#19
Orta saha
Wieke Kaptein
21Yaş
170 cmBoy
62 kgKilo
Sezon performansı
2026-27 · English Women's Super League5 (0)İlk 11 (sonradan giriş)
0Gol
2Asist
Maç bazında istatistikler
5 maç kaydı| Tarih | Rakip | Skor | Gol | Asist | İsabetli şut | Yapılan faul | Maruz kalınan faul | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.10.2026 | DWest Ham United | 3-0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 27.09.2026 | EArsenal | 1-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19.09.2026 | EBirmingham City | 2-0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 13.09.2026 | DManchester United | 5-0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 05.09.2026 | EAston Villa | 1-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
E: Ev sahibi · D: Deplasman. Skor ev sahibi–deplasman sırasındadır. Maç kaydının bulunması oyuncunun sahaya çıktığı anlamına gelmez.
Kariyer geçmişi

Chelsea2024-Günümüz · 3 sezon

Netherlands2023-2023, 2024-2026 · 4 sezon

FC Twente2021-2024 · 3 sezon
Kulüp ve millî takım kayıtları ESPN kapsamındadır; dönemler transferin kesin gününü göstermez.
Sezon ve turnuva arşivi
16 sezon/turnuva kaydı| Sezon | Turnuva | Maç | İlk 11 | Dakika | Gol | Asist | Sarı | Kırmızı |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | English Women's Super League | 5 | 5 | 414 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| 2026 | FIFA Women's World Cup Qualifying - UEFA | 8 | 8 | 500 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 2026 | UEFA Women's Champions League | 2 | 2 | 180 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 | English Women's Super League | 20 | 14 | 1183 | 2 | 3 | 1 | 0 |
| 2025 | Women's International Friendly | 4 | 4 | 313 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 | UEFA Women's Nations League | 6 | 6 | 506 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2025 | UEFA Women's Champions League | 8 | 4 | 381 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 | UEFA Women's European Championship | 3 | 2 | 203 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 | English Women's Super League | 16 | 8 | 851 | 2 | 2 | 1 | 0 |
| 2024 | Women's International Friendly | 3 | 3 | 256 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2024 | UEFA Women's Champions League | 10 | 7 | 678 | 2 | 1 | 1 | 0 |
| 2023 | Women's International Friendly | 2 | 0 | 31 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 | FIFA Women's World Cup | 1 | 0 | 45 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 | Dutch Vrouwen Eredivisie | 22 | 22 | 1949 | 3 | 2 | 3 | 0 |
| 2022 | Dutch Vrouwen Eredivisie | 20 | 20 | 1726 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| 2021 | Dutch Vrouwen Eredivisie | 20 | 16 | 1343 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Listelenen kayıtların toplamı | 150 | 121 | 10.559 | 19 | 16 | 9 | 0 | |
Toplamlar yukarıdaki tüm kayıtlara aittir; kulüp, millî takım ve hazırlık maçlarını birlikte kapsayabilir. Eksik alanlar toplama dahil edilmez.
2026 · English Women's Super League
Savunma
- Bloklanan şut
- 2
- Etkili uzaklaştırma
- 2
- Kazanılan müdahale
- 4
- Başarısız müdahale
- 6
- Pas arası
- 4
- Müdahale başarısı
- 40,0%
- Uzaklaştırma
- 2
- Toplam müdahale
- 10
- Kaybedilen müdahale
- 6
- Geri kazanılan top
- 20
Genel performans
- Maç
- 5
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 2
- Maruz kalınan faul
- 1
- Gol farkı
- -1
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 414
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 87,4%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 5
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 3
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 1
- Kaybedilen ikili mücadele
- 21
- Kazanılan ikili mücadele
- 18
- İkili mücadele
- 39
- İkinci sarı kart
- 0
- Topla buluşma
- 298
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 2
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 1
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
- Net pozisyon kurtarışı
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 5
- İsabetli uzun top
- 3
- İsabetli pas
- 188
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 21
- Ceza sahası dışından şut
- 10
- Orta başarısı
- 41,7%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 2
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 27
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 50,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 3
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 14
- Şut başarısı
- 25,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 3
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 1
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 12
- Gol
- 0
- Uzun top
- 6
- Pas
- 215
- Şut
- 4
- Ara pas
- 0
- Yaratılan net pozisyon
- 1
- Kaçırılan net pozisyon
- 0
- İleri top taşıma
- 17
- Rakip ceza sahasında topla buluşma
- 33
2026 · FIFA Women's World Cup Qualifying - UEFA
Savunma
- Bloklanan şut
- 1
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 7
- Başarısız müdahale
- 1
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 87,5%
- Uzaklaştırma
- 3
- Toplam müdahale
- 8
- Kaybedilen müdahale
- 1
Genel performans
- Maç
- 8
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 2
- Maruz kalınan faul
- 4
- Gol farkı
- -6
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 500
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 87,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 8
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 3
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
- Kaybedilen ikili mücadele
- 0
- İkinci sarı kart
- 0
- Topla buluşma
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 8
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 87
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 30
- Ceza sahası dışından şut
- 19
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 3
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 2
- Kafa golü
- 1
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 13
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 1
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 42,9%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 4
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 3
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 2
- Uzun top
- 0
- Pas
- 100
- Şut
- 7
- Ara pas
- 0
2026 · UEFA Women's Champions League
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 4
- Kazanılan müdahale
- 4
- Başarısız müdahale
- 5
- Pas arası
- 1
- Müdahale başarısı
- 44,4%
- Uzaklaştırma
- 4
- Toplam müdahale
- 9
- Kaybedilen müdahale
- 5
- Geri kazanılan top
- 14
Genel performans
- Maç
- 2
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 3
- Maruz kalınan faul
- 3
- Gol farkı
- 1
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 180
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 80,5%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 2
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
- Kaybedilen ikili mücadele
- 10
- Kazanılan ikili mücadele
- 16
- İkili mücadele
- 26
- İkinci sarı kart
- 0
- Topla buluşma
- 128
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 2
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 0
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
- Net pozisyon kurtarışı
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 2
- İsabetli uzun top
- 2
- İsabetli pas
- 66
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 13
- Ceza sahası dışından şut
- 11
- Orta başarısı
- 33,3%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 16
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 1
- Uzun top başarısı
- 66,7%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 3
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 4
- Şut başarısı
- 75,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 1
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 3
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 6
- Gol
- 1
- Uzun top
- 3
- Pas
- 82
- Şut
- 4
- Ara pas
- 0
- Yaratılan net pozisyon
- 1
- Kaçırılan net pozisyon
- 0
- İleri top taşıma
- 14
- Rakip ceza sahasında topla buluşma
- 6
2025 · English Women's Super League
Savunma
- Bloklanan şut
- 8
- Etkili uzaklaştırma
- 6
- Kazanılan müdahale
- 12
- Başarısız müdahale
- 12
- Pas arası
- 6
- Müdahale başarısı
- 50,0%
- Uzaklaştırma
- 6
- Toplam müdahale
- 24
- Kaybedilen müdahale
- 12
Genel performans
- Maç
- 20
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 10
- Maruz kalınan faul
- 6
- Gol farkı
- -15
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 1183
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 83,8%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 14
- Oyuna giriş
- 6
- Oyundan çıkış
- 10
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 1671
- Giriş zamanı
- 785
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 1
- Topla buluşma
- 133
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 17
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 5
- İsabetli uzun top
- 5
- İsabetli pas
- 409
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 109
- Ceza sahası dışından şut
- 50
- Orta başarısı
- 41,7%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 6
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 3
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 79
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 5
- Uzun top başarısı
- 35,7%
- Ofsayt
- 6
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 15
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 15
- Şut başarısı
- 25,9%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 20
- Direğe çarpan şut
- 2
- İsabetli şut
- 7
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 12
- Gol
- 2
- Uzun top
- 14
- Pas
- 488
- Şut
- 27
- Ara pas
- 0
2025 · Women's International Friendly
Savunma
- Bloklanan şut
- 1
- Etkili uzaklaştırma
- 2
- Kazanılan müdahale
- 5
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 8
- Müdahale başarısı
- 100,0%
- Uzaklaştırma
- 2
- Toplam müdahale
- 5
Genel performans
- Maç
- 4
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 4
- Maruz kalınan faul
- 1
- Gol farkı
- -1
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 313
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 86,2%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 4
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 4
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 1148
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 1
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 13
- İsabetli pas
- 150
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 15
- Ceza sahası dışından şut
- 12
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 1
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 24
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 1
- Uzun top başarısı
- 81,3%
- Ofsayt
- 1
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 2
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 5
- Şut başarısı
- 33,3%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 2
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 1
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 1
- Gol
- 0
- Uzun top
- 16
- Pas
- 174
- Şut
- 3
- Ara pas
- 0
2025 · UEFA Women's Nations League
Savunma
- Bloklanan şut
- 1
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 6
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 6
- Maruz kalınan faul
- 9
- Gol farkı
- -8
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 506
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 6
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 2
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 1
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 9
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 37
- Ceza sahası dışından şut
- 22
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 9
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 2
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 50,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 1
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 1
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 1
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 2
- Ara pas
- 0
2025 · UEFA Women's Champions League
Savunma
- Bloklanan şut
- 1
- Etkili uzaklaştırma
- 4
- Kazanılan müdahale
- 5
- Başarısız müdahale
- 4
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 55,6%
- Uzaklaştırma
- 4
- Toplam müdahale
- 9
- Kaybedilen müdahale
- 4
- Geri kazanılan top
- 0
Genel performans
- Maç
- 8
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 2
- Maruz kalınan faul
- 2
- Gol farkı
- 0
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 381
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 83,5%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 4
- Oyuna giriş
- 4
- Oyundan çıkış
- 2
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 1007
- Giriş zamanı
- 955
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
- Kaybedilen ikili mücadele
- 0
- Kazanılan ikili mücadele
- 0
- İkili mücadele
- 0
- İkinci sarı kart
- 0
- Topla buluşma
- 11
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 1
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 2
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
- Net pozisyon kurtarışı
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 2
- İsabetli uzun top
- 4
- İsabetli pas
- 162
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 19
- Ceza sahası dışından şut
- 12
- Orta başarısı
- 66,7%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 2
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 1
- İsabetsiz pas
- 32
- İsabetsiz ara pas
- 1
- Sol ayakla şut
- 3
- Uzun top başarısı
- 50,0%
- Ofsayt
- 1
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 8
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 5
- Şut başarısı
- 50,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 6
- Direğe çarpan şut
- 1
- İsabetli şut
- 6
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 3
- Gol
- 2
- Uzun top
- 8
- Pas
- 194
- Şut
- 12
- Ara pas
- 1
- Yaratılan net pozisyon
- 0
- Kaçırılan net pozisyon
- 0
- İleri top taşıma
- 0
- Rakip ceza sahasında topla buluşma
- 0
2025 · UEFA Women's European Championship
Savunma
- Bloklanan şut
- 2
- Etkili uzaklaştırma
- 2
- Kazanılan müdahale
- 4
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 1
- Müdahale başarısı
- 100,0%
- Uzaklaştırma
- 2
- Toplam müdahale
- 4
Genel performans
- Maç
- 3
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 2
- Maruz kalınan faul
- 3
- Gol farkı
- -5
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 203
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 79,5%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 2
- Oyuna giriş
- 1
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 1
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 5
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 62
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 21
- Ceza sahası dışından şut
- 7
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 3
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 1
- İsabetsiz pas
- 16
- İsabetsiz ara pas
- 1
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 3
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 1
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 3
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 4
- Pas
- 78
- Şut
- 3
- Ara pas
- 1
2024 · English Women's Super League
Savunma
- Bloklanan şut
- 2
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 16
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 10
- Maruz kalınan faul
- 7
- Gol farkı
- -6
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 851
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 8
- Oyuna giriş
- 8
- Oyundan çıkış
- 6
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 222
- Giriş zamanı
- 171
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 1
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 1
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 8
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 72
- Ceza sahası dışından şut
- 24
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 7
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 2
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 2
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 11
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 50,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 7
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 7
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 2
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 14
- Ara pas
- 0
2024 · Women's International Friendly
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 3
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 1
- Maruz kalınan faul
- 1
- Gol farkı
- -1
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 1
- Verilen korner
- 18
- Dakika
- 256
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 3
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 1
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 5113
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 66,7%
- Galibiyet
- 2
- Kazanılan korner
- 47
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 2
- Kısmi gol yememe kaydı
- 1
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Save Percentage
- 1,0%
- Kurtarış
- 1
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 2
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 3
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 3
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 3
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 11
- Şut başarısı
- 75,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 1
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 3
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 1
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 4
- Ara pas
- 0
2024 · UEFA Women's Champions League
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 10
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 5
- Maruz kalınan faul
- 6
- Gol farkı
- -6
- Elle oynama
- 1
- Mağlubiyet
- 3
- Verilen korner
- 54
- Dakika
- 678
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 7
- Oyuna giriş
- 3
- Oyundan çıkış
- 3
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 4948
- Giriş zamanı
- 894
- Galibiyet oranı
- 70,0%
- Galibiyet
- 7
- Kazanılan korner
- 108
- Sarı kart
- 1
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 2
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 8
- Kısmi gol yememe kaydı
- 1
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 1
- Kafa golü
- 1
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 6
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 1
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 6
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 10
- Şut başarısı
- 75,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 2
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 6
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 2
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 8
- Ara pas
- 0
2023 · Women's International Friendly
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 2
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 1
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 1
- Gol farkı
- 0
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 1
- Verilen korner
- 11
- Dakika
- 31
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 0
- Oyuna giriş
- 2
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 5400
- Giriş zamanı
- 4522
- Galibiyet oranı
- 100,0%
- Galibiyet
- 2
- Kazanılan korner
- 26
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 0
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 2
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 0
- Ara pas
- 0
2023 · FIFA Women's World Cup
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 1
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 4
- Beraberlik
- 1
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 1
- Gol farkı
- 0
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 1
- Verilen korner
- 25
- Dakika
- 45
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 0
- Oyuna giriş
- 1
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 5400
- Giriş zamanı
- 2700
- Galibiyet oranı
- 300,0%
- Galibiyet
- 3
- Kazanılan korner
- 51
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 0
- Kısmi gol yememe kaydı
- 1
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 1
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 1
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 2
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 1
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 1
- Ara pas
- 0
2023 · Dutch Vrouwen Eredivisie
Savunma
- Bloklanan şut
- 4
- Etkili uzaklaştırma
- 9
- Kazanılan müdahale
- 38
- Başarısız müdahale
- 15
- Pas arası
- 25
- Müdahale başarısı
- 71,7%
- Uzaklaştırma
- 9
- Toplam müdahale
- 53
Genel performans
- Maç
- 22
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 22
- Maruz kalınan faul
- 17
- Gol farkı
- -18
- Elle oynama
- 2
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 1949
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 79,7%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 22
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 2
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 235
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 3
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 8
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 21
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 5
- İsabetli uzun top
- 50
- İsabetli pas
- 693
- İsabetli ara pas
- 1
- Ceza sahası içinden şut
- 106
- Ceza sahası dışından şut
- 64
- Orta başarısı
- 20,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 17
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 2
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 176
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 2
- Uzun top başarısı
- 66,7%
- Ofsayt
- 4
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 17
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 19
- Şut başarısı
- 52,6%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 9
- Direğe çarpan şut
- 1
- İsabetli şut
- 10
- Ara pas başarısı
- 100,0%
- Toplam orta
- 25
- Gol
- 3
- Uzun top
- 75
- Pas
- 869
- Şut
- 19
- Ara pas
- 1
2022 · Dutch Vrouwen Eredivisie
Savunma
- Bloklanan şut
- 3
- Etkili uzaklaştırma
- 8
- Kazanılan müdahale
- 42
- Başarısız müdahale
- 14
- Pas arası
- 32
- Müdahale başarısı
- 75,0%
- Uzaklaştırma
- 8
- Toplam müdahale
- 56
Genel performans
- Maç
- 20
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 18
- Maruz kalınan faul
- 31
- Gol farkı
- -3
- Elle oynama
- 1
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 1726
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 84,5%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 20
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 6
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 1434
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 15,0%
- Galibiyet
- 3
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 10
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 6
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 6
- İsabetli uzun top
- 60
- İsabetli pas
- 709
- İsabetli ara pas
- 1
- Ceza sahası içinden şut
- 107
- Ceza sahası dışından şut
- 57
- Orta başarısı
- 35,3%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 31
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 2
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 2
- İsabetsiz pas
- 130
- İsabetsiz ara pas
- 2
- Sol ayakla şut
- 1
- Uzun top başarısı
- 80,0%
- Ofsayt
- 2
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 10
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 13
- Şut başarısı
- 25,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 9
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 3
- Ara pas başarısı
- 33,3%
- Toplam orta
- 17
- Gol
- 3
- Uzun top
- 75
- Pas
- 839
- Şut
- 12
- Ara pas
- 3
2021 · Dutch Vrouwen Eredivisie
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 20
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 1
- Beraberlik
- 3
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 1
- Gol farkı
- -16
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 2
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 1343
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 60,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 16
- Oyuna giriş
- 4
- Oyundan çıkış
- 10
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 4854
- Giriş zamanı
- 825
- Galibiyet oranı
- 80,0%
- Galibiyet
- 16
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 1
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 1
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 16
- Kısmi gol yememe kaydı
- 8
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 2
- İsabetli pas
- 9
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 0
- Ceza sahası dışından şut
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 1
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 6
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 50,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 1
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 100,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 1
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 4
- Pas
- 15
- Şut
- 1
- Ara pas
- 0
Turnuvalar ayrı gösterilir. Sağlayıcının sıfır bildirdiği alanlar 0 olarak korunur; eksik alanlar “—” olarak gösterilir. Hazırlık ve millî takım kayıtları kulüp ligleriyle toplanmaz.
Veriler ESPN’den alınır; sezon ve lig kapsamına göre değişebilir. Eksik veri “—” ile gösterilir. Sayfa yenilendiğinde güncellenir.