Haber, bilgi ve keşif.
PİYASA ÖZETİ
Veriler güncel olarak yüklendi.
İtalya Serie A

Plymouth Argyle – Southend United

Plymouth Argyle
Maç sonu1 – 1Home Park
Southend United
1. devre: 1–12. devre: 0–0

Takım istatistikleri

Maç verileri

Bu karşılaşmanın takım istatistikleri henüz sağlanmıyor.

Kadrolar ve oyuncu performansı

İlk 11 ve yedekler

Plymouth Argyle

#1Matt MaceyKaleci · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#25Scott WoottonCenter Left Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#5Ryan EdwardsCenter Right Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#23Ashley Smith-BrownLeft Back · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#22Tafari MooreRight Back · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#8David FoxCenter Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#6Jamie NessLeft Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#15Conor GrantRight Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#9Ryan TaylorForvet · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#11Ruben LameirasLeft Forward · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#10Graham CareyRight Forward · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#3Gary SawyerSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#4Yann Songo'oSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#20Gregg WyldeSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#16Joel GrantSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#19Freddie LadapoSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#21Kyle LetherenSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#14Niall CanavanSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

Southend United

#1Mark OxleyKaleci · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#48John WhiteCenter Left Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#6Michael TurnerCenter Right Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#3Ben CokerLeft Back · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#24Jason DemetriouRight Back · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#18Sam MantomCenter Left Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#8Thimothee DiengCenter Right Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#7Michael KightlyLeft Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#11Stephen McLaughlinRight Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#9Tom HopperCenter Left Forward · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#10Simon CoxCenter Right Forward · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#28Shawn MccoulskySubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#31Theo RobinsonSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#2Elvis BwomonoSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#20Michael KlassSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#13Nathan BishopSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#32Stephen HendrieSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#27Harry KyprianouSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

Maç olayları

  1. Penaltı golüGraham Carey1–0
  2. Penaltı golüJason Demetriou1–1
  3. Sarı kartRyan Taylor
  4. Oyuncu değişikliğiGary Sawyer · Ruben Lameiras
  5. Oyuncu değişikliğiYann Songo'o · David Fox
Tüm maç olaylarını göster (11)
  1. Oyuncu değişikliğiFreddie Ladapo · Ashley Smith-Brown
  2. Sarı kartJohn White
  3. Sarı kartRyan Edwards
  4. Oyuncu değişikliğiMichael Klass · Simon Cox
  5. Oyuncu değişikliğiTheo Robinson · Michael Kightly
  6. Oyuncu değişikliğiStephen Hendrie · Stephen McLaughlin
ESPN maç anlatımı · Kaynak dilinde
  1. Goal! Plymouth Argyle 1, Southend United 0. Graham Carey (Plymouth Argyle) converts the penalty with a left footed shot to the top left corner.

  2. Goal! Plymouth Argyle 1, Southend United 1. Jason Demetriou (Southend United) converts the penalty with a right footed shot to the bottom left corner.

  3. Substitution, Plymouth Argyle. Gary Sawyer replaces Ruben Lameiras.

  4. Substitution, Plymouth Argyle. Yann Songo'o replaces David Fox.

  5. Substitution, Plymouth Argyle. Freddie Ladapo replaces Ashley Smith-Brown.

  6. John White (Southend United) is shown the yellow card for a bad foul.

  7. Ryan Edwards (Plymouth Argyle) is shown the yellow card for a bad foul.

  8. Substitution, Southend United. Michael Klass replaces Simon Cox.

  9. Substitution, Southend United. Theo Robinson replaces Michael Kightly.

  10. Substitution, Southend United. Stephen Hendrie replaces Stephen McLaughlin.

Geçmiş karşılaşmalar

Takımların son maçları

Plymouth Argyle

D · Rochdale1-1↗
E · Rotherham United2-1↗
D · Scunthorpe United2-0↗
D · Gillingham5-2↗
D · Walsall2-1↗

Southend United

E · Milton Keynes Dons4-0↗
D · Oldham Athletic3-0↗
D · Bradford City2-0↗
E · Bristol Rovers0-0↗
E · Doncaster Rovers3-2↗

E: Ev sahibi · D: Deplasman. Bu kayıtlar birden fazla turnuvayı kapsayabilir.

Lig puan tablosu
#TakımOGBMAv.Puan
1Stockport County11713+1222
2Huddersfield Town11641+1222
3Bradford City11632+521
4Cambridge United11551+420
5Plymouth Argyle12615+119
6Reading11533+1118
7Sheffield Wednesday10532+1018
8Oxford United9531+818
9Stevenage10433+515
10Leicester City10433+115
11Mansfield Town10433+115
12Leyton Orient11425+314
13Luton Town10424+114
14Burton Albion12354-214
15Wycombe Wanderers11353-414
16AFC Wimbledon11335-1112
17Blackpool10325-111
18Notts County10244-310
19Doncaster Rovers10235-39
20Milton Keynes Dons10163-79
21Peterborough United11236-109
22Barnsley10226-98
23Bromley10226-168
24Wigan Athletic10217-87

Sağlayıcının güncel lig tablosudur; maçın oynandığı tarihteki sıralama olmayabilir.

ESPN · Saatler Türkiye saatiyle. Sağlayıcının sunduğu sıfır değerler korunur; eksik alanlar “—” ile gösterilir. Veri kapsamı maç ve turnuvaya göre değişir.

🍪
Site işlevleri, tercihlerin hatırlanması, istatistik ve reklam hizmetleri için çerez ve benzeri kayıtlar kullanılır. Ayrıntılar Çerez Politikamızda. “Anladım” düğmesi bu bildirimi kapatır; analitik ve reklam izinlerini ayrı yönetmez.