Jong FC Volendam – Kozakken Boys
Limited Audience
Takım istatistikleri
Maç verileriBu karşılaşmanın takım istatistikleri henüz sağlanmıyor.
Kadrolar ve oyuncu performansı
İlk 11 ve yedeklerJong FC Volendam
4-3-3#4Jay KoorndijkCenter Left Defender · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#3Sjors KramerCenter Right Defender · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#19Mike EerdhuijzenLeft Back · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#2John HiltonRight Back · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#10Jim BeersCenter Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#8Younes TahaLeft Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#6Samir Ben SallamRight Midfielder · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#7Leon MaloneyRight Forward · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#5Jozhua VertrouwdSubstitute · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#15Milan De HaanSubstitute · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#14Imran NazihSubstitute · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#12Rob TolfreySubstitute · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#17Jordi BlomSubstitute · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
Kozakken Boys
4-4-2#22Jeffrey van NulandCenter Left Defender · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#4Stephen WarmoltsCenter Right Defender · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#35Rochdi AchentehLeft Back · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#8Yasin OujaCenter Left Midfielder · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#12Gwaeron StoutCenter Right Midfielder · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#5Gino CreutzburgLeft Midfielder · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#17Elvio van OverbeekRight Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#27Thomas MarijnissenCenter Left Forward · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#9Tarik FagrachCenter Right Forward · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#11Leandro ResidaSubstitute · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#14Sven Van IngenSubstitute · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#19Johnny LommersSubstitute · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#25Lars HuttenSubstitute · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#10Daniel Da Silva MendesSubstitute · Yedek
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
Maç olayları
- GolLeon Maloney1–0
- GolJim Beers2–0
- Sarı kartFrenk Keukens
- Oyuncu değişikliğiJohnny Lommers · Elvio van Overbeek
- Oyuncu değişikliğiJordi Blom · Leon Maloney
Tüm maç olaylarını göster (16)
- Oyuncu değişikliğiJozhua Vertrouwd · Mike Eerdhuijzen
- Sarı kartTayrell Wouter
- Sarı kartStephen Warmolts
- Oyuncu değişikliğiLars Hutten · Tarik Fagrach
- Oyuncu değişikliğiMilan De Haan · Jim Beers
- Oyuncu değişikliğiRob Tolfrey · John Hilton
- GolKoen Blommestijn3–0
- Oyuncu değişikliğiSven Van Ingen · Rochdi Achenteh
- Oyuncu değişikliğiLeandro Resida · Thomas Marijnissen
- Oyuncu değişikliğiImran Nazih · Younes Taha
- Sarı kartImran Nazih
ESPN maç anlatımı · Kaynak dilinde
Lineups are announced and players are warming up.
First Half begins.
Goal! Jong FC Volendam 1, Kozakken Boys 0. Leon Harry Maloney (Jong FC Volendam) right footed shot from the centre of the box to the high centre of the goal. Assisted by Jim Beers.
First Half ends, Jong FC Volendam 1, Kozakken Boys 0.
Second Half begins Jong FC Volendam 1, Kozakken Boys 0.
Goal! Jong FC Volendam 2, Kozakken Boys 0. Jim Beers (Jong FC Volendam) left footed shot from the centre of the box to the high centre of the goal.
Frenk Keukens (Kozakken Boys) is shown the yellow card.
Substitution, Kozakken Boys. Johnny Lommers replaces Elvio van Overbeek.
Substitution, Jong FC Volendam. Jordi Blom replaces Leon Harry Maloney.
Substitution, Jong FC Volendam. Jozhua Vertrouwd replaces Mike Eerdhuijzen.
Stephen Warmolts (Kozakken Boys) is shown the yellow card.
Tayrell Wouter (Jong FC Volendam) is shown the yellow card.
Substitution, Kozakken Boys. Lars Hutten replaces Tarik Fagrach.
Substitution, Jong FC Volendam. Milan de Haan replaces Jim Beers.
Substitution, Jong FC Volendam. Rob Tol replaces John Hilton.
Goal! Jong FC Volendam 3, Kozakken Boys 0. Koen Blommestijn (Jong FC Volendam) right footed shot from the centre of the box to the high centre of the goal. Assisted by Younes Taha El Idrissi.
Substitution, Kozakken Boys. Leandro Resida replaces Thomas Marijnissen.
Substitution, Kozakken Boys. Sven van Ingen replaces Rochdi Achenteh.
Substitution, Jong FC Volendam. Imran Nazih replaces Younes Taha El Idrissi.
Imran Nazih (Jong FC Volendam) is shown the yellow card.
Second Half ends, Jong FC Volendam 3, Kozakken Boys 0.
Match ends, Jong FC Volendam 3, Kozakken Boys 0.
Geçmiş karşılaşmalar
Geçmiş karşılaşma kaydı sağlanmıyor.
Takımların son maçları
Jong FC Volendam
E: Ev sahibi · D: Deplasman. Bu kayıtlar birden fazla turnuvayı kapsayabilir.
Lig puan tablosu
| # | Takım | O | G | B | M | Av. | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Quick Boys | 34 | 19 | 10 | 5 | +34 | 66 |
| 2 | De Treffers | 34 | 18 | 9 | 7 | +27 | 63 |
| 3 | HSV Hoek | 34 | 19 | 6 | 9 | +23 | 63 |
| 4 | Rijnsburgse Boys | 34 | 16 | 8 | 10 | +21 | 56 |
| 5 | HHC Hardenberg | 34 | 17 | 5 | 12 | +14 | 56 |
| 6 | Spakenburg | 34 | 16 | 8 | 10 | +12 | 56 |
| 7 | VV Katwijk | 34 | 15 | 7 | 12 | +5 | 52 |
| 8 | Jong Almere City | 34 | 15 | 5 | 14 | +8 | 50 |
| 9 | Kozakken Boys | 34 | 13 | 8 | 13 | -8 | 47 |
| 10 | Jong Sparta Rotterdam | 34 | 12 | 9 | 13 | -2 | 45 |
| 11 | AFC | 34 | 12 | 9 | 13 | -8 | 45 |
| 12 | BVV Barendrecht | 34 | 13 | 4 | 17 | -22 | 43 |
| 13 | RKAV Volendam | 34 | 13 | 3 | 18 | -12 | 42 |
| 14 | GVVV | 34 | 12 | 6 | 16 | -15 | 42 |
| 15 | Koninklijke HFC | 34 | 12 | 3 | 19 | -16 | 39 |
| 16 | IJsselmeervogels | 34 | 9 | 4 | 21 | -19 | 31 |
| 17 | Excelsior Maassluis | 34 | 8 | 7 | 19 | -19 | 31 |
| 18 | ACV | 34 | 7 | 9 | 18 | -23 | 30 |
Sağlayıcının güncel lig tablosudur; maçın oynandığı tarihteki sıralama olmayabilir.
ESPN · Saatler Türkiye saatiyle. Sağlayıcının sunduğu sıfır değerler korunur; eksik alanlar “—” ile gösterilir. Veri kapsamı maç ve turnuvaya göre değişir.