Haber, bilgi ve keşif.
PİYASA ÖZETİ
Veriler güncel olarak yüklendi.
İspanya La Liga 2

UD Ourense – Pontevedra

UD Ourense
Penaltılarla tamamlandı1 – 1Estadio de O Couto
Pontevedra
1. devre: 1–02. devre: 0–13. dönem: 0–04. dönem: 0–05. dönem: 0–3

Pontevedra advance 3-0 on penalties.

Takım istatistikleri

Maç verileri

Bu karşılaşmanın takım istatistikleri henüz sağlanmıyor.

Kadrolar ve oyuncu performansı

İlk 11 ve yedekler

UD Ourense

4-4-2
#1Manuel VizosoKaleci · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#3Pol BuesoCenter Left Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#4Javi LabradaCenter Right Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#23Santi PradoLeft Back · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#22Santi De PradoRight Back · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#8Manuel NúñezCenter Left Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#20Víctor NievesCenter Right Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#21Valentín JaichencoLeft Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#10Osián VázquezRight Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#7MiguiCenter Left Forward · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#9Rufino Familiar SanchezCenter Right Forward · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#5Lucas FernándezSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#6Pablo ParrillaSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#11Justino BarbosaSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#14ChampiSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#2Álvaro FernándezSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#19Samuel RodriguezSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#17Victor GamarraSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#15Noel GonzálezSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#16Yoel CrespoSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#27Roi CurrásSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#25Daniel DomínguezSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

Pontevedra

4-4-2
#1EduKaleci · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#15JuanraCenter Left Defender · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#4MikiCenter Right Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#3Adrian GranizoLeft Back · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#2Víctor EimilRight Back · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#6Alain RibeiroCenter Left Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#5Nico ConesaCenter Right Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#14João ResendeLeft Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#7Álex GonzálezRight Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#20Marcos DeniaCenter Left Forward · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#22Álex ComparadaCenter Right Forward · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#10Yelko PinoSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#11Miguel CuestaSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#23Antonio MontoroSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#24Tiago RodríguezSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#9Daniel SelmaSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#8Brais AbelendaSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#30Raúl GilSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#13Raúl MarquetaSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#17Luisao MacíasSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#19Benjamin GaraySubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#16Ander VidorretaSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

Maç olayları

  1. Sarı kartNico Conesa
  2. GolJavi Labrada1–0
  3. Sarı kartJuanra
  4. Sarı kartManuel Núñez
Tüm maç olaylarını göster (23)
  1. Oyuncu değişikliğiPablo Parrilla · Víctor Nieves
  2. Oyuncu değişikliğiTiago Rodríguez · Nico Conesa
  3. Oyuncu değişikliğiJustino Barbosa · Osián Vázquez
  4. Oyuncu değişikliğiYelko Pino · Alain Ribeiro
  5. Oyuncu değişikliğiAnder Vidorreta · Marcos Denia
  6. Oyuncu değişikliğiLuisao Macías · João Resende
  7. Oyuncu değişikliğiBrais Abelenda · Juanra
  8. Oyuncu değişikliğiSamuel Rodriguez · Santi Prado
  9. Sarı kartJustino Barbosa
  10. Oyuncu değişikliğiVictor Gamarra · Migui
  11. Oyuncu değişikliğiÁlvaro Fernández · Santi De Prado
  12. Sarı kartÁlex González
  13. Oyuncu değişikliğiDaniel Selma · Álex Comparada
  14. Sarı kartBrais Abelenda
ESPN maç anlatımı · Kaynak dilinde
  1. Lineups are announced and players are warming up.

  2. First Half begins.

  3. Nico Conesa (Pontevedra CF) is shown the yellow card for a bad foul.

  4. Goal! UD Ourense 1, Pontevedra CF 0. Javi Labrada (UD Ourense) right footed shot from very close range to the centre of the goal. Assisted by Migui.

  5. Rufo (UD Ourense) is shown the yellow card for a bad foul.

  6. Fourth official has announced 1 minutes of added time.

  7. First Half ends, UD Ourense 1, Pontevedra CF 0.

  8. Second Half begins UD Ourense 1, Pontevedra CF 0.

  9. Juanra (Pontevedra CF) is shown the yellow card for a bad foul.

  10. Manu Núñez (UD Ourense) is shown the yellow card for a bad foul.

  11. Substitution, Pontevedra CF. Tiago Rodríguez replaces Nico Conesa.

  12. Substitution, Pontevedra CF. Yelko Pino replaces Alain Ribeiro.

  13. Substitution, UD Ourense. Justino Barbosa replaces Osián Vázquez.

  14. Substitution, UD Ourense. Pablo Parrilla replaces Viti.

  15. Substitution, Pontevedra CF. Ander Vidorreta replaces Marcos Denia.

  16. Substitution, Pontevedra CF. Brais Abelenda replaces Juanra.

  17. Substitution, Pontevedra CF. Luisao Macías replaces João Resende.

  18. Substitution, UD Ourense. Lucas Puime replaces Rufo.

  19. Substitution, UD Ourense. Samu Pardo replaces Santi Prado.

  20. Samu Pardo (UD Ourense) is shown the yellow card for a bad foul.

  21. Justino Barbosa (UD Ourense) is shown the yellow card for a bad foul.

  22. Substitution, UD Ourense. Victor Gamarra replaces Migui.

  23. Fourth official has announced 6 minutes of added time.

  24. Goal! UD Ourense 1, Pontevedra CF 1. Álex Comparada (Pontevedra CF) right footed shot from the centre of the box to the centre of the goal.

  25. Second Half ends, UD Ourense 1, Pontevedra CF 1.

  26. First Half Extra Time begins UD Ourense 1, Pontevedra CF 1.

  27. Substitution, UD Ourense. Varo replaces Santi de Prado.

  28. Álex González (Pontevedra CF) is shown the yellow card for a bad foul.

  29. Varo (UD Ourense) is shown the yellow card for a bad foul.

  30. Fourth official has announced 1 minutes of added time.

  31. First Half Extra Time ends, UD Ourense 1, Pontevedra CF 1.

  32. Second Half Extra Time begins UD Ourense 1, Pontevedra CF 1.

  33. Substitution, Pontevedra CF. Dani Selma replaces Álex Comparada.

  34. Brais Abelenda (Pontevedra CF) is shown the yellow card for a bad foul.

  35. Fourth official has announced 1 minutes of added time.

  36. Second Half Extra Time ends, UD Ourense 1, Pontevedra CF 1.

  37. Penalty Shootout begins UD Ourense 1, Pontevedra CF 1.

  38. Penalty saved. Pablo Parrilla (UD Ourense) right footed shot saved in the centre of the goal.

  39. Goal! UD Ourense 1, Pontevedra CF 1(1). Brais Abelenda (Pontevedra CF) converts the penalty with a right footed shot to the centre of the goal.

  40. Penalty missed. Lucas Puime (UD Ourense) right footed shot is close, but misses to the left.

  41. Goal! UD Ourense 1, Pontevedra CF 1(2). Ander Vidorreta (Pontevedra CF) converts the penalty with a right footed shot to the high centre of the goal.

  42. Penalty missed. Manu Núñez (UD Ourense) right footed shot is close, but misses to the left.

  43. Goal! UD Ourense 1, Pontevedra CF 1(3). Dani Selma (Pontevedra CF) converts the penalty with a left footed shot to the high centre of the goal.

  44. Penalty Shootout ends, UD Ourense 1, Pontevedra CF 1(3).

  45. Match ends, UD Ourense 1, Pontevedra CF 1(3).

Geçmiş karşılaşmalar

Geçmiş karşılaşma kaydı sağlanmıyor.

Takımların son maçları

UD Ourense

Pontevedra

E · Mallorca2-0
E · Levante4-1
E · Villarreal1-0
E · Mallorca3-0
E · Getafe1-0

E: Ev sahibi · D: Deplasman. Bu kayıtlar birden fazla turnuvayı kapsayabilir.

ESPN · Saatler Türkiye saatiyle. Sağlayıcının sunduğu sıfır değerler korunur; eksik alanlar “—” ile gösterilir. Veri kapsamı maç ve turnuvaya göre değişir.

🍪
Site işlevleri, tercihlerin hatırlanması, istatistik ve reklam hizmetleri için çerez ve benzeri kayıtlar kullanılır. Ayrıntılar Çerez Politikamızda. “Anladım” düğmesi bu bildirimi kapatır; analitik ve reklam izinlerini ayrı yönetmez.