#5
Orta saha
Soraya Verhoeve
28Yaş
-Boy
-Kilo
Sezon performansı
2026-27 · Dutch Vrouwen Eredivisie0 (0)İlk 11 (sonradan giriş)
0Gol
0Asist
Maç bazında istatistikler
21 maç kaydı| Tarih | Rakip | Skor | Gol | Asist | İsabetli şut | Yapılan faul | Maruz kalınan faul | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.05.2026 | DHERA United | 2-1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 08.05.2026 | EHeerenveen | 5-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 03.05.2026 | DFeyenoord Rotterdam | 3-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26.04.2026 | EFC Twente | 2-0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 05.04.2026 | EPEC Zwolle | 3-0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 29.03.2026 | DAZ Alkmaar | 1-1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 21.03.2026 | EExcelsior | 2-0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 15.03.2026 | EAjax Amsterdam | 2-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22.02.2026 | DADO Den Haag | 5-0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 07.02.2026 | EADO Den Haag | 3-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 01.02.2026 | ENAC Breda | 1-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 25.01.2026 | DPSV Eindhoven | 3-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18.01.2026 | EHERA United | 2-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21.12.2025 | DHeerenveen | 2-1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 07.12.2025 | DAjax Amsterdam | 8-0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 16.11.2025 | EAZ Alkmaar | 3-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 02.11.2025 | DExcelsior | 4-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 12.10.2025 | DFC Twente | 1-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 07.10.2025 | EFeyenoord Rotterdam | 2-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28.09.2025 | DNAC Breda | 3-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21.09.2025 | EPSV Eindhoven | 2-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
E: Ev sahibi · D: Deplasman. Skor ev sahibi–deplasman sırasındadır. Maç kaydının bulunması oyuncunun sahaya çıktığı anlamına gelmez.
Kariyer geçmişi

FC Utrecht2025-Günümüz · 1 sezon

Telstar2024-2025 · 1 sezon

Ajax Amsterdam2020-2024 · 4 sezon
Kulüp ve millî takım kayıtları ESPN kapsamındadır; dönemler transferin kesin gününü göstermez.
Sezon ve turnuva arşivi
7 sezon/turnuva kaydı| Sezon | Turnuva | Maç | İlk 11 | Dakika | Gol | Asist | Sarı | Kırmızı |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | Dutch Vrouwen Eredivisie | 18 | 11 | 1099 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024 | Dutch Vrouwen Eredivisie | 8 | 5 | 413 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 2023 | Dutch Vrouwen Eredivisie | 10 | 4 | 475 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 2023 | UEFA Women's Champions League | 2 | 0 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 | Dutch Vrouwen Eredivisie | 8 | 5 | 450 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2021 | Dutch Vrouwen Eredivisie | 3 | 3 | 258 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 2020 | Dutch Vrouwen Eredivisie | 10 | 9 | 853 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Listelenen kayıtların toplamı | 59 | 37 | 3.563 | 1 | 3 | 4 | 0 | |
Toplamlar yukarıdaki tüm kayıtlara aittir; kulüp, millî takım ve hazırlık maçlarını birlikte kapsayabilir. Eksik alanlar toplama dahil edilmez.
2025 · Dutch Vrouwen Eredivisie
Savunma
- Bloklanan şut
- 2
- Etkili uzaklaştırma
- 34
- Kazanılan müdahale
- 33
- Başarısız müdahale
- 5
- Pas arası
- 13
- Müdahale başarısı
- 86,8%
- Uzaklaştırma
- 34
- Toplam müdahale
- 38
- Kaybedilen müdahale
- 5
- Geri kazanılan top
- 0
Genel performans
- Maç
- 18
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 9
- Maruz kalınan faul
- 9
- Gol farkı
- -21
- Elle oynama
- 1
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 1099
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 72,5%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 11
- Oyuna giriş
- 7
- Oyundan çıkış
- 5
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 743
- Giriş zamanı
- 767
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
- Kaybedilen ikili mücadele
- 0
- Kazanılan ikili mücadele
- 0
- İkili mücadele
- 0
- İkinci sarı kart
- 0
- Topla buluşma
- 168
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 2
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 21
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
- Net pozisyon kurtarışı
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 13
- İsabetli uzun top
- 34
- İsabetli pas
- 375
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 114
- Ceza sahası dışından şut
- 66
- Orta başarısı
- 22,4%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 9
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 1
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 142
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 2
- Uzun top başarısı
- 40,5%
- Ofsayt
- 6
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 3
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 14
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 5
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 58
- Gol
- 0
- Uzun top
- 84
- Pas
- 517
- Şut
- 5
- Ara pas
- 0
- Yaratılan net pozisyon
- 0
- Kaçırılan net pozisyon
- 0
- İleri top taşıma
- 0
- Rakip ceza sahasında topla buluşma
- 0
2024 · Dutch Vrouwen Eredivisie
Savunma
- Bloklanan şut
- 1
- Etkili uzaklaştırma
- 17
- Kazanılan müdahale
- 9
- Başarısız müdahale
- 5
- Pas arası
- 9
- Müdahale başarısı
- 64,3%
- Uzaklaştırma
- 17
- Toplam müdahale
- 14
Genel performans
- Maç
- 8
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 1
- Yapılan faul
- 2
- Maruz kalınan faul
- 2
- Gol farkı
- -14
- Elle oynama
- 1
- Mağlubiyet
- 1
- Verilen korner
- 23
- Dakika
- 413
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 66,7%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 5
- Oyuna giriş
- 3
- Oyundan çıkış
- 3
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 2643
- Giriş zamanı
- 1243
- Galibiyet oranı
- 12,5%
- Galibiyet
- 1
- Kazanılan korner
- 8
- Sarı kart
- 1
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 1
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 14
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 10
- İsabetli pas
- 94
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 31
- Ceza sahası dışından şut
- 25
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 2
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 1
- İsabetsiz pas
- 47
- İsabetsiz ara pas
- 1
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 38,5%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 1
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 1
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 1
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 10
- Gol
- 0
- Uzun top
- 26
- Pas
- 141
- Şut
- 1
- Ara pas
- 1
2023 · Dutch Vrouwen Eredivisie
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 4
- Kazanılan müdahale
- 6
- Başarısız müdahale
- 3
- Pas arası
- 14
- Müdahale başarısı
- 66,7%
- Uzaklaştırma
- 4
- Toplam müdahale
- 9
Genel performans
- Maç
- 10
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 3
- Maruz kalınan faul
- 2
- Gol farkı
- -7
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 475
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 80,1%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 4
- Oyuna giriş
- 6
- Oyundan çıkış
- 1
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 193
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 1
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 2
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 7
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 10
- İsabetli uzun top
- 15
- İsabetli pas
- 217
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 22
- Ceza sahası dışından şut
- 14
- Orta başarısı
- 25,6%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 2
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 54
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 2
- Uzun top başarısı
- 41,7%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 16
- Şut başarısı
- 50,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 1
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 1
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 39
- Gol
- 0
- Uzun top
- 36
- Pas
- 271
- Şut
- 2
- Ara pas
- 0
2023 · UEFA Women's Champions League
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 2
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 2
Genel performans
- Maç
- 2
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 2
- Beraberlik
- 1
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 0
- Gol farkı
- 0
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 1
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 15
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 50,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 0
- Oyuna giriş
- 2
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 1350
- Giriş zamanı
- 1335
- Galibiyet oranı
- 50,0%
- Galibiyet
- 1
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 0
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 1
- İsabetli pas
- 3
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 2
- Ceza sahası dışından şut
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 3
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 50,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 4
- Gol
- 0
- Uzun top
- 2
- Pas
- 6
- Şut
- 0
- Ara pas
- 0
2022 · Dutch Vrouwen Eredivisie
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 3
- Kazanılan müdahale
- 12
- Başarısız müdahale
- 3
- Pas arası
- 6
- Müdahale başarısı
- 80,0%
- Uzaklaştırma
- 3
- Toplam müdahale
- 15
Genel performans
- Maç
- 8
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 2
- Maruz kalınan faul
- 3
- Gol farkı
- -1
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 450
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 79,5%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 5
- Oyuna giriş
- 3
- Oyundan çıkış
- 1
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 942
- Giriş zamanı
- 1026
- Galibiyet oranı
- 12,5%
- Galibiyet
- 1
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 3
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 2
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 4
- İsabetli uzun top
- 7
- İsabetli pas
- 178
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 24
- Ceza sahası dışından şut
- 27
- Orta başarısı
- 44,4%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 3
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 2
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 1
- İsabetsiz pas
- 46
- İsabetsiz ara pas
- 1
- Sol ayakla şut
- 1
- Uzun top başarısı
- 43,8%
- Ofsayt
- 8
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 2
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 9
- Şut başarısı
- 33,3%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 2
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 1
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 9
- Gol
- 1
- Uzun top
- 16
- Pas
- 224
- Şut
- 3
- Ara pas
- 1
2021 · Dutch Vrouwen Eredivisie
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 3
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 1
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 0
- Gol farkı
- -2
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 1
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 258
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 3
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 2
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 5160
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 33,3%
- Galibiyet
- 1
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 1
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 1
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 2
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 0
- Ara pas
- 0
2020 · Dutch Vrouwen Eredivisie
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 10
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 1
- Beraberlik
- 1
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 0
- Gol farkı
- -11
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 3
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 853
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 9
- Oyuna giriş
- 1
- Oyundan çıkış
- 1
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 5388
- Giriş zamanı
- 270
- Galibiyet oranı
- 70,0%
- Galibiyet
- 7
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 1
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 3
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 11
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 0
- Ceza sahası dışından şut
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 0
- Ara pas
- 0
Turnuvalar ayrı gösterilir. Sağlayıcının sıfır bildirdiği alanlar 0 olarak korunur; eksik alanlar “—” olarak gösterilir. Hazırlık ve millî takım kayıtları kulüp ligleriyle toplanmaz.
Veriler ESPN’den alınır; sezon ve lig kapsamına göre değişebilir. Eksik veri “—” ile gösterilir. Sayfa yenilendiğinde güncellenir.
Aruba