Haber, bilgi ve keşif.
PİYASA ÖZETİ
Veriler güncel olarak yüklendi.
Almanya 2. Bundesliga

Exeter City – Newport County

Exeter City
Maç sonu1 – 0St James Park
Newport County
1. devre: 0–02. devre: 1–0

Takım istatistikleri

Maç verileri

Bu karşılaşmanın takım istatistikleri henüz sağlanmıyor.

Kadrolar ve oyuncu performansı

İlk 11 ve yedekler

Exeter City

4-4-2
#1Christy PymKaleci · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#15Jordan Moore-TaylorCenter Left Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#39Troy BrownCenter Right Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#3Craig WoodmanLeft Back · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#2Pierce SweeneyRight Back · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#6Jordan TillsonCenter Left Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#4Lloyd JamesCenter Right Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#10Lee HolmesLeft Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#25Jake TaylorRight Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#19Liam McAlindenCenter Left Forward · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#33Reuben ReidCenter Right Forward · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#31Jack SparkesSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#24Alex ByrneSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#5Troy Archibald-HenvilleSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#13James HamonSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#44Hiram BoatengSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#8Robbie SimpsonSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#11Jayden StockleySubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

Newport County

3-5-2
#1Joe DayKaleci · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#25Mark O'BrienCenter Defender · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#6Ben WhiteCenter Left Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#28Mickey DemetriouCenter Right Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#4Joss LabadieCenter Left Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#8Matthew DolanCenter Right Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#27Sean RiggAttacking Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#3Dan ButlerLeft Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#7Robbie WilmottRight Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#9Padraig AmondCenter Left Forward · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#10Frank NoubleCenter Right Forward · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#20Tom Owen-EvansSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#22Reece ColeSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#12Ben TozerSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#17Scott BennettSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#32Calaum Jahraldo-MartinSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#30James BittnerSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#2David PipeSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

Maç olayları

  1. Sarı kartSean Rigg
  2. GolLee Holmes1–0
  3. Oyuncu değişikliğiReece Cole · Mark O'Brien
  4. Oyuncu değişikliğiTom Owen-Evans · Matthew Dolan
Tüm maç olaylarını göster (9)
  1. Oyuncu değişikliğiJayden Stockley · Liam McAlinden
  2. Oyuncu değişikliğiHiram Boateng · Reuben Reid
  3. Oyuncu değişikliğiBen Tozer · Robbie Wilmott
  4. Sarı kartBen Tozer
ESPN maç anlatımı · Kaynak dilinde
  1. Sean Rigg (Newport County) is shown the yellow card for a bad foul.

  2. Mickey Demetriou (Newport County) is shown the yellow card for a bad foul.

  3. Goal! Exeter City 1, Newport County 0. Lee Holmes (Exeter City) left footed shot from the right side of the box to the bottom left corner. Assisted by Reuben Reid.

  4. Substitution, Newport County. Reece Cole replaces Mark O'Brien.

  5. Substitution, Newport County. Tom Owen-Evans replaces Matthew Dolan.

  6. Substitution, Exeter City. Jayden Stockley replaces Liam McAlinden.

  7. Substitution, Exeter City. Hiram Boateng replaces Reuben Reid.

  8. Substitution, Newport County. Ben Tozer replaces Robbie Willmott.

  9. Ben Tozer (Newport County) is shown the yellow card for a bad foul.

Geçmiş karşılaşmalar

Takımların son maçları

Exeter City

E · Charlton Athletic2-1↗
D · Swindon Town1-1↗
E · Lincoln City1-0↗
D · Cheltenham Town4-3↗
E · Yeovil Town3-1↗

Newport County

D · Crewe Alexandra1-1↗
D · Coventry City1-0↗
D · Leeds United5-1↗
E · Chesterfield4-1↗
D · Forest Green Rovers2-0↗

E: Ev sahibi · D: Deplasman. Bu kayıtlar birden fazla turnuvayı kapsayabilir.

Lig puan tablosu
#TakımOGBMAv.Puan
1Salford City12813+725
2Barnet10631+821
3Crewe Alexandra12561+421
4Walsall11470+919
5Cheltenham Town12534-118
6York City11452+617
7Gillingham12453+317
8Shrewsbury Town12525-417
9Chesterfield12444+216
10Exeter City12444+216
11Accrington Stanley12363+115
12Newport County12363+115
13Tranmere Rovers12363015
14Rochdale12435-215
15Swindon Town12435-315
16Bristol Rovers12507-415
17Grimsby Town12354014
18Fleetwood Town12354-114
19Colchester United11263-312
20Port Vale10334-412
21Oldham Athletic11326-411
22Rotherham United12255-611
23Northampton Town10244-210
24Crawley Town10127-95

Sağlayıcının güncel lig tablosudur; maçın oynandığı tarihteki sıralama olmayabilir.

ESPN · Saatler Türkiye saatiyle. Sağlayıcının sunduğu sıfır değerler korunur; eksik alanlar “—” ile gösterilir. Veri kapsamı maç ve turnuvaya göre değişir.

🍪
Site işlevleri, tercihlerin hatırlanması, istatistik ve reklam hizmetleri için çerez ve benzeri kayıtlar kullanılır. Ayrıntılar Çerez Politikamızda. “Anladım” düğmesi bu bildirimi kapatır; analitik ve reklam izinlerini ayrı yönetmez.