St. Pauli – MSV Duisburg
Takım istatistikleri
Maç verileriBu karşılaşmanın takım istatistikleri henüz sağlanmıyor.
Kadrolar ve oyuncu performansı
İlk 11 ve yedeklerSt. Pauli
4-2-3-1#4Philipp ZiereisCenter Left Defender · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#3Lasse SobiechCenter Right Defender · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#10Christopher BuchtmannAttacking Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#11Marc RzatkowskiRight Midfielder · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#8Jeremy DudziakAttacking Midfielder Left · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#28Waldemar SobotaAttacking Midfielder Right · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#12John VerhoekSubstitute · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#9Fafà PicaultSubstitute · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#29Sebastian MaierSubstitute · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
MSV Duisburg
4-2-3-1#5Branimir BajicCenter Left Defender · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#25Thomas MeißnerCenter Right Defender · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#6Martin DauschAttacking Midfielder · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#23James HollandLeft Midfielder · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#14Tim AlbutatRight Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#33Kevin ScheidhauerForvet · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#28Steffen BohlAttacking Midfielder Left · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#16Andreas WiegelAttacking Midfielder Right · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#4Dustin BomheuerSubstitute · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#11Stanislav IljutcenkoSubstitute · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#10Kingsley OnuegbuSubstitute · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
Maç olayları
- Sarı kartPhilipp Ziereis
- Sarı kartJames Holland
- Oyuncu değişikliğiDustin Bomheuer · Branimir Bajic
- Oyuncu değişikliğiFafà Picault · Jeremy Dudziak
- Oyuncu değişikliğiSebastian Maier · Christopher Buchtmann
Tüm maç olaylarını göster (14)
- Penaltı golüLasse Sobiech1–0
- Oyuncu değişikliğiStanislav Iljutcenko · Tim Albutat
- Oyuncu değişikliğiKingsley Onuegbu · Kevin Scheidhauer
- Sarı kartMarc Rzatkowski
- Oyuncu değişikliğiJohn Verhoek · Waldemar Sobota
- Sarı kartKevin Wolze
- GolSebastian Maier2–0
- Sarı kartSteffen Bohl
- Sarı kartThomas Meißner
ESPN maç anlatımı · Kaynak dilinde
Philipp Ziereis (FC St. Pauli Hamburg) is shown the yellow card for a bad foul.
James Holland (MSV Duisburg) is shown the yellow card for a bad foul.
Substitution, MSV Duisburg. Dustin Bomheuer replaces Branimir Bajic because of an injury.
Substitution, FC St. Pauli Hamburg. Fabrice-Jean Picault replaces Jeremy Dudziak.
Substitution, FC St. Pauli Hamburg. Sebastian Maier replaces Christopher Buchtmann.
Goal! FC St. Pauli Hamburg 1, MSV Duisburg 0. Lasse Sobiech (FC St. Pauli Hamburg) converts the penalty with a right footed shot to the top right corner.
Substitution, MSV Duisburg. Stanislav Iljutcenko replaces Tim Albutat.
Substitution, MSV Duisburg. Kingsley Onuegbu replaces Kevin Scheidhauer.
Marc Rzatkowski (FC St. Pauli Hamburg) is shown the yellow card for a bad foul.
Substitution, FC St. Pauli Hamburg. John Verhoek replaces Waldemar Sobota.
Kevin Wolze (MSV Duisburg) is shown the yellow card.
Goal! FC St. Pauli Hamburg 2, MSV Duisburg 0. Sebastian Maier (FC St. Pauli Hamburg) right footed shot from outside the box to the top right corner. Assisted by Fabrice-Jean Picault.
Steffen Bohl (MSV Duisburg) is shown the yellow card.
Thomas Meißner (MSV Duisburg) is shown the yellow card for a bad foul.
Geçmiş karşılaşmalar
Takımların son maçları
St. Pauli
E: Ev sahibi · D: Deplasman. Bu kayıtlar birden fazla turnuvayı kapsayabilir.
Lig puan tablosu
| # | Takım | O | G | B | M | Av. | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hertha Berlin | 6 | 6 | 0 | 0 | +10 | 18 |
| 2 | 1. FC Nürnberg | 6 | 5 | 1 | 0 | +10 | 16 |
| 3 | 1. FC Heidenheim 1846 | 6 | 4 | 1 | 1 | +2 | 13 |
| 4 | VfL Wolfsburg | 6 | 3 | 2 | 1 | +7 | 11 |
| 5 | Kaiserslautern | 6 | 3 | 2 | 1 | +2 | 11 |
| 6 | 1. FC Magdeburg | 6 | 3 | 1 | 2 | +2 | 10 |
| 7 | Energie Cottbus | 6 | 2 | 2 | 2 | +1 | 8 |
| 8 | St. Pauli | 6 | 1 | 4 | 1 | 0 | 7 |
| 9 | VfL Bochum | 6 | 2 | 1 | 3 | -1 | 7 |
| 10 | Hannover 96 | 6 | 2 | 1 | 3 | -2 | 7 |
| 11 | VfL Osnabruck | 6 | 2 | 1 | 3 | -3 | 7 |
| 12 | SpVgg Greuther Fürth | 6 | 1 | 3 | 2 | -2 | 6 |
| 13 | Arminia Bielefeld | 6 | 1 | 2 | 3 | -2 | 5 |
| 14 | Karlsruher SC | 6 | 1 | 2 | 3 | -6 | 5 |
| 15 | TSV Eintracht Braunschweig | 6 | 1 | 1 | 4 | -1 | 4 |
| 16 | Holstein Kiel | 6 | 0 | 4 | 2 | -3 | 4 |
| 17 | Dynamo Dresden | 6 | 1 | 1 | 4 | -6 | 4 |
| 18 | SV Darmstadt 98 | 6 | 1 | 1 | 4 | -8 | 4 |
Sağlayıcının güncel lig tablosudur; maçın oynandığı tarihteki sıralama olmayabilir.
ESPN · Saatler Türkiye saatiyle. Sağlayıcının sunduğu sıfır değerler korunur; eksik alanlar “—” ile gösterilir. Veri kapsamı maç ve turnuvaya göre değişir.