Robert Glatzel
Sezon performansı
2026-27 · German 2. BundesligaMaç bazında istatistikler
9 maç kaydı| Tarih | Rakip | Skor | Gol | Asist | İsabetli şut | Yapılan faul | Maruz kalınan faul | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | EVfL Osnabruck | 2-0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 23.10.2026 | DVfL Bochum | 1-1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 17.10.2026 | E1. FC Heidenheim 1846 | 3-1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 10.10.2026 | D1. FC Nürnberg | 4-4 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| 18.09.2026 | ESV Darmstadt 98 | 5-1 | 2 | 0 | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 |
| 05.09.2026 | EEnergie Cottbus | 4-4 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 29.08.2026 | DKarlsruher SC | 5-2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16.08.2026 | DHannover 96 | 1-0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 08.08.2026 | EKaiserslautern | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
E: Ev sahibi · D: Deplasman. Skor ev sahibi–deplasman sırasındadır. Maç kaydının bulunması oyuncunun sahaya çıktığı anlamına gelmez.
Kariyer geçmişi






Kulüp ve millî takım kayıtları ESPN kapsamındadır; dönemler transferin kesin gününü göstermez.
Transfer kayıtları
ESPN’de bulunan transfer kayıtlarıdır; açıklanmayan bedeller 0 € olarak gösterilmez.
Sezon ve turnuva arşivi
11 sezon/turnuva kaydı| Sezon | Turnuva | Maç | İlk 11 | Dakika | Gol | Asist | Sarı | Kırmızı |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | German 2. Bundesliga | 9 | 7 | 623 | 5 | 1 | 0 | 0 |
| 2025 | German Bundesliga | 19 | 7 | 608 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| 2024 | German 2. Bundesliga | 15 | 6 | 671 | 10 | 1 | 0 | 0 |
| 2023 | German 2. Bundesliga | 32 | 30 | 2652 | 22 | 4 | 1 | 0 |
| 2022 | German 2. Bundesliga | 34 | 33 | 3002 | 19 | 3 | 4 | 0 |
| 2021 | German 2. Bundesliga | 34 | 34 | 2884 | 22 | 3 | 2 | 0 |
| 2019 | English League Championship | 32 | 24 | 1924 | 7 | 0 | 1 | 0 |
| 2019 | FA Cup | 3 | 2 | 222 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 | German 2. Bundesliga | 24 | 21 | 1790 | 12 | 3 | 2 | 0 |
| 2017 | German 2. Bundesliga | 17 | 14 | 1103 | 4 | 0 | 3 | 0 |
| 2016 | German 2. Bundesliga | 19 | 4 | 508 | 4 | 0 | 3 | 0 |
| Listelenen kayıtların toplamı | 238 | 182 | 15.987 | 109 | 17 | 16 | 0 | |
Toplamlar yukarıdaki tüm kayıtlara aittir; kulüp, millî takım ve hazırlık maçlarını birlikte kapsayabilir. Eksik alanlar toplama dahil edilmez.
2026 · German 2. Bundesliga
Savunma
- Bloklanan şut
- 1
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 2
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 100,0%
- Uzaklaştırma
- 7
- Toplam müdahale
- 2
- Kaybedilen müdahale
- 0
- Geri kazanılan top
- 0
Genel performans
- Maç
- 9
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 15
- Maruz kalınan faul
- 12
- Gol farkı
- -4
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 623
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 79,5%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 7
- Oyuna giriş
- 2
- Oyundan çıkış
- 4
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
- Kaybedilen ikili mücadele
- 0
- Kazanılan ikili mücadele
- 0
- İkili mücadele
- 0
- İkinci sarı kart
- 0
- Topla buluşma
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 9
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
- Net pozisyon kurtarışı
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 128
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 0
- Ceza sahası dışından şut
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 1
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 33
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 0
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 0
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 52,9%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 8
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 9
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 5
- Uzun top
- 0
- Pas
- 161
- Şut
- 17
- Ara pas
- 0
- Yaratılan net pozisyon
- 0
- Kaçırılan net pozisyon
- 0
- İleri top taşıma
- 0
- Rakip ceza sahasında topla buluşma
- 0
2025 · German Bundesliga
Savunma
- Bloklanan şut
- 1
- Etkili uzaklaştırma
- 8
- Kazanılan müdahale
- 1
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 100,0%
- Uzaklaştırma
- 8
- Toplam müdahale
- 1
- Kaybedilen müdahale
- 0
- Geri kazanılan top
- 0
Genel performans
- Maç
- 19
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 9
- Maruz kalınan faul
- 13
- Gol farkı
- -10
- Elle oynama
- 1
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 608
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 72,9%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 7
- Oyuna giriş
- 12
- Oyundan çıkış
- 6
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 82
- Giriş zamanı
- 1591
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
- Kaybedilen ikili mücadele
- 0
- Kazanılan ikili mücadele
- 0
- İkili mücadele
- 0
- İkinci sarı kart
- 0
- Topla buluşma
- 125
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 13
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
- Net pozisyon kurtarışı
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 2
- İsabetli pas
- 97
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 73
- Ceza sahası dışından şut
- 29
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 13
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 2
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 36
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 2
- Uzun top başarısı
- 66,7%
- Ofsayt
- 2
- Penaltı golü
- 1
- Penaltı başarısı
- 100,0%
- Penaltı vuruşu
- 1
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 10
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 6
- Şut başarısı
- 43,8%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 9
- Direğe çarpan şut
- 1
- İsabetli şut
- 7
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 2
- Gol
- 3
- Uzun top
- 3
- Pas
- 133
- Şut
- 16
- Ara pas
- 0
- Yaratılan net pozisyon
- 0
- Kaçırılan net pozisyon
- 0
- İleri top taşıma
- 0
- Rakip ceza sahasında topla buluşma
- 0
2024 · German 2. Bundesliga
Savunma
- Bloklanan şut
- 4
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 15
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 14
- Maruz kalınan faul
- 9
- Gol farkı
- -1
- Elle oynama
- 2
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 671
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 6
- Oyuna giriş
- 9
- Oyundan çıkış
- 2
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 300
- Giriş zamanı
- 1148
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 1
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 11
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 64
- Ceza sahası dışından şut
- 33
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 9
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 1
- Kafa golü
- 4
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 5
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 2
- Penaltı başarısı
- 100,0%
- Penaltı vuruşu
- 2
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 13
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 53,3%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 14
- Direğe çarpan şut
- 2
- İsabetli şut
- 16
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 10
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 30
- Ara pas
- 0
2023 · German 2. Bundesliga
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 32
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 6
- Yapılan faul
- 27
- Maruz kalınan faul
- 36
- Gol farkı
- -15
- Elle oynama
- 1
- Mağlubiyet
- 10
- Verilen korner
- 243
- Dakika
- 2652
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 30
- Oyuna giriş
- 2
- Oyundan çıkış
- 11
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 5223
- Giriş zamanı
- 256
- Galibiyet oranı
- 50,0%
- Galibiyet
- 16
- Kazanılan korner
- 367
- Sarı kart
- 1
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 7
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 37
- Kısmi gol yememe kaydı
- 5
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Save Percentage
- 4,0%
- Kurtarış
- 4
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 4
- Kafa golü
- 4
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 84
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 2
- Penaltı golü
- 2
- Penaltı başarısı
- 100,0%
- Penaltı vuruşu
- 2
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 84
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 38
- Şut başarısı
- 41,5%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 62
- Direğe çarpan şut
- 1
- İsabetli şut
- 44
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 22
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 106
- Ara pas
- 0
2022 · German 2. Bundesliga
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 34
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 6
- Yapılan faul
- 40
- Maruz kalınan faul
- 63
- Gol farkı
- -22
- Elle oynama
- 3
- Mağlubiyet
- 8
- Verilen korner
- 173
- Dakika
- 3002
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 71,4%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 33
- Oyuna giriş
- 1
- Oyundan çıkış
- 6
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 5235
- Giriş zamanı
- 97
- Galibiyet oranı
- 55,9%
- Galibiyet
- 19
- Kazanılan korner
- 408
- Sarı kart
- 4
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 10
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 41
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 100,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 1
- Yumruklanan top
- 0
- Save Percentage
- 4,0%
- Kurtarış
- 4
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 10
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 7
- Ceza sahası dışından şut
- 8
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 2
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 3
- Kafa golü
- 6
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 4
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 97
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 8
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 1
- Kaçırılan penaltı
- 1
- Sağ ayakla şut
- 97
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 29
- Şut başarısı
- 44,1%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 66
- Direğe çarpan şut
- 3
- İsabetli şut
- 52
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 1
- Gol
- 19
- Uzun top
- 0
- Pas
- 14
- Şut
- 118
- Ara pas
- 0
2021 · German 2. Bundesliga
Savunma
- Bloklanan şut
- 0
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 34
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 12
- Yapılan faul
- 41
- Maruz kalınan faul
- 48
- Gol farkı
- -12
- Elle oynama
- 2
- Mağlubiyet
- 6
- Verilen korner
- 135
- Dakika
- 2884
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 64,3%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 34
- Oyuna giriş
- 0
- Oyundan çıkış
- 18
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 5077
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 47,1%
- Galibiyet
- 16
- Kazanılan korner
- 494
- Sarı kart
- 2
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 4
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 34
- Kısmi gol yememe kaydı
- 5
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 200,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 2
- Yumruklanan top
- 0
- Save Percentage
- 2,0%
- Kurtarış
- 2
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 9
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 5
- Ceza sahası dışından şut
- 6
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 0
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 3
- Kafa golü
- 10
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 5
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 76
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 5
- Penaltı golü
- 1
- Penaltı başarısı
- 33,3%
- Penaltı vuruşu
- 3
- Kaçırılan penaltı
- 2
- Sağ ayakla şut
- 76
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 31
- Şut başarısı
- 49,5%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 50
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 49
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 22
- Uzun top
- 0
- Pas
- 14
- Şut
- 99
- Ara pas
- 0
2019 · English League Championship
Savunma
- Bloklanan şut
- 13
- Etkili uzaklaştırma
- 16
- Kazanılan müdahale
- 15
- Başarısız müdahale
- 5
- Pas arası
- 3
- Müdahale başarısı
- 75,0%
- Uzaklaştırma
- 16
- Toplam müdahale
- 20
Genel performans
- Maç
- 32
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 48
- Maruz kalınan faul
- 58
- Gol farkı
- -23
- Elle oynama
- 6
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 1924
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 59,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 24
- Oyuna giriş
- 8
- Oyundan çıkış
- 20
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 623
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 1
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 30
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 5
- İsabetli pas
- 245
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 162
- Ceza sahası dışından şut
- 117
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 58
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 1
- İsabetsiz pas
- 170
- İsabetsiz ara pas
- 1
- Sol ayakla şut
- 18
- Uzun top başarısı
- 45,5%
- Ofsayt
- 8
- Penaltı golü
- 1
- Penaltı başarısı
- 100,0%
- Penaltı vuruşu
- 1
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 25
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 19
- Şut başarısı
- 39,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 36
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 23
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 5
- Gol
- 7
- Uzun top
- 11
- Pas
- 415
- Şut
- 59
- Ara pas
- 1
2019 · FA Cup
Savunma
- Bloklanan şut
- 2
- Etkili uzaklaştırma
- 0
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 0
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 0
- Toplam müdahale
- 0
Genel performans
- Maç
- 3
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 3
- Maruz kalınan faul
- 6
- Gol farkı
- -3
- Elle oynama
- 0
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 222
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 0,0%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 2
- Oyuna giriş
- 1
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 0
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 0
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 4
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 0
- İsabetli pas
- 0
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 18
- Ceza sahası dışından şut
- 11
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 6
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 0
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 1
- Uzun top başarısı
- 0,0%
- Ofsayt
- 0
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 5
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 0
- Şut başarısı
- 28,6%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 5
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 2
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 0
- Gol
- 1
- Uzun top
- 0
- Pas
- 0
- Şut
- 7
- Ara pas
- 0
2018 · German 2. Bundesliga
Savunma
- Bloklanan şut
- 10
- Etkili uzaklaştırma
- 17
- Kazanılan müdahale
- 11
- Başarısız müdahale
- 2
- Pas arası
- 2
- Müdahale başarısı
- 84,6%
- Uzaklaştırma
- 17
- Toplam müdahale
- 13
Genel performans
- Maç
- 24
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 44
- Maruz kalınan faul
- 40
- Gol farkı
- -12
- Elle oynama
- 1
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 1790
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 65,8%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 21
- Oyuna giriş
- 3
- Oyundan çıkış
- 8
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 630
- Giriş zamanı
- 373
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 2
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 3
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 24
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 1
- İsabetli uzun top
- 13
- İsabetli pas
- 291
- İsabetli ara pas
- 0
- Ceza sahası içinden şut
- 159
- Ceza sahası dışından şut
- 122
- Orta başarısı
- 16,7%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 40
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 3
- Kafa golü
- 3
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 1
- İsabetsiz pas
- 151
- İsabetsiz ara pas
- 1
- Sol ayakla şut
- 9
- Uzun top başarısı
- 65,0%
- Ofsayt
- 14
- Penaltı golü
- 1
- Penaltı başarısı
- 100,0%
- Penaltı vuruşu
- 1
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 28
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 30
- Şut başarısı
- 50,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 25
- Direğe çarpan şut
- 1
- İsabetli şut
- 25
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 6
- Gol
- 12
- Uzun top
- 20
- Pas
- 442
- Şut
- 50
- Ara pas
- 1
2017 · German 2. Bundesliga
Savunma
- Bloklanan şut
- 5
- Etkili uzaklaştırma
- 10
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 7
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 10
- Toplam müdahale
- 7
Genel performans
- Maç
- 17
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 45
- Maruz kalınan faul
- 23
- Gol farkı
- -17
- Elle oynama
- 1
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 1103
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 65,7%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 14
- Oyuna giriş
- 3
- Oyundan çıkış
- 7
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 1435
- Giriş zamanı
- 757
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 3
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 1
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 21
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 1
- İsabetli pas
- 184
- İsabetli ara pas
- 1
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 23
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 96
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 4
- Uzun top başarısı
- 25,0%
- Ofsayt
- 8
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 19
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 13
- Şut başarısı
- 43,3%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 17
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 13
- Ara pas başarısı
- 100,0%
- Toplam orta
- 4
- Gol
- 4
- Uzun top
- 4
- Pas
- 280
- Şut
- 30
- Ara pas
- 1
2016 · German 2. Bundesliga
Savunma
- Bloklanan şut
- 4
- Etkili uzaklaştırma
- 5
- Kazanılan müdahale
- 0
- Başarısız müdahale
- 3
- Pas arası
- 0
- Müdahale başarısı
- 0,0%
- Uzaklaştırma
- 5
- Toplam müdahale
- 3
Genel performans
- Maç
- 19
- Muhabir puanı
- 0.0
- Veri puanı
- 0.0
- Editör puanı
- 0.0
- Kullanıcı puanı
- 0.0
- Oynamadığı maç
- 0
- Beraberlik
- 0
- Yapılan faul
- 22
- Maruz kalınan faul
- 13
- Gol farkı
- -6
- Elle oynama
- 1
- Mağlubiyet
- 0
- Verilen korner
- 0
- Dakika
- 508
- Kendi kalesine gol
- 0
- Pas başarısı
- 66,8%
- Kırmızı kart
- 0
- İlk 11
- 4
- Oyuna giriş
- 15
- Oyundan çıkış
- 0
- Ceza
- 0
- Çıkış zamanı
- 0
- Giriş zamanı
- 2336
- Galibiyet oranı
- 0,0%
- Galibiyet
- 0
- Kazanılan korner
- 0
- Sarı kart
- 3
Kalecilik
- Gol yemeden biten maç
- 0
- Tutulan orta
- 0
- Yenilen gol
- 10
- Kısmi gol yememe kaydı
- 0
- Penaltıdan yenilen gol
- 0
- Penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan penaltı
- 0
- Kurtarılan penaltı
- 0
- Yumruklanan top
- 0
- Kurtarış
- 0
- Seri penaltıda karşılaşılan vuruş
- 0
- Seri penaltıda kurtarış
- 0
- Seri penaltı kurtarış oranı
- 0,0%
- Karşılaşılan şut
- 0
- Kontrol edilen top
- 0
- Kontrol edilemeyen orta
- 0
Hücum
- İsabetli orta
- 0
- İsabetli uzun top
- 2
- İsabetli pas
- 129
- İsabetli ara pas
- 0
- Orta başarısı
- 0,0%
- Frikik golü
- 0
- Frikik başarısı
- 0,0%
- Frikik şutu
- 13
- Galibiyet getiren asist
- 0
- Galibiyet getiren gol
- 0
- Asist
- 0
- Kafa golü
- 0
- İsabetsiz orta
- 0
- İsabetsiz uzun top
- 0
- İsabetsiz pas
- 64
- İsabetsiz ara pas
- 0
- Sol ayakla şut
- 10
- Uzun top başarısı
- 50,0%
- Ofsayt
- 3
- Penaltı golü
- 0
- Penaltı başarısı
- 0,0%
- Penaltı vuruşu
- 0
- Kaçırılan penaltı
- 0
- Sağ ayakla şut
- 10
- İkinci asist
- 0
- Seri penaltıda gol
- 0
- Seri penaltıda kaçan vuruş
- 0
- Seri penaltı başarısı
- 0,0%
- Şut pası
- 5
- Şut başarısı
- 50,0%
- Kafa şutu
- 0
- İsabetsiz şut
- 13
- Direğe çarpan şut
- 0
- İsabetli şut
- 13
- Ara pas başarısı
- 0,0%
- Toplam orta
- 3
- Gol
- 4
- Uzun top
- 4
- Pas
- 193
- Şut
- 26
- Ara pas
- 0
Turnuvalar ayrı gösterilir. Sağlayıcının sıfır bildirdiği alanlar 0 olarak korunur; eksik alanlar “—” olarak gösterilir. Hazırlık ve millî takım kayıtları kulüp ligleriyle toplanmaz.
Veriler ESPN’den alınır; sezon ve lig kapsamına göre değişebilir. Eksik veri “—” ile gösterilir. Sayfa yenilendiğinde güncellenir.
Almanya