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 12
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 4
- Beraberlik
- 7
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 0
- Gol farkı
- -4
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 2
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 577
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 5
- Oyuna giriş
- 7
- Oyundan çıkış
- 5
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 4765
- Giriş zamanı
- 1880
- Galibiyet oranı
- 58,3%
- Galibiyet
- 7
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 1
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 5
- Kısmi gol yememe kaydı
- 4
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 100,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 1
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 1
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 1
- Ara pas
- 0
2018 · Romanian Liga 1
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 23
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 6
- Beraberlik
- 9
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 0
- Gol farkı
- -2
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 3
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 1025
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 12
- Oyuna giriş
- 11
- Oyundan çıkış
- 12
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 4693
- Giriş zamanı
- 2019
- Galibiyet oranı
- 73,9%
- Galibiyet
- 17
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 2
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 2
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 4
- Kısmi gol yememe kaydı
- 7
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 0
- Ceza sahası dışından şut
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 1
- Penaltı başarısı
- 100,0%
- Penaltı vuruşu
- 1
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 100,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 2
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 2
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 2
- Ara pas
- 0
2017 · Romanian Liga 1
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 29
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 5
- Beraberlik
- 12
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 0
- Gol farkı
- -8
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 5
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 1861
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 1
- İlk 11
- 21
- Oyuna giriş
- 8
- Oyundan çıkış
- 13
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 5084
- Giriş zamanı
- 1685
- Galibiyet oranı
- 58,6%
- Galibiyet
- 17
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 4
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 7
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 19
- Kısmi gol yememe kaydı
- 3
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 0
- Ceza sahası dışından şut
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 4
- Penaltı başarısı
- 66,7%
- Penaltı vuruşu
- 6
- Kaçırılan penaltı
- 2
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 100,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 11
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 11
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 11
- Ara pas
- 0
2016 · Romanian Liga 1
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 37
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 5
- Beraberlik
- 8
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 0
- Gol farkı
- -40
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 20
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 2682
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 31
- Oyuna giriş
- 6
- Oyundan çıkış
- 13
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 5135
- Giriş zamanı
- 1551
- Galibiyet oranı
- 37,8%
- Galibiyet
- 14
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 6
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 5
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 45
- Kısmi gol yememe kaydı
- 4
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 100,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 5
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 5
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 5
- Ara pas
- 0
2015 · FIFA World Cup Qualifying - UEFA
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 1
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 0
- Gol farkı
- -1
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 10
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 33,3%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 0
- Oyuna giriş
- 1
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 2378
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 1
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 1
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 2
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 0
- Pas
- 3
- Şut
- 0
- Ara pas
- 0
Turnuvalar ayrı gösterilir. Sağlayıcının sıfır bildirdiği alanlar 0 olarak korunur; eksik alanlar “—” olarak gösterilir. Hazırlık ve millî takım kayıtları kulüp ligleriyle toplanmaz.
Veriler ESPN’den alınır; sezon ve lig kapsamına göre değişebilir. Eksik veri “—” ile gösterilir. Sayfa yenilendiğinde güncellenir.