Real Madrid – Villarreal
Takım istatistikleri
Maç verileriBu karşılaşmanın takım istatistikleri henüz sağlanmıyor.
Kadrolar ve oyuncu performansı
İlk 11 ve yedeklerReal Madrid
3-5-2#4Rocío GálvezCenter Left Defender · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#5Ivana AndrésCenter Right Defender · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#6Sandie TolettiCenter Left Midfielder · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#11Caroline WeirCenter Right Midfielder · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#8Maite OrozAttacking Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#22Athenea del CastilloRight Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#19Linda CaicedoCenter Left Forward · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#16Caroline MollerCenter Right Forward · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#3Teresa AbelleiraSubstitute · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#23Sofie SvavaSubstitute · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#2Kenti RoblesSubstitute · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#10Esther GonzálezSubstitute · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
Villarreal
5-3-2#4Irene MiguélezCenter Defender · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#3Cristina CubedoCenter Left Defender · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#22Lara MataCenter Right Defender · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#14Nerea PérezRight Back · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#18Paola SoldevilaCenter Midfielder · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#12María LlompartCenter Right Midfielder · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#9Sheila GuijarroCenter Left Forward · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#10Fatoumata KantehCenter Right Forward · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#5Yenifer GiménezSubstitute · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#7Belén MartínezSubstitute · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#17Teresa MoratóSubstitute · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#27Vera RicoSubstitute · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
Maç olayları
- Sarı kartIrene Miguélez
- GolPaola Soldevila0–1
- Sarı kartCaroline Moller
- Sarı kartFrancisca Lara
- GolCaroline Weir1–1
Tüm maç olaylarını göster (14)
- Oyuncu değişikliğiTeresa Abelleira · Maite Oroz
- Oyuncu değişikliğiYenifer Giménez · Irene Miguélez
- GolCaroline Weir2–1
- Oyuncu değişikliğiTeresa Morató · Fatoumata Kanteh
- Oyuncu değişikliğiSofie Svava · Caroline Moller
- Oyuncu değişikliğiBelén Martínez · Nerea Pérez
- Oyuncu değişikliğiEsther González · Athenea del Castillo
- Oyuncu değişikliğiVera Rico · Sheila Guijarro
- Oyuncu değişikliğiKenti Robles · Rocío Gálvez
ESPN maç anlatımı · Kaynak dilinde
Lineups are announced and players are warming up.
First Half begins.
Attempt blocked. María Llompart (Villarreal Femenino) right footed shot from the centre of the box is blocked. Assisted by Cienfu.
Fatoumata Kanteh (Villarreal Femenino) wins a free kick in the attacking half.
Foul by Ivana Andrés (Real Madrid Femenino).
Foul by Irene Miguélez (Villarreal Femenino).
Linda Caicedo (Real Madrid Femenino) wins a free kick in the attacking half.
Foul by Irene Miguélez (Villarreal Femenino).
Linda Caicedo (Real Madrid Femenino) wins a free kick on the left wing.
Irene Miguélez (Villarreal Femenino) is shown the yellow card for a bad foul.
Offside, Villarreal Femenino. Cienfu tries a through ball, but Fatoumata Kanteh is caught offside.
Foul by Lara Mata (Villarreal Femenino).
Linda Caicedo (Real Madrid Femenino) wins a free kick in the attacking half.
Attempt missed. Linda Caicedo (Real Madrid Femenino) right footed shot from outside the box is high and wide to the right following a set piece situation.
Goal! Real Madrid Femenino 0, Villarreal Femenino 1. Paola Soldevila (Villarreal Femenino) left footed shot from very close range to the bottom left corner. Assisted by Fatoumata Kanteh with a cross.
Foul by Caroline Møller (Real Madrid Femenino).
Paola Soldevila (Villarreal Femenino) wins a free kick in the defensive half.
Caroline Møller (Real Madrid Femenino) is shown the yellow card for a bad foul.
Foul by Paola Soldevila (Villarreal Femenino).
Sandie Toletti (Real Madrid Femenino) wins a free kick in the defensive half.
Attempt blocked. Olga Carmona (Real Madrid Femenino) left footed shot from the left side of the box is blocked. Assisted by Caroline Weir.
Foul by Cienfu (Villarreal Femenino).
Maite Oroz (Real Madrid Femenino) wins a free kick in the attacking half.
Athenea del Castillo (Real Madrid Femenino) wins a free kick on the right wing.
Foul by Francisca Lara (Villarreal Femenino).
Francisca Lara (Villarreal Femenino) is shown the yellow card for a bad foul.
Offside, Villarreal Femenino. Francisca Lara tries a through ball, but Sheila Guijarro is caught offside.
Foul by Irene Miguélez (Villarreal Femenino).
Sandie Toletti (Real Madrid Femenino) wins a free kick in the attacking half.
Attempt missed. María Llompart (Villarreal Femenino) right footed shot from outside the box misses to the right. Assisted by Irene Miguélez.
Offside, Villarreal Femenino. Sheila Guijarro tries a through ball, but Fatoumata Kanteh is caught offside.
Goal! Real Madrid Femenino 1, Villarreal Femenino 1. Caroline Weir (Real Madrid Femenino) left footed shot from the centre of the box to the bottom left corner. Assisted by Athenea del Castillo.
Delay in match because of an injury Carmen Carbonell (Villarreal Femenino).
Delay over. They are ready to continue.
Offside, Villarreal Femenino. Nerea Pérez tries a through ball, but Sheila Guijarro is caught offside.
First Half ends, Real Madrid Femenino 1, Villarreal Femenino 1.
Second Half begins Real Madrid Femenino 1, Villarreal Femenino 1.
Substitution, Real Madrid Femenino. Teresa Abelleira replaces Maite Oroz.
Substitution, Villarreal Femenino. Yenifer Giménez replaces Irene Miguélez.
Attempt missed. Caroline Weir (Real Madrid Femenino) left footed shot from outside the box is close, but misses the top left corner. Assisted by Teresa Abelleira.
Foul by Athenea del Castillo (Real Madrid Femenino).
María Llompart (Villarreal Femenino) wins a free kick on the left wing.
Offside, Real Madrid Femenino. Ivana Andrés tries a through ball, but Caroline Møller is caught offside.
Attempt blocked. Caroline Weir (Real Madrid Femenino) left footed shot from the centre of the box is blocked.
Foul by Kathellen (Real Madrid Femenino).
Sheila Guijarro (Villarreal Femenino) wins a free kick in the defensive half.
Foul by Yenifer Giménez (Villarreal Femenino).
Linda Caicedo (Real Madrid Femenino) wins a free kick in the defensive half.
Goal! Real Madrid Femenino 2, Villarreal Femenino 1. Caroline Weir (Real Madrid Femenino) left footed shot from the right side of the six yard box to the centre of the goal. Assisted by Sandie Toletti.
Attempt blocked. Caroline Møller (Real Madrid Femenino) right footed shot from the centre of the box is blocked. Assisted by Caroline Weir.
Corner, Real Madrid Femenino. Conceded by Francisca Lara.
Attempt blocked. Linda Caicedo (Real Madrid Femenino) right footed shot from the left side of the box is blocked. Assisted by Rocío Gálvez.
Fatoumata Kanteh (Villarreal Femenino) wins a free kick in the defensive half.
Foul by Ivana Andrés (Real Madrid Femenino).
Foul by Olga Carmona (Real Madrid Femenino).
Nerea Pérez (Villarreal Femenino) wins a free kick on the right wing.
Substitution, Villarreal Femenino. Teresa Morató replaces Fatoumata Kanteh.
Foul by Sheila Guijarro (Villarreal Femenino).
Olga Carmona (Real Madrid Femenino) wins a free kick in the defensive half.
Foul by Nerea Pérez (Villarreal Femenino).
Teresa Abelleira (Real Madrid Femenino) wins a free kick in the defensive half.
Corner, Real Madrid Femenino. Conceded by Francisca Lara.
Corner, Real Madrid Femenino. Conceded by Francisca Lara.
Substitution, Real Madrid Femenino. Sofie Svava replaces Caroline Møller.
Delay in match because of an injury Cristina Cubedo (Villarreal Femenino).
Attempt missed. Sheila Guijarro (Villarreal Femenino) left footed shot from outside the box is just a bit too high. Assisted by Yenifer Giménez.
Delay over. They are ready to continue.
Foul by Teresa Abelleira (Real Madrid Femenino).
María Llompart (Villarreal Femenino) wins a free kick on the right wing.
Substitution, Villarreal Femenino. Belén Martínez replaces Nerea Pérez.
Corner, Villarreal Femenino. Conceded by Rocío Gálvez.
Attempt missed. Cienfu (Villarreal Femenino) right footed shot from outside the box is high and wide to the right. Assisted by María Llompart.
Substitution, Real Madrid Femenino. Esther González replaces Athenea del Castillo.
Offside, Villarreal Femenino. Cienfu tries a through ball, but Belén Martínez is caught offside.
Substitution, Villarreal Femenino. Vera Rico replaces Sheila Guijarro.
Substitution, Real Madrid Femenino. Kenti Robles replaces Rocío Gálvez.
Corner, Real Madrid Femenino. Conceded by Yenifer Giménez.
Foul by Esther González (Real Madrid Femenino).
María Llompart (Villarreal Femenino) wins a free kick in the defensive half.
Belén Martínez (Villarreal Femenino) wins a free kick on the right wing.
Foul by Sofie Svava (Real Madrid Femenino).
Foul by Vera Rico (Villarreal Femenino).
Kathellen (Real Madrid Femenino) wins a free kick in the defensive half.
Corner, Real Madrid Femenino. Conceded by Lara Mata.
Second Half ends, Real Madrid Femenino 2, Villarreal Femenino 1.
Match ends, Real Madrid Femenino 2, Villarreal Femenino 1.
Geçmiş karşılaşmalar
Takımların son maçları
Real Madrid
E: Ev sahibi · D: Deplasman. Bu kayıtlar birden fazla turnuvayı kapsayabilir.
Lig puan tablosu
| # | Takım | O | G | B | M | Av. | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 5 | 5 | 0 | 0 | +19 | 15 |
| 2 | Real Madrid | 5 | 4 | 1 | 0 | +7 | 13 |
| 3 | Madrid CFF | 5 | 4 | 0 | 1 | +2 | 12 |
| 4 | Athletic Club | 5 | 3 | 1 | 1 | +3 | 10 |
| 5 | Eibar | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 | 10 |
| 6 | FC Badalona | 5 | 2 | 1 | 2 | +1 | 7 |
| 7 | Dux Logroño | 5 | 2 | 0 | 3 | -1 | 6 |
| 8 | Atlético Madrid | 5 | 2 | 0 | 3 | -2 | 6 |
| 9 | Sevilla | 5 | 2 | 0 | 3 | -3 | 6 |
| 10 | Granada | 5 | 2 | 0 | 3 | -4 | 6 |
| 11 | Alavés | 5 | 2 | 0 | 3 | -5 | 6 |
| 12 | Espanyol | 5 | 1 | 2 | 2 | +2 | 5 |
| 13 | Deportivo | 5 | 1 | 2 | 2 | 0 | 5 |
| 14 | CD Tenerife | 5 | 1 | 2 | 2 | -6 | 5 |
| 15 | Real Sociedad | 5 | 0 | 2 | 3 | -5 | 2 |
| 16 | Valencia | 5 | 0 | 0 | 5 | -8 | 0 |
Sağlayıcının güncel lig tablosudur; maçın oynandığı tarihteki sıralama olmayabilir.
ESPN · Saatler Türkiye saatiyle. Sağlayıcının sunduğu sıfır değerler korunur; eksik alanlar “—” ile gösterilir. Veri kapsamı maç ve turnuvaya göre değişir.