#25
Defans
Kay-Lee De Sanders
28Yaş
-Boy
-Kilo
Sezon performansı
2026-27 · Dutch Vrouwen EredivisieBu sezon için performans özeti bulunmuyor.
Maç bazında istatistikler
5 maç kaydı| Tarih | Rakip | Skor | Gol | Asist | İsabetli şut | Yapılan faul | Maruz kalınan faul | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2025 | DExcelsior | 3-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 03.05.2025 | ETelstar | 3-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22.12.2024 | EExcelsior | 3-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 07.12.2024 | EPSV Eindhoven | 2-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24.11.2024 | DTelstar | 4-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
E: Ev sahibi · D: Deplasman. Skor ev sahibi–deplasman sırasındadır. Maç kaydının bulunması oyuncunun sahaya çıktığı anlamına gelmez.
Kariyer geçmişi

Ajax Amsterdam2020-2025 · 5 sezon
Kulüp ve millî takım kayıtları ESPN kapsamındadır; dönemler transferin kesin gününü göstermez.
Sezon ve turnuva arşivi
6 sezon/turnuva kaydı| Sezon | Turnuva | Maç | İlk 11 | Dakika | Gol | Asist | Sarı | Kırmızı |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | Dutch Vrouwen Eredivisie | 2 | 0 | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 | Dutch Vrouwen Eredivisie | 20 | 19 | 1678 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 2023 | UEFA Women's Champions League | 7 | 7 | 601 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 | Dutch Vrouwen Eredivisie | 20 | 20 | 1800 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021 | Dutch Vrouwen Eredivisie | 20 | 14 | 1359 | 0 | 0 | 4 | 0 |
| 2020 | Dutch Vrouwen Eredivisie | 17 | 14 | 1299 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Listelenen kayıtların toplamı | 86 | 74 | 6.764 | 0 | 2 | 6 | 0 | |
Toplamlar yukarıdaki tüm kayıtlara aittir; kulüp, millî takım ve hazırlık maçlarını birlikte kapsayabilir. Eksik alanlar toplama dahil edilmez.
2024 · Dutch Vrouwen Eredivisie
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 2
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 1
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 0
- Gol farkı
- 0
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 1
- Verilen korner
- 1
- Dakika
- 27
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 59,1%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 0
- Oyuna giriş
- 2
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 1350
- Giriş zamanı
- 2288
- Galibiyet oranı
- 50,0%
- Galibiyet
- 1
- Kazanılan korner
- 17
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 0
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 13
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 2
- Ceza sahası dışından şut
- 1
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 9
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 4
- Pas
- 22
- Şut
- 0
- Ara pas
- 0
2023 · Dutch Vrouwen Eredivisie
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 49
- Kazanılan müdahale
- 29
- Başarısız müdahale
- 10
- Pas arası
- 30
- Müdahale başarısı
- 74,4%
- Uzaklaştırma
- 49
- Toplam müdahale
- 39
Genel performans
- Maç
- 20
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 9
- Maruz kalınan faul
- 13
- Gol farkı
- -16
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 1678
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 88,6%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 19
- Oyuna giriş
- 1
- Oyundan çıkış
- 4
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 1
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 6
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 16
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 1
- İsabetli uzun top
- 115
- İsabetli pas
- 1299
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 68
- Ceza sahası dışından şut
- 58
- Orta başarısı
- 33,3%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 13
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 1
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 1
- İsabetsiz pas
- 167
- İsabetsiz ara pas
- 1
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 64,2%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 1
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 7
- Şut başarısı
- 33,3%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 2
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 1
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 3
- Gol
- 0
- Uzun top
- 179
- Pas
- 1466
- Şut
- 3
- Ara pas
- 1
2023 · UEFA Women's Champions League
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 33
- Kazanılan müdahale
- 13
- Başarısız müdahale
- 3
- Pas arası
- 15
- Müdahale başarısı
- 81,3%
- Uzaklaştırma
- 33
- Toplam müdahale
- 16
Genel performans
- Maç
- 7
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 1
- Beraberlik
- 1
- Yapılan faul
- 1
- Maruz kalınan faul
- 1
- Gol farkı
- -9
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 1
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 601
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 84,7%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 7
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 2
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 2091
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 28,6%
- Galibiyet
- 2
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 2
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 9
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 30
- İsabetli pas
- 354
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 55
- Ceza sahası dışından şut
- 29
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 1
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 64
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 54,5%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 1
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 55
- Pas
- 418
- Şut
- 0
- Ara pas
- 0
2022 · Dutch Vrouwen Eredivisie
Savunma
- Bloklanan şut
- 1
- Etkili uzaklaştırma
- 38
- Kazanılan müdahale
- 22
- Başarısız müdahale
- 7
- Pas arası
- 29
- Müdahale başarısı
- 75,9%
- Uzaklaştırma
- 38
- Toplam müdahale
- 29
Genel performans
- Maç
- 20
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 16
- Maruz kalınan faul
- 6
- Gol farkı
- -15
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 1800
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 90,7%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 20
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 1350
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 25,0%
- Galibiyet
- 5
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 10
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 15
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 132
- İsabetli pas
- 1427
- İsabetli ara pas
- 1
- Ceza sahası içinden şut
- 78
- Ceza sahası dışından şut
- 72
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 6
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 1
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 147
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 1
- Uzun top başarısı
- 65,7%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 3
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 5
- Şut başarısı
- 16,7%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 5
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 1
- Ara pas başarısı
- 100,0%
- Toplam orta
- 2
- Gol
- 0
- Uzun top
- 201
- Pas
- 1574
- Şut
- 6
- Ara pas
- 1
2021 · Dutch Vrouwen Eredivisie
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 1
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 1
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 20
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 1
- Beraberlik
- 3
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 0
- Gol farkı
- -12
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 4
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 1359
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 50,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 14
- Oyuna giriş
- 6
- Oyundan çıkış
- 2
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 5340
- Giriş zamanı
- 1263
- Galibiyet oranı
- 70,0%
- Galibiyet
- 14
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 4
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 6
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 12
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 1
- İsabetli pas
- 1
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 0
- Ceza sahası dışından şut
- 1
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 1
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 100,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 1
- Pas
- 2
- Şut
- 0
- Ara pas
- 0
2020 · Dutch Vrouwen Eredivisie
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 17
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 3
- Beraberlik
- 1
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 0
- Gol farkı
- -16
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 6
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 1299
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 14
- Oyuna giriş
- 3
- Oyundan çıkış
- 2
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 5340
- Giriş zamanı
- 752
- Galibiyet oranı
- 76,5%
- Galibiyet
- 13
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 1
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 4
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 16
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 0
- Ceza sahası dışından şut
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 0
- Ara pas
- 0
Turnuvalar ayrı gösterilir. Sağlayıcının sıfır bildirdiği alanlar 0 olarak korunur; eksik alanlar “—” olarak gösterilir. Hazırlık ve millî takım kayıtları kulüp ligleriyle toplanmaz.
Veriler ESPN’den alınır; sezon ve lig kapsamına göre değişebilir. Eksik veri “—” ile gösterilir. Sayfa yenilendiğinde güncellenir.
Hollanda