#3
Defans
Victor Moreno
31Yaş
183 cmBoy
78 kgKilo
Sezon performansı
2026 · Colombian Primera A25 (2)İlk 11 (sonradan giriş)
2Gol
1Asist
Maç bazında istatistikler
29 maç kaydı| Tarih | Rakip | Skor | Gol | Asist | İsabetli şut | Yapılan faul | Maruz kalınan faul | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.10.2026 | DIndependiente Medellín | 1-0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29.09.2026 | DDeportivo Pereira | 2-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23.09.2026 | EDeportivo Cali | 1-0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| 20.09.2026 | DAlianza FC | 4-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12.09.2026 | EDeportes Tolima | 1-0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 06.09.2026 | EFortaleza CEIF | 2-2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 03.09.2026 | EMillonarios | 3-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30.08.2026 | DAtlético Junior | 1-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 03.08.2026 | EOnce Caldas | 2-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24.05.2026 | DAtlético Junior | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 17.05.2026 | EAtlético Junior | 1-1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 |
| 13.05.2026 | EAmérica de Cali | 4-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10.05.2026 | DAmérica de Cali | 1-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 24.04.2026 | DDeportivo Pasto | 2-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 19.04.2026 | ECúcuta Deportivo | 5-0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 12.04.2026 | DMillonarios | 1-1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 |
| 02.04.2026 | ELlaneros FC | 1-0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 |
| 28.03.2026 | DAtlético Bucaramanga | 2-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 24.03.2026 | EIndependiente Medellín | 2-1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 19.03.2026 | DDeportivo Cali | 1-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 15.03.2026 | EAlianza FC | 1-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23.02.2026 | EAtlético Junior | 2-1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18.02.2026 | DJaguares de Córdoba | 3-1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14.02.2026 | DAmérica de Cali | 1-0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 |
| 08.02.2026 | DFortaleza CEIF | 1-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 01.02.2026 | DBoyacá Chicó FC | 1-0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 29.01.2026 | EDeportivo Pereira | 2-2 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 |
| 26.01.2026 | DOnce Caldas | 1-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19.01.2026 | EÁguilas Doradas | 1-1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 |
E: Ev sahibi · D: Deplasman. Skor ev sahibi–deplasman sırasındadır. Maç kaydının bulunması oyuncunun sahaya çıktığı anlamına gelmez.
Kariyer geçmişi

Tenerife2026-2027 · 1 sezon

Cultural Leonesa2025-2026 · 1 sezon

Independiente Santa Fe2024-Günümüz · 2 sezon

Villarreal B2023-2024 · 1 sezon

Águilas Doradas2023-2024 · 1 sezon
Almazán2022-2023 · 1 sezon

Independiente Medellín2020-2023 · 3 sezon

Alianza FC2019-2020 · 1 sezon

Atlético Huila2018-2019 · 1 sezon
Kulüp ve millî takım kayıtları ESPN kapsamındadır; dönemler transferin kesin gününü göstermez.
Sezon ve turnuva arşivi
14 sezon/turnuva kaydı| Sezon | Turnuva | Maç | İlk 11 | Dakika | Gol | Asist | Sarı | Kırmızı |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Colombian Primera A | 27 | 25 | 2223 | 2 | 1 | 8 | 0 |
| 2026 | Colombian Superliga | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 | Spanish LALIGA 2 | 7 | 7 | 564 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 2025 | Colombian Primera A | 25 | 25 | 2203 | 1 | 1 | 8 | 0 |
| 2025 | Spanish LALIGA 2 | 16 | 8 | 745 | 2 | 0 | 1 | 0 |
| 2024 | Colombian Primera A | 14 | 12 | 1043 | 1 | 0 | 4 | 0 |
| 2023 | Colombian Primera A | 18 | 17 | 1426 | 2 | 1 | 3 | 0 |
| 2023 | CONMEBOL Sudamericana | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 2023 | Spanish LALIGA 2 | 9 | 0 | 154 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 | Colombian Primera A | 47 | 47 | 4114 | 2 | 0 | 8 | 1 |
| 2022 | CONMEBOL Sudamericana | 7 | 7 | 582 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 2021 | Colombian Primera A | 10 | 10 | 881 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| 2020 | Colombian Primera A | 14 | 14 | 1203 | 1 | 0 | 5 | 0 |
| 2019 | Colombian Primera A | 38 | 38 | 3383 | 1 | 0 | 9 | 0 |
| Listelenen kayıtların toplamı | 235 | 213 | 18.791 | 13 | 3 | 51 | 1 | |
Toplamlar yukarıdaki tüm kayıtlara aittir; kulüp, millî takım ve hazırlık maçlarını birlikte kapsayabilir. Eksik alanlar toplama dahil edilmez.
2026 · Colombian Primera A
Savunma
- Bloklanan şut
- 2
- Etkili uzaklaştırma
- 138
- Kazanılan müdahale
- 20
- Başarısız müdahale
- 6
- Pas arası
- 19
- Müdahale başarısı
- 76,9%
- Uzaklaştırma
- 138
- Toplam müdahale
- 26
- Kaybedilen müdahale
- 6
- Geri kazanılan top
- 16
Genel performans
- Maç
- 27
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 24
- Maruz kalınan faul
- 6
- Gol farkı
- -21
- Elle oynama
- 1
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 2223
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 86,1%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 25
- Oyuna giriş
- 2
- Oyundan çıkış
- 5
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 8
- Kaybedilen ikili mücadele
- 12
- Kazanılan ikili mücadele
- 12
- İkili mücadele
- 24
- İkinci sarı kart
- 0
- Topla buluşma
- 635
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 5
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 23
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
- Net pozisyon kurtarışı
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 70
- İsabetli pas
- 815
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 157
- Ceza sahası dışından şut
- 178
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 6
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 1
- Kafa golü
- 1
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 132
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 47,6%
- Ofsayt
- 1
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 5
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 6
- Şut başarısı
- 35,7%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 9
- Direğe çarpan şut
- 1
- İsabetli şut
- 5
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 1
- Gol
- 2
- Uzun top
- 147
- Pas
- 947
- Şut
- 14
- Ara pas
- 0
- Yaratılan net pozisyon
- 0
- Kaçırılan net pozisyon
- 0
- İleri top taşıma
- 32
- Rakip ceza sahasında topla buluşma
- 2
2026 · Colombian Superliga
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 2
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 2
- Gol farkı
- -1
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 180
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 2
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 1
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 1
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 13
- Ceza sahası dışından şut
- 16
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 2
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 1
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 1
- Ara pas
- 0
2026 · Spanish LALIGA 2
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 10
- Başarısız müdahale
- 4
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 71,4%
- Uzaklaştırma
- 1
- Toplam müdahale
- 14
- Kaybedilen müdahale
- 4
- Geri kazanılan top
- 0
Genel performans
- Maç
- 7
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 6
- Maruz kalınan faul
- 5
- Gol farkı
- -8
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 564
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 74,8%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 7
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 5
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 1
- Kaybedilen ikili mücadele
- 0
- Kazanılan ikili mücadele
- 0
- İkili mücadele
- 0
- İkinci sarı kart
- 0
- Topla buluşma
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 8
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
- Net pozisyon kurtarışı
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 113
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 0
- Ceza sahası dışından şut
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 38
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 2
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 66,7%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 1
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 2
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 0
- Pas
- 151
- Şut
- 3
- Ara pas
- 0
- Yaratılan net pozisyon
- 0
- Kaçırılan net pozisyon
- 0
- İleri top taşıma
- 0
- Rakip ceza sahasında topla buluşma
- 0
2025 · Colombian Primera A
Savunma
- Bloklanan şut
- 2
- Etkili uzaklaştırma
- 53
- Kazanılan müdahale
- 5
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 6
- Müdahale başarısı
- 100,0%
- Uzaklaştırma
- 53
- Toplam müdahale
- 5
Genel performans
- Maç
- 25
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 2
- Beraberlik
- 6
- Yapılan faul
- 21
- Maruz kalınan faul
- 6
- Gol farkı
- -21
- Elle oynama
- 2
- Mağlubiyet
- 4
- Verilen korner
- 170
- Dakika
- 2203
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 81,9%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 25
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 2
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 3456
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 32,0%
- Galibiyet
- 8
- Kazanılan korner
- 144
- Sarı kart
- 8
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 8
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 22
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Save Percentage
- 9,0%
- Kurtarış
- 9
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 17
- İsabetli pas
- 167
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 52
- Ceza sahası dışından şut
- 66
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 3
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 1
- Kafa golü
- 1
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 37
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 5
- Uzun top başarısı
- 50,0%
- Ofsayt
- 2
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 6
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 1
- Şut başarısı
- 20,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 8
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 2
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 1
- Uzun top
- 34
- Pas
- 204
- Şut
- 10
- Ara pas
- 0
2025 · Spanish LALIGA 2
Savunma
- Bloklanan şut
- 6
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 1
- Başarısız müdahale
- 1
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 50,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 2
- Kaybedilen müdahale
- 1
- Geri kazanılan top
- 0
Genel performans
- Maç
- 16
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 16
- Maruz kalınan faul
- 7
- Gol farkı
- -17
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 745
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 87,5%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 8
- Oyuna giriş
- 8
- Oyundan çıkış
- 8
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 607
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 1
- Kaybedilen ikili mücadele
- 0
- Kazanılan ikili mücadele
- 0
- İkili mücadele
- 0
- İkinci sarı kart
- 0
- Topla buluşma
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 19
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
- Net pozisyon kurtarışı
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 28
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 71
- Ceza sahası dışından şut
- 26
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 5
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 4
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 4
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 14
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 40,9%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 13
- Direğe çarpan şut
- 1
- İsabetli şut
- 9
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 2
- Uzun top
- 0
- Pas
- 32
- Şut
- 22
- Ara pas
- 0
- Yaratılan net pozisyon
- 0
- Kaçırılan net pozisyon
- 0
- İleri top taşıma
- 0
- Rakip ceza sahasında topla buluşma
- 0
2024 · Colombian Primera A
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 14
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 1
- Beraberlik
- 4
- Yapılan faul
- 13
- Maruz kalınan faul
- 1
- Gol farkı
- -11
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 5
- Verilen korner
- 132
- Dakika
- 1043
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 12
- Oyuna giriş
- 2
- Oyundan çıkış
- 1
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 5207
- Giriş zamanı
- 743
- Galibiyet oranı
- 42,9%
- Galibiyet
- 6
- Kazanılan korner
- 132
- Sarı kart
- 4
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 2
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 12
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Save Percentage
- 7,0%
- Kurtarış
- 7
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 1
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 7
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 7
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 2
- Şut başarısı
- 25,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 6
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 2
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 1
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 8
- Ara pas
- 0
2023 · Colombian Primera A
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 18
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 4
- Yapılan faul
- 15
- Maruz kalınan faul
- 3
- Gol farkı
- -17
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 7
- Verilen korner
- 123
- Dakika
- 1426
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 17
- Oyuna giriş
- 1
- Oyundan çıkış
- 2
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 5049
- Giriş zamanı
- 300
- Galibiyet oranı
- 38,9%
- Galibiyet
- 7
- Kazanılan korner
- 199
- Sarı kart
- 3
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 5
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 19
- Kısmi gol yememe kaydı
- 1
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Save Percentage
- 8,0%
- Kurtarış
- 8
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 1
- Kafa golü
- 2
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 12
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 2
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 12
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 7
- Şut başarısı
- 21,4%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 11
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 3
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 2
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 14
- Ara pas
- 0
2023 · CONMEBOL Sudamericana
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 1
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 1
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 3
- Maruz kalınan faul
- 0
- Gol farkı
- -1
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 2
- Verilen korner
- 6
- Dakika
- 90
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 1
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 5400
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 24
- Sarı kart
- 1
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 1
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Save Percentage
- 1,0%
- Kurtarış
- 1
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 0
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 0
- Ara pas
- 0
2023 · Spanish LALIGA 2
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 9
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 12
- Beraberlik
- 5
- Yapılan faul
- 0
- Maruz kalınan faul
- 5
- Gol farkı
- -2
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 11
- Verilen korner
- 134
- Dakika
- 154
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 75,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 0
- Oyuna giriş
- 9
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 4800
- Giriş zamanı
- 3838
- Galibiyet oranı
- 44,4%
- Galibiyet
- 4
- Kazanılan korner
- 139
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 3
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 1
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 3
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 2
- Ceza sahası dışından şut
- 0
- Orta başarısı
- 100,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 1
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 1
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 2
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 2
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 8
- Şut başarısı
- 66,7%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 1
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 2
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 1
- Gol
- 1
- Uzun top
- 0
- Pas
- 4
- Şut
- 3
- Ara pas
- 0
2022 · Colombian Primera A
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 4
- Kazanılan müdahale
- 1
- Başarısız müdahale
- 1
- Pas arası
- 4
- Müdahale başarısı
- 50,0%
- Uzaklaştırma
- 4
- Toplam müdahale
- 2
- Kaybedilen müdahale
- 1
Genel performans
- Maç
- 47
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 1
- Beraberlik
- 12
- Yapılan faul
- 37
- Maruz kalınan faul
- 18
- Gol farkı
- -40
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 13
- Verilen korner
- 366
- Dakika
- 4114
- Kendi kalesine gol
- 2
- Pas başarısı
- 89,5%
- Kırmızı kart
- 1
- İlk 11
- 47
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 5
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 5251
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 48,9%
- Galibiyet
- 23
- Kazanılan korner
- 380
- Sarı kart
- 8
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 17
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 42
- Kısmi gol yememe kaydı
- 2
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Save Percentage
- 3,0%
- Kurtarış
- 3
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 7
- İsabetli pas
- 102
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 17
- Ceza sahası dışından şut
- 11
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 1
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 12
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 19
- Uzun top başarısı
- 46,7%
- Ofsayt
- 3
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 19
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 5
- Şut başarısı
- 47,8%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 12
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 11
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 2
- Uzun top
- 15
- Pas
- 114
- Şut
- 23
- Ara pas
- 0
2022 · CONMEBOL Sudamericana
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 7
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 2
- Yapılan faul
- 9
- Maruz kalınan faul
- 2
- Gol farkı
- -11
- Elle oynama
- 1
- Mağlubiyet
- 4
- Verilen korner
- 65
- Dakika
- 582
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 7
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 1
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 4982
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 14,3%
- Galibiyet
- 1
- Kazanılan korner
- 50
- Sarı kart
- 1
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 11
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 4
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 1
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 4
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 50,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 2
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 2
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 4
- Ara pas
- 0
2021 · Colombian Primera A
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 11
- Kazanılan müdahale
- 2
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 7
- Müdahale başarısı
- 100,0%
- Uzaklaştırma
- 11
- Toplam müdahale
- 2
Genel performans
- Maç
- 10
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 2
- Yapılan faul
- 6
- Maruz kalınan faul
- 5
- Gol farkı
- -8
- Elle oynama
- 1
- Mağlubiyet
- 3
- Verilen korner
- 58
- Dakika
- 881
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 87,7%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 10
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 1
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 3662
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 20,0%
- Galibiyet
- 2
- Kazanılan korner
- 64
- Sarı kart
- 2
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 4
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 8
- Kısmi gol yememe kaydı
- 1
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 15
- İsabetli pas
- 164
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 9
- Ceza sahası dışından şut
- 27
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 1
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 23
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 4
- Uzun top başarısı
- 46,9%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 4
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 3
- Şut başarısı
- 0,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 4
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 0
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 0
- Uzun top
- 32
- Pas
- 187
- Şut
- 4
- Ara pas
- 0
2020 · Colombian Primera A
Savunma
- Bloklanan şut
- 1
- Etkili uzaklaştırma
- 62
- Kazanılan müdahale
- 14
- Başarısız müdahale
- 6
- Pas arası
- 23
- Müdahale başarısı
- 70,0%
- Uzaklaştırma
- 62
- Toplam müdahale
- 20
Genel performans
- Maç
- 14
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 19
- Maruz kalınan faul
- 11
- Gol farkı
- -18
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 1203
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 82,5%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 14
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 1
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 5
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 4
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 19
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 1
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 29
- İsabetli pas
- 390
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 70
- Ceza sahası dışından şut
- 54
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 11
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 1
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 83
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 41,4%
- Ofsayt
- 1
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 2
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 1
- Şut başarısı
- 25,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 6
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 2
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 1
- Gol
- 1
- Uzun top
- 70
- Pas
- 473
- Şut
- 8
- Ara pas
- 0
2019 · Colombian Primera A
Savunma
- Bloklanan şut
- 2
- Etkili uzaklaştırma
- 169
- Kazanılan müdahale
- 40
- Başarısız müdahale
- 12
- Pas arası
- 52
- Müdahale başarısı
- 76,9%
- Uzaklaştırma
- 169
- Toplam müdahale
- 52
Genel performans
- Maç
- 38
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 42
- Maruz kalınan faul
- 27
- Gol farkı
- -52
- Elle oynama
- 2
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 3383
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 82,2%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 38
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 1
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 9
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 9
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 53
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 118
- İsabetli pas
- 1218
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 305
- Ceza sahası dışından şut
- 312
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 27
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 1
- İsabetsiz pas
- 263
- İsabetsiz ara pas
- 1
- Sol ayakla şut
- 1
- Uzun top başarısı
- 44,9%
- Ofsayt
- 1
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 5
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 2
- Şut başarısı
- 29,4%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 12
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 5
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 2
- Gol
- 1
- Uzun top
- 263
- Pas
- 1481
- Şut
- 17
- Ara pas
- 1
Turnuvalar ayrı gösterilir. Sağlayıcının sıfır bildirdiği alanlar 0 olarak korunur; eksik alanlar “—” olarak gösterilir. Hazırlık ve millî takım kayıtları kulüp ligleriyle toplanmaz.
Veriler ESPN’den alınır; sezon ve lig kapsamına göre değişebilir. Eksik veri “—” ile gösterilir. Sayfa yenilendiğinde güncellenir.
Colombia