Haber, bilgi ve keşif.
PİYASA ÖZETİ
Veriler güncel olarak yüklendi.
İspanya La Liga 2

Eibar – Real Sociedad

Eibar
Maç sonu0 – 2Ipurua
Real Sociedad
1. devre: 0–12. devre: 0–1

Takım istatistikleri

Maç verileri

Bu karşılaşmanın takım istatistikleri henüz sağlanmıyor.

Kadrolar ve oyuncu performansı

İlk 11 ve yedekler

Eibar

3-5-2
#13María MirallesKaleci · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#20JujubaCenter Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#17Noko MatlouCenter Left Defender · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#18Elba VergésCenter Right Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#9Esperanza PizarroCenter Left Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#7Arene AltonagaCenter Right Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#14Honoka YoneiAttacking Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#23Eider AranaLeft Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#21Annelie LeitnerRight Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#8Ane CamposCenter Left Forward · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#11CaminoCenter Right Forward · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#25Amaia PeñaSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#2PuyiSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#6Bernadette AmaniSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#24Eva Van DeursenSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#19Hapsatou DialloSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#30Nati CanoSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#1Noelia GarcíaSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#4Carla AndrésSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#3Zaira FloresSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#15Andrea AlvarezSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#5Andrea SierraSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

Real Sociedad

4-3-3
#1Elene LeteKaleci · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#2Manuela VanegasCenter Left Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#3Ana TejadaCenter Right Defender · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#23Alejandra BernabeLeft Back · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#21Emma RamírezRight Back · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#5Iris ArnaizCenter Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#8Andreia JacintoLeft Midfielder · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#19Lorena NavarroRight Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#9Sanni FranssiForvet · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#10Nerea EizagirreLeft Forward · İlk 11Oyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#20Synne JensenRight Forward · İlk 11 · Oyundan çıktıOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#14Izarne SarasolaSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#4Nahia AparicioSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#17Jacqueline OwusuSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#11Cecilia MarcosSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#18Mirari UriaSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#7Amaiur SarriegiSubstitute · Yedek · Oyuna girdiOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#33Alazne EstensoroSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

#6Ane EtxezarretaSubstitute · YedekOyuncu profili ↗

Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.

Maç olayları

  1. Oyuncu değişikliğiAndrea Sierra · Noko Matlou
  2. Sarı kartArene Altonaga
  3. Oyuncu değişikliğiAmaiur Sarriegi · Lorena Navarro
Tüm maç olaylarını göster (12)
  1. Oyuncu değişikliğiNahia Aparicio · Iris Arnaiz
  2. Oyuncu değişikliğiAndrea Alvarez · Camino
  3. Oyuncu değişikliğiMirari Uria · Sanni Franssi
  4. Oyuncu değişikliğiEva Van Deursen · Arene Altonaga
  5. Oyuncu değişikliğiCecilia Marcos · Synne Jensen
  6. Oyuncu değişikliğiZaira Flores · Honoka Yonei
  7. Oyuncu değişikliğiCarla Andrés · Annelie Leitner
ESPN maç anlatımı · Kaynak dilinde
  1. Lineups are announced and players are warming up.

  2. First Half begins.

  3. Ane Campos (Eibar Femenino) wins a free kick in the defensive half.

  4. Foul by Synne Jensen (Real Sociedad Femenino).

  5. Delay in match (Real Sociedad Femenino).

  6. Delay over. They are ready to continue.

  7. Goal! Eibar Femenino 0, Real Sociedad Femenino 1. Sanni Franssi (Real Sociedad Femenino) right footed shot from the right side of the box to the centre of the goal. Assisted by Synne Jensen following a fast break.

  8. Attempt blocked. Synne Jensen (Real Sociedad Femenino) left footed shot from outside the box is blocked.

  9. Offside, Real Sociedad Femenino. Alejandra Bernabé is caught offside.

  10. Attempt blocked. Honoka Yonei (Eibar Femenino) right footed shot from outside the box is blocked. Assisted by Eider Arana.

  11. Attempt saved. Honoka Yonei (Eibar Femenino) right footed shot from outside the box is saved in the top centre of the goal. Assisted by Ane Campos.

  12. Foul by Alejandra Bernabé (Real Sociedad Femenino).

  13. Jujuba Cardozo (Eibar Femenino) wins a free kick in the defensive half.

  14. Attempt missed. Laura Camino (Eibar Femenino) left footed shot from outside the box is high and wide to the left. Assisted by Ane Campos.

  15. Delay in match because of an injury Ana Tejada (Real Sociedad Femenino).

  16. Delay over. They are ready to continue.

  17. Attempt saved. Synne Jensen (Real Sociedad Femenino) left footed shot from the centre of the box is saved in the centre of the goal. Assisted by Sanni Franssi.

  18. Foul by Arene Altonaga (Eibar Femenino).

  19. Iris Arnaiz (Real Sociedad Femenino) wins a free kick in the defensive half.

  20. Foul by Ane Campos (Eibar Femenino).

  21. Iris Arnaiz (Real Sociedad Femenino) wins a free kick in the defensive half.

  22. Attempt missed. Laura Camino (Eibar Femenino) right footed shot from the right side of the box misses to the left. Assisted by Elba Vergés.

  23. Offside, Eibar Femenino. Ane Campos is caught offside.

  24. Elba Vergés (Eibar Femenino) hits the right post with a header from the centre of the box. Assisted by Esperanza Pizarro with a cross.

  25. Offside, Eibar Femenino. Ane Campos is caught offside.

  26. Attempt missed. Elba Vergés (Eibar Femenino) right footed shot from outside the box is close, but misses to the right. Assisted by Ane Campos.

  27. Foul by Elba Vergés (Eibar Femenino).

  28. Sanni Franssi (Real Sociedad Femenino) wins a free kick in the defensive half.

  29. Arene Altonaga (Eibar Femenino) wins a free kick in the defensive half.

  30. Foul by Nerea Eizagirre (Real Sociedad Femenino).

  31. Attempt missed. Jujuba Cardozo (Eibar Femenino) header from the centre of the box is high and wide to the right. Assisted by Eider Arana with a cross.

  32. Foul by Jujuba Cardozo (Eibar Femenino).

  33. Nerea Eizagirre (Real Sociedad Femenino) wins a free kick in the defensive half.

  34. Foul by Lorena Navarro (Real Sociedad Femenino).

  35. Laura Camino (Eibar Femenino) wins a free kick in the defensive half.

  36. Alejandra Bernabé (Real Sociedad Femenino) wins a free kick in the defensive half.

  37. Foul by Ane Campos (Eibar Femenino).

  38. First Half ends, Eibar Femenino 0, Real Sociedad Femenino 1.

  39. Second Half begins Eibar Femenino 0, Real Sociedad Femenino 1.

  40. Substitution, Eibar Femenino. Andrea Sierra replaces Noko Matlou.

  41. Attempt missed. Laura Camino (Eibar Femenino) right footed shot from outside the box is too high. Assisted by Esperanza Pizarro.

  42. Ane Campos (Eibar Femenino) wins a free kick in the defensive half.

  43. Foul by Manuela Vanegas (Real Sociedad Femenino).

  44. Attempt missed. Sanni Franssi (Real Sociedad Femenino) left footed shot from the centre of the box is close, but misses to the right.

  45. Andreia Jacinto (Real Sociedad Femenino) wins a free kick in the defensive half.

  46. Foul by Arene Altonaga (Eibar Femenino).

  47. Arene Altonaga (Eibar Femenino) is shown the yellow card for a bad foul.

  48. Foul by Lorena Navarro (Real Sociedad Femenino).

  49. Honoka Yonei (Eibar Femenino) wins a free kick in the attacking half.

  50. Andreia Jacinto (Real Sociedad Femenino) wins a free kick in the defensive half.

  51. Foul by Ane Campos (Eibar Femenino).

  52. Attempt saved. Laura Camino (Eibar Femenino) header from the centre of the box is saved in the top centre of the goal.

  53. Corner, Eibar Femenino. Conceded by Alejandra Bernabé.

  54. Attempt blocked. Elba Vergés (Eibar Femenino) right footed shot from the right side of the box is blocked. Assisted by Esperanza Pizarro with a cross.

  55. Attempt blocked. Andrea Sierra (Eibar Femenino) right footed shot from outside the box is blocked.

  56. Goal! Eibar Femenino 0, Real Sociedad Femenino 2. Sanni Franssi (Real Sociedad Femenino) right footed shot from the centre of the box to the bottom right corner. Assisted by Synne Jensen following a fast break.

  57. Substitution, Real Sociedad Femenino. Amaiur Sarriegi replaces Lorena Navarro.

  58. Substitution, Real Sociedad Femenino. Nahia Aparicio replaces Iris Arnaiz.

  59. Substitution, Eibar Femenino. Andrea Álvarez replaces Laura Camino.

  60. Attempt missed. Andrea Sierra (Eibar Femenino) right footed shot from outside the box is too high. Assisted by Arene Altonaga.

  61. Amaiur Sarriegi (Real Sociedad Femenino) wins a free kick in the defensive half.

  62. Foul by Elba Vergés (Eibar Femenino).

  63. Substitution, Real Sociedad Femenino. Mirari Uria replaces Sanni Franssi.

  64. Attempt saved. Amaiur Sarriegi (Real Sociedad Femenino) right footed shot from the left side of the six yard box is saved in the bottom left corner. Assisted by Manuela Vanegas.

  65. Corner, Real Sociedad Femenino. Conceded by María Miralles.

  66. Amaiur Sarriegi (Real Sociedad Femenino) wins a free kick on the left wing.

  67. Foul by Arene Altonaga (Eibar Femenino).

  68. Substitution, Eibar Femenino. Eva van Deursen replaces Arene Altonaga.

  69. Delay in match because of an injury Manuela Vanegas (Real Sociedad Femenino).

  70. Delay over. They are ready to continue.

  71. Offside, Real Sociedad Femenino. Mirari Uria is caught offside.

  72. Substitution, Real Sociedad Femenino. Cecilia Marcos replaces Synne Jensen.

  73. Substitution, Eibar Femenino. Zaira Flores replaces Honoka Yonei.

  74. Substitution, Eibar Femenino. Carla Andrés replaces Annelie Leitner.

  75. Attempt saved. Esperanza Pizarro (Eibar Femenino) header from the centre of the box is saved in the bottom right corner.

  76. Attempt saved. Andrea Álvarez (Eibar Femenino) right footed shot from the right side of the box is saved in the centre of the goal. Assisted by Elba Vergés.

  77. Offside, Eibar Femenino. Andrea Sierra is caught offside.

  78. Second Half ends, Eibar Femenino 0, Real Sociedad Femenino 2.

  79. Match ends, Eibar Femenino 0, Real Sociedad Femenino 2.

Geçmiş karşılaşmalar

Takımların son maçları

Eibar

D · Barcelona5-0↗
E · Real Betis3-2↗
D · Athletic Club2-0↗
E · Valencia1-0↗
D · Sevilla3-0↗

Real Sociedad

D · Atlético Madrid1-1↗
E · Granadilla Tenerife3-3↗
D · Sporting de Huelva4-1↗
D · FC Badalona2-0↗
E · Madrid CFF1-1↗

E: Ev sahibi · D: Deplasman. Bu kayıtlar birden fazla turnuvayı kapsayabilir.

Lig puan tablosu
#TakımOGBMAv.Puan
1Barcelona5500+1915
2Real Madrid5410+713
3Madrid CFF5401+212
4Athletic Club4211+27
5FC Badalona5212+17
6Eibar4211-17
7Atlético Madrid4202-16
8Dux Logroño5203-16
9Sevilla4202-26
10Granada5203-46
11Alavés5203-56
12Espanyol4112+24
13Deportivo411204
14Real Sociedad5023-52
15CD Tenerife4022-72
16Valencia4004-70

Sağlayıcının güncel lig tablosudur; maçın oynandığı tarihteki sıralama olmayabilir.

ESPN · Saatler Türkiye saatiyle. Sağlayıcının sunduğu sıfır değerler korunur; eksik alanlar “—” ile gösterilir. Veri kapsamı maç ve turnuvaya göre değişir.

🍪
Site işlevleri, tercihlerin hatırlanması, istatistik ve reklam hizmetleri için çerez ve benzeri kayıtlar kullanılır. Ayrıntılar Çerez Politikamızda. “Anladım” düğmesi bu bildirimi kapatır; analitik ve reklam izinlerini ayrı yönetmez.