Valentín Castellanos
Sezon performansı
2026-27 · English League ChampionshipMaç bazında istatistikler
9 maç kaydı| Tarih | Rakip | Skor | Gol | Asist | İsabetli şut | Yapılan faul | Maruz kalınan faul | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.2026 | DLincoln City | 6-0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 09.10.2026 | EQueens Park Rangers | 1-1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 19.09.2026 | DMillwall | 2-2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| 11.09.2026 | EWrexham | 6-0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 05.09.2026 | EDerby County | 3-0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 01.09.2026 | EWolverhampton Wanderers | 4-2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 |
| 29.08.2026 | DWatford | 1-1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 22.08.2026 | ECharlton Athletic | 2-1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 2 | 1 | 0 |
| 16.08.2026 | DBurnley | 2-2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 1 | 0 |
E: Ev sahibi · D: Deplasman. Skor ev sahibi–deplasman sırasındadır. Maç kaydının bulunması oyuncunun sahaya çıktığı anlamına gelmez.
Kariyer geçmişi






Kulüp ve millî takım kayıtları ESPN kapsamındadır; dönemler transferin kesin gününü göstermez.
Transfer kayıtları
ESPN’de bulunan transfer kayıtlarıdır; açıklanmayan bedeller 0 € olarak gösterilmez.
Sezon ve turnuva arşivi
14 sezon/turnuva kaydı| Sezon | Turnuva | Maç | İlk 11 | Dakika | Gol | Asist | Sarı | Kırmızı |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | English League Championship | 8 | 7 | 637 | 1 | 2 | 3 | 0 |
| 2025 | Premier Lig | 18 | 17 | 1395 | 6 | 0 | 6 | 0 |
| 2025 | FA Cup | 4 | 2 | 314 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2024 | Italian Serie A | 29 | 28 | 2396 | 10 | 3 | 8 | 1 |
| 2024 | Avrupa Ligi | 11 | 7 | 688 | 4 | 2 | 1 | 0 |
| 2023 | Şampiyonlar Ligi | 7 | 1 | 219 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| 2022 | Concacaf Champions Cup | 6 | 6 | 509 | 4 | 4 | 2 | 0 |
| 2022 | La Liga | 35 | 33 | 2620 | 13 | 0 | 11 | 0 |
| 2021 | Leagues Cup | 1 | 1 | 94 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2020 | Concacaf Champions Cup | 4 | 2 | 231 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| 2020 | MLS | 22 | 14 | 1341 | 6 | 3 | 7 | 0 |
| 2019 | MLS | 31 | 24 | 2142 | 11 | 7 | 7 | 0 |
| 2018 | MLS | 8 | 5 | 446 | 1 | 0 | 2 | 0 |
| 2017 | CONMEBOL Sudamericana | 1 | 0 | 15 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Listelenen kayıtların toplamı | 185 | 147 | 13.047 | 58 | 21 | 54 | 1 | |
Toplamlar yukarıdaki tüm kayıtlara aittir; kulüp, millî takım ve hazırlık maçlarını birlikte kapsayabilir. Eksik alanlar toplama dahil edilmez.
2026 · English League Championship
Savunma
- Bloklanan şut
- 3
- Etkili uzaklaştırma
- 4
- Kazanılan müdahale
- 5
- Başarısız müdahale
- 1
- Pas arası
- 1
- Müdahale başarısı
- 83,3%
- Uzaklaştırma
- 4
- Toplam müdahale
- 6
- Kaybedilen müdahale
- 1
- Geri kazanılan top
- 18
Genel performans
- Maç
- 8
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 14
- Maruz kalınan faul
- 12
- Gol farkı
- -8
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 637
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 78,4%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 7
- Oyuna giriş
- 1
- Oyundan çıkış
- 2
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 3
- Kaybedilen ikili mücadele
- 36
- Kazanılan ikili mücadele
- 28
- İkili mücadele
- 64
- İkinci sarı kart
- 0
- Topla buluşma
- 227
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 1
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 9
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
- Net pozisyon kurtarışı
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 1
- İsabetli uzun top
- 5
- İsabetli pas
- 105
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 56
- Ceza sahası dışından şut
- 25
- Orta başarısı
- 20,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 2
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 3
- İsabetsiz pas
- 29
- İsabetsiz ara pas
- 3
- Sol ayakla şut
- 2
- Uzun top başarısı
- 50,0%
- Ofsayt
- 1
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 1
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 13
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 12
- Şut başarısı
- 23,8%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 14
- Direğe çarpan şut
- 1
- İsabetli şut
- 5
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 5
- Gol
- 1
- Uzun top
- 10
- Pas
- 134
- Şut
- 21
- Ara pas
- 3
- Yaratılan net pozisyon
- 3
- Kaçırılan net pozisyon
- 2
- İleri top taşıma
- 19
- Rakip ceza sahasında topla buluşma
- 30
2025 · Premier Lig
Savunma
- Bloklanan şut
- 8
- Etkili uzaklaştırma
- 21
- Kazanılan müdahale
- 8
- Başarısız müdahale
- 3
- Pas arası
- 6
- Müdahale başarısı
- 72,7%
- Uzaklaştırma
- 21
- Toplam müdahale
- 11
- Kaybedilen müdahale
- 3
Genel performans
- Maç
- 18
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 32
- Maruz kalınan faul
- 16
- Gol farkı
- -10
- Elle oynama
- 1
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 1395
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 64,4%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 17
- Oyuna giriş
- 1
- Oyundan çıkış
- 14
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 904
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 6
- Topla buluşma
- 173
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 1
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 16
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 2
- İsabetli uzun top
- 2
- İsabetli pas
- 161
- İsabetli ara pas
- 1
- Ceza sahası içinden şut
- 137
- Ceza sahası dışından şut
- 77
- Orta başarısı
- 22,2%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 16
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 3
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 1
- İsabetsiz pas
- 89
- İsabetsiz ara pas
- 1
- Sol ayakla şut
- 2
- Uzun top başarısı
- 22,2%
- Ofsayt
- 9
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 31
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 12
- Şut başarısı
- 44,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 28
- Direğe çarpan şut
- 3
- İsabetli şut
- 22
- Ara pas başarısı
- 50,0%
- Toplam orta
- 9
- Gol
- 6
- Uzun top
- 9
- Pas
- 250
- Şut
- 50
- Ara pas
- 2
2025 · FA Cup
Savunma
- Bloklanan şut
- 5
- Etkili uzaklaştırma
- 4
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 1
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 4
- Toplam müdahale
- 1
- Kaybedilen müdahale
- 1
- Geri kazanılan top
- 0
Genel performans
- Maç
- 4
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 10
- Maruz kalınan faul
- 3
- Gol farkı
- -3
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 314
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 75,4%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 2
- Oyuna giriş
- 2
- Oyundan çıkış
- 2
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 886
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 1
- Kaybedilen ikili mücadele
- 0
- Kazanılan ikili mücadele
- 0
- İkili mücadele
- 0
- İkinci sarı kart
- 0
- Topla buluşma
- 39
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 4
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
- Net pozisyon kurtarışı
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 2
- İsabetli pas
- 49
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 36
- Ceza sahası dışından şut
- 13
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 3
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 1
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 16
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 1
- Uzun top başarısı
- 100,0%
- Ofsayt
- 5
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 9
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 1
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 100,0%
- Şut pası
- 5
- Şut başarısı
- 30,8%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 9
- Direğe çarpan şut
- 1
- İsabetli şut
- 4
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 1
- Uzun top
- 2
- Pas
- 65
- Şut
- 13
- Ara pas
- 0
- Yaratılan net pozisyon
- 0
- Kaçırılan net pozisyon
- 0
- İleri top taşıma
- 0
- Rakip ceza sahasında topla buluşma
- 0
2024 · Italian Serie A
Savunma
- Bloklanan şut
- 1
- Etkili uzaklaştırma
- 1
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 1
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 1
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 29
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 2
- Beraberlik
- 7
- Yapılan faul
- 38
- Maruz kalınan faul
- 42
- Gol farkı
- -17
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 6
- Verilen korner
- 217
- Dakika
- 2396
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 66,7%
- Kırmızı kart
- 1
- İlk 11
- 28
- Oyuna giriş
- 1
- Oyundan çıkış
- 11
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 4881
- Giriş zamanı
- 123
- Galibiyet oranı
- 58,6%
- Galibiyet
- 17
- Kazanılan korner
- 279
- Sarı kart
- 8
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 7
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 27
- Kısmi gol yememe kaydı
- 2
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 100,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 1
- Yumruklanan top
- 0
- Save Percentage
- 3,0%
- Kurtarış
- 3
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 10
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 6
- Ceza sahası dışından şut
- 3
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 1
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 3
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 5
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 93
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 2
- Penaltı golü
- 2
- Penaltı başarısı
- 66,7%
- Penaltı vuruşu
- 3
- Kaçırılan penaltı
- 1
- Sağ ayakla şut
- 96
- İkinci asist
- 1
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 25
- Şut başarısı
- 32,7%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 74
- Direğe çarpan şut
- 3
- İsabetli şut
- 36
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 10
- Uzun top
- 0
- Pas
- 15
- Şut
- 110
- Ara pas
- 0
2024 · Avrupa Ligi
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 11
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 2
- Yapılan faul
- 13
- Maruz kalınan faul
- 10
- Gol farkı
- -3
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 2
- Verilen korner
- 86
- Dakika
- 688
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 7
- Oyuna giriş
- 4
- Oyundan çıkış
- 4
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 5047
- Giriş zamanı
- 1310
- Galibiyet oranı
- 63,6%
- Galibiyet
- 7
- Kazanılan korner
- 79
- Sarı kart
- 1
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 7
- Kısmi gol yememe kaydı
- 2
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Save Percentage
- 1,0%
- Kurtarış
- 1
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 2
- Kafa golü
- 1
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 19
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 3
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 19
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 1
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 5
- Şut başarısı
- 26,1%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 17
- Direğe çarpan şut
- 1
- İsabetli şut
- 6
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 4
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 23
- Ara pas
- 0
2023 · Şampiyonlar Ligi
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 7
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 1
- Beraberlik
- 1
- Yapılan faul
- 11
- Maruz kalınan faul
- 5
- Gol farkı
- -2
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 3
- Verilen korner
- 74
- Dakika
- 219
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 1
- Oyuna giriş
- 6
- Oyundan çıkış
- 1
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 5150
- Giriş zamanı
- 3300
- Galibiyet oranı
- 57,1%
- Galibiyet
- 4
- Kazanılan korner
- 39
- Sarı kart
- 2
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 2
- Kısmi gol yememe kaydı
- 1
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 7
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 7
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 2
- Şut başarısı
- 14,3%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 6
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 1
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 7
- Ara pas
- 0
2022 · Concacaf Champions Cup
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 6
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 1
- Yapılan faul
- 13
- Maruz kalınan faul
- 10
- Gol farkı
- -2
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 2
- Verilen korner
- 26
- Dakika
- 509
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 6
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 2
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 5077
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 50,0%
- Galibiyet
- 3
- Kazanılan korner
- 75
- Sarı kart
- 2
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 2
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 6
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 1
- Frikik başarısı
- 100,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 4
- Kafa golü
- 1
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 18
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 1
- Penaltı başarısı
- 100,0%
- Penaltı vuruşu
- 1
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 18
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 10
- Şut başarısı
- 45,5%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 12
- Direğe çarpan şut
- 2
- İsabetli şut
- 10
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 4
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 22
- Ara pas
- 0
2022 · La Liga
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 35
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 9
- Yapılan faul
- 43
- Maruz kalınan faul
- 46
- Gol farkı
- -28
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 14
- Verilen korner
- 214
- Dakika
- 2620
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 33
- Oyuna giriş
- 2
- Oyundan çıkış
- 25
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 4708
- Giriş zamanı
- 235
- Galibiyet oranı
- 34,3%
- Galibiyet
- 12
- Kazanılan korner
- 273
- Sarı kart
- 11
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 41
- Kısmi gol yememe kaydı
- 7
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 5
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 71
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 4
- Penaltı golü
- 1
- Penaltı başarısı
- 100,0%
- Penaltı vuruşu
- 1
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 71
- İkinci asist
- 1
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 14
- Şut başarısı
- 38,1%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 52
- Direğe çarpan şut
- 2
- İsabetli şut
- 32
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 13
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 84
- Ara pas
- 0
2021 · Leagues Cup
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 1
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 1
- Maruz kalınan faul
- 2
- Gol farkı
- 0
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 1
- Verilen korner
- 6
- Dakika
- 94
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 1
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 5640
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 12
- Sarı kart
- 1
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 1
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 1
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 7
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 7
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 1
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 100,0%
- Şut pası
- 1
- Şut başarısı
- 25,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 6
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 2
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 1
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 8
- Ara pas
- 0
2020 · Concacaf Champions Cup
Savunma
- Bloklanan şut
- 2
- Etkili uzaklaştırma
- 2
- Kazanılan müdahale
- 1
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 100,0%
- Uzaklaştırma
- 2
- Toplam müdahale
- 1
Genel performans
- Maç
- 4
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 10
- Maruz kalınan faul
- 6
- Gol farkı
- -6
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 231
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 74,1%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 2
- Oyuna giriş
- 2
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 2
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 1
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 6
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 1
- İsabetli uzun top
- 2
- İsabetli pas
- 43
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 14
- Ceza sahası dışından şut
- 17
- Orta başarısı
- 25,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 6
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 15
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 100,0%
- Ofsayt
- 3
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 6
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 1
- Şut başarısı
- 12,5%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 7
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 1
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 4
- Gol
- 0
- Uzun top
- 2
- Pas
- 58
- Şut
- 8
- Ara pas
- 0
2020 · MLS
Savunma
- Bloklanan şut
- 18
- Etkili uzaklaştırma
- 8
- Kazanılan müdahale
- 9
- Başarısız müdahale
- 7
- Pas arası
- 3
- Müdahale başarısı
- 56,3%
- Uzaklaştırma
- 8
- Toplam müdahale
- 16
Genel performans
- Maç
- 22
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 55
- Maruz kalınan faul
- 26
- Gol farkı
- -14
- Elle oynama
- 5
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 1341
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 68,9%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 14
- Oyuna giriş
- 8
- Oyundan çıkış
- 6
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 577
- Giriş zamanı
- 1562
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 7
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 2
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 20
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 1
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 11
- İsabetli pas
- 233
- İsabetli ara pas
- 2
- Ceza sahası içinden şut
- 110
- Ceza sahası dışından şut
- 59
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 26
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 3
- Kafa golü
- 1
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 105
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 3
- Uzun top başarısı
- 61,1%
- Ofsayt
- 14
- Penaltı golü
- 2
- Penaltı başarısı
- 100,0%
- Penaltı vuruşu
- 2
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 52
- İkinci asist
- 1
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 20
- Şut başarısı
- 45,3%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 41
- Direğe çarpan şut
- 2
- İsabetli şut
- 34
- Ara pas başarısı
- 100,0%
- Toplam orta
- 5
- Gol
- 6
- Uzun top
- 18
- Pas
- 338
- Şut
- 75
- Ara pas
- 2
2019 · MLS
Savunma
- Bloklanan şut
- 15
- Etkili uzaklaştırma
- 18
- Kazanılan müdahale
- 9
- Başarısız müdahale
- 6
- Pas arası
- 9
- Müdahale başarısı
- 60,0%
- Uzaklaştırma
- 18
- Toplam müdahale
- 15
Genel performans
- Maç
- 31
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 54
- Maruz kalınan faul
- 47
- Gol farkı
- -19
- Elle oynama
- 3
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 2142
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 67,9%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 24
- Oyuna giriş
- 7
- Oyundan çıkış
- 13
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 294
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 7
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 30
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 2
- İsabetli uzun top
- 13
- İsabetli pas
- 361
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 168
- Ceza sahası dışından şut
- 101
- Orta başarısı
- 10,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 47
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 7
- Kafa golü
- 2
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 1
- İsabetsiz pas
- 171
- İsabetsiz ara pas
- 1
- Sol ayakla şut
- 4
- Uzun top başarısı
- 43,3%
- Ofsayt
- 23
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 60
- İkinci asist
- 1
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 35
- Şut başarısı
- 39,1%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 53
- Direğe çarpan şut
- 2
- İsabetli şut
- 34
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 20
- Gol
- 11
- Uzun top
- 30
- Pas
- 532
- Şut
- 87
- Ara pas
- 1
2018 · MLS
Savunma
- Bloklanan şut
- 4
- Etkili uzaklaştırma
- 7
- Kazanılan müdahale
- 3
- Başarısız müdahale
- 3
- Pas arası
- 6
- Müdahale başarısı
- 50,0%
- Uzaklaştırma
- 7
- Toplam müdahale
- 6
Genel performans
- Maç
- 8
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 10
- Maruz kalınan faul
- 11
- Gol farkı
- -6
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 446
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 67,8%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 5
- Oyuna giriş
- 3
- Oyundan çıkış
- 3
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 450
- Giriş zamanı
- 1420
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 2
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 7
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 2
- İsabetli uzun top
- 2
- İsabetli pas
- 78
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 23
- Ceza sahası dışından şut
- 13
- Orta başarısı
- 14,3%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 11
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 37
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 2
- Uzun top başarısı
- 66,7%
- Ofsayt
- 4
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 15
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 4
- Şut başarısı
- 30,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 14
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 6
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 14
- Gol
- 1
- Uzun top
- 3
- Pas
- 115
- Şut
- 20
- Ara pas
- 0
2017 · CONMEBOL Sudamericana
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 1
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 2
- Maruz kalınan faul
- 0
- Gol farkı
- 0
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 15
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 100,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 0
- Oyuna giriş
- 1
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 4494
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 1
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 0
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 5
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 1
- Ceza sahası dışından şut
- 1
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 0
- Pas
- 5
- Şut
- 0
- Ara pas
- 0
Turnuvalar ayrı gösterilir. Sağlayıcının sıfır bildirdiği alanlar 0 olarak korunur; eksik alanlar “—” olarak gösterilir. Hazırlık ve millî takım kayıtları kulüp ligleriyle toplanmaz.
Veriler ESPN’den alınır; sezon ve lig kapsamına göre değişebilir. Eksik veri “—” ile gösterilir. Sayfa yenilendiğinde güncellenir.