Burton Albion – Rochdale
Takım istatistikleri
Maç verileriBu karşılaşmanın takım istatistikleri henüz sağlanmıyor.
Kadrolar ve oyuncu performansı
İlk 11 ve yedeklerBurton Albion
#5Kyle McFadzeanCenter Defender · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#3Jake BuxtonCenter Left Defender · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#6Ben TurnerCenter Right Defender · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#7Scott FraserCenter Midfielder · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#10Lucas AkinsCenter Left Midfielder · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#4Jamie AllenCenter Right Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#27Liam BoyceCenter Left Forward · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#17Marvin SordellCenter Right Forward · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#12Ben FoxSubstitute · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#11David TempletonSubstitute · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#16Marcus Myers-HarnessSubstitute · Yedek
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
Rochdale
#8Jordan WilliamsCenter Defender · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#4Jimmy McNultyCenter Left Defender · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#6Harrison McGaheyCenter Right Defender · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#17David PerkinsCenter Left Midfielder · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#10Callum CampsCenter Right Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#19Bradden InmanAttacking Midfielder · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#2Joseph RaffertyRight Midfielder · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#40Ian HendersonCenter Left Forward · İlk 11
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#18Aaron WilbrahamCenter Right Forward · İlk 11 · Oyundan çıktı
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#5Ryan DelaneySubstitute · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#9Calvin AndrewSubstitute · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
#15Joe ThompsonSubstitute · Yedek · Oyuna girdi
Oyuncu profili ↗Oyuncu maç istatistikleri henüz sağlanmıyor.
Maç olayları
- Sarı kartJake Buxton
- GolBradden Inman0–1
- GolBradden Inman0–2
- Oyuncu değişikliğiBen Fox · Jake Buxton
- Sarı kartBen Fox
Tüm maç olaylarını göster (11)
- Oyuncu değişikliğiJoe Thompson · Bradden Inman
- GolLiam Boyce1–2
- Oyuncu değişikliğiRyan Delaney · Callum Camps
- Oyuncu değişikliğiCalvin Andrew · Aaron Wilbraham
- Oyuncu değişikliğiDavid Templeton · Jamie Allen
- Sarı kartMatt Done
ESPN maç anlatımı · Kaynak dilinde
Jake Buxton (Burton Albion) is shown the yellow card for a bad foul.
Goal! Burton Albion 0, Rochdale 1. Bradden Inman (Rochdale) right footed shot from the centre of the box to the bottom right corner. Assisted by Aaron Wilbraham.
Goal! Burton Albion 0, Rochdale 2. Bradden Inman (Rochdale) right footed shot from the centre of the box to the bottom right corner. Assisted by Ian Henderson following a fast break.
Substitution, Burton Albion. Ben Fox replaces Jake Buxton.
Ben Fox (Burton Albion) is shown the yellow card for a bad foul.
Substitution, Rochdale. Joe Thompson replaces Bradden Inman.
Goal! Burton Albion 1, Rochdale 2. Liam Boyce (Burton Albion) right footed shot from the centre of the box to the centre of the goal.
Substitution, Rochdale. Ryan Delaney replaces Callum Camps.
Substitution, Rochdale. Calvin Andrew replaces Aaron Wilbraham.
Substitution, Burton Albion. David Templeton replaces Jamie Allen.
Matt Done (Rochdale) is shown the yellow card for a bad foul.
Geçmiş karşılaşmalar
Takımların son maçları
Burton Albion
E: Ev sahibi · D: Deplasman. Bu kayıtlar birden fazla turnuvayı kapsayabilir.
Lig puan tablosu
| # | Takım | O | G | B | M | Av. | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bradford City | 7 | 5 | 0 | 2 | +3 | 15 |
| 2 | Sheffield Wednesday | 7 | 4 | 2 | 1 | +7 | 14 |
| 3 | Plymouth Argyle | 7 | 4 | 1 | 2 | +4 | 13 |
| 4 | Huddersfield Town | 7 | 3 | 3 | 1 | +5 | 12 |
| 5 | Cambridge United | 7 | 3 | 3 | 1 | +2 | 12 |
| 6 | Oxford United | 6 | 3 | 2 | 1 | +6 | 11 |
| 7 | AFC Wimbledon | 7 | 3 | 2 | 2 | -2 | 11 |
| 8 | Reading | 6 | 3 | 1 | 2 | +7 | 10 |
| 9 | Stockport County | 7 | 3 | 1 | 3 | +6 | 10 |
| 10 | Leyton Orient | 7 | 3 | 1 | 3 | +4 | 10 |
| 11 | Stevenage | 7 | 2 | 3 | 2 | +3 | 9 |
| 12 | Burton Albion | 7 | 2 | 3 | 2 | 0 | 9 |
| 13 | Leicester City | 7 | 2 | 3 | 2 | -2 | 9 |
| 14 | Wycombe Wanderers | 7 | 2 | 3 | 2 | -3 | 9 |
| 15 | Blackpool | 7 | 2 | 2 | 3 | 0 | 8 |
| 16 | Luton Town | 7 | 2 | 2 | 3 | -2 | 8 |
| 17 | Mansfield Town | 7 | 2 | 2 | 3 | -3 | 8 |
| 18 | Barnsley | 7 | 2 | 2 | 3 | -5 | 8 |
| 19 | Bromley | 7 | 2 | 2 | 3 | -10 | 8 |
| 20 | Notts County | 7 | 1 | 4 | 2 | -2 | 7 |
| 21 | Doncaster Rovers | 7 | 1 | 3 | 3 | -1 | 6 |
| 22 | Milton Keynes Dons | 7 | 0 | 6 | 1 | -2 | 6 |
| 23 | Peterborough United | 7 | 1 | 2 | 4 | -8 | 5 |
| 24 | Wigan Athletic | 7 | 1 | 1 | 5 | -7 | 4 |
Sağlayıcının güncel lig tablosudur; maçın oynandığı tarihteki sıralama olmayabilir.
ESPN · Saatler Türkiye saatiyle. Sağlayıcının sunduğu sıfır değerler korunur; eksik alanlar “—” ile gösterilir. Veri kapsamı maç ve turnuvaya göre değişir.